PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2010 / PAŹDZIERNIK

LOTOS - Jantar i męska część formacji z trenerami :)

Newsy z OSTATNIEJ CHWILI

Dodano: 2010-10-21 | 08:44:17


To już jutro (22.X.2010) startuje jeden z najbardziej klimatycznych festiwali tańca w Polsce - Baltic Cup. Pojutrze zaś - Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych. W tym artykule publikujemy ważne newsy - z ostatniej chwili.


Patronat nad wydarzeniem:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

W czwartek, 21.X.2010 r. około godz. 10:30 - 10:40

Tancerze Formacji Standardowej LOTOS-Jantar pojawią się w programie 2 Telewizji Polskiej  "Pytanie na śniadanie". Program nadawany jest "na żywo", pokaz tańca oraz rozmowa z Antonim Czyżykiem.

W "Pytaniu na śniadanie" pokażemy tylko fragment układu, który przygotowaliśmy na Mistrzostwa – mówi trener tancerzy, Antoni Czyżyk. – Będzie to przedsmak tego, co zobaczą elblążanie i nasi goście już w sobotę, 23 października.


ZMIANY W PROGRAMIE

Międzynarodowy Festiwal Tańca BALTIC CUP, w tym roku jest wyjątkowy, gdyż w 16. kategoriach startować będzie ponad pół tysiąca par (niektóre w kilku kategoriach).

Ta wyjątkowa sytuacja "wymusiła" na organizatorach ZMIANY W PROGRAMIE festiwalu.
Szczegóły na oficjalnej stronie Baltic Cup.


Taneczne mistrzostwa na żywo w telewizji!

To będą wyjątkowe Mistrzostwa Świata Formacji Standardowych Elbląg 2010. Nie tylko pod względem sportowym i organizacyjnym, ale także medialnym. Zmagania tancerzy będzie można zobaczyć w telewizji i internecie i to na żywo! Bezpośrednią transmisję spoza studia po raz pierwszy w swojej historii przeprowadzi Telewizja Elbląska.

To dla nas duże wyzwanie, ale i kierunek rozwoju naszej telewizji. Planujemy kolejne transmisje na żywo z najważniejszych wydarzeń w mieście, między innymi z obrad Rady Miejskiej. W ramówce stopniowo będą się także pojawiać audycje prowadzone na żywo – zapowiada Piotr Marek, dyrektor Telewizji Elbląskiej. Ten tydzień to dla nas mnóstwo przygotowań i prób sprzętu przed mistrzostwami świata i na tym wydarzeniu się koncentrujemy. Realizacja takiej transmisji to udział całej redakcji, a przede wszystkim ekip operatorskich i ogrom pracy wszystkich zaangażowanych osób.

Zmagania tancerzy będzie śledzić kilka kamer, występy tancerzy będą na gorąco komentować eksperci. Transmisję będzie można oglądać na żywo 23 października na kanale lokalnym Telewizji Elbląskiej w sieci Vectra oraz w internecie na stronie www.tv.elblag.pl. Początek o godz. 19:00.

Zobacz:

www.tv.elblag.pl
TV Elbląg

Komentarze: 13 Ostatnio dodany: 2010-10-23 | 23:05