HIP HOP - ARCHIWUM / WYBIERZ: / ROK 2015

Co Jest Crew

Co Jest Crew ... kierunek Japonia

Dodano: 2015-03-06 | 12:45:22


W lipcu 2014 roku wygrali w Szwecji preselekcje prestiżowych zawodów tanecznych Dance Delight. W nagrodę pojadą na finał do Japonii, ale ...


CO JEST CREW

to wrocławski kolektyw siedmiorga tancerzy specjalizujących się w tańcu hip-hop. Istnieją od 2009 roku. Ich domeną są walki freestylowe na undergroundowej scenie tanecznej.Zawzięcie i pasja sprawiły, że są obecnie najczęściej nagradzaną grupą w Polsce. Dzięki własnej pracy mogą spełniać marzenia reprezentując polską scenę hip-hopową m.in. w Niemczech, Czechach, Estonii, Szwecji, Francji czy Austrii.

Członkowie Co Jest Crew lubią pracować w grupie, nie stronią od tworzenia choreografii i prezentowania swojej pracy i sposobu myślenia o ruchu na deskach teatru w dłuższych formach, propagując w ten sposób swoją pasję w różnych obszarach.

W lipcu 2014 roku wygrali w Szwecji preselekcje prestiżowych zawodów tanecznych DANCE DELIGHT. Kontest polega na prezentacji krótkiej, maksymalnie 4 minutowej choreografii. Główną nagrodą jest wyjazd na finał do Japonii, który zaplanowany jest na 29 sierpnia 2015 r. w Yokohamie. Jednak sponsoring obejmuje loty, zakwaterowanie i wyżywienie na 3 dni jedynie dla 5 osób niezależnie od ilości tancerzy.

Rzecz w tym, że konkursowe show ekipy CO JEST CREW stworzone jest dla 6. tancerzy. Młodzi tancerze nie chcą się rozdzielać, a tym samym chcą wykorzystać swoje możliwości do maksimum i zaprezentować się jak najlepiej - w pełnym składzie.

Na platformie Wspieram-Kulture.pl zaprezentowali projekt: Wyjazd tancerzy z CO JEST CREW na Japan Dance Delight, którego celem jest zebranie niezbędnej kwoty na pokrycie kosztów wyjazdu szóstej osoby.


Twist Service dołącza się do projektu i gorąco zachęcamy do wsparcia polskich tancerzy, mających możliwość reprezentowania polskiej sceny hip hopowej w dalekiej Japonii.

Dziś jest
28 stycznia 2023

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI