TANIEC TOWARZYSKI

Mistrzostwa Polski FTS Latin - Konin 2020

Mistrzostwa Polski Konin - podejście drugie

Dodano: 2020-11-01 | 14:05:56


Mistrzostwa Polski FTS w tańcach latynoamerykańskich - Konin 2020 odbędą się w najbliższy weekend - 7 i 8 listopada 2020.


Patronat medialny:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Tak miało być pół roku temu, w marcu 2020 r.

Niestety, koronawirus przyczynił się do odwołania wówczas Mistrzostw. Organizatorzy Joanna Jaśko-Kowalska i Michał Kowalski nie zrezygnowali i pomimo, że sytuacja epidemiczna nie rozpieszcza i wymusza wiele ograniczeń, m.in. brak publiczności na widowni, z determinacją podjęli się Mistrzostwa Polski FTS w tańcach latynoamerykańskich przeprowadzić.

Dodatkowo, poza Mistrzostwami w stylu latynoamerykańskim, odbędą się w Koninie Mistrzostwa Polski FTS w klasie B w stylu standardowym, w których rywalizować będą juniorzy starsi oraz młodzież + dorośli.

MP Konin 2020

Na Facebook'owym profilu Mistrzostw Polski FTS w Koninie czytamy:

Szanowni Państwo,
Wszyscy zdajemy sobie sprawę w jakich czasach przyszło nam funkcjonować i brak udziału publiczności podczas Mistrzostw ze względów epidemiologicznych zarówno dla Was jak i Waszych podopiecznych jest sprawą bardzo trudną.
Dlatego podjęliśmy decyzję, że transmisja LIVE, która będzie miała miejsce przez dwa dni Mistrzostw będzie ukłonem w Waszą stronę za Wasze chęci i zaangażowanie i będzie dla wszystkich BEZPŁATNA.

Pozdrawiamy,
Asia i Michał

Pojawiła się także "Akredytacja trenera": w przypadku zawodników zgłoszonych na Mistrzostwa istnieje możliwość wyznaczenia opieki nad zawodnikami (TRENERZY z klubów zawodników), według poniższych wytycznych:
1-2 pary - 1 trener,
3-4 pary - 2 trenerów itd.,
Szczegóły na stronie Mistrzostw w zakładce - Akredytacja trenera.

Joanna Jaśko-Kowalska i Michał Kowalski to doświadczeni organizatorzy wydarzeń tanecznych. Poza realizacją wielu turniejów ogólnopolskich, po raz drugi są organizatorami turnieju rangi Mistrzostw Polski. Przed dwoma laty, zrealizowali Mistrzostwa Polski FTS w tańcach standardowych, które Twist Service miał przyjemność relacjonować.

Dziś jest
8 grudnia 2022