KLUB KIBICA / 2009 / SIERPIEŃ

Tokio Super Stars

Dodano: 2009-08-13 | 21:21:35


W najbliższą niedzielę, 16 sierpnia 2009 r. w Tokio (Japonia) odbędzie się prestiżowa impreza pokazowa: Super Stars 2009.


Do udziału w tej imprezie zaproszenie otrzymali między innymi Michał Malitowski & Joanna Leunis - Mistrzowie Świata Professionals Latin i zarazem Mistrzowie Polski w tej kategorii. Reprezentanci Polski.

Jak przystało na czołową parę świata, Michał z Joanną mają bardzo napięty kalendarz i mnóstwo zajęć (pokazy, wykłady, szkolenia) dosłownie na całym świecie. Od blisko dwóch miesięcy są w podróży. Rozpoczęli od Stanów Zjednoczonych, gdzie na prośbę tamtejszego związku tanecznego opracowywali choreografię dla amerykańskiej, reprezentacyjnej, formacji latynoamerykańskiej.

Z USA przenieśli się do Azji, gdzie pod koniec lipca br. w Shenzen wygrali Puchar Świata Professionals Latin.

Na trasie ich światowych podróży znalazła się również Australia, dokąd podróżowali na treningowe spotkania z ich głównym szkoleniowcem Ruudem Vermeyem.

Jak już wspomnieliśmy, aktualnie przed Michałem i Joanną Tokio i Super Stars, po którym via Londyn oboje zawitają - każdy do swoich rodzinnych miejscowości (Zielona Góra i Liege), na krótki urlop w rodzinnym gronie.

Nie ma w kalendarzu naszych Mistrzów turnieju w Stuttgartcie - German Open Championships 2009.

Po urlopie rozpoczną ponownie kolejną pracowitą podróż dookoła świata. W październiku b.r. zatańczą na International Championships w Anglii i zaraz po tym na Mistrzostwach Polski par Zawodowych w Wieliczce (18 października br.).

Twist Service życzy Michałowi i Joannie udanego występu w Tokio i przede wszystkim dużo relaksu na krótkim urlopie.

Dziś jest
9 grudnia 2022