KLUB KIBICA / 2009 / SIERPIEŃ

Kuba i Pola przed MŚ w Chinach

Dodano: 2009-08-22 | 16:23:18


W roku bieżącym młodzieżowe pary latynoamerykańskie po tytuł mistrzów świata muszą udać się do Yichang w Chinach.


Jedną z par zamierzających walczyć o tytuł młodzieżowych mistrzów świata w stylu latin są Jakub Lipowski i Pola Anforowicz reprezentujący warszawski klub DUET.

Jakub z Polą uczestniczyli w kończącym się dziś German Open Championships 2009. Przed nimi blisko dwa tygodnie ostrych przygotowań do mistrzostw świata, które rozpoczynają w najbliższy poniedziałek (24 sierpnia br.) na tygodniowym obozie klubowym (Duet Warszawa) pod okiem ich głównego trenera Pana Jarosława Marca i Pani Iwony Golczak - zaproszonej przez gospodarza obozu do współpracy w przygotowaniach tancerzy do mistrzostw świata.

W pierwszy weekend września nasi bohaterowie będą kontynuować przygotowania do mistrzostw świata pod okiem Franco Formiki - mistrza świata amatorów latin, aktualnie czołowej latynoamerykańskiej pary zawodowej świata.

W poniedziałek, 7 września, w godzinach rannych tancerze wraz z opiekunami wylatują via Zurich do Szanghaju, dokąd dotrą następnego dnia. Do Yichangu dolecą o 14:20 połączeniem krajowym chińskich linii lotniczych.

Mistrzostwa odbędą się 12 września 2009 roku.
Następnego dnia w Yichang rozegrane zostanie IDSF Open Latin, w którym Jakub z Polą również wystartują.

Powrót do kraju nastąpi 15 września wieczorem.

A tak Kuba i Pola tańczyli sambę na GOC 2009:Twist Service życzy jak najlepszych warunków treningowych i powrotu do Polski z mistrzowskimi tytułami.

Dziś jest
8 grudnia 2022