KLUB KIBICA / 2009 / LISTOPAD

Andrzej Sadecki & Karina Nawrot oraz Marek Kosaty & Paulina Glazik

Mistrzostwa Świata Amatorów Standard

Dodano: 2009-11-26 | 07:21:29


Do Aarhus w Danii w najbliższą sobotę, 28 listopada 2009 roku, udają się najlepsze amatorskie standardowe pary świata by rywalizować o zaszczytny tytuł mistrzów świata w tej konkurencji.


28.11.2009 - relacja na bieżąco:

i już po mistrzostwach
finał
półfinał
runda trzecia
runda druga

Polskę reprezentują:

  • Marek Kosaty & Paulina Glazik
  • Andrzej Sadecki & Karina Nawrot
Naszym reprezentantom życzymy połamania obcasów i tytułów mistrzowskich.

Skład sędziowski:

  • Anne Laxholm - Dania
  • Nina Salgale - Łotwa
  • Wolfgang Steffel - Austria
  • Eduard Slimak - Słowacja
  • Nicolai Oreschin - Mołdawia
  • Karina Geerts - Belgia
  • Branko Bohak - Słowenia
  • Andy Wang - Chiny
  • Denis Tremblay - Kanada
  • Chairman: Marco Sietas - Sekretarz Generalny IDSF


28.11.2009 - 23:15

I już po mistrzostwach. Oto kolejność:
  1. 217 Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy
  2. 221 Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio - Włochy
  3. 268 Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania
  4. 223 Marat Gimaev & Alina Basuyk - Rosja
  5. 255 Simone Segatori & Annette Sudol - Niemcy
  6. 233 Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltsev - Rosja
8. Marek Kosaty & Paulina Glazik
13. Andrzej Sadecki & Karina Nawrot


Gratulujemy naszym reprezentantom!!!



28.11.2009 - 21:55

Finał, niestety bez polskich par.
  • 217 Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy
  • 255 Simone Segatori & Annette Sudol - Niemcy
  • 221 Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio - Włochy
  • 268 Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania
  • 223 Marat Gimaev & Alina Basuyk - Rosja
  • 233 Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltsev - Rosja

28.11.2009 - 21:09

Półfinał (13 par), a w nim obie polskie pary!!!!!!!!!
Super! Życzymy finału!!!
  • 217 Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy
  • 255 Simone Segatori & Annette Sudol - Niemcy
  • 234 Marek Kosaty & Paulina Glazik - Polska
  • 221 Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio - Włochy
  • 268 Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania
  • 265 Salvatore Todaro & Violeta Yaneva - Bułgaria
  • 223 Marat Gimaev & Alina Basuyk - Rosja
  • 233 Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltsev - Rosja
  • 269 Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute - Litwa
  • 211 Federico Di Toro & Genny Favero - Włochy
  • 252 Andrzej Sadecki & Karina Nawrot - Polska
  • 272 Chao Yang & Tan Yiling - Chiny
  • 204 Bjørn Bitch & Ashli Williamson - Dania


28.11.2009 - 19:20


Trzecia runda mistrzostw a w niej 25. par, w tym obie nasze polskie:
  • 217 Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy
  • 255 Simone Segatori & Annette Sudol - Niemcy
  • 234 Marek Kosaty & Paulina Glazik - Polska
  • 221 Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio - Włochy
  • 268 Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania
  • 265 Salvatore Todaro & Violeta Yaneva - Bułgaria
  • 223 Marat Gimaev & Alina Basuyk - Rosja
  • 233 Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltsev - Rosja
  • 204 Bjørn Bitch & Ashli Williamson - Dania
  • 269 Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute - Litwa
  • 211 Federico Di Toro & Genny Favero - Włochy
  • 252 Andrzej Sadecki & Karina Nawrot - Polska
  • 272 Chao Yang & Tan Yiling - Chiny
  • 213 Martin Dvorak & Zuzana Silhanova - Czechy
  • 240 Csaba László & Anna Mikes - Węgry
  • 235 Matej Krajcer & Pela Kralj - Słowenia
  • 220 Steeve Gaudet & Laure Colmard - Francja
  • 228 Masayuki Ishihara & Ayami Kubo - Japonia
  • 202 Kaspars Banders & Vita Jaroscuka - Łotwa
  • 250 Andrejs Rogovenko & Anna Spiridonova - Łotwa
  • 209 Rares Cojoc & Katarzyna Kapral - Rumunia
  • 245 Róbert Pavlik & Simona Breciková - Słowacja
  • 203 Anton Belyayev & Antoaneta Popova - Kanada
  • 258 Vladimir Slon & Bianka Zubrowska - Austria
  • 238 Vaidotas Lacitis & Veronoka Golodneva - Litwa


28.11.2009 - 16:45

Aktualnie trwa druga runda Mistrzostw. Tańczą w niej obie polskie pary, a także wielu innych polskich tancerzy w barwach innych krajów, których zaznaczyliśmy na poniższej liście.
  • 202 Kaspars Banders & Vita Jaroscuka - Łotwa
  • 203 Anton Belyayev & Antoaneta Popova - Kanada
  • 204 Bjørn Bitch & Ashli Williamson - Dania
  • 209 Rares Cojoc & Katarzyna Kapral - Rumunia
  • 210 Serghei Coropceanu & Marioana Cheptene - Mołdawia
  • 211 Federico Di Toro & Genny Favero - Włochy
  • 213 Martin Dvorak & Zuzana Silhanova - Czechy
  • 214 Adrian Esperon & Patricia Martinez - Hiszpania
  • 215 Yvo Eussen & Elisabeth Novotny-Olofsson - Szwecja
  • 217 Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy
  • 219 Dorin Galban & Ewa Dudek - Rumunia
  • 220 Steeve Gaudet & Laure Colmard - Francja
  • 221 Andrea Ghigiarelli & Sara Andracchio - Włochy
  • 223 Marat Gimaev & Alina Basuyk - Rosja
  • 226 Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen - Finalandia
  • 227 Martin Houska & Andrea Trestikova - Czechy
  • 228 Masayuki Ishihara & Ayami Kubo - Japonia
  • 230 Artsiom Kazyra & Anastasia Veslova - Białoruś
  • 233 Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltsev - Rosja
  • 234 Marek Kosaty & Paulina Glazik - Polska
  • 235 Matej Krajcer & Pela Kralj - Słowenia
  • 237 Szymon Kulis & Margarita Zvonova - Estonia
  • 238 Vaidotas Lacitis & Veronoka Golodneva - Litwa
  • 239 Herman Lak & Michele Gleimann - Holandia
  • 240 Csaba László & Anna Mikes - Węgry
  • 241 Alari Liiv & Baile Orb - Estonia
  • 243 Jørgen Nilsen & Kanne Marie Akselsen - Norwegia
  • 244 Freachesco Paris & Natalia Driker - Izrael
  • 245 Róbert Pavlik & Simona Breciková - Słowacja
  • 247 Del Bello Pietro & Faye Hung - Hong Kong
  • 249 Sebastian Prekun & Ciara Francis - Irlandia
  • 250 Andrejs Rogovenko & Anna Spiridonova - Łotwa
  • 251 Isaac Rovira & Desiree Martin - Hiszpania
  • 252 Andrzej Sadecki & Karina Nawrot - Polska
  • 254 Christoph Santner & Maria Jahn - Austria
  • 255 Simone Segatori & Annette Sudol - Niemcy
  • 256 Vladislav Shakhov & Milena Jasionek - USA
  • 258 Vladimir Slon & Bianka Zubrowska - Austria
  • 260 Radu Sterban & Xenia Cletova - Mołdawia
  • 262 József Szepesi & Judit Szepesi - Węgry
  • 263 German Tepavicharov & Stela Kukonova - Bułgaria
  • 264 Elia Tinkelman & Victoria Shupletsov - Izrael
  • 265 Salvatore Todaro & Violeta Yaneva - Bułgaria
  • 266 Bogdan Tyaglyy & Natalie Shegutova - Azerbejdżan
  • 267 Sami Vainionpää & Merje Styf - Finlandia
  • 268 Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania
  • 269 Donatas Vezelis & Lina Chatkeviciute - Litwa
  • 270 Dennis Voermans & Samantha Kolijn - Holandia
  • 271 Aleksander Vukosavljevic & Aleksandra Ivanov - Serbia
  • 272 Chao Yang & Tan Yiling - Chiny
  • 273 Ryo Yoshikawa & Erna Ishii - Japonia
  • 274 Yuri Petrov & Yana Kozhukhaar - Ukraina
Komentarze: 8 Ostatnio dodany: 2009-11-28 | 22:53

Dziś jest
27 listopada 2022