KOMENTARZE

Artykuł: GOC 2010 - zajawka

powrót

Poprzednia 12 Następna
17

~tośka.

Dodano: 2010-08-17 | 15:52
NATASHA . coś się tb pomieszało ;/
Danilczuk i Konstantinova tańczą w TEAM MATCH aa nie Wojtek z partnerką
16

~tośka .

Dodano: 2010-08-17 | 15:49
Team Match - jest to reprezentowanie kraju przez 2 najlepsze pary ( YOUTH ) w dwoch stylach tanca LA i ST .
razem 4 pary . Nie jest to rywalizacja np . miedzy parami z Niemiec gdyż wszystkie 4 pary walczą o jak najlepszy wynik swego kraju.
Np . 1 miejsce Polska .itd . rozumiesz już ; d ??
15

~o ela ela

Dodano: 2010-08-17 | 10:35
czym jest to całe TEAM MATCH?
14

~

Dodano: 2010-08-16 | 11:54
Dopóki Chojnacki będzie się pętał w po turniejach. Nie istnieje taniec sportowy tylko TANIEC UKŁADOWICZÓW!!!
13

~Kaja

Dodano: 2010-08-15 | 14:06
Cezary Doroszkiewicz - Katarzyna Hetmańska - ta para już nie istnieje.... Kasia teraz tanczy z Hiszpanem
12

~

Dodano: 2010-08-15 | 12:53
Michal z Joanną do 15 sierpnia są w Japonii możliwe, że chcą odpocząć bo jednak tańczenie po wielogodzinnym locie jeszcze ze zmianą czasu nie należy do przyjemności.
11

~<;P

Dodano: 2010-08-15 | 12:26
bo pewnie nie tańczą... ne muszą tańczyć na każdym turnieju...
10

~Asia

Dodano: 2010-08-15 | 10:53
Na oficjalnej stronie przeczytałam, że w WDC Professional Latin będą tańczyć: Andrej Mosejcuk i Kamila Kajak, Przemek Łowicki i Asta Sigvaldadotir oraz Stefano Terrazzino i Paulina Biernat. Nie znalazłam na liście Michała Malitowskiego i Joanny Leunis...
9

~

Dodano: 2010-08-11 | 19:48
Czy Maciek Mikrzak z Martną nie jadą??
8

~Listy startowe

Dodano: 2010-08-07 | 10:03
Adrian nie tańczy z Marysią, są nowe listy startowe i Adrian jest zapisany z Natalią a Filip z Marysią. Powodzenia dla obu par :)
7

~???????????

Dodano: 2010-08-04 | 16:18
Czy Adrian Kopczyński tanczy z Marysia Zakrzewska??
6

~Natasha

Dodano: 2010-08-04 | 13:42
Polskie pary na GOC 2010:

"A" Standard

Siemdaj, Mateusz - Cze;czek, Julia
Kadlubowski, Maciej - Kopacz, Maja
Junior 1 10T

Dorot, Mateusz - Kempa, Zuzanna
Brzozowski, Mateusz - Mozdzonek, Justyna

Junior 1 Latin

Dorot, Mateusz - Kempa, Zuzanna
Brzozowski, Mateusz - Mozdzonek, Justyna
Junior 1 Standard

Brzozowski, Mateusz - Mozdzonek, Justyna

Junior 2 10T

Marzec, Michael - Durka, Kornelia
Konstanciuk, Maciej - Karbowniczak, Daria
Kieszek, Mateusz - Opalińska, Sandra
Dziedzic, Oskar - Baranowska, Magdalena

Junior 2 Latin

Marzec, Michael - Durka, Kornelia
Dziedzic, Oskar - Baranowska, Magdalena
Konstanciuk, Maciej - Karbowniczak, Daria
Kieszek, Mateusz - Opalińska, Sandra

Junior 2 Standard

Marzec, Michael - Durka, Kornelia
Le, Daniel - Jablonska, Sandra
Dziedzic, Oskar - Baranowska, Magdalena
Blaut, Kamil - Kepka, Patrycja
Konstanciuk, Maciej - Karbowniczak, Daria
Kieszek, Mateusz - Opalin´ska, Sandra
Matyja, Jacek - Cieslak, Martyna
Espenszyt, Kewin - Siwek, Aleksandra

Juveniles 2 8T

Kacper, Czajka - Droz.dz., Oliwia

Juveniles 2 Latin

Polec, Szymon - Milek, Dagmara
Kacper, Czajka - Droz.dz., Oliwia

Juveniles 2 Standard

Polec, Szymon - Milek, Dagmara
Kacper, Czajka - Droz.dz., Oliwia

RS Zawodowcy Latin

Wlodarczyk, Piotr - Wach, Marta

RS Zawodowcy Standard

Wlodarczyk, Piotr - Wach, Marta
Doroszkiewicz, Cezar - Hetmanska, Katerina

RS Amatorzy Latin

Zaprawa, Marcin - Piaseczna, Anna
Nesterowicz, Pawel - Dawidczyk, Aleksandra
Dreling, Adrian - Adamczyk, Julia
Lipowski, Jakub - Anforowicz, Pola
Müller, Robert - Luczak, Justyna
Rudnicki-Sipajlo, Dominik - Lojszczyk, Adrianna
Danilczuk, Michael - Konstantinova, Alexandra
Sobczynski, Mateusz - Schmidt, Kamila
Mróz, Sebastian - Szumkowska, Joanna

RS Amatorzy Standard

Szkutnik, Bartlomiej - Minkiewicz, Alicja
Jeschke, Wojciech - Barczuk, Maja
Jeschke, Jacek - Zudziewicz, Hanna
Pogrebnyak, Egor - Janicka, Paulina
Szulgo, Marek - Schodnik, Renata
Purchala, Piotr - Ostrowska, Marika
Balcerzak, Mikolaj - Rusiniak, Malgorzata
Pucko, Kamil - Kaminska, Magdalena
Musiol, Krzystof - Kozlowska, Katarzyna
Rostek, Michal - Wróbel, Anna
Kozun, Artur - Wierzynska, Kamila
Jaworski, Marcin - Zaremba, Malgorzata
Wezykowski, Tomasz - Wasilewska, Patrycja
Youth 10T

Uniejewski, Tobiasz - Luzina, Yulia
Kopczynski, Adrian - Zakrzewska, Maria
Balcerzak, Mikolaj - Rusiniak, Malgorzata
Le, Michal - Duranska, Kamila
Glogowski, Arkadiusz - Wielczko, Sandra

Youth Latin

Mróz, Sebastian - Szumkowska, Joanna
Rudnicki-Sipajlo, Dominik - Lojszczyk, Adrianna
Danilczuk, Michael - Konstantinova, Alexandra
Sobczynski, Mateusz - Schmidt, Kamila
Lipowski, Jakub - Anforowicz, Pola
Glogowski, Arkadiusz - Wielczko, Sandra
Kopczynski, Adrian - Zakrzewska, Maria Golkowski, Filip - Nguy Dinh, Sandra
Uniejewski, Tobiasz - Luzina, Yulia
Le, Michal - Duranska, Kamila

Youth Standard

Jeschke, Wojciech - Barczuk, Maja
Balcerzak, Mikolaj - Rusiniak, Malgorzata
Uniejewski, Tobiasz - Luzina, Yulia
Kadlubowski, Maciej - Kopacz, Maja
Winowski, Arian - Michalczyk, Sandra
Siemdaj, Mateusz - Cze;czek, Julia
Glogowski, Arkadiusz - Wielczko, Sandra
Myka, Krzysztof - Kowalska, Malgorzata
Szostek, Krzysztof - Kowalik, Malgorzata
Szkutnik, Bartlomiej - Minkiewicz, Alicja
Kopczynski, Adrian - Zakrzewska, Maria
Paszewski, Piotr - Mierzwa, Weronika
Narajewski, Jakub - Malecka, Aleksandra
Le, Michal - Duranska, Kamila
Matyja, Jacek - Cieslak, Martyna

Amatorzy Latin

Zaprawa, Marcin - Piaseczna, Anna
Nesterowicz, Pawel - Dawidczyk, Aleksandra
Dreling, Adrian - Adamczyk, Julia
Suchocki, Andrzej - Piecewicz, Natalia
Kolesinski, Konstanty - Koziol, Agata
Müller, Robert - Luczak, Justyna
Mika, Norbert - Ramiaczek, Anna

Amatorzy Standard

Jeschke, Jacek - Zudziewicz, Hanna
Rusu, Sergiu - Makar, Dorota
Szulgo, Marek - Schodnik, Renata
Sadecki, Andrzej - Nawrot, Karina
Purchala, Piotr - Ostrowska, Marika
Kosaty, Marek - Glazik, Paulina
Musiol, Krzystof - Kozlowska, Katarzyna
Jaworski, Marcin - Zaremba, Malgorzata
Kozun, Artur - Wierzynska, Kamila
Radu, Daniel - Cieplik, Marta
Tomczak, Lukasz - Jurczak, Aleksandra
Wezykowski, Tomasz - Wasilewska, Patrycja
Jeschke, Wojciech - Barczuk, Maja

Team Cup Youth

Jeschke, Wojciech - Barczuk, Maja POLAND
Paszewski, Piotr - Mierzwa, Weronika POLAND
Lipowski, Jakub - Anforowicz, Pola POLAND
Le, Michal - Duranska, Kamila

Senior 1 Standard

Gajda, Emil - Gajda, Dorota

Zawodowcy Latin

Hojsan, Radek - Jablonska, Gosia
Lowicki, Przemek - Sigvaldadottir, Asta
Mosejcuk, Andrej - Kajak, Kamila
Sourkov, Sergey - Melia
Terrazzino, Stefano - Biernat, Paulina

Zawodowcy Standard

Kiszka, Wiktor - Garlicka, Malgorzata
Doroszkiewicz, Cezar - Hetmanska, Katerina
5

~

Dodano: 2010-08-03 | 12:15
A gdzie Lipa & Pola?!!!
4

~;;;;;;;;;;;;;;;

Dodano: 2010-07-22 | 19:04
A dzie sponsorzy ?
3

~zniesmaczona

Dodano: 2010-07-22 | 19:03
My też chcielibuśmy pojechać, ale nasi trenerzy nsm odradzają..............bo nie mamy kasiory...
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
21 lutego 2019