KLUB KIBICA / 2010 / SIERPIEŃ

Dominik Rudnicki-Sipajło & Adrianna Łojszczyk

San Francisco Open 2010

Dodano: 2010-08-08 | 20:18:43


San Francisco Open 2010 to jeden z większych turniejów tańca w USA. W bieżącym roku odbył się w weekend na przełomie lipca i sierpnia.


Organizatorami San Francisco OpenStephan Krauel i Denise Jourdaine, na zaproszenie których w turnieju Youth do 21 lat Latin zatańczyli Dominik Rudnicki-Sipajło i Adrannna Łojszczyk - wygrywając tę konkurencję.

od lewej: Stephan Krauel, Denise Jourdaine, Adrianna Łojszczyk, Dominik Rudnicki-Sipajło, Małgorzata Żygadło, Michał Żygadło

Stoją od lewej: Stephan Krauel, Denise Jourdaine,
Adrianna Łojszczyk, Dominik Rudnicki-Sipajło,
Małgorzata Żygadło, Michał Żygadło

Dominik i Adrianna są mieszkańcami Warszawy. Tańczą w Akademii Tańca Moniki i Ireneusza Sulewskich w Warszawie pod "trenerskim okiem" Przemka Łowickiego i Asty Sigvaldadottir.

od lewej: Adrianna Łojszczyk, Asta Sigvaldadottir, Dominik Rudnicki-Sipajło, Przemek Łowicki (Blackpool 2010)

Na zdjęciu, od lewej: Adrianna Łojszczyk, Asta Sigvaldadottir,
Dominik Rudnicki-Sipajło, Przemek Łowicki w Blackpool 2010

Dominik i Adrianna tańczą razem od końca 2006 roku. Wspólną przygodę taneczną rozpoczynali jako juniorzy starsi. W tegorocznym turnieju w Blackool 2010 w konkurencji Youth poniżej 21 lat zajęli 41 miejsce.

Wyniki Dominika i Adrianny - na DanceSportInfo.Net

San Francisco - Golden Gate Bridge

Na foto - słynny Golden Gate Bridge w San Francisco

Dominik i Adrianna serdecznie pozdrawiają z San Francisco - z tygodniowym poślizgiem spowodowanym urlopem redakcji z dala od dostępu do Internetu. :)

Redakcja gratuluje i życzy młodym tancerzom i ich trenerom kolejnych sukcesów i satysfakcji z uprawiania pięknej dyscypliny jaką jest taniec towarzyski.

Dziś jest
9 grudnia 2022