KLUB KIBICA / 2011 / LUTY

Robert i Katarzyna Szlendak

Antwerp Stars Cup zakończony

Dodano: 2011-02-06 | 23:14:21

Trzeci dzień turnieju w Antwerpii zakończył się znakomitymi wynikami polskich par startujących w konkursach amatorów jak i seniorów.

Państwo Robert i Katarzyna Szlendak w Antwerpii zatańczyli swój pierwszy turniej w konkurencji Senior II Open Standard, w którym zajęli V finałowe miejsce. Przyszło im rywalizować ze 108. parami. Aby dotrzeć do finału musieli zatańczyć 6. rund.

WYNIKI Senior II Open Standard

Wczoraj, 5 lutego 2011, w programie Antwerp Stars Cup były Mistrzostwa Świata Senior I Standard, w których polska para Tomasz i Róża Kucharczyk zajęli 14. miejsce w ćwierćfinale.

WYNIKI Mistrzostw Świata Senior I Standard

Obu naszym parom serdecznie gratulujemy.

W konkurencji par dorosłych - IDSF International Open Standard (startowały 84 pary), w barwach Polski zatańczyły trzy pary. Dwie z nich zajęły w ćwierćfinale miejsca:
  • 13 miejsce - Dariusz Myćka & Anna Skwira,
  • 21 miejsce - Krzysztof Musioł & Katarzyna Kozłowska,
  • a jedna - Jacek Stefański & Joanna Korab - 35. miejsce w 1/8 finału.

Poza czysto polskimi reprezentantami w turnieju tym zatańczyli również Polacy:
Rares Cojoc z Katarzyną Kapral (Rumunia) - 14 miejsce,
Szymon Kuliś z Margaritą Zvonova (Estonia) - 15. miejsce.

Gratulujemy!

WYNIKI IDSF International Open Standard

W sobotę, 5 lutego, stylu latynoamerykańskim tańczyły dwie polskie pary:
  • Sebastian Mróz & Joanna Szumkowska,
  • Mateusz Sobczyński & Kamila Szmidt,
które w turnieju IDSF International Open Latin (startowało 106 par) uplasowały się w ćwierćfinale - ex aequo - na 23 miejscu.

WYNIKI IDSF International Open Latin

Natomiast pierwszego dnia Antwerp Stars Cup w konkursie Rising Stars Latin te same pary zajęły miejsca: