KLUB KIBICA / 2011 / MAJ

Marek Kosaty & Paulina Glazik

ME Kalisz - finał

Dodano: 2011-05-14 | 14:39:34


Pozdrawiamy z Kalisza, z Hali Arena, w której punktualnie o godz. 12:00 rozpoczęły się ME Amatorów w stylu standardowym. 21:25 - Mistrzostwa zakończone.



21:25

Mistrzostwa zakończone. Mistrzami zostali:

  1. Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy - Mistrzowie Europy
  2. Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania - I Wicemistrzowie Europy
  3. Simone Segatori & Anette Sudol - Niemcy - II Wicemistrzowie Europy
  4. Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltseva - Rosja
  5. Mrarek Kosaty & Paulina Glazik - Polska
  6. Marco Cavallaro & Joanne Clifton - Włochy

Gratulujemy!

19:49


Do półfinału awansowało 13 par. Niestety z naszych dwóch par nie awansowali Sergiu Rusu & Dorota Makar:
  • 8. Salvatore Todaro & Violeta Yaneva - Bułgaria
  • 13. Bjorn Bitsch & Ashli Williamson - Dania
  • 14. Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania
  • 23. Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy
  • 24. Simone Segatori & Anette Sudol - Niemcy
  • 25. Csaba László & Anna Mikes - Węgry
  • 29. Marco Cavallaro & Joanne Clifton - Włochy
  • 32. Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka - Łotwa
  • 33. Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva - Litwa
  • 41. Marek Kosaty & Paulina Glazik - Polska
  • 46. Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltseva - Rosja
  • 47. Daniil Ulanov & Irina Gogoladze - Rosja
  • 59. Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada - Ukraina



15:30

W 1/4 finału zatańczy 25. par:

  • 8. Salvatore Todaro & Violeta Yaneva - Bułgaria
  • 11. Martin Dvorak & Zuzana Silhanova - Czechy
  • 12. Martin Houska & Andrea Trestikova - Czechy
  • 13. Bjorn Bitsch & Ashli Williamson - Dania
  • 14. Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania
  • 17. Andres Liiv & Kristina Vaha - Estonia
  • 19. Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen - Finlandia
  • 20. Sami Vainionpää & Merje Styf - Finland
  • 21. Alexis Bergeon & Johanna Rivier - Francja
  • 22. Steeve Gaudet & Laure Colmard - Francja
  • 23. Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy
  • 24. Simone Segatori & Anette Sudol - Niemcy
  • 25. Csaba László & Anna Mikes - Węgry
  • 27. Francesco Paris & Natalia Driker - Izrael
  • 29. Marco Cavallaro & Joanne Clifton - Włochy
  • 30. Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso - Włochy
  • 32. Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka - Łotwa
  • 33. Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva - Litwa
  • 34. Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite - Litwa
  • 41. Marek Kosaty & Paulina Glazik - Polska
  • 42. Sergiu Rusu & Dorota Makar - Polska
  • 46. Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltseva - Rosja
  • 47. Daniil Ulanov & Irina Gogoladze - Rosja
  • 58. Yury Petrov & Yana Kozhukhar - Ukraina
  • 59. Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada - Ukraina

Oto pary, które awansowały do 1/8 finału:
  • 1.Christoph Santner & Maria Jahn - Austria
  • 2. Vladimir Slon & Bianka Żubrowska - Austria
  • 8. Salvatore Todaro & Violeta Yaneva - Bułgaria
  • 11. Martin Dvorak & Zuzana Silhanova - Czechy
  • 12. Martin Houska & Andrea Trestikova - Czechy
  • 13. Bjorn Bitsch & Ashli Williamson - Dania
  • 14. Emanuel Valeri & Tania Kehlet - Dania
  • 17. Andres Liiv & Kristina Vaha - Estonia
  • 18. Andrey Motyl & Diana Korotina - Estonia
  • 19. Markus Hirvonen & Mariia Hirvonen - Finlandia
  • 20. Sami Vainionpää & Merje Styf - Finland
  • 21. Alexis Bergeon & Johanna Rivier - Francja
  • 22. Steeve Gaudet & Laure Colmard - Francja
  • 23. Benedetto Ferruggia & Claudia Köhler - Niemcy
  • 24. Simone Segatori & Anette Sudol - Niemcy
  • 25. Csaba László & Anna Mikes - Węgry
  • 27. Francesco Paris & Natalia Driker - Izrael
  • 29. Marco Cavallaro & Joanne Clifton - Włochy
  • 30. Andrea Zaramella & Letizia Ingrosso - Włochy
  • 31. Ilmars Ozols & Santa Dmitrijeva - Łotwa
  • 32. Andrejs Rogovenko & Anna Voroncuka - Łotwa
  • 33. Vaidotas Lacitis & Veronika Golodneva - Litwa
  • 34. Evaldas Sodeika & Ieva Zukauskaite - Litwa
  • 35. Virgiliu Bumbu & Kamila Sakowska - Mołdawia
  • 37. Marcello Nencini & Tessa De Jongh - Holandia
  • 39. Janick Löwe & Lundanes Pia Engelberg - Norwegia
  • 41. Marek Kosaty & Paulina Glazik - Polska
  • 42. Sergiu Rusu & Dorota Makar - Polska
  • 44. Rares Cojoc & Katarzyna Kapral - Rumunia
  • 45. Marius Haruta & Andra Trasnea - Rumunia
  • 46. Sergey Konovaltsev & Olga Konovaltseva - Rosja
  • 47. Daniil Ulanov & Irina Gogoladze - Rosja
  • 52. Matej Kralj & Špela Kralj - Słowenia
  • 53. Alexey Rubtsov & Jasmina Arko - Słowenia
  • 58. Yury Petrov & Yana Kozhukhar - Ukraina
  • 59. Stanislav Portanenko & Nataliya Kolyada - Ukraina

Nasi tańczą nadal, a z pięciu Polek, nadal uczestniczą w mistrzostwach trzy Polki: Bianka Żubrowska, Kamila Sakowska i Katarzyna Kapral. Trzymamy kciuki.

Polecamy:

Mistrzostwa Europy w Polsce.
Komentarze: 17 Ostatnio dodany: 2011-05-15 | 18:30

Dziś jest
2 lipca 2022