KLUB KIBICA / 2012 / MARZEC

Anton Sboev i Patrycja Raniś oraz finaliści Professional Latin

Donnie Burns Cup Hong Kong

Dodano: 2012-03-14 | 04:52:24


Anton Sboev i Patrycja Raniś, to jedna z bardzo wielu par tanecznych, której Twist Service towarzyszy w ich wędrówkach po światowych parkietach tanecznych. Minione 5. tygodni były dla nich bardzo aktywnym okresem za sprawą, między innymi, Asian Tour 2012.


Anton i Patrycja (rosyjsko-polska zawodowa para taneczna reprezentująca Anglię) przed podróżą do Azji udzielali lekcji tańca w Polsce i w Rosji, po czym zatańczyli w turniejach, najpierw na Ukrainie, a następnie w Moskwie: Winter Star i Moscow Cup.

Od 26 lutego przebywali w Azji, uczestnicząc w czterech turniejach cyklu Asian Tour 2012 (Tokio, Taipei, Kuala Lumpur i Macau), o których pisaliśmy na Twist Service:

Po serii turniejów Asian Tour 2012 Anton i Patrycja zatańczyli dodatkowo jeszcze jeden turniej - Donnie Burns Cup w niedalekim od Macau Hong Kongu, który wygrali.

Na miejscu drugim - Ilya Borovski & Veronika Klyushina reprezentujący Hong Kong, a na trzecim - Lenny Guowerok & Laura Zmajkovicova reprezentujący Słowenię.

Alexander Voskalchuk & Veronika Egorova i Anton Sboev & Patrycja Raniś

Na foto: Alexander Voskalchuk & Veronika Egorova (Rosja) i Anton Sboev & Patrycja Raniś (Anglia).

Bohaterowie naszego artykułu przebywają już w Moskwie, gdzie w najbliższy weekend (17-18 marca) zatańczą na Moscow Star - turnieju WDC World Series, skąd powrócą do Londynu, gdzie aktualnie mieszkają.

Dziś jest
6 grudnia 2022