KOMENTARZE

Artykuł: Prezesowi należy się ...

powrót

Poprzednia 12 Następna
27

~dokładnie!

Dodano: 2014-03-02 | 17:45
również na facebooku Polskiego Tańca S.A. pojawiła się informacja o sędzxiowaniu! Nie róbcie z ludzi ********
26

~?

Dodano: 2014-02-27 | 19:03
z tego co kojarzę, na oficjalnym profilu PT S.A. na facebooku, wczoraj również widniała infromacja, iż Pan Roman Glazik jedzie na Mołdawię w charakterze sędziego. dzisiaj wpis został usunięty.
25

~Wpis

Dodano: 2014-02-27 | 09:33
Co za kompletny brak profesjonalizmu u redakcji Twist Service !! Jak można było wrzucić taki artykuł .. Jeszcze z takim tytułem "prezesowi sie należy" można by było podać ich do sądu !
Po raz kolejny TwistService pokazał ze jest dziennikiem ale typu FAKT
24

~N_e_o

Dodano: 2014-02-26 | 16:17
Nie dziwcie się, że ludzie się denerwują i od razu komentują takie wiadomości. Myślę, że przede wszystkim zdenerwowani jesteśmy tym, że wiadomo że ten kto przejmie władzę i tak zwykle jest już "zepsuty" do szpiku kości, bo już w tym siedział. Zupełnie nowych nie da się ustanowić, bo trzeba mieć o tym pojęcie, a stara gwardia jest właściwie w każdym zakątku kraju podobna: wielka chcica na kasę i w związku z tym układy, układy..
23

~wstyd

Dodano: 2014-02-26 | 15:55
po prostu wstyd! teraz wszyscy, ktorzy ponizej obrazili pana Glazika i pisali te ironiczne komentarze powinni sie wstydzic i conajmniej przeprosic. OBRZUCAC BLOTEM JEST KOMU ALE PO SPROSTOWANIU NAGLE CISZA?! jak wogole ktokolwiek mogl uwierzyc w to ze Pan Roman bez uprawnien sedziego, wystapi nagle w takiej roli?! PRZECIEZ TO BYLO OCZYWISTE ZE TO POMYLKA... ubolewam nad naiwnoscia "polskiego srodowiska tanecznego" i tym calym jadem ktory kipi z waszych komentarzy...
22

~cd

Dodano: 2014-02-26 | 13:47
i mimo sprostowania po kraju i tak będą chodzić plotki i opinie, że powstała organizacja jest kolejnym politycznym ugrupowaniem.. szkoda. bo inicjatywa jest super, wsparcie par i chęć 'okielznania' calego bałaganu..ja życzę im wszystkim jak najlepiej, żeby integracja ugrupowań się powiodła i żeby tancerze nie byli zmuszani do wybierania federacji, zawodów czy trenerów przez pryzmat 'polityczny'.
21

~do wpisu 12

Dodano: 2014-02-26 | 12:50
Skoro już ktoś wywołał p.Czyżyka - kto z Was wie jaką klasę taneczną posiadał? Hm, czy w ogóle tańczył taniec towarzyski czy tylko zajmował się tańcem ludowym? A teraz jest sędzią tańca towarzyskiego i co? I jakoś się go nie czepiacie...
20

~JK

Dodano: 2014-02-26 | 11:39
Swoją drogą jeśli ktoś jeśli ktoś uwierzył w wiadomość umieszczoną na twistservice to rzeczywiście nie zna zasad, realiów WDC oraz samego Pana Glazika.
1. Organizatorzy tego prestiżowego turnieju nie zaprosiliby Pana Glazika (z całym szacunkiem) nawet gdyby miał wszelkie zdane egzaminy (pisałem o tym w innym miejscu)
2. Pan Glazik nie jest głupkiem i nie da się postawić w roli w której nie jest fachowcem. Parę innych nazwisk mógłbym przytoczyć które poleciałyby na koniec świata żeby tylko wyjść w roli sędziego. Myślę że wielu czytelników również zna takie osoby.
19

~JK

Dodano: 2014-02-26 | 11:27
Witam.
Ponieważ moje nazwisko pojawiło się w ostatnich wpisach w kontekście relacji PZST - Polski Taniec S.A. postaram się parę spraw wyjaśnić
Obie organizacje PZST i PT S.A. są pełnoprawnymi członkami World Dance Council. W sprawach związanych z rozwojem WDC w Polsce działamy w jednym kierunku i konsultujemy wszelkie poczynania.
Poza strukturami WDC jesteśmy dwiema niezależnymi organizacjami działającymi autonomicznie i biorącymi wyłączną odpowiedzialność za swoje ruchy.
PT S.A. jest również członkiem IDSA oraz PZTSport. W działaniach tych organizacji PZST może i chce ale nie musi współpracować i służyć działaniami wspierającymi.
Podsumowując
PZST nie musi jak to ktoś napisał "robić reklamy" PT S.A. z dwóch powodów
1. jesteśmy oraganizacją niezależną.
2. działania PT S.A. reklamują się same.
Marzy mi się współpraca różnych organizacji tanecznych w Polsce taka jak między PZST i PT S.A. Z jednej strony działania zmierzające do rozwoju tańca z drugiej niezależność i szukanie rozwiązań zadowalających obie strony.
Myślę ze nie ma nic dziwnego w dobrej współpracy dwóch niezależnych organizacji jedna to poważny biznes druga to Zawodowcy. Takie połączenie może przynieść tylko dobre rozwiązania.
Pozdrawiam Jacek Krupa
18

~chyba się należy sprostowanie!

Dodano: 2014-02-26 | 09:55
No to chyba należy się sprostowanie od autora, bo niepotrzebnie zrobił ferment wokół p. Glazika! Panie administratorze, czekamy na sprostowanie!
17

~fast

Dodano: 2014-02-26 | 09:42
Jak widać pomyłki się zdarzają, ale za czujność Twist Service należą się gratulacje.
Jednak PT SA nie podąża drogą WDSF i PTT i chwała im za to ...

"P.S. - sprostowanie
26 lutego 2014 | 8:56

Dziś z rana, wyjaśniliśmy - u źródła, czyli u Pana Romana Glazika, naszą wczorajszą, opublikowaną w godzinach wieczornych - sensacyjną wiadomość o składzie sędziowskim na Moldova Dance Festival 2014.

Pan Roman Glazik - Prezes Polskiego Tańca S.A. - wyjaśnił, że został zaproszony do udziału w Moldova Dance Festival 2014 jako oficjalny przedstawiciel Polski, ale nie w charakterze sędziego. Sędzią reprezentującym Polskę jest Pan Marek Górski. Wpis na stronie festiwalu w Kiszyniowie jest błędny i na pewno zostanie przez organizatorów sprostowany."
16

~polski taniec i pzst

Dodano: 2014-02-26 | 09:10
widzę, że polityczna maszynka juz zaczyna działac. Polski Taneic zaczyna wprowadzac na arenę najlepszych fachowców w temacie tańca.:)
Panie Jacku czy ktos tu dogadal sie z PT s.a. i robi im reklamę poprzez dodanie ostatniego tematu na temat wizji tańca w Polsce?
czy weryfkacja sędziów wg Pana tak powinna wygladac?
ja tez uważam , ze pary powinny startowac gdzie chca ale widzę , że w ostatnich poczynaniach nie chodzi tylko o dobro tancerzy .

szkoda , że stawia to w złym swietle WDC w Polsce. naszczescie to tylko Polski taniec,
15

~fad

Dodano: 2014-02-26 | 07:48
zaczyna się jeszcze większy syf niż w PTT, to może podczas turniejów losujmy rodziców, którzy będą sędziować bo przecież też się na taniec napatrzyli
14

~Odnośnie kwalifikacji sędziów

Dodano: 2014-02-26 | 07:19
Treśc pytań i odpowiedzi pana Jacka Krupy:
Wg pana wypowiedzi to dobrze by było ,a by została przeprowadzona weryfikacja kwalifikacji sędziów we wszystkich organizacjach tanecznych.

W tej sytuacji może to spowodowałoby bardzo dużą poprawę "atmosfery" w tym sporcie.

odpowiedz :Taka weryfikacja musi nastąpić i nastąpi ale zasady naprawdę nie są proste. Czasem ktoś nauczy się przepisów i książek na pamięć i nie zagniesz go i co? Były w Polsce takie przypadki :)
13

~Poruszony

Dodano: 2014-02-26 | 00:57
Jestem bardzo. Czy p.Glazik ma zdane egzaminy sedziwskie? Nie nadane, tylko zdane? No nie mozna, litosci, nie mozna!!! Nadane i rozdane mieli niektorzy w wdp przez p.sienkiewicza. Jednak w ptt nie mozna sobie nadac uprawnien sedziowskich. Mozna przystapic do wyzszej kategorii ale po egzaminie. Dla mnie porazka osobista tego pana (glazika). Mialem tancźyc na organizlowanych przez niego mp. Sorry, ma u mnie pozamiatane. Zenujace.
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
27 marca 2023