TANIEC TOWARZYSKI

Armen Tsaturyan i Svetlana Gudyno (Rosja)

WDSF Mistrzostwa Europy Latin 2019

Dodano: 2019-05-26 | 12:51:50

W sobotę, 25 maja, w Paryżu, Armen Tsaturyan i Svetlana Gudyno (Rosja) po raz 4. wytańczyli tytułu WDSF Mistrzów Europy Amatorów Latin. W finale zatańczyli także reprezentanci Polski Edgar Marcos i Alina Nowak.

Armen Tsaturyan i Svetlana Gudyno

WDSF Mistrzostwa Europy Amatorów Latin odbyły się w ramach większego wydarzenia tanecznego Paryż Open 2019. W Mistrzostwach uczestniczyło 61. par. Tańczyli także reprezentanci Polski - Edgar Marcos i Alina Nowak, którzy awansowali do finału, w którym zajęli 6. miejsce. Znakomicie zatańczyli także Grzegorz Zmokły i Magdalena Abramowicz - II Wicemistrzowie Polski FTS, którzy awansowali do ćwierćfinału i zajęli 20. miejsce.

Na mistrzowskiem podium stanęły te same pary jak przed rokiem w Debreczynie na Węgrzech: