KLUB KIBICA / 2009 / SIERPIEŃ

GOC 2009 - Polska lista

Dodano: 2009-07-28 | 09:32:07


We wtorek, 28 lipca, otrzymaliśmy pierwsze zgłoszenie na polską listę startową GOC 2009, która stopniowo się powiększa o kolejne zgłoszenia.


Startują, im dopingujemy:

Amatorzy:
  • Michał Jeziorowski & Anastasia Yermolenko (Standard: Amatorzy i Rising Star)
    Michał i Anastasia - to nowo powstała para reprezentująca SZOK Gliwice.

  • Marek Kosaty & Paulina Glazik - Grand Slam Standard
  • Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak - Grand Slam Standard
  • Marcin Leszczyński & Aleksandra Karpińska - Grand Slam Standard, RS Standard
  • Piotr Bednarz & Aleksandra Szpetnar - RS St/La i Grand Slam St/La (Flamenco Siemianowice Śląskie)

Zawodowcy Latin:
  • Przemek Łowicki & Asta Sigvaldadottir

Zawodowcy standard:
  • Tomasz Papkala & Frantsiska Yordanova

Juniorzy II:

  • Szymon Sabatowicz & Natalia Krzysztoń (Małopolskie Centrum Tańca Kraków)
  • Paweł Labryga & Sonia Szarkowicz - 10t, St, La (Flamenco Siemianowice Śląskie)

Tancerze CORTE Warszawa:
  • Paweł Milcarz &i Agnieszka Kaczorowska
  • Karol Gaweł & Karolina Skowyrska
  • Michał Danilczuk & Natalia Tyszko
  • Mateusz Modzelewski & Małgorzata Cieszkowska
  • Richards Eglitis & Anna Piaseczna

Tancerze JANTAR Elbląg:
  • Mateusz Papużyński & Katarzyna Czyżyk (Rising Star Standard)
  • Sebastian Rutkowski & Arletta Wyżlic (Rising Star i Youth)
  • Bartłomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz (Rising Star i Youth)

Tancerze CLASSIC Warszawa

Młodzież:
  • Jacek Jeschke & Wiktoria Wior (10t, St, La, Rising Stars St)
  • Wojtek Jeschke & Maja Barczuk 10t, St)
  • Bartosz Hofman & Dominika Ryffa (10t, St)
Juniorzy II:
  • Adrian Kopczyński & Natalia Głębocka (10t, St, La)
  • Paweł Urbański & Karolina Szostek (10t, St, La)
Juveniles II:
  • Bartosz Lewandowski & Paulina Kucińska

Tancerze SMIRNOW Warszawa:
  • Piotr Purchała & Agata Kawińska (Amatorzy Standard)
  • Marcin Zaprawa & Valerja Zyraylova (Amatorzy Latin)
  • Robert Muller & Katarzyna Vu-Manh (Amatorzy Latin)
  • Arian Winowski & Sandra Michalczyk (Junior II Standard/Latin)

Konkurencja drużynowa - w skład polskiej drużyny wchodzą:
  • Jacek Jeschke & Wiktoria Wior (Standard)
  • Bartłomiej Szkutnik & Alicja Minkiewicz (Standard)
  • Paweł Milcarz & Agnieszka Kaczorowska (Latin)
  • Karol Gaweł & Karolina Skowyrska (Latin)
Konkurencja drużynowa, jest charakterystyczna dla dużych turniejów, w trakcie których organizatorzy chcą nieco rozluźnić emocje związane z napięciem związanym z udziałem w typowo konkursowych konkurencjach.
Z lat minionych pamiętam, że polska drużyna zawsze miała jakieś "merytoryczne" problemy.
W tym roku widząc już teraz skład tej drużyny i jej "kierownika programowego" Pana Antoniego Czyżyka, można mieć nadzieję, że tym razem błyśniemy także i w tej konkurencji, czego szczerze życzymy!


Życzymy połamania obcasów.

Jedziesz na GOC 2009, nie ma Was na naszej liście - przyślij zgłoszenie naczelny@twistservice.pl

P.S. Sugerujemy "pstrykanie" zdjęć, niekoniecznie tylko na parkiecie w trakcie tańca.
Liczymy na Wasze "sygnały" o rezultatach własnych i pozostałych polskich par.
Piszcie o ciekawostkach i interesujących wydarzeniach, którymi warto się podzielić z czytelnikami Twist Service.

Dziś jest
1 lutego 2023