KLUB KIBICA / 2009 / SIERPIEŃ

GOC - dzień pierwszy (wtorek)

Dodano: 2009-08-18 | 09:22:28


Dziś, 18 sierpnia br. w Stuttgartcie rozpoczął się GOC 2009.


Aktualizacja 22:06

Wśród par młodzieżowych barw Polski broni już - niestety - tylko jedna para Paweł Milcarz & Agnieszka Kaczorowska, którzy awansowali do ćwierćfinału (25 par). Trzymamy kciuki za awans do kolejnej rundy.

Aktualizacja 20:52

Niestety Adrian z Natalią pozostali w 1/2 finału na 11 miejscu.
Mimo wszystko gratulujemy!

Aktualizacja 19:30

Organizatorzy GOC na bieżąco podają na swojej stronie wyniki dzisiejszych konkurencji.
Na tę chwilę nadal mocno kibicujemy Juniorom II - Adrianowi Kopczyńskiemu i Natalii Głębockiej, którzy awansowali do 1/2 finału.

W Youth Latin w top 48 tańczą cztery z 13 zgłoszonych polskich par, którym również kibicujemy. Są to:
  • Jakub Lipowski & Pola Anforowicz
  • Paweł Milcarz & Agnieszka Kaczorowska
  • Karol Gaweł & Karolina Skowyrska
  • Michał Danilczuk & Natalia Tyszko
W konkurencji Junior I nasze pary zakończyły na ćwierćfinale. Najlepsze z polskich par to:
  • Marcin Kleist & Adrianna Zymek
  • Patryk Słowiński & Roksana Górczak
Zajętych miejsc na razie nie znamy.

Dziś, we wtorek, tańczą:

  • Amatorzy w Rising Stars Latin (pierwszą rundę).
    Na liście startowej są 422 pary, w tym blisko 17 par z Polski

  • Juniorzy II w konkurencji 10 tańców (143 pary, zatańczyło 99 par)
    1. Adrian Kopczyński & Natalia Głębocka - 11. miejsce (1/2 finału)
    2. Paweł Urbański & Karolina Szostek - 30. miejsce (1/8 finału)
    3. Paweł Labryga & Sonia Szarkowicz - 31. miejsce (1/8 fiału)
    4. Damian Makowski & Dajan Gaweł - 68-70 miejsce

  • Junorzy I w konkurencji 10 tańców (106 par, ostatecznie zatańczyło 78 par)
    1. Marcin Kleist & Adrianna Zymek - 18 miejsce (1/4 finału)
    2. Patryk Słowiński & Roksana Górczak - 20 miejsce (1/4 finału)
    3. Kewin Espenszyt & Jowita Misiakowska - 30 miejsce (1/8 finału)

  • Młodzież w stylu Latin (266 par)
    1. Paweł Milcarz & Agnieszka Kaczorowska - 16-17 miejsce (1/4 finału)
    2. Jakub Lipowski & Pola Anforowicz - 26-27 miejsce (1/8 finału)
    3. Karol Gaweł & Karolina Skowyrska - 28-30 miejsce (1/8 finału)
    4. Michał Danilczuk & Natalia Tyszko - 36-38 miejsce (1/8 finału)
    5. Volodymyr  Sharapov & Kaja Czapnik - 53-56
    6. Sebastian Mróz & Joanna Szumkowska -57-60
    7. Tobiasz Uniejewski & Izabela Skierska - 69-74
    8. Jacek Jeschke & Wiktoria Wior
    9. Leonid  Apranich & Kamila Schmidt
    10. Mateusz Kulon & Estera Niczyporuk
    11. Jan Borecki & Anna Khrycheva
    12. Wiktor  Brzeziński & Justyna Łuczak
    13. Kamil Senderowski & Karolina Szybiak

  • World Series Professionals Standard (50 par)
    1. Tomasz Papkala & Frantsiska Yordanova
    2. Łukasz  Pawlak & Aneta Pawlak
    3. Maciej Zahorodny & Karolina Dej

Życzymy połamania obcasów.

Komentarze: 8 Ostatnio dodany: 2009-08-18 | 23:03

Dziś jest
1 lutego 2023