KLUB KIBICA / 2016 / MARZEC

Kacpeer Rutka i Sara Litorowicz

Blackpool Junior 2016

Dodano: 2016-04-14 | 09:03:22

Pod koniec marca br. sale balowe Winter Gardens w Blackpool tętniły tanecznym życiem. Po WDC AL Mistrzostwach Europy na parkiet wyszli juniorzy w tradycyjnym, poświątecznym, Blackpool Junior Festivalu.

Kacper Rutka i Sara Litorowicz

15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

W tegorocznym Junior Blackpool Dance Festivalu wyróżniła się para w wrocławskiego klubu Iglica - Kacper Rutka i Sara Litorowicz, która w obu stylach została sklasyfikowana, w półfinale, na 9. miejscu.

Kacper i Sara przed rokiem także uczestniczyli w JBDF. Wówczas również należeli do wyróżniających się polskich par - zajęli miejsce w ćwierćfinale.

W stylu standardowym startowało 159. par, w latynoamerykańskim - 169. Zwycięstwo w stylu standardowym odnieśli reprezentanci Anglii - Glenn Richard Boyce, zaś w stylu latynoamerykańskim - Mark Shcherbak i Oleksandra Putilina, reprezentanci Ukrainy.

W turniejach uczestniczyły inne polskie pary, które zajęły dalsze miejsca w ćwierćfinale i 1/8 finału.

Blackpool, 30-31 marca 2016