PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2021 / CZERWIEC

15. Perła Bałtyku

Jubileuszowa 15. edycja Perły Bałtyku

Dodano: 2021-05-25 | 08:29:55


Za niespełna dwa tygodnie, 5-6 czerwca, spotkamy się w Międzyzdrojach na parkiecie Jubileuszowej 15. edycji turnieju Perła Bałtyku.


Patronat medialny
TwistService.PL

5 i 6 czerwca 2021 r., w Międzyzdrojach, odbędzie się Jubileuszowa - 15. edycja klimatycznego turnieju tańca Perła Bałtyku. Do tanecznej rywalizacji - w ramach Ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego - organizatorzy zapraszają pary i solistki w kategoriach HGF, turniejowe pary taneczne począwszy od dzieci, na zaawansowanych parach klasy B skończywszy. Na zakończenie, drugiego dnia turnieju, tancerze zmierzą się w konkurencjach Open: Juniorzy Młodsi i Starsi, Młodzież i pary Dorosłe.

Dziś, we wtorek, 25 maja, o godz. 12:00, otwarta zostanie rejestracja par. Zapisujcie się! Zapraszamy!


Perła Bałtyku, to turniej wielce przyjazny seniorom i w jego programie jest Grand Prix Seniorów Międzyzdroje.

Jak wyczytaliśmy "gdzieś w Internecie" - "Tu nikomu nie odmawia się parkietu, niezależnie od przynależności, choć formalnie jest organizowany w strukturach FTS. To taki turniej, na którym trzeba być chociaż raz, aby na zawsze przyłączyć się do klubu miłośników Perły."

Tak więc Organizatorzy zapraszają wszystkich Seniorów, niezależnie od przynależności federacyjnej. Dla Seniorów spoza FTS-u ważna informacja: Warunkiem uczestnictwa par spoza Federacji Tańca Sportowego jest jednorazowa wpłata na konto FTS (Nr 87 1020 1752 0000 0302 0054 4650) w wysokości: 1 styl na 1 turniej - 30 zł. od osoby lub kombinacja na 1 turniej - 40 zł. od osoby. Po dokonaniu tej wpłaty oraz opłaty za turniej na konto Organizatora należy przesłać zgłoszenie z potwierdzeniami wpłat na adres: am.zet@wp.pl - organizator wprowadzi pary do systemu.

Szczegółowe informacje o Jubileuszowej - 15. edycji Perły Bałtyku znajdziemy na stronie turnieju.


Póki co wspomnijmy ostatni turniej w Międzyzdrojach, którego organizatorem był także TKS Jantar Międzyzdroje, którego "dobrą duszą" jest Pani Anna Zjawińska - Puchar i Mistrzostwa ZZTS Międzyzdroje 2020

Dziś jest
24 marca 2023