PROMOCJA TURNIEJÓW TAŃCA / 2016 / PAŹDZIERNIK

Maurizio - Andra - Nino

Niepowtarzalne trio taneczne

Dodano: 2016-10-12 | 21:02:29


Znakomity tancerz Nino Langella dołączył do grona gwiazd StarDance Festivalu. Zobaczymy jego, wraz z Maurizio i Andrą, w wyjątkowym show już w najbliższą sobotę, 15 października.


Trio: Maurizio - Andra - Nino
foto: materiały redakcyjne

Patronat medialny i fotograficzny
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Dotychczas wiadomym było, że podczas Gali wieczornej StarDance Festivalu w Jelczu-Laskowicach, wystąpią w roli gwiazd wokalista Andrzej Piaseczny oraz wicemistrzowie świata - Maurizio Vescovo i Andra Vaidilaite. Organizatorzy zapowiadali także niespodziankę - pokaz kolejnej pary światowego formatu. Dziś (12 października) okazało się, że nie będzie to para, lecz tancerz ze światowego topu - Nino Langella, który wraz z Maurizio i Andrą stworzą jedyne w swoim rodzaju, niepowtarzalne trio taneczne.


StarDance Festival, to nie tylko występy gwiazd. To przede wszystkim, jak sama nazwa wskazuje, festiwal tańca. Turnieje mają rangę World Cup Latin WDC  AL i Otwartych Mistrzostw Wrocławia, a na parkiecie w Hali Sportowej Centrum Sportu i Rekreacji przy ul. Oławskiej 46, w Jelczu-Laskowicach pojawi się blisko 400. par tanecznych!


Nie pozostaje nam nic innego jak tylko w najbliższą sobotę, 15 października, pojawić się w Jelczu-Laskowicach by podziwiać i oklaskiwać występy taneczne zarówno par uczestniczących w turniejach jak i zaproszone gwiazdy.

Serdecznie zapraszamy!


Dziś jest
11 sierpnia 2022