TANIEC TOWARZYSKI

FTS Mistrzostwa Polski Standard - Konin 2018

Mistrzostwa Polski w Koninie

Dodano: 2018-02-28 | 07:55:40


Znamy uczestników - pary taneczne, które w przyszłym tygodniu, w Koninie, rywalizować będą o tytuły Mistrzów Polski FTS w tańcach standardowych.


Patronat medialny:
TWIST SERVICE Portal Taneczny

Do Mistrzostw Polski zgłosiło się łącznie ponad 140. par standardowych. W głównej kategorii - par dorosłych, o tytuł Mistrzów Polski FTS rywalizować będzie 40. par. W tej konkurencji zatańczą pary często reprezentujące nasz Kraj w prestiżowych turniejach Europy i świata, a pięć z nich znajduje się w pierwszej 50-tce światowego rankingu WDSF.

Interesująco - pod względem liczby zgłoszonych par - wyglądają także konkurencje Seniorów, w których zatańczy po 12. par w kategorii Senior II i III oraz 10. - w Senior I. Świadczy to o coraz większym zainteresowaniu Seniorów tą dyscypliną tańca, co pozytywnie rokuje na przyszłość.

W pozostałych kategoriach zgłoszonych jest po kilkadziesiąt par. Emocji podczas Mistrzostw Polski FTS na pewno nie zabraknie :)

Mistrzostwa Polski FTS Standard - Konin 2018


Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Konina jest turniejem towarzyszącym Mistrzostwom Polski. Zapraszamy młodych tancerzy do uczestnictwa w tym turnieju. Zgłoszenia przyjmowane są do 7 marca na stronie:

Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego o Puchar Prezydenta Miasta Konina.


Komentarze: 1 Ostatnio dodany: 2018-02-28 | 12:52

Dziś jest
23 marca 2023