TANIEC TOWARZYSKI

Łukasz i Aleksandra Tomczak

BDF 2021 - Zawodowcy

Dodano: 2021-09-05 | 20:36:33


Blackpool Dance Festival tradycyjnie zamykają zawodowcy w obu stylach. Z polskiej perspektywy odnotowujemy bardzo dobre - 7. miejsce w stylu standardowym Łukasza i Aleksandry Tomczak.


BDF 2021 - Rising Stars Latin
foto: Tomasz Reindl

Nowymi mistrzami zawodowców BDF 2021 w stylu standardowym zostali Domen Krapez i Natasha Karabey, reprezentanci Niemiec.
W barwach polski oprócz półfinalistów - Łukasza i Aleksandry Tomczak, zatańczyli:Szymon Kalinowski i Grażyna Grabicka i Aleksandr Ovchinnikov i Ewa Dudek. Obie pary awansowały do ćwierćfinału, zajmując miejsca - odpowiednio: 18. i 23.

Domen Krapez i Natasha Karabey

Domen Krapez i Natasha Karabey
foto: Tomasz Reindl

Dzień wcześniej, 1 września 2021 r., w turnieju BDF 2021 Professional Latin miała miejsce emocjonująca walka o palmę pierwszeństwa pomiędzy nowymi mistrzami - Troelsem Bager i Iną Ivanova Jeliazkova, a wicemistrzami - Dorinem Frecautanu i Marinaa Sergeeva. Reprezentanci USA wygrali sambę, rumbę i jive'a, zaś Mołdawianie - cha chę i paso doble.Z Polski, w BDF 2021 Professional Latin, zatańczyły pary:
  • Wojciech Sar i Agnieszka Szklarz - 27. miejsce, top 31.
  • Marcin Wojtkowiak i Dominika Rucińska - 37. miejsce, top 48.
  • Łukasz Wiśniewski i Agnieszka Filipczak - 43. miejsce, top 48.
TwistService.PL kibicuje także Patrycji Raniś, która tańczy z Rosjaninem - Antonem Sboev, reprezentując Anglię. W tym roku zakwalifikowali się do półfinału turnieju zawodowców, zajmując 11. miejsce.


Dziś jest
21 marca 2023

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI