KLUB KIBICA / 2016 / KWIECIEŃ

Tomasz Ruszkowski i Julia Mozdyniewicz

Kaunas Open 2016

Dodano: 2016-04-29 | 03:30:22


Polskie pary z powodzeniem uczestniczyły w turniejach tańca podczas Kaunas Open 2016 na Litwie, w Kownie, które odbyły się 23 - 24 kwietnia.


Tomasz Ruszkowski i Julia Mozdyniewicz
foto: materiały redakcyjne

15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Jedną z polskich, wyróżniających się, par w Kownie, byli 12-latkowie - Tomasz Ruszkowski i Julia Mozdyniewicz, którzy wygrali turnieje rangi WDSF Open w kategorii Junior I w obu stylach. Dla młodych tancerzy turniej w Kownie był pierwszym turniejem zagranicznym i pierwszym w starszej kategorii Juniorów I.

Wyniki:


Tomek i Julia tworzą parę od października 2012 roku. Rozwijają się pod okiem Pana Mariusza Grzejszczaka w tańcach latynoamerykańskich, zaś w tańcach standardowych trenują pod okiem Pana Aleksandra Kluszczyńskiego. Na swoim koncie mają tytuły Mistrzów Polski FTS za rok 2015 wytańczonych w kategorii dzieci oraz bogatą historię turniejowych startów w Polsce i za granicami Polski.Tomasz Ruszkowski i Julia Mozdyniewicz
foto: Adam Socik / TwistService.pl

Sukcesem - zwycięstwem - zakończyli udział w turnieju WDSF Open Latin - Bartosz Lewandowski i Anna Wałachowska, zaś w stylu standardowym drugie miejsce na podium wytańczyła para - Dariusz Stopka i Karolina Rek, a Cezary Szymański i Yaryna Drobatyuk - zajęli 7. miejsce.

Trzecim miejscem w kategorii Juniorów II w stylu Latin pochwalić mogą się Maciej Więch i Zuzanna Ryś, natomiast Błażej Snochowski i Karolina Deluga - w tej samej kategorii - miejscem 4. w stylu Latin i 5. - w stylu Standard.

W konkurencji Juniorów II Latin zatańczyła jeszcze jedna polska para - Damian Cybulski i Kinga Gruszczyńska, która zajęła 7. miejsce, w półfinale.

Nie zabrakło polskiej pary także w konkursie młodzieży Latin. Była to para Wiktor Snochowski i Karolina Tygielska, która zakończyła rywalizację na siódmym, półfinałowym miejscu.

W licznym gronie sędziowskim Polskę reprezentował Pan Włodzimierz Smirnow.


Wyniki:

WDSF Open Amatorów Latin
WDSF Open Amatorów Standard
WDSF Open Junior II Latin
WDSF Open Junior II Standard
WDSF Open Youth Latin


Tomek Ruszkowskii Julia Mozdyniewicz - historia taneczna pisana na Twist Service:

Dziś jest
2 kwietnia 2023

LUDZIE TAŃCA, SYLWETKI