Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

14 XI 2020 - Grajów (Wieliczka) PTT


CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
CeA Challenge CUP Senior z kategoriami młodzieżowymi.

Grajów ; 14 listopada 2020 roku
Organizator: Cor et Animus Fundacja
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: Najlepsza
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
SENIOR 1, F, Standard-3
SENIOR 1, F, Latin-3
SENIOR 1, E+F, Standard-3
SENIOR 1, E, Standard-4
SENIOR 1, E, Latin-4
SENIOR 1, D, Standard
SENIOR 1, D, Latin
SENIOR 1, C, Standard
SENIOR 1, C, Latin
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 2, C, Standard
SENIOR 2, C, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, A, Standard
16-18, Open, Standard
Pow. 18, Open, Standard
12-13, E, Kombinacja 8T
10-11, F, Kombinacja 6T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            3
   2 Akademia Tańca - Kielce      2
   3 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   4 AKSEL - Rzeszów              1
   5 AMETYST - Lubań              2
   6 ASTRA - Szczecin             1
   7 BAWINEK - Kraków             6
   8 CENTRUM TAŃCA - Radom        3
   9 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę    4
  10 CIEŚLAK - Jelenia Góra       2
  11 Cor et Animus                5
  12 DANCE DON'T WAIT -  Dąbro    2
  13 DANCE IMPERIUM - Poznań      4
  14 DANCE PROJECT- Wrocław       2
  15 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    5
  16 DANCECLUB - Szczecin         2
  17 DANCELOOK - Gliwice          1
  18 DZIUPLA - Poznań             1
  19 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    8
  20 EMOTION - WARKA              2
  21 ESENS - Wrocław              3
  22 EUFORIA Dance Kraków         1
  23 EVOLUTION - Kraków           3
  24 FINEZJA - Poznań             3
  25 FORUM - Zabrze               5
  26 GALA - Mielec                3
  27 GASIEK - Rzeszów             4
  28 GEMAR - Wrocław              3
  29 GOLDEN DANCE - Przemyśl      2
  30 GRACJA - Krosno              3
  31 IGLICA - Wrocław             1
  32 IMPERIA - Kraków             5
  33 IMPULS - Chorzów             1
  34 JUST DANCE Wieliczka         3
  35 KICK - Kielce                7
  36 KIEPURA - Sosnowiec          1
  37 KIEPURA - Wrocław            2
  38 King Dance - Koszalin        3
  39 KLASA - Tarnów               7
  40 K-STUDIO Krosno              3
  41 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        4
  42 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    2
  43 LATINO - Żabno               4
  44 LORDANCE - Wodzisław Śl.     6
  45 LORENZO - Gaj Mały           7
  46 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    1
  47 MDANCE - Przemyśl            2
  48 MERENGUE - Stalowa Wola      2
  49 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  50 PERFECT DANCE - Kraków       2
  51 RESPECT DANCE Skarżysko-K    2
  52 RONDO - Rybnik               2
  53 RÓŻA - Olesno                5
  54 RYTM - Chełm                 2
  55 SEMPRE - Kraków              8
  56 SKT AGH - Kraków             1
  57 SOKÓŁ - Myślenice            1
  58 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    3
  59 ST LINESTUDIO - Strzelce     3
  60 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  61 Śląska Szkoła Tańca - Kat    5
  62 Śląski Klub Taneczny - Ka    4
  63 TANGO - Gdynia               7
  64 THOMAS DANCE - Kraków        1
  65 WIR - Mysłowice             14
  66 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    2
  67 ZAMEK - Lublin               1
  68 ZŁOTA PARA - Dębica          2
  69 ZORBA - Częstochowa          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  51         1 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               GEMAR - Wrocław           dolnośląski          1/   4
  53         2 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         2/   4
  50         3 Omernik Grzegorz, Krzynówek Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             3/   4
  52         4 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  50 4123111 1.0 2332433 3.0 4131434 3.0    7.0    3
  51 1211322 2.0 1211111 1.0 1322112 1.0    4.0    1
  52 3442444 4.0 3443342 4.0 2444343 4.0   12.0    4
  53 2334233 3.0 4124224 2.0 3213221 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Omernik Grzegorz, Krzynówek Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             1/   4
  52         2 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   4
  68         3 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice           śląski               3/   4
  51         4 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               GEMAR - Wrocław           dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  50 4121212 1.0 2111111 1.0 2111211 1.0    3.0    1
  51 3444444 4.0 4444444 4.0 4444442 4.0   12.0    4
  52 2312331 2.5 3222332 2.0 3223134 3.0    7.5    2
  68 1233123 2.5 1333223 3.0 1332323 2.0    7.5    3
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               1/   5
  56         2 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           2/   5
  51         3 Wroński Arkadiusz, Wrońska Agnieszka               GEMAR - Wrocław           dolnośląski          3/   5
  50         4 Omernik Grzegorz, Krzynówek Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             4/   5
  54         5 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  50 5151341 3.0 5255551 5.0 5153451 4.0   12.0    4
  51 4415414 4.0 4313312 3.0 4432332 3.0   10.0    3
  54 3543535 5.0 3544443 4.0 3545543 5.0   14.0    5
  55 2324222 1.0 2431225 2.0 1321214 1.0    4.0    1
  56 1232153 2.0 1122134 1.0 2214125 2.0    5.0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Krekora Szczepan, Morawska-Krekora Anna            KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   5
  55         2 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               2/   5
  56         3 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           3/   5
  57         4 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              4/   5
  50         5 Omernik Grzegorz, Krzynówek Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  50 5453555 5.0 4545453 4.0 5555553 5.0 5555554 5.0   19.0    5
  55 3224242 3.0 1214332 3.0 1314312 2.0 2211312 1.5    9.5    2
  56 2512114 2.0 3421114 2.0 4232124 3.0 3334125 3.0   10.0    3
  57 4345433 4.0 5352545 5.0 3143445 4.0 4443443 4.0   17.0    4
  58 1131321 1.0 2133221 1.0 2421231 1.0 1122231 1.5    4.5    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  55         1 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               1/   6
  73         2 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               2/   6
  58         3 Krekora Szczepan, Morawska-Krekora Anna            KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   6
  57         4 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              4/   6
  53         5 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   6
  50         6 Omernik Grzegorz, Krzynówek Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  50 6566633 6.0 5563613 6.0 6664623 6.0 6566645 6.0   24.0    6
  53 2145455 4.0 1246544 4.0 1456566 5.0 1454566 5.0   18.0    5
  55 1411212 1.0 3411221 1.0 2212314 1.0 4612414 4.0    7.0    1
  57 3322364 3.0 4632456 5.0 4543455 4.0 2321333 2.0   14.0    4
  58 4654526 5.0 2355335 3.0 3331231 3.0 3245222 1.0   12.0    3
  73 5233141 2.0 6124162 2.0 5125142 2.0 5133151 3.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   4
  61         2 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         2/   4
  60         3 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              3/   4
  62         4 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 1141121 1.0 4121133 2.0 2311423 2.0 2311323 2.0 1221323 2.0    9.0    1
  60 2332313 3.0 2242311 1.0 1122211 1.0 4143212 3.0 2333212 3.0   11.0    3
  61 4213232 2.0 3313222 3.0 4233142 3.0 3222141 1.0 4112141 1.0   10.0    2
  62 3424444 4.0 1434444 4.0 3444334 4.0 1434434 4.0 3444434 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           1/   4
  59         2 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   4
  73         3 Ficenes Paweł, Ficenes Magdalena                   DANCE DON'T WAIT -  Dąbro śląski               3/   4
  60         4 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 1312122 1.0 1312314 2.0 2222324 3.0 1232121 2.0 1212122 1.0    9.0    1
  59 3121214 2.0 2421223 1.0 1331212 2.0 2111312 1.0 4331313 3.0    9.0    2
  60 2444433 4.0 3244431 4.0 4443433 4.0 4444434 4.0 3443434 4.0   20.0    4
  73 4233341 3.0 4133142 3.0 3114141 1.0 3323243 3.0 2124241 2.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   3
  56         2 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           2/   3
  62         3 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   KIEPURA - Wrocław         dolnośląski          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 1333123 3.0 3322123 2.5 2221112 2.0 3232112 2.0 3233113 3.0   12.5    2
  61 2112211 1.0 1113211 1.0 1112221 1.0 1113221 1.0 2111222 1.0    5.0    1
  62 3221332 2.0 2231332 2.5 3333333 3.0 2321333 3.0 1322331 2.0   12.5    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  56         1 Maciejczyk Jan, Miechowska Karolina                Cor et Animus             małopolski           1/   2
  61         2 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 1211111 1.0 1222212 2.0 1221122 2.0 1121122 1.0 1111111 1.0    7.0    1
  61 2122222 2.0 2111121 1.0 2112211 1.0 2212211 2.0 2222222 2.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         1/   4
  52         2 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   4
  64         3 Nieradzik Adam, Nieradzik Anna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               3/   4
  65         4 Strzępek Janusz, Strzępek Dorota                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  52 3222333 2.0 3322333 2.0 4431343 3.0    7.0    2
  54 1111111 1.0 1111111 1.0 1112121 1.0    3.0    1
  64 2334424 3.0 2243424 3.0 3244414 4.0   10.0    3
  65 4443242 4.0 4434242 4.0 2323232 2.0   10.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  74         1 Grabka Janusz, Grabka Joanna                       ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   7
  52         2 Wróbel Mateusz, Wróbel Izabela                     DANCE IMPERIUM - Poznań   wielkopolski         2/   7
  68         3 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice           śląski               3/   7
  65         4 Strzępek Janusz, Strzępek Dorota                   GRACJA - Krosno           podkarpacki          4/   7
  64         5 Nieradzik Adam, Nieradzik Anna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               5/   7
  75         6 Kulików Sławomir, Kulików Joanna                   WIR - Mysłowice           śląski               6/   7
  54         7 Bolesta Robert, Sołdyńska Monika                   King Dance - Koszalin     zachodniopom         7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  52 4321241 1.0 5321442 2.0 4431331 3.0    6.0    2
  54 7753476 7.0 6765761 7.0 7654762 7.0   21.0    7
  64 5445562 5.0 2554573 5.0 5542677 6.0   16.0    5
  65 1517355 4.0 1617254 4.0 1316143 2.0   10.0    4
  68 3234127 3.0 3443125 3.0 3763256 4.0   10.0    3
  74 2162714 2.0 4132317 1.0 2125514 1.0    4.0    1
  75 6676633 6.0 7276636 6.0 6277425 5.0   17.0    6
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Berkop Mirosław, Berkop Magdalena                  WIR - Mysłowice           śląski               1/   5
  67         2 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               2/   5
  66         3 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          3/   5
  70         4 Rusiecki Krzysztof, Wiekiera Monika                KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   5
  57         5 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  57 5554555 5.0 4555555 5.0 5555545 5.0 5453554 5.0   20.0    5
  66 3423434 4.0 2332332 3.0 2314312 3.0 3332331 3.0   13.0    3
  67 2145223 2.0 3213213 2.0 3222131 2.0 2125223 2.0    8.0    2
  68 1312111 1.0 1121121 1.0 1131224 1.0 1211115 1.0    4.0    1
  70 4231342 3.0 5444444 4.0 4443453 4.0 4544442 4.0   15.0    4
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  76         1 Grzechnik Artur, Grzechnik Czesława                ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              1/   6
  77         2 Łakus Grzegorz, Łakus Beata                        ST LINESTUDIO - Strzelce  opolski              2/   6
  57         3 Betlej Sebastian, Betlej Katarzyna                 CENTRUM TAŃCA FIESTA - Kę opolski              3/   6
  67         4 Wącław Szczepan, Wącław Anna                       WIR - Mysłowice           śląski               4/   6
  53         5 Haraś Stanisław, Haraś Diana                       FINEZJA - Poznań          wielkopolski         5/   6
  66         6 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  53 4556565 5.0 4645565 5.0 4445565 5.0 5546563 5.0   20.0    5
  57 2632443 3.0 2532452 3.0 2534444 4.0 4333442 3.0   13.0    3
  66 5365656 6.0 5464646 6.0 3352652 3.0 3664655 6.0   21.0    6
  67 6444124 4.0 6356134 4.0 6666236 6.0 6455336 4.0   18.0    4
  76 1213212 1.0 1211211 1.0 1211323 2.0 2211214 2.0    6.0    1
  77 3121331 2.0 3123323 2.0 5123111 1.0 1122121 1.0    6.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   3
  60         2 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  72         3 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                WIR - Mysłowice           śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  59 2111312 1.0 1111111 1.0 2311213 2.0 1111113 1.0 2211113 1.0    6.0    1
  60 1323131 2.0 2223233 2.0 1222132 1.0 2333332 3.0 1122221 2.0   10.0    2
  72 3232223 3.0 3332322 3.0 3133321 3.0 3222221 2.0 3333332 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  71         1 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             1/   3
  60         2 Jeziorowski Jerzy, Kubat - Jeziorowska Jolanta     RÓŻA - Olesno             opolski              2/   3
  72         3 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                WIR - Mysłowice           śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  60 3332223 3.0 3333231 3.0 2223221 2.0 3323222 2.0 3211222 2.0   12.0    2
  71 1113112 1.0 1212113 1.0 1112112 1.0 2211111 1.0 1122111 1.0    5.0    1
  72 2221331 2.0 2121322 2.0 3331333 3.0 1132333 3.0 2333333 3.0   13.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   2
  71         2 Łuczyński Tomasz, Łuczyńska Anna                   TANGO - Gdynia            pomorski             2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  61 1111112 1.0 2111121 1.0 2122121 2.0 2211121 1.0 2112122 2.0    7.0    1
  71 2222221 2.0 1222212 2.0 1211212 1.0 1122212 2.0 1221211 1.0    8.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Kościelniak Wojciech, Garus Anna                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   3
  79         2 Sadowski Sebastian, Samek Kamila                   RYTM - Chełm              lubelski             2/   3
  80         3 Szewc Adam, Wiącek Hanna                           FORUM - Zabrze            śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  78 1111111 1.0 1111121 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    6.0    1
  79 2222222 2.0 2222212 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2322222 2.0 2222222 2.0   12.0    2
  80 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0 3333333 3.0   18.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Woźniak Jakub, Bieńczyk Maria                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/  15
  88         2 Sadowski Mateusz, Kucharska Lena                   ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               2/  15
  82         3 Bukowski Michał, Śnieżek Kinga                     GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/  15
  89         4 Skowronek Krzysztof, Ogonowska Weronika            RONDO - Rybnik            śląski               4/  15
  86         5 Przebierowski Bartłomiej, Nowacka Patrycja         RYTM - Chełm              lubelski             5/  15
 299         6 Chrapek Eryk, Kohut Natalia                        PERFECT DANCE - Kraków                         6/  15
  91         7 Widełka Mateusz, Kural Amelia                      THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           7/  15
  87      8-10 Raś Mikołaj, Bubacz Oliwia                         LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski      8-10/  15
  90      8-10 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki       8-10/  15
  93      8-10 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk      8-10/  15
 298        11 Kowalski Mateusz, Kohut Julia                      PERFECT DANCE - Kraków                        11/  15
  84        12 Michalczyk Sebastian, Gabriel Magdalena            DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski             12/  15
  83        13 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski          13/  15
  85        14 Nowak Dominik, Zachara Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski          14/  15
  81        15 Biniak Jakub, Paroń Klaudia                        LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski        15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81   XX X   3          0 XX  XX   4   X  X   2   XXX X  4    X  X  2   XX     2   X X    2    19          
  82 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    XXXX  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 XXXXXXX  7    48         4
  83 X XXXX   5 XXXXX    5    X X   2 X   XX   3 XX X X   4 XX   XX  4     X    1  XXX  X  4    28          
  84  X XXX   4 X  XXXX  5 X XX     3 XX XXX   5   X      1 XX  XXX  5 XX  XXX  5 XX   XX  4    32          
  85  XX  XX  4  X    X  2  XXXXXX  6    XX X  3 XX X  X  4  X       1  X       1  X    X  2    23          
  86 X   X    2 XXX X X  5 XXX XX   5 XX  XXX  5 XXX XX   5 XXXXX    5 XXX XXX  6 XX XXX   5    38         6
  87 X    XX  3 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X XXX  5   X XX   3   X XX   3 X X X    3 XXX X    4    34      9-10
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XX X  4 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5    49         3
  89 XXX X X  5 XXX XX   5 XXX X    4 XXXXX X  6 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    45         5
  90 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    50         2
  91   XXX X  4 XX X XX  5 XXXX  X  5  X       1 XXXXXXX  7   XX XX  4  XXX XX  5   XX X   3    34      9-10
  92 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    55         1
  93 XX   XX  4     XXX  3 XX X  X  4 XXXX XX  6 XXX X X  5  X  XXX  4 X  X XX  4 X XXX X  5    35         8
 298  XXX  X  4   XX X   3  XXXXXX  6  XXX XX  5  X XX    3 X XX XX  5  XXX X   4    X XX  3    33          
 299 XXXXXX   6   XX X   3   XX XX  4   XX     2   X XXX  4 XXXXX    5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    37         7
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X  XXX   4 X XXXXX  6 X XXX X  5 XX XX    4 XX XXX   5    43         2
  86 X   X    2 XX XX    4 X  XX    3 X  X  X  3 X  XXX   4 XX  XX   4 XXX XX   5 X XXXXX  6    31       5-6
  87 X   XXX  4   X XXX  4 X   X    2  XX XXX  5  XXXXX   5    XX    2     XX   2     X    1    25          
  88 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XX    4 XX X X   4 XX XXXX  6  X   XX  3    42         3
  89  XX XX   4 XXX XX   5  X  XX   3 XX  XX   4 XX X  X  4 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    39         4
  90 XXX      3   X  XX  3  XX  XX  4   X XXX  4 XXX  X   4  XX XX   4   X      1  XX      2    25          
  91  X X XX  4  X X     2  XXX  X  4  XXX  X  4   X  XX  3  XX   X  3  XXX XX  5   X  X   2    27          
  92  XXXXX   5 XXXXXX   6 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    48         1
  93 XX X  X  4 X     X  2 X  X  X  3 XX XX    4     X X  2 X  X  X  3 XX X  X  4 X  X  X  3    25          
 299   XXXXX  5   XX  X  3   XX XX  4   XX  X  3  XX   X  3   XXXXX  5   X   X  2 XXXXX X  6    31       5-6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82 2433245 3.0 4422324 3.0 1521213 1.0 5511223 1.0 6432355 4.0 5542334 4.5 6642346 4.0 6443346 4.0   24.5    3
  86 3664356 6.0 2263253 2.0 2366462 5.0 3166462 5.0 4666426 6.0 3266523 2.0 4466625 6.0 2361523 2.0   34.0    5
  88 1152411 1.0 1344445 4.0 5144335 3.0 1233331 3.0 1255233 2.0 2435245 3.0 2354231 2.0 3535252 3.0   21.0    2
  89 4215562 4.0 5636561 6.0 3433546 4.0 4344554 4.0 3141562 3.0 4353452 4.5 3133464 3.0 5254461 5.0   33.5    4
  92 5346123 2.0 3151116 1.0 4255124 2.0 2452116 2.0 2313111 1.0 1111111 1.0 1211112 1.0 1112115 1.0   11.0    1
 299 6521634 5.0 6515632 5.0 6612651 6.0 6625645 6.0 5524644 5.0 6624666 6.0 5525553 5.0 4626634 6.0   44.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Tazbir Jakub, Miśtal Julia                         ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  13
  94         2 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/  13
 103         3 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           3/  13
 104         4 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom         4/  13
 105         5 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          5/  13
 107         6 Tomaszewski Alan, Jędras Wiktoria                  WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          6/  13
  95         7 Bryła Tadeusz, Piechocka Lidia                     DZIUPLA - Poznań          wielkopolski         7/  13
 102         8 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski               8/  13
  96         9 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski          9/  13
 100        10 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Siechnice         dolnośląski         10/  13
  99        11 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów            małopolski          11/  13
  97     12-13 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski      12-13/  13
  98     12-13 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski       12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  94 XX XXXX  6 X  XXXX  5 XX XXXX  6  X XXXX  5 X XXXXX  6    28         3
  95 X  XX X  4    XXX   3   XXX    3   XX XX  4   XX X   3    17          
  96     XXX  3 XX  X X  4  X  X    2 XX  X    3 X  XX    3    15          
  97      X   1          0          0          0          0     1          
  98          0          0          0          0       X  1     1          
  99          0    X     1      X   1          0  X X X   3     5          
 100  X       1 XX       2     X X  2     X    1  X       1     7          
 102  XX X    3   X   X  2 X XX  X  4 X X      2 XXX X X  5    16          
 103 X X  X   3 X X  XX  4 XX   XX  4 XX    X  3 XX   XX  4    18         6
 104 X XX  X  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX X X  5    29         2
 105  XXXXXX  6  XX X    3  XX X X  4 X XXXXX  6     X    1    20       4-5
 106 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 107 XXXX     4  XXX X   4 XXXX X   5  XXX X   4   XX X   3    20       4-5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  94 5464113 4.0 2444113 3.0 3232132 1.0 5641111 1.0 5442111 1.0   10.0    2
 103 3235632 2.0 4235622 4.0 5645611 4.0 4335622 3.0 1235622 3.0   16.0    3
 104 2512465 5.0 1311444 2.0 1411444 3.0 2214464 4.0 2313464 4.0   18.0    4
 105 4146344 3.0 6566265 6.0 6356365 6.0 6456345 5.5 6556355 5.0   25.5    5
 106 1321221 1.0 3123331 1.0 4124223 2.0 1122233 2.0 3121233 2.0    8.0    1
 107 6653556 6.0 5652556 5.0 2563556 5.0 3563556 5.5 4664546 6.0   27.5    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          1/   9
 102         2 Pyszka Jacek, Błaszczyk Sandra                     FORUM - Zabrze            śląski               2/   9
 108         3 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           3/   9
  99         4 Miłkoś Bartłomiej, Cyboroń Magdalena               KLASA - Tarnów            małopolski           4/   9
 103         5 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           5/   9
  96         6 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski          6/   9
  94         7 Brixy Tobiasz, Haraf Julia                         DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/   9
 100         8 Nguyen Szymon, Knapik Maja                         4STEP - Siechnice         dolnośląski          8/   9
  98         9 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  94   X XXX  4   X X X  3   X XX   3   X XX   3   XXXXX  5    18          
  96   XXXX   4 XX XX X  5 XX XXX   5  XX X    3 XXX XX   5    22       5-6
  97 XX XX X  5 XXX XXX  6  XX   X  3 XXXX  X  5 X X   X  3    22       5-6
  98  X       1      X   1 XX X  X  4 X  X XX  4    X     1    11          
  99 XXXX XX  6  XXX XX  5 XXXX XX  6 XX XXXX  6  X X XX  4    27         4
 100 XX       2 X  XX    3    XX X  3     X    1 XX  X    3    12          
 102 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 103 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXX XX   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    30         3
 108 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  96 6655136 6.0 6665616 6.0 6365616 6.0 5156315 5.0 6656636 6.0   29.0    6
  97 1131451 1.0 1231441 1.0 1231531 1.0 1333431 3.0 1132441 2.0    8.0    1
  99 3362662 4.0 2153562 3.0 3454462 4.0 3562664 6.0 3564562 5.0   22.0    4
 102 5223313 3.0 5312133 2.0 4122145 2.0 4211153 1.0 5211124 1.0    9.0    2
 103 4446544 5.0 4446324 4.0 5546323 5.0 6445542 4.0 4345313 4.0   22.0    5
 108 2514225 2.0 3524255 5.0 2613254 3.0 2624226 2.0 2423255 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
H       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
I       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 114         1 Słota Karol, Czajka Aleksandra                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         1/  11
 113         2 Skutnik Igor, Pyszka Katarzyna                     FORUM - Zabrze            śląski               2/  11
 110         3 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki           3/  11
 119         4 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           4/  11
 112         5 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski           5/  11
 111         6 Kamień Mateusz, Stępniak Wiktoria                  WIR - Mysłowice           śląski               6/  11
 109         7 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski          7/  11
 117         8 Gębuś Grzegorz, Węgrzycka Aleksandra               IMPERIA - Kraków          małopolski           8/  11
 118         9 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków           małopolski           9/  11
 116        10 Łobos Dominik, Oszywa Rozalia                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         10/  11
 115        11 Witkowski Michał, Burzyńska Agnieszka              CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
 109    X XX    3   X XX     3 XX X XXX   6     XXXX   4    16          
 110 XXXXX X X  7 X  XXXX X  6 X X X X    4 X X X XXX  6    23         5
 111   XXXX X   5  XXXXXXXX  8   X XX     3 XXX X   X  5    21         6
 112 X XX XX X  6 X XX  XXX  6 XXX X XXX  7 XXXX  XX   6    25         4
 113 XXX XX     5 XXX XXXXX  8 XXX XX XX  7 XXXXXXXXX  9    29         2
 114 XX XXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    34         1
 115        X   1  X         1    X    X  2    X       1     5          
 116  X      X  2      X  X  2    X X     2      X  X  2     8          
 117  XXXX XXX  7    X   X   2    X  XX   3  X   X X   3    15          
 118 X      X   2 XX     X   3 XX   X XX  5 X  X       2    12          
 119 XXX XXXXX  8 XXXXXXX    7  XXXX X X  6  XXXXXX X  7    28         3
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
 110 446445466 5.0 325321566 2.0 355213566 5.0 455226344 3.0   15.0    3
 111 562324654 4.0 556416613 6.0 566545635 6.0 366414666 6.0   22.0    6
 112 355563335 6.0 433564224 3.0 433431214 3.0 534562525 5.0   17.0    5
 113 231651523 3.0 261645442 4.0 241652422 2.0 111641111 1.0   10.0    2
 114 114236111 1.0 112232131 1.0 112124151 1.0 222133232 2.0    5.0    1
 119 623112242 2.0 644153355 5.0 624366343 4.0 643355453 4.0   15.0    4
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
H       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
I       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 113         1 Skutnik Igor, Pyszka Katarzyna                     FORUM - Zabrze            śląski               1/  11
 120         2 Czarnota Adrian, Sanetra Gabriela                  NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/  11
 114         3 Słota Karol, Czajka Aleksandra                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         3/  11
 109         4 Białowąs Wiktor, Górska Natalia                    AMETYST - Lubań           dolnośląski          4/  11
 118         5 Kaliński Konrad, Mogiłka Natalia                   SEMPRE - Kraków                                5/  11
 111         6 Kamień Mateusz, Stępniak Wiktoria                  WIR - Mysłowice           śląski               6/  11
 110       7-8 Jakubowski Damian, Wrzesińska Karolina             EMOTION - WARKA           mazowiecki         7-8/  11
 116       7-8 Łobos Dominik, Oszywa Rozalia                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki        7-8/  11
 115         9 Witkowski Michał, Burzyńska Agnieszka              CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          9/  11
 121        10 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski          10/  11
 112        11 Lisowski Dawid, Maj Barbara                        SEMPRE - Kraków           małopolski          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
 109 XXXX XX X  7 XXXXXXXX   8 X XXXXX X  7 X XXX X X  6    28         3
 110    XXX     3  X XX      3  XX X      3  XX XX X   5    14          
 111 XXX X  XX  6 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8 X X    XX  4    25         5
 112  X     X   2            0    X   X   2    X XX    3     7          
 113 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    35         1
 114 XXXXXX XX  8 X XXXXX X  7 XXXXX      5 XXXXXX  X  7    27         4
 115      XX    2  X   X  X  3      XX    2     XX r   2     9          
 116 X  X  XX   4   XX  XX   4    X  X X  3    X  X X  3    14          
 118 XXX X X X  6  X     XX  3 XX   X X   4 XX    XX   4    17         6
 120   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7    32         2
 121            0 X          1 X      XX  3 XX     XX  4     8          
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
 109 564252454 5.0 664353356 6.0 553351354 4.0 463254354 4.0   19.0    4
 111 455565525 6.0 545662623 5.0 645565635 5.0 355462533 5.0   21.0    6
 113 312311331 1.0 212221141 1.0 212112141 1.0 212311121 1.0    4.0    1
 114 123444663 3.0 153415562 3.0 134424563 3.0 134523662 3.0   12.0    3
 118 236626146 4.0 336536435 4.0 366646426 6.0 646646446 6.0   20.0    5
 120 641133212 2.0 421144214 2.0 421233212 2.0 521135215 2.0    8.0    2
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
H       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
I       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Muniak Maciej, Batko Milena                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           1/  15
 122         2 Borej Jakub, Dulewicz Nina                         RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/  15
 126         3 Jakubowski Dominik, Bańcerowska Alicja             ZAMEK - Lublin            lubelski             3/  15
 134         4 Sarbak Kacper, Świniarska Dominika                 LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         4/  15
 131         5 Ogrodnik Marek, Ogrodnik Kamila                    RÓŻA - Olesno             opolski              5/  15
 127         6 Kaczyński Bartosz, Tochowicz Alicja                IMPERIA - Kraków          małopolski           6/  15
 125         7 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           7/  15
 124         8 Wilk Tobiasz, Garstka Zuzanna                      LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         8/  15
 135         9 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          9/  15
 129        10 Lozinszek Artur, Jaromin Aleksandra                WIR - Mysłowice           śląski              10/  15
 133        11 Ortwein Rafał, Czechura Gabriela                   BAWINEK - Kraków          małopolski          11/  15
 132        12 Ordowski Maciej, Zajda Dorota                      BAWINEK - Kraków          małopolski          12/  15
 121        13 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski          13/  15
 128        14 Korlatowicz Piotr, Kocot Magdalena                 Śląski Klub Taneczny - Ka śląski              14/  15
 123        15 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 121      X     1  X X X  X  4  X      X  2 XX X X  X  5 X  X X  X  4    16          
 122 XX X XXXX  7 XXXX X XX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40         1
 123   XX X  X  4    XX      2     X      1  X X   XX  4        X   1    12          
 124 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7  XXX  XXX  6 X XXX XXX  7    37       3-6
 125 XX  XXXXX  7   X X XXX  5  X   XXXX  5 X X XX XX  6 X XXXXX X  7    30        10
 126   X XXX    4 XXX  XXXX  7 X XXXXXX   7 X X XXXXX  7 XXX XXXXX  8    33       7-8
 127  X X  XXX  5 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8  XXXX XXX  7    37       3-6
 128 XXX X XXX  7   XX XX    4       X    1            0  X X X     3    15          
 129  XXXXXXX   7  X  X XX   4 XXXXXXXXX  9  XX XXX X  6 X XXXXXX   7    33       7-8
 130 XXXXXXXX   8 XXX XX  X  6 XXX XX XX  7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    38         2
 131 XXXX  XXX  7 XXXX  XX   6 XXXX  X X  6 XXXX  XXX  7 XXXX  XX   6    32         9
 132 XXX X X    5 X   XXX    4 X XX XXXX  7    XX XX   4 XXX    X   4    24          
 133 X XXXX  X  6 XXXXX  XX  7 X XXXX X   6 XXXXXX     6  X  XX  X  4    29          
 134 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 X  XXXXXX  7  X XXXX X  6    37       3-6
 135 X XXX  XX  6 X XXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX    7 XXX XXXXX  8    37       3-6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 122 XXXX   XX  6 XXXXXXXXX  9 XXX XX XX  7 XXX XX X   6 XXXXXX XX  8    36         2
 124 XXXX X X   6 XXXX X     5  XX    X   3 X XX   XX  5    X   X   2    21          
 125  X  XXXXX  6  X  XX X   4   X X XXX  5    XXXX X  5  X  X XXX  5    25          
 126 XX  XXXXX  7 X   X X X  4 XX XXXXX   7 XX XXXXX   7 X  XXXX    5    30         4
 127 X  XXXX X  6 X XXX XX   6  X  XX     3 X X X X X  5  XXXX X X  6    26       5-6
 129   X   XX   3  XXX X  X  5    X  X X  3    X   X   2 XX     X   3    16          
 130 X XXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8    39         1
 131  XXX  X    4   X   XXX  4 XXXX  XX   6  XX  XXXX  6 XXX  XXX   6    26       5-6
 134 XX  XXX    5 XX XXXXXX  8 XX XXXX X  7  X X XX X  5 XXXXXXX X  8    33         3
 135   XXX   X  4            0 X XX XX X  6 XXX XX     5   X  X  X  3    18          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 122 512412612 1.0 533513512 1.0 424632512 3.0 515623543 4.0 524632654 5.0   14.0    2
 126 354624124 4.0 314624125 3.0 113514143 2.0 353534456 6.0 333514542 3.0   18.0    3
 127 665236346 6.0 666236346 6.0 656245336 5.0 666446322 5.0 646355126 6.0   28.0    6
 130 131541451 2.0 151441431 2.0 241321421 1.0 141311231 1.0 161421331 1.0    7.0    1
 131 443365533 5.0 222365664 5.0 332156655 4.0 232255615 2.0 252146415 4.0   20.0    5
 134 226153265 3.0 445152253 4.0 565463264 6.0 424162164 3.0 415263263 2.0   18.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
H       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
I       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Mucha Paweł, Fatyga Agata                          IMPERIA - Kraków          małopolski           1/  13
 142         2 Sodzawiczny Paweł, Juras Agnieszka                 IMPULS - Chorzów          śląski               2/  13
 141         3 Skoczek Mateusz, Sołtys Małgorzata                 SKT AGH - Kraków          małopolski           3/  13
 137         4 Jakubowski Mikołaj, Droździel Natalia              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/  13
 122         5 Borej Jakub, Dulewicz Nina                         RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/  13
 124         6 Wilk Tobiasz, Garstka Zuzanna                      LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         6/  13
 119       7-8 Sokół Jakub, Pastuszka Wiktoria                    CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki         7-8/  13
 138       7-8 Kijak Konrad, Molendowska Nikola                   CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki         7-8/  13
 136         9 Drzazga Krzysztof, Smoleń-Drzazga Katarzyna        IMPERIA - Kraków          małopolski           9/  13
 128        10 Korlatowicz Piotr, Kocot Magdalena                 Śląski Klub Taneczny - Ka                     10/  13
 123     11-12 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    MDANCE - Przemyśl         podkarpacki      11-12/  13
 125     11-12 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski       11-12/  13
 143        13 Łukasiewicz Łukasz, Oprzędkiewicz Elżbieta         IMPERIA - Kraków          małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 119  X    X    2   X   XXX  4 XX XX X X  6  XX X X X  5  X   XX X  4    21          
 122   X  XXXX  5 X   XXXXX  6   X XX  X  4  XX XXX X  6  XX XX X   5    26       4-6
 123     X      1  X         1         X  1  X     X   2       X    1     6          
 124 XXX  XXXX  7 X XX  XX   5  XXX  X    4 X XX  X X  5 XXX   X X  5    26       4-6
 125            0      X  X  2 X      X   2            0     X   X  2     6          
 128    X X     2  XXX       3  XXX X  X  5      X     1 X X  X     3    14          
 136    X   XX  3  X X XX    4       X    1       XX   2 X  X  XXX  5    15          
 137 X  XXX XX  6 XX  X  XX  5 XX  XX X   5 XX XXX XX  7 X   X  X   3    26       4-6
 138 XXXXX X X  7    XXX XX  5    X  XX   3 X XX       3   XX X     3    21          
 139  XX X XX   5 XXX X X    5 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXX   8    34         2
 141 XXXXXX  X  7 XXXXXX     6 XXXXXX XX  8 XX XXX X   6 XX XX  X   5    32         3
 142 XXXXXXXX   8 X XXXXXXX  8 X X XXXX   6 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    39         1
 143 X          1            0      X     1            0    X    X  2     4          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 122 655665466 6.0 545654546 5.0 265454555 5.0 445556456 5.0 445535452 5.0   26.0    5
 124 243556353 4.0 453366361 4.0 553666362 6.0 553665364 6.0 652666365 6.0   26.0    6
 137 366434635 5.0 266435635 6.0 336335636 4.0 366332643 4.0 336322636 3.0   22.0    4
 139 132121224 2.0 132111223 1.0 442111223 1.0 231211125 1.0 163111244 2.0    7.0    1
 141 414242542 3.0 324243452 3.0 114222444 3.0 124123532 3.0 224254523 4.0   16.0    3
 142 521313111 1.0 611522114 2.0 621543111 2.0 612444211 2.0 511443111 1.0    8.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
H       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
I       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     BAWINEK - Kraków          małopolski           1/  10
 146         2 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/  10
 147         3 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  10
 149         4 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/  10
 152         5 Sarna Artur, Antosik Zuzanna                       4STEP - Siechnice         dolnośląski          5/  10
 137         6 Jakubowski Mikołaj, Droździel Natalia              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          6/  10
 150         7 Pyras Krzysztof, Jarek Emilia                      WIR - Mysłowice           śląski               7/  10
 151         8 Sadowski Radosław, Emerla Magdalena                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           8/  10
 145         9 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          9/  10
 148        10 Kijowski Cezary, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 137 XX XXXXXX  8 X XX    X  4 XXXX XXXX  8    XX XXX  5 XXXXX XXX  8    33         5
 144  XXXXXXX   7 XXX  XXXX  7  XX  X X   4 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    34       3-4
 145 X XX       3    X X XX  4            0 XX   X     3    X       1    11          
 146 XXX XXX X  7    XXXXX   5 X XXXX XX  7  XXXXX XX  7 X  XXX XX  6    32         6
 147 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9  X XXXXX   6 XXXXX XX   7 XXXXXXX X  8    37         1
 148 X          1     X      1 X     XX   3      X  X  2      X     1     8          
 149  XXXXXXXX  8 XXX XXXXX  8 X XXXXX X  7  XXXXXX    6  XXXXXXX   7    36         2
 150 X   X XXX  5 XX X  X    4  X XX X X  5 X  X  X    3 XX   XXXX  6    23          
 151   XX   XX  4  XX X X    4 XXX X   X  5 XXX  X XX  6   X X   X  3    22          
 152  XXX X     4 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 X XXX XXX  7 XXXX  XX   6    34       3-4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 137 126356552 6.0 326256645 5.0 266236623 3.0 466226655 6.0 456225654 6.0   26.0    6
 144 613412113 2.0 413511122 1.0 513512334 2.0 323512144 2.0 213512213 1.0    8.0    1
 146 245231221 1.0 155333211 2.0 144441441 4.0 114441511 1.0 124331421 2.0   10.0    2
 147 432123466 3.0 631122434 3.0 631123252 1.0 642133362 3.0 642143362 3.0   13.0    3
 149 554544635 5.0 544444553 4.0 425355565 6.0 535354433 4.0 565454545 5.0   24.0    4
 152 361665344 4.0 262665366 6.0 352664116 5.0 251665226 5.0 331666136 4.0   24.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
H       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
I       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 144         1 Fugiel Tomasz, Blecharz Emilia                     BAWINEK - Kraków          małopolski           1/  13
 159         2 Pytlik Kamil, Głażewska Anna                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/  13
 153         3 Bodziony Dawid, Dębowska Patrycja                  KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/  13
 158         4 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/  13
 157         5 Kowalewski Marcin, Kukulska Natalia                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/  13
 156         6 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/  13
 146         7 Szozda Michał, Goranczewska Julia                  DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              7/  13
 154         8 Jarosz Michael, Siwek Aleksandra                   EUFORIA Dance Kraków      małopolski           8/  13
 134      9-10 Sarbak Kacper, Świniarska Dominika                 LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski      9-10/  13
 145      9-10 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki       9-10/  13
 135     11-12 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki      11-12/  13
 148     11-12 Kijowski Cezary, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów                           11-12/  13
 155        13 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CC           S            R            PD           JV                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 134 XXXXX      5   X  XXXX  5 X    X     2      X     1   X  X     2    15          
 135    X  XXX  4         X  1        X   1        XX  2       X    1     9          
 144  XXX XXX   6  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9    37         1
 145   X X   X  3 X          1 X X XX XX  6 X X  X  X  4         X  1    15          
 146 X    X X   3 X X XX  X  5 X X  X  X  4 XX X X  X  5 X XX X  X  5    22          
 148 XX         2    X       1  X X    X  3  X X       2        X   1     9          
 153   XXXX  X  5 XXXXXX X   7  XXXX XX   6 XXXXXXX    7 X XXXX  X  6    31         3
 154       XXX  3      X XX  3  X   X  X  3      XXXX  4  X X X X   4    17          
 155            0            0            0            0            0     0          
 156      XX    2  XXXX X X  6  XXXX XXX  7  XXXX  XX  6  XX X XX   5    26         6
 157 XXXXXX  X  7 XX XX X    5 X  XX X    4 X XXX XX   6 XX XX X X  6    28         5
 158 XX  X XX   5 XX XX XXX  7 XX X  XXX  6 XX  X XXX  6 XX  X XX   5    29         4
 159 XXXXXXXXX  9 XXX  XXX   6   X XXX    4 X X X X    4 XXXXXXXXX  9    32         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CC            S             R             PD            JV                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 144 331213114 1.0 431215124 2.0 411211123 1.0 511222116 1.0 411213114 1.0    6.0    1
 153 543141646 4.0 562132266 3.0 533143656 4.0 432145554 4.0 532141553 3.0   18.0    3
 156 654666225 6.0 655663513 6.0 662665512 6.0 644466622 5.0 663636321 4.0   27.0    6
 157 266455363 5.0 346554645 5.0 256436365 5.0 366653465 6.0 346454662 5.0   26.0    5
 158 425524532 3.0 214446352 4.0 345554234 3.0 225334243 3.0 255565235 6.0   19.0    4
 159 112332451 2.0 123321431 1.0 124322441 2.0 153511331 2.0 124322446 2.0    9.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
D       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
E       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
F       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
G       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
H       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
I       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 158         1 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   2
 160         2 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 158 222211222 2.0 122212122 2.0 112211121 1.0 212112121 1.0 112111121 1.0    7.0    1
 160 111122111 1.0 211121211 1.0 221122212 2.0 121221212 2.0 221222212 2.0    8.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
F       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
G       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Trytko Michał, Wilk Klaudia                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   7
 157         2 Kowalewski Marcin, Kukulska Natalia                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   7
 166         3 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           3/   7
 162         4 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/   7
 163         5 Ligenza Jakub, Kolarczyk Izabela                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               5/   7
 164         6 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               6/   7
 160         7 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 157 2643232 2.0 2642222 2.0 2532142 2.0 2532242 2.0 2232233 2.0   10.0    2
 160 4776564 6.0 4767666 6.0 6766756 7.0 7776776 7.0 7777777 7.0   33.0    7
 162 3535755 4.0 3535555 5.0 3244424 4.0 3343435 4.0 3443446 4.0   21.0    4
 163 5452627 5.0 7354734 4.0 7653667 6.0 6457657 6.0 6556654 6.0   27.0    5
 164 7367476 7.0 5276477 7.0 5475575 5.0 5664564 5.0 5665562 5.0   29.0    6
 165 1221111 1.0 1111111 1.0 1111211 1.0 1121111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 166 6114343 3.0 6423343 3.0 4327333 3.0 4215323 3.0 4324325 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
F       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
G       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   3
 157         2 Kowalewski Marcin, Kukulska Natalia                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   3
 164         3 Mazur Grzegorz, Kubica Katarzyna                   Śląski Klub Taneczny - Ka śląski               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 157 2222222 2.0 2222222 2.0 2222221 2.0 2322222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 164 3333333 3.0 3333333 3.0 3333333 3.0 3233333 3.0 3333333 3.0   15.0    3
 167 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
B       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
C       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
F       Gąsiorowska               Agnieszka       I         Kraków               Polska
G       Gąsiorowski               Andrzej         I         Kraków               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Trytko Michał, Wilk Klaudia                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   4
 168         2 Lozinszek Aleksander, Lozinszek Barbara            WIR - Mysłowice           śląski               2/   4
 169         3 Mierzwa Michał, Sobczyk – Jamrozik Jagoda          DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   4
 162         4 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 162 3444444 4.0 3444444 4.0 4444444 4.0 3444443 4.0 3444444 4.0   20.0    4
 165 2231111 1.0 2221221 1.0 2211121 1.0 2131121 1.0 2222221 2.0    6.0    1
 168 1312222 2.0 1332132 2.0 1333232 3.0 1313232 2.0 1333133 3.0   12.0    2
 169 4123333 3.0 4113313 3.0 3122313 2.0 4222314 3.0 4111312 1.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
B       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
D       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  41         1 Kulig Jakub, Janosz Dagmara                        KIEPURA - Sosnowiec       śląski               1/  14
  40         2 Izydorski Szymon, Skrzek Róża                      ESENS - Wrocław           dolnośląski          2/  14
  46         3 Traczyk Kacper, Janus Oliwia                       Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         3/  14
  45         4 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           4/  14
  47         5 Wywiał Eryk, Księżnik Kinga                        ZORBA - Częstochowa       śląski               5/  14
  48         6 Świniarski Marcel, Beze Nicola                     LORENZO - Gaj Mały        wielkopolski         6/  14
  35       7-9 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki        7-9/  14
  42       7-9 Mądrzyk Jan, Kobyłecka Martyna                     LATINO - Żabno            małopolski         7-9/  14
  43       7-9 Obojski Mateusz, Sobków Amelia                     EVOLUTION - Kraków        małopolski         7-9/  14
  39        10 Gradzik Norbert, Sikora Laura                      ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              10/  14
  44        11 Posłowski Konstanty, Trocińska Wiktoria            KICK - Kielce             świętokrzysk        11/  14
  38        12 Gawęda Wiktor, Czech Nadia                         EVOLUTION - Kraków        małopolski          12/  14
  37        13 Brożyna Wiktor, Kołbuc Oliwia                      Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk        13/  14
  36        14 Breński Antoni, Habel Anna                         KLASA - Tarnów            małopolski          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------
     WA       T        WW       Q        CC       S        R        JV                     
Nr   ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    ABCDE    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------------
  35 XX  X  3  X  X  2 XX XX  4 XX XX  4     X  1  X     1 X      1 X  X   2    18          
  36        0        0        0        0        0        0        0        0     0          
  37 X      1        0        0        0        0   XX   2        0        0     3          
  38        0        0        0        0    X   1 X      1    XX  2    X   1     5          
  39  XXXX  4     X  1 X      1 X      1        0        0  X     1 X  XX  3    11          
  40 XXXX   4 XXXX   4 XXXX   4 XXXXX  5 XXXX   4 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5    36         1
  41  X XX  3 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XXXXX  5 XX XX  4  XXXX  4 XXX    3    34         2
  42 X X X  3 XXXXX  5   X    1 X XXX  4   X    1   X    1   X    1  XX    2    18          
  43    X   1    X   1 XX XX  4        0 XX XX  4 XX XX  4 XX  X  3  X     1    18          
  44     X  1     X  1     X  1     X  1 X   X  2        0     X  1     X  1     8          
  45 XXXX   4 XXXX   4  X     1  XX    2  X X   2 XXX    3   XX   2   XXX  3    21       5-6
  46   X    1 X      1 X X X  3 XXXX   4 XXXXX  5   XXX  3 XXXXX  5 X X X  3    25         3
  47   X X  2 X X X  3   XXX  3   XX   2   X    1   XXX  3 X X    2 XXXXX  5    21       5-6
  48 XX X   3  XXX   3  XXX   3  X  X  2 XXX X  4 XX  X  3 XX X   3  X     1    22         4
--------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA        T         WW        Q         CC        S         R         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------
  40 53314 3.0 33422 2.0 42413 3.0 32411 2.0 11233 2.0 32323 2.0 12426 2.0 41313 2.0   18.0    2
  41 11122 1.0 11113 1.0 11122 1.0 11133 1.0 23112 1.0 11142 1.0 21131 1.0 12131 1.0    8.0    1
  45 62565 5.0 42355 3.0 63555 5.0 43525 4.0 32545 4.0 23416 3.5 44315 4.0 33524 3.0   31.5    4
  46 45433 4.0 64544 4.0 55264 4.0 55362 5.0 44321 3.0 64231 3.5 33242 3.0 24446 4.0   30.5    3
  47 24251 2.0 56261 5.0 34331 2.0 24254 3.0 66456 6.0 55554 5.0 55553 5.0 56252 5.0   33.0    5
  48 36646 6.0 25636 6.0 26646 6.0 66646 6.0 55664 5.0 46665 6.0 66664 6.0 65665 6.0   47.0    6
------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Buczma                    Konrad          I         Lublin               Polska
A       Smoroń                    Anna            I         Kraków               Polska
B       Mróz                      Kamil           III       Wieliczka            Polska
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               Polska
D       Kozana                    Krzysztof       III       Będzin               Polska
E       Dziedziczak               Jarosław        I         KIELCE               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Wojciechowski Aleksy, Lis Zuzanna                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          1/   6
  27         2 Szczepaniak Aleksander, Kalwajtys Natalia          RONDO - Rybnik            śląski               2/   6
  24         3 Gucwa Wojciech, Batko Martyna                      MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           3/   6
  26         4 Kuśnierz Michał, Kordula Kaja                      JUST DANCE Wieliczka      małopolski           4/   6
  25         5 Kulików Szymon, Chrząstek Marta                    WIR - Mysłowice           śląski               5/   6
  29         6 Zięba Szymon, Zielonka Kaja                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------
     WA        WW        Q         CC        S         JV                  
Nr   ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     ABCDE     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  24 66663 6.0 51353 3.0 32443 3.0 32652 3.0 62532 3.0 55524 5.0   23.0    3
  25 25344 3.0 16524 5.0 26655 5.0 46324 4.0 56446 6.0 66656 6.0   29.0    5
  26 44536 4.0 42445 4.0 43334 4.0 65546 6.0 33655 5.0 23442 3.0   26.0    4
  27 32212 2.0 33212 2.0 65122 2.0 23233 2.0 25223 2.0 32133 2.0   12.0    2
  28 11121 1.0 24131 1.0 11211 1.0 11111 1.0 11111 1.0 41211 1.0    6.0    1
  29 53455 5.0 65666 6.0 54566 6.0 54465 5.0 44364 4.0 14365 4.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS