Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

29 XI 2020 - Grajów / Wieliczka (PTT)


CeA Challenge Cup


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
CeA Challenge Cup

Grajów, 29.11.2020
Organizator: Cor et Animus Fundacja
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: Agnieszka Abram
Obsługa medyczna: Tak
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
10-11, E, Kombinacja 6T
10-11, Open, Kombinacja 8T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
14-15, Open, Standard
14-15, Open, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, A, Standard
16-18, Open, Standard
16-18, Open, Latin
Pow. 18, Open, Standard
Do 11, E+F-Solo, Kombinacja 6T
12-15, E+F-Solo, Kombinacja 8T
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 4STEP - Siechnice            2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    4
   3 AKCENT - Będzin              1
   4 AKSEL - Rzeszów             10
   5 AnaDens Łódź                 1
   6 BAWINEK - Kraków             5
   7 CUBANA - Nowy Targ           1
   8 DANCE PROJECT- Wrocław       1
   9 DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel    3
  10 DREAM - Poznań               4
  11 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    3
  12 ESENS - Wrocław              2
  13 ETIUDA - Radomsko            4
  14 FILEMON - Szamotuły          1
  15 FLAMENCO - Siemianowice      2
  16 FORUM - Zabrze               3
  17 GALA - Mielec                3
  18 GOLDEN DANCE - Przemyśl      3
  19 GRACJA - Zielona Góra        2
  20 IGLICA - Wrocław             1
  21 IMPERIA - Kraków             8
  22 IMPULS - Chorzów             3
  23 JUST DANCE Wieliczka         3
  24 KICK - Kielce                1
  25 KLASA - Tarnów               9
  26 K-STUDIO Krosno              2
  27 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        3
  28 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    3
  29 LATINO - Żabno               8
  30 LORDANCE - Wodzisław Śl.     5
  31 MDANCE - Przemyśl            3
  32 MISTRAL - Tarnowskie Góry    2
  33 Mistrzowska Akademia Tane    4
  34 M-TEAM - Kraków              6
  35 PERFECT DANCE - Kraków       2
  36 PERFECT STYL - Kraków        4
  37 RONDO - Rybnik               2
  38 RYTM - Żory                  2
  39 ST DOBROWOLSCY - Częstoch    2
  40 SUKCES - Jaworzno            3
  41 Szkoła Tańca Sparta - Opo    1
  42 SzT  eMiKa - Tarnów          5
  43 TEAM Ornontowice             3
  44 THOMAS DANCE - Kraków        2
  45 ZŁOTA PARA - Dębica          2
  46 ZORBA - Częstochowa          4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Tolarz Filip, Lizak Anna                           LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/   3
  30         2 Zięba Szymon, Zielonka Kaja                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           2/   3
  28         3 Kuśnierz Michał, Kordula Kaja                      JUST DANCE Wieliczka      małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  28 3223233 3.0 2213223 2.0 2213223 2.0 3233323 3.0 3333313 3.0 2321323 3.0   16.0    3
  29 2311111 1.0 1321131 1.0 1322131 1.0 2311131 1.0 1212221 1.0 1212131 1.0    6.0    1
  30 1132322 2.0 3132312 3.0 3131312 3.0 1122212 2.0 2121132 2.0 3133212 2.0   14.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   8
  40         2 Serwatowicz Mieszko, Ptak Róża                     CUBANA - Nowy Targ        małopolski           2/   8
  33         3 Górny Mateusz, Filipek Emilia                      IMPERIA - Kraków          małopolski           3/   8
  37         4 Madej Mikołaj, Tyksińska Iga                       GALA - Mielec             podkarpacki          4/   8
 147         5 Pieprz Kamil, Skiba Rozalia                        LATINO - Żabno                                 5/   8
  32         6 Gaik Gabriel, Lubojańska Kaja                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/   8
  34         7 Jarząb Filip, Molęda Weronika                      KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   8
  35         8 Krakowski Gabriel, Potoczna Alicja                 GALA - Mielec             podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  32  XXXXXX  6 XX  XXX  5    XXXX  4 XXXX XX  6 X  X  X  3 XX XXXX  6    30         5
  33   XXXX   4    XXXX  4 XX XX X  5 XX XXXX  6 XXX XXX  6   X XXX  4    29         6
  34 XX XXXX  6 XXX      3 XXXX     4 XXXXXX   6 XX XX    4 XXXXX    5    28          
  35 XX    X  3 X XX XX  5 X X  X   3     XXX  3  XX XXX  5  X XXX   4    23          
  37 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXX   X  4    35         3
  38 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         1
  40 XXXX     4  XXXXXX  6 XXX XXX  6 X X X    3 X XXXXX  6 X XXXXX  6    31         4
 147 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXX X   4 XXXX XX  6    36         2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  32 6256452 5.0 5365543 5.0 5565664 6.0 6254663 6.0 5244664 5.0 5256365 5.0   32.0    6
  33 2643123 2.0 2654222 2.0 2646112 2.0 4566455 5.0 3356243 3.0 6664634 6.0   20.0    3
  37 1314564 3.0 3243454 3.0 3214353 3.0 3425544 4.0 4635555 6.0 4345553 4.0   23.0    4
  38 3121211 1.0 1112111 1.0 1132221 1.0 2132322 2.0 1121322 2.0 1131242 2.0    9.0    1
  40 5435336 4.0 6536366 6.0 6453446 5.0 1611111 1.0 2513111 1.0 2522111 1.0   18.0    2
 147 4562645 6.0 4421635 4.0 4321535 4.0 5343236 3.0 6462436 4.0 3413426 3.0   24.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Olkowski Jan, Deręgowska Lena                      4STEP - Siechnice         dolnośląski          1/   3
  41         2 Wojciechowski Aleksy, Lis Zuzanna                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/   3
  32         3 Gaik Gabriel, Lubojańska Kaja                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32 3332122 2.0 3233222 2.0 3222222 2.0 2322221 2.0 3333232 3.0 3333331 3.0 3333333 3.0 3312222 2.0   19.0    3
  38 1121211 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 2122323 2.0 2211222 2.0 2221222 2.0 2221311 1.0   11.0    1
  41 2213333 3.0 2322333 3.0 2333333 3.0 3233333 3.0 1211111 1.0 1122113 1.0 1112111 1.0 1133133 3.0   18.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  45         1 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/  10
  51         2 Sarota Arkadiusz, Bazylińska Amelia                M-TEAM - Kraków           małopolski           2/  10
  43         3 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów            małopolski           3/  10
  48         4 Marcinkowski Krystian, Kmieć Emilia                LATINO - Żabno            małopolski           4/  10
  47         5 Kwiczala Dorian, Skupień Maja                      LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               5/  10
  49         6 Misior Patryk, Janusz Wiktoria                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/  10
  44         7 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     KLASA - Tarnów            małopolski           7/  10
  46         8 Krzan Oliwer, Kasprzyk Weronika                    JUST DANCE Wieliczka      małopolski           8/  10
 150         9 Trześniowski Dawid, Klejnot Vivien                 TEAM Ornontowice                               9/  10
  42        10 Baran Szymon, Bukowska Malwina                     MDANCE - Przemyśl         podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  42   X  X   2 XXX      3          0          0          0  X       1          0 X        1     7          
  43  XXXXX   5  XXXXX   5 XXXXX X  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XX XX  5  XX XXX  5 XXXXX    5    43         3
  44 X    XX  3 X     X  2 X   XXX  4 X    XX  3 X X   X  3 X X XXX  5 X XX  X  4  XX XXX  5    29          
  45 X XXX X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
  46  X    X  2  XXXX X  5  XXXX X  5  X  X X  3  X  X    2      XX  2 XX   XX  4 X    XX  3    26          
  47 XXXXXXX  7     XX   2  XX  X   3 XXXX Xr  5 XXXX XX  6  XXXXXX  6 X XXXX   5   XX XX  4    38         5
  48 XX  X    3 X XXXXX  6 X XXXX   5 X X XXX  5 X   XX   3 XXXXXX   6 XXX XXX  6 X XXXX   5    39         4
  49 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X  XXXX  5  X XX X  4  XXXXX   5 XX XX    4  X XX    3  X       1    35         6
  51 XXXX XX  6 XX X XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48         2
 150    XX    2   XX     2  X       1  XXX     3  X XX X  4     X    1    X     1  X XX X  4    18          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43 3332445 2.0 3344463 3.0 4246333 3.0 5344453 4.0 4326432 3.0 5356555 5.0 4315353 3.0 4325353 3.0   26.0    3
  45 1111121 1.0 2121112 1.0 2111122 1.0 2111121 1.0 2111111 1.0 2112111 1.0 2121111 1.0 3111111 1.0    8.0    1
  47 4545614 5.0 5656635 6.0 3663514 4.0 3662616 6.0 5534625 5.0 4543423 4.0 5644625 5.0 5653526 5.0   40.0    5
                                               R                                                     
  48 6624336 4.0 4415346 4.0 6525256 6.0 4526334 3.0 3645354 4.0 3435334 3.0 3456444 4.0 1444444 4.0   32.0    4
  49 5453263 3.0 6562254 5.0 5454465 5.0 6455265 5.0 6462566 6.0 6664666 6.0 6563566 6.0 6566665 6.0   42.0    6
  51 2266552 6.0 1233521 2.0 1332641 2.0 1233542 2.0 1253243 2.0 1221242 2.0 1232232 2.0 2232232 2.0   20.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Kubek Beniamin, Chmura Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski           1/   4
  58         2 Łazarczyk Gabriel, Kozieł Karolina                 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               2/   4
  56         3 Kowal Jakub, Marcinkowska Klaudia                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   4
  55         4 Kalita Mateusz, Biedrońska Oliwia                  LATINO - Żabno            małopolski           4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  55 1443344 4.0 4444423 4.0 4444433 4.0 4444332 4.0 3444413 4.0 3433322 3.0   23.0    4
  56 4334422 3.0 3333232 3.0 3323322 3.0 3233424 3.0 4333344 3.0 2222234 2.0   17.0    3
  57 3112111 1.0 1112111 1.0 2131111 1.0 2111211 1.0 2112231 2.0 1111111 1.0    7.0    1
  58 2221233 2.0 2221344 2.0 1212244 2.0 1322143 2.0 1221122 1.0 4344443 4.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           1/   7
  61         2 Michalczyk Sebastian, Gabriel Magdalena            DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              2/   7
  62         3 Mirek Stanisław, Ruiz Vidales Klara                Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   7
  64         4 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           4/   7
  59         5 Babiak Paweł, Dzięgielowska Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   7
  60         6 Bezak Tomasz, Motyka Milena                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           6/   7
  65         7 Włodarczyk Oskar, Michalik Zofia                   FORUM - Zabrze            śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59 3236332 2.0 4257352 3.0 5245646 4.0 6366774 7.0 5254636 5.0 5354725 4.0 6464737 6.0 6476757 6.0   37.0    5
  60 2347647 4.0 7336423 2.0 6324213 2.0 7243315 2.0 7745357 7.0 7766357 7.0 7757366 7.0 7767376 7.0   38.0    6
  61 4453525 3.0 2425737 4.0 4757465 6.0 3725643 4.0 2167162 2.0 3137232 2.0 3125475 4.0 3123542 3.0   28.0    2
  62 7562266 6.0 6663246 7.0 7436377 7.0 5637267 6.0 6411211 1.0 2411111 1.0 2311111 1.0 2312221 1.0   30.0    3
  63 1111111 1.0 1111111 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0 1333474 3.0 1223464 3.0 1242243 2.0 1241163 2.0   14.0    1
  64 5725753 5.0 3774564 6.0 2663752 5.0 4452532 3.0 3522745 4.0 6542676 6.0 4533524 3.0 5535434 4.0   36.0    4
  65 6674474 7.0 5542675 5.0 3572534 3.0 2574456 5.0 4676523 6.0 4675543 5.0 5676652 5.0 4654615 5.0   41.0    7
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Pazdur Dawid, Jaromin Katarzyna                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   9
  77         2 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   9
  68         3 Kreis Michał, Drożdżyńska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         3/   9
  66         4 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           4/   9
  76         5 Wolski Jakub, Bober Hanna                          AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               5/   9
  74         6 Krogulec Miłosz, Buczek Sandra                     DANCE PROJECT- Wrocław    dolnośląski          6/   9
  70         7 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              7/   9
  69         8 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           8/   9
  71         9 Salamon Tymoteusz, Romaniszyn Klaudia              PERFECT STYL - Kraków     małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  66 XXXX  X  5 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5    29         4
  68 X XXXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         3
  69  X   XX  3 XX    X  3 XX   X   3  X X     2  X   X   2    13          
  70 X  XX X  4   XXXXX  5 X   X    2 X   XXX  4 X  XX    3    18          
  71  X       1 XX       2       X  1       X  1          0     5          
  74   X XXX  4   XXXXX  5   XXXXX  5   XXXXX  5 X XXXXX  6    25         5
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  76 XXXXXX   6   X X    2  XXX  X  4 XXX   X  4 XXXX  X  5    21         6
  77 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  66 3543531 4.0 4446532 4.0 5444532 4.0 6455532 5.0 6464661 6.0   23.0    4
  68 4331254 3.0 3331444 3.0 1321245 2.0 3331255 3.0 3321244 3.0   14.0    3
  74 6664363 6.0 5663351 5.0 6666361 6.0 5666361 6.0 5656353 5.0   28.0    6
  75 2212116 1.0 1214115 1.0 2113114 1.0 1212114 1.0 2212115 1.0    5.0    1
  76 5456642 5.0 6555663 6.0 4555653 5.0 4544643 4.0 4545532 4.0   24.0    5
  77 1125425 2.0 2122226 2.0 3232426 3.0 2123426 2.0 1133426 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              1/   9
  79         2 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski           2/   9
  67         3 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław           dolnośląski          3/   9
  72         4 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           4/   9
  68         5 Kreis Michał, Drożdżyńska Weronika                 DREAM - Poznań            wielkopolski         5/   9
  71         6 Salamon Tymoteusz, Romaniszyn Klaudia              PERFECT STYL - Kraków     małopolski           6/   9
  69         7 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           7/   9
  66         8 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           8/   9
  70         9 Mękalski Paweł, Horodyńska Natalia                 GRACJA - Zielona Góra     lubuski              9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  66 X X      2 X XX  X  4       X  1 X  X XX  4       X  1    12          
  67  XXXXXX  6 XXX XXX  6 X X XX   4 XXXXXXX  7 XXX XX   5    28         4
  68 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 rXXXXX   5 XXXXXXX  7    30       2-3
  69  X XXXX  5  X X  X  3 XX X  X  4 X     X  2    X  X  2    16          
  70     X    1          0    X  X  2 X   X X  3 X  XX    3     9          
  71 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XXXXX   5  XX XXX  5  XX  XX  4    26         6
  72 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXXXX   6    30       2-3
  78 X  XXX   4 X  XXX   4 XXXXXXX  7 rXXX XX  5 XXXXXXX  7    27         5
  79 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    32         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 4622141 2.0 3623162 3.0 3622131 2.0 5623146 4.0 4632154 4.0   15.0    3
                                         R                       
  68 5554626 6.0 5566525 6.0 5553516 5.0 4552524 5.0 6551536 5.0   27.0    5
                                         R                       
  71 6265533 5.0 6255634 5.0 6164645 6.0 3165652 6.0 5264645 6.0   28.0    6
  72 3436464 4.0 4434453 4.0 4436462 4.0 2436463 3.0 3413463 3.0   18.0    4
  78 1111215 1.0 2111316 1.0 1211223 1.0 6211215 1.0 2345312 2.0    6.0    1
                       R                 R                       
  79 2343352 3.0 1342241 2.0 2345354 3.0 1344331 2.0 1126221 1.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Pawelec Wiktor, Kosteczko Iga                      RONDO - Rybnik            śląski               1/   9
  80         2 Cyran Juliusz, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   9
  78         3 Kokot Oliwier, Siejka Weronika                     DANCE TEAM - Dobrzeń Wiel opolski              3/   9
  73         4 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań                                 4/   9
  85         5 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           5/   9
  67         6 Godlewski Michał, Bosy Weronika                    ESENS - Wrocław                                6/   9
  84         7 Szaleniec Jakub, Rytwińska Aleksandra              AKCENT - Będzin           śląski               7/   9
  81         8 Kuchnia Patryk, Petriaieva Olesia                  M-TEAM - Kraków           małopolski           8/   9
  82         9 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  73 X XXXXX  6 X XX X   4  XXX X   4 XXXXXX   6 XX XXXX  6    26         4
  78 XXXX XX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    32         2
  80 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    31         3
  81 X   X    2  X XX X  4      XX  2       X  1    X  X  2    11          
  82  X X X   3       X  1    X     1      XX  2       X  1     8          
  83 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  84  XX X    3  XXXX X  5 XXXXX    5 XXXXX    5 XXX X    4    22          
  85 XXXX  X  5 XXX  X   4 XXX X X  5 XXX   X  4 XXXX X   5    23       5-6
  67   XXXXX  5 X XXXX   5 X X XXX  5   XXXX   4 X X XX   4    23       5-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  67 4656436 6.0 6546446 6.0 6546544 6.0 6556545 5.0 5556545 5.0   28.0    6
  73 3464555 4.0 3462554 4.0 4452665 5.0 4463454 4.0 4465464 4.0   21.0    4
  78 5315341 3.0 4315331 3.0 3314336 3.0 3314331 3.0 3313333 3.0   15.0    3
  80 1223223 2.0 1224123 2.0 1223122 2.0 1222123 1.0 1222121 1.0    8.0    2
  83 2141112 1.0 2151212 1.0 2161211 1.0 2141216 2.0 2141216 2.0    7.0    1
  85 6532664 5.0 5633665 5.0 5635453 4.0 5635662 6.0 6634652 6.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Pawelec Wiktor, Kosteczko Iga                      RONDO - Rybnik            śląski               1/   7
  80         2 Cyran Juliusz, Organiściak Karolina                ZORBA - Częstochowa       śląski               2/   7
  86         3 Madej Michał, Nędza Oliwia                         IMPERIA - Kraków          małopolski           3/   7
  81         4 Kuchnia Patryk, Petriaieva Olesia                  M-TEAM - Kraków           małopolski           4/   7
  73         5 Żytliński Szymon, Hercka Anna                      DREAM - Poznań                                 5/   7
  82         6 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           6/   7
  77         7 Woźniak Hubert, Michalska Julia                    ZORBA - Częstochowa       śląski               7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  73 5434556 5.0 7434757 5.0 7554537 5.0 5555536 5.0 6564567 7.0   27.0    5
  77 6666634 6.0 6646644 7.0 6637644 7.0 3646644 4.0 3647656 6.0   30.0    7
  80 2245215 2.0 2322315 2.0 2322325 2.0 2321325 2.0 2322325 2.0   10.0    2
  81 4752372 4.0 5763171 4.0 4763173 4.0 7767273 7.0 7755273 5.0   24.0    4
  82 7577767 7.0 4575566 6.0 5475762 6.0 4474767 6.0 4473734 4.0   29.0    6
  83 1111121 1.0 1111222 1.0 1111216 1.0 1112112 1.0 1111111 1.0    5.0    1
  86 3323443 3.0 3257433 3.0 3246451 3.0 6233451 3.0 5236442 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Sabat Antoni, Jamróz Anna                          PERFECT STYL - Kraków     małopolski           1/   2
  81         2 Kuchnia Patryk, Petriaieva Olesia                  M-TEAM - Kraków           małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 2222222 2.0 2222221 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2221121 2.0   10.0    2
  87 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1112212 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  87         1 Sabat Antoni, Jamróz Anna                          PERFECT STYL - Kraków     małopolski           1/   2
  81         2 Kuchnia Patryk, Petriaieva Olesia                  M-TEAM - Kraków           małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 2222222 2.0 2222222 2.0 2222211 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
  87 1111111 1.0 1111111 1.0 1111122 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  92         1 Holianskyi Andrii, Janus Maria                     ETIUDA - Radomsko         łódzki               1/   8
  91         2 Bulenda Rafał, Fojcik Aleksandra                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   8
  88         3 Białecki Kacper, Brauner Lilly                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               3/   8
  90         4 Skutnik Igor, Pyszka Katarzyna                     FORUM - Zabrze            śląski               4/   8
  94         5 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   8
 149         6 Partyka Piotr, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl                        6/   8
  95         7 Ordowski Maciej, Zajda Dorota                      BAWINEK - Kraków          małopolski           7/   8
  93         8 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  88 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31       2-3
  90 XXX X    4  X  XXX  4 XXX XXX  6 XX  XXX  5  XX XX   4    23         6
  91 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    31       2-3
  92 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  93  X X XX  4  XXX     3 XXXX     4  XXX     3 XXXX  X  5    19          
  94 XX  XX   4 X  X XX  4 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    26         5
  95 X XX  X  4 X X XXX  5  X XXXX  5    XXXX  4    XX    2    20          
 149  XXXXXX  6 XXXXXX   6 X XXXX   5 XXXX     4 XXXX XX  6    27         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  88 1134525 3.0 3132536 3.0 2145334 3.0 2155424 4.0 2253323 2.0   15.0    3
  90 5566333 5.0 4646342 4.0 4533242 4.0 4623242 3.0 4625242 4.0   20.0    4
  91 3312212 1.0 2213223 2.0 3311413 2.0 3332333 2.0 3332414 3.0   10.0    2
  92 2221164 2.0 1321114 1.0 1222125 1.0 1211111 1.0 1111135 1.0    6.0    1
  94 4655441 4.0 5554451 5.0 5654551 5.0 6446555 5.0 5544551 5.0   24.0    5
 149 6443656 6.0 6465665 6.0 6466666 6.0 5564666 6.0 6466666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90         1 Skutnik Igor, Pyszka Katarzyna                     FORUM - Zabrze            śląski               1/   5
  88         2 Białecki Kacper, Brauner Lilly                     Mistrzowska Akademia Tane śląski               2/   5
  96         3 Gętkowski Mateusz, Mytkoś Oliwia                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   5
  98         4 Włodarczyk Patryk, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski           4/   5
  97         5 Pasiut Szymon, Figiel Maria                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  88 1213423 2.0 1213212 1.0 1212114 1.0 5215244 5.0 1223113 1.0   10.0    2
                                         R                       
  90 2121132 1.0 4134133 2.0 2133253 2.0 4132153 1.0 4131231 2.0    8.0    1
                                         R                       
  96 4352241 3.0 3321454 3.0 4354432 4.0 2321435 2.0 2312324 3.0   15.0    3
  97 5434315 4.0 5445325 5.0 5445325 5.0 3444321 4.0 5444445 4.0   22.0    5
  98 3545554 5.0 2552541 4.0 3521541 3.0 1553512 3.0 3555552 5.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Dziereń Kamil, Kołodziej Marta                     SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   5
 100         2 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   5
 104         3 Wacławek Mateusz, Gawrych Wiktoria                 IMPULS - Chorzów          śląski               3/   5
 101         4 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               4/   5
  99         5 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  99 4445552 4.5 5445553 5.0 4555555 5.0 4545544 4.0 3545533 4.0   22.5    5
 100 2312245 2.0 2523225 3.0 1314213 2.0 1313223 2.0 2312221 2.0   11.0    2
 101 5553434 4.5 4354444 4.0 5443444 4.0 5452455 5.0 5453454 5.0   22.5    4
 102 1131111 1.0 1231112 1.0 2221121 1.0 2221111 1.0 1221112 1.0    5.0    1
 104 3224323 3.0 3112331 2.0 3132332 3.0 3134332 3.0 4134345 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 110         1 Mazur Mikołaj, Janosz Aleksandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  12
 105         2 Drożdżyński Tomasz, Zalewska Kaja                  FILEMON - Szamotuły       wielkopolski         2/  12
 114         3 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  12
 112         4 Michałowski Szymon, Rupar Wiktoria                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          4/  12
 106         5 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           5/  12
 109         6 Krzemiński Grzegorz, Podlejska Oliwia              FLAMENCO - Siemianowice   śląski               6/  12
 113         7 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM Ornontowice          śląski               7/  12
 100         8 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           8/  12
 107      9-10 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski        9-10/  12
 108      9-10 Kowalewski Marcin, Kukulska Natalia                LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski            9-10/  12
  99        11 Sohling Norbert, Cygan Kinga                       ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki         11/  12
 111        12 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  99 X    X   2   X      1  X    X  2  X       1          0     6          
 100 X   X    2 X  XXX   4 X  XX    3 X  XX    3 X  XX    3    15          
 105 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX X    4 XXXXXX   6 XXXXXX   6    29         2
 106   X XX   3   X XXX  4   X XXX  4   X XXX  4   X XXX  4    19         5
 107   XX X   3   X      1   X  X   2 XXX      3 XXX X    4    13          
 108  X X     2 XX XX X  5 XXXXX    5          0      X   1    13          
 109  X X  X  3  X X XX  4  X XXXX  5  X  XXX  4  X XX X  4    20         4
 110 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 111       X  1          0       X  1       X  1       X  1     4          
 112 XXX X X  5 XX  X X  4 X  X     2 X  X     2 XX   XX  4    17       6-7
 113  XXXXXX  6  XXX     3  XXX X   4  XXXXXX  6  XXX     3    22         3
 114 X        1 X    XX  3 X    XX  3 X XX XX  5 X XX XX  5    17       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 105 3233136 2.0 3223225 2.0 3223226 2.0 3223226 2.0 3223223 2.0   10.0    2
 106 5756343 5.0 5755346 5.0 5756335 5.0 5756355 6.0 5757364 6.0   27.0    5
 109 7377554 6.0 6377674 7.0 7364664 6.0 6367444 4.0 7366676 7.0   30.0    6
 110 1111211 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
 112 2565462 4.0 2566532 4.0 2577553 4.0 2575563 5.0 2575545 4.0   21.0    4
 113 6422777 7.0 7432767 6.0 6432777 7.0 7432777 7.0 6432757 5.0   32.0    7
                                                           R     
 114 4644625 3.0 4644453 3.0 4645441 3.0 4644632 3.0 4644432 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Michałowski Szymon, Rupar Wiktoria                 MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          1/  13
 118         2 Skalski Paweł, Drabczyk Karolina                   IMPERIA - Kraków          małopolski           2/  13
 121         3 Ciesielski Jakub, Rytych Zuzanna                   LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               3/  13
 124         4 Wiórek Maciej, Czarnobaj Natalia                   IMPULS - Chorzów          śląski               4/  13
 122         5 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          5/  13
 113         6 Nowakowski Łukasz, Rachtan Marta                   TEAM Ornontowice          śląski               6/  13
 125         7 Zyzik Kacper, Gurazda Milena                       ETIUDA - Radomsko         łódzki               7/  13
 119         8 Zaręba Jakub, Siewierska Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski           8/  13
 117         9 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           9/  13
 114     10-11 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki      10-11/  13
 115     10-11 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski           10-11/  13
 123        12 Kwiecień Konrad, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski          12/  13
 120        13 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 112 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30       1-2
 113  XXXX X  5 X  XX    3 XXXX  X  5 X X      2 X  XX X  4    19         6
 114 XX       2      X   1 X    X   2      XX  2    X X   2     9          
 115  X       1  X X     2  X       1   XX     2  XX  X   3     9          
 117      XX  2      X   1 X    XX  3    X X   2 X  X X   3    11          
 118 XXXXXX   6 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    30       1-2
 119 X XXXXX  6 X X X    3    X     1     XX   2      X   1    13          
 120          0     X X  2          0  X       1          0     3          
 121 X    X   2 XXX XXX  6  XX XXX  5 X X XXX  5 X X XXX  5    23         3
 122 X XXX X  5   XXX X  4 X XXX    4 X XXX X  5   X X X  3    21         5
 123   X      1 XX       2          0  X       1 XX       2     6          
 124  X XXXX  5  X X XX  4 XX  XXX  5 XX   XX  4  XX  XX  4    22         4
 125          0  XX  X   3  XXXXX   5  X XX    3  X XX    3    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 112 1133111 1.0 1112122 1.0 1125112 1.0 1124112 1.0 1111112 1.0    5.0    1
 113 4454565 6.0 5563566 6.0 3353455 6.0 4342466 4.0 6352666 6.0   28.0    6
 118 2512256 2.0 3621255 2.0 4612266 4.0 2513255 2.0 2523255 2.0   12.0    2
 121 5326444 5.0 4336431 3.0 6436334 3.0 5436343 3.0 5436433 4.0   18.0    3
 122 6641332 3.0 6444343 4.0 5541541 5.0 6651531 6.0 4645541 5.0   23.0    5
 124 3265623 4.0 2255614 5.0 2264623 2.0 3265624 5.0 3264324 3.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Gędłek Jakub, Więckowska Maja                      IMPERIA - Kraków          małopolski           1/  12
 132         2 Sieraczyński Łukasz, Pudełko Ludwika               FLAMENCO - Siemianowice   śląski               2/  12
 127         3 Galewicz Marcin, Grunwald Monika                   BAWINEK - Kraków          małopolski           3/  12
 115         4 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  12
 118         5 Skalski Paweł, Drabczyk Karolina                   IMPERIA - Kraków          małopolski           5/  12
 129         6 Korbut Aleksander, Dorycka Dominika                KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           6/  12
 130         7 Kruk Dawid, Furman Daria                           Mistrzowska Akademia Tane śląski               7/  12
 126         8 Brzeźny Bartosz, Brzeźny Malwina                   Szkoła Tańca Sparta - Opo opolski              8/  12
 101         9 Brzozowski Adrian, Smużyńska Natalia               ETIUDA - Radomsko         łódzki               9/  12
 120        10 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         10/  12
 117        11 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski          11/  12
 119        12 Zaręba Jakub, Siewierska Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 101          0     X    1    XX    2    XX X  3    X     1     7          
 115  X   X   2 XX X X   4 XXXX X   5  XXX X   4 XXX   X  4    19         6
 117    X  X  2       X  1          0    X     1    X     1     5          
 118 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXX    5    28         3
 119       X  1       X  1       X  1          0       X  1     4          
 120       X  1     X X  2          0     X X  2     X    1     6          
 126 X  XX    3 XX       2 X        1 XX       2 XX X XX  5    13          
 127  XX XX   4  XXX X   4  XXXXXX  6 XX X XX  5 XX XXXX  6    25       4-5
 128 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X XXXX   5    31         1
 129 XXXXX    5 X XXX X  5 X XXXXX  6 X X XX   4 X X XXX  5    25       4-5
 130 XXX  X   4 XXX  X   4 XX   XX  4  XX  X   3  XX  X   3    18          
 132 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXX XXX  6  XX XXX  5    29         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 5224426 4.0 5224555 6.0 5325544 5.0 4312562 3.0 5323653 3.0   21.0    4
 118 3542163 3.0 4643162 5.0 3553165 6.0 2545225 4.0 2444124 4.0   22.0    5
 127 4463632 5.0 2461621 1.0 2461623 3.0 5464631 5.0 4562542 5.0   19.0    3
 128 1651215 1.0 1552316 3.0 1632216 1.0 1631116 1.0 1631216 1.0    7.0    1
 129 2335554 6.0 3336434 4.0 4246451 4.0 3256454 6.0 3256465 6.0   26.0    6
 132 6116341 2.0 6115243 2.0 6114332 2.0 6123343 2.0 6115331 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 133         1 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski               1/   2
 120         2 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów                                2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 120 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0 2222222 2.0   10.0    2
 133 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 135         1 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/   5
 133         2 Gajdera Dawid, Kołosowska Julia                    RYTM - Żory               śląski               2/   5
 122         3 Jarosz Jan, Dudek Wiktoria                         K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/   5
 124         4 Wiórek Maciej, Czarnobaj Natalia                   IMPULS - Chorzów          śląski               4/   5
 114         5 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów                                5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 4345553 5.0 3554553 5.0 5445444 5.0 3445445 5.0 5455444 5.0   25.0    5
 122 3524341 3.5 4425341 3.5 4533251 3.5 5533353 3.0 3533352 3.0   16.5    3
 124 5133424 3.5 5143424 3.5 3154523 3.5 4154524 4.0 4144525 4.0   18.5    4
 133 2451232 2.0 2331232 2.0 2321332 2.0 2321232 2.0 2321233 2.0   10.0    2
 135 1212115 1.0 1212115 1.0 1212115 1.0 1212111 1.0 1212111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 136         1 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
 120         2 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   3
 114         3 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Open, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 3333333 3.0 3332333 3.0 3333333 3.0 3333323 3.0 3232332 3.0   15.0    3
 120 2222222 2.0 2223222 2.0 2221222 2.0 2222232 2.0 2323223 2.0   10.0    2
 136 1111111 1.0 1111111 1.0 1112111 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 141         1 Wręczycki Przemysław, Nicpoń Marcelina             ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               1/   5
 137         2 Bronowski Karol, Matlęga Karolina                  IMPERIA - Kraków          małopolski           2/   5
 139         3 Mierzwa Michał, Sobczyk – Jamrozik Jagoda          DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   5
 140         4 Rylewicz Jarosław, Kaczmarczyk Małgorzata          BAWINEK - Kraków          małopolski           4/   5
 138         5 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: Open, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 137 1111122 1.0 2211133 2.0 2211133 2.0 2321133 2.0 2221133 2.0    9.0    2
 138 5554555 5.0 5554555 5.0 4553555 5.0 5555555 5.0 4555555 5.0   25.0    5
 139 3333331 3.0 3333322 3.0 3334322 3.0 3234322 3.0 3333322 3.0   15.0    3
 140 4445444 4.0 4445444 4.0 5445444 4.0 4443444 4.0 5444444 4.0   20.0    4
 141 2222213 2.0 1122211 1.0 1122211 1.0 1112211 1.0 1112211 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Lykhodid Anastasiia                                M-TEAM - Kraków           małopolski           1/   2
  24         2 Pyciarz Zuzanna                                    MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Do 11, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  23 1111111 1.0 1111211 1.0 1121122 1.0 2122221 2.0 1122212 2.0 1112122 1.0    8.0    1
                                         R                                   
  24 2222222 2.0 2222122 2.0 2212211 2.0 1211112 1.0 2211121 1.0 2221211 2.0   10.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               Polska
B       Dziedziczak               Małgorzata      I         Kielce               Polska
C       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              Polska
D       Wantuch                   Ada             I         Kraków               Polska
E       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              Polska
F       Kurzeja                   Dariusz         I         Katowice             Polska
G       Wolinowski                Wojciech        I         Rybnik               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               Polska
2       Kurzeja                   Aneta           II        Bytom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25         1 Indyka Zuzanna                                     KLASA - Tarnów            małopolski           1/   3
  26         2 Sega Laura                                         MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               2/   3
  27         3 Wójcik Hanna                                       AnaDens Łódź              łódzki               3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-15, Klasa: E+F-Solo, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 1111111 1.0 2112211 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0 1212323 2.0 3322322 2.0 1222331 2.0 1222321 2.0   12.0    1
  26 3332322 3.0 3321332 3.0 3322222 2.0 2223221 2.0 3121111 1.0 2111111 1.0 2111112 1.0 2111113 1.0   14.0    2
  27 2223233 2.0 1233123 2.0 2233333 3.0 3332333 3.0 2333232 3.0 1233233 3.0 3333223 3.0 3333232 3.0   22.0    3
                                                                             R           R           
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS