Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

20 II 2022 - Tarnów (PTT)


OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
OGÓLNOPOLSKI FESTIWAL TAŃCA „STARS FINAL- FINAŁ GWIAZD 2022

Tarnów 20-02-2022
Organizator:  STARDANCE KRAKÓW
Prowadzenie: Jarosław Całka
Muzyka: Filip Nowak
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, F, Standard-3
Pow. 15, F, Latin-3
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 Akademia Tańca               1
   2 Akademia Tańca - Kielce      2
   3 AXIS - Nowy Sącz             2
   4 BAWINEK - Kraków             5
   5 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
   6 CLASSIC - Warszawa           1
   7 CUBANA - Nowy Targ           2
   8 ELIDA - Mielec               2
   9 EVOLUTION - Kraków           5
  10 FAST-STEP Warszawa           2
  11 GASIEK - Rzeszów             2
  12 GOLDEN DANCE - Przemyśl      9
  13 GRACJA - Krosno              2
  14 IMPERIA - Kraków             4
  15 JUST DANCE Wieliczka         2
  16 KICK - Kielce                7
  17 KLASA - Tarnów              17
  18 KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA       1
  19 KUŹNIA TAŃCA - Kraków        5
  20 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    6
  21 LATINO - Żabno              15
  22 MDANCE - Przemyśl            2
  23 M-TEAM - Kraków              1
  24 PERFECT DANCE - Kraków      11
  25 PERFECT STYL - Kraków        1
  26 POLINA'S DIAMONDS - WARSZ    1
  27 POLISH CLUB - Warszawa       1
  28 SAMBA - Tarnobrzeg           6
  29 SEMPRE - Kraków              1
  30 SKT Regis Bochnia           10
  31 SUKCES - Jaworzno            1
  32 SzT  eMiKa - Tarnów          4
  33 TAKT - Jarosław              2
  34 THOMAS DANCE - Kraków        3
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  52         1 Broda Kacper, Rudnicka Inga                        CLASSIC - Warszawa        mazowiecki           1/  11
  54         2 Ciąbor Adam, Pyzik Wiktoria                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/  11
  57         3 Limanowski Oliwier, Hrebik Barbara                 SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/  11
  62         4 Zdrzalik Eryk, Serek Aleksandra                    KLASA - Tarnów            małopolski           4/  11
  58         5 Liszka Tomasz, Wielkiewicz Lena                    CUBANA - Nowy Targ        małopolski           5/  11
  53         6 Błaut Filip, Szot Katarzyna                        KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           6/  11
  61         7 Swoboda Tomasz, Ziaja Julita                       KLASA - Tarnów            małopolski           7/  11
  55         8 Kula Franciszek, Sytoń Magdalena                   LATINO - Żabno            małopolski           8/  11
  60         9 Nowak Antoni, Kurpiel Amelia                       EVOLUTION - Kraków        małopolski           9/  11
  59        10 Malicki Mikołaj, Zdrzalik Milena                   KLASA - Tarnów            małopolski          10/  11
  56        11 Kwiatkowski Maksymilian, Furmaga Małgorzata        KLASA - Tarnów            małopolski          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5 XXXXXX   6    39         1
  53 XXXXXXX  7 XX  X    3 XX  XXX  5 X X X    3 X XX X   4 X    X   2    24         4
  54  X   XX  3 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XXX XX   5 XXXXXXX  7    31         3
  55 X XXXX   5 X  X X   3 X X  X   3 X  X XX  4 X  X     2 X    X   2    19          
  56   X   X  2   X   X  2    X     1          0          0  XX      2     7          
  57  XX X X  4  XXXXXX  6 XXXXX X  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    34         2
  58 XX XXX   5  XXX X   4  X   X   2  XXX     3 XX X XX  5  X   XX  3    22         5
  59  X       1       X  1    X     1  XXXX X  5  XX  XX  4  XXXX X  5    17          
  60   XX     2  X XX    3  XXXX    4 X  X XX  4   XXX X  4       X  1    18          
  61 X    XX  3 X XX XX  5   X   X  2     XXX  3     X X  2 X XXX X  5    20          
  62 X  XX    3 X   X X  3 X   XXX  4 XX  X X  4 XX  X X  4    XX X  3    21         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  52 1113111 1,0 2113111 1,0 2113241 1,0 4111452 1,0 1112462 1,0 1134454 3,0    8,0    1
  53 2542562 5,0 3655432 5,0 3565433 4,0 1555534 6,0 5666535 6,0 4565566 6,0   32,0    6
  54 5335333 2,0 4344225 3,0 4346112 3,0 2326145 2,0 4525243 4,0 3211133 1,0   15,0    2
  57 4654244 3,0 1531344 2,0 1431324 2,0 3434366 5,0 2443356 5,0 2323315 2,0   19,0    3
  58 3426655 6,0 5422553 4,0 6224565 5,0 5262613 4,0 3254614 3,0 6452642 5,0   27,0    5
  62 6261426 4,0 6266666 6,0 5652656 6,0 6643221 3,0 6331121 2,0 5646221 4,0   25,0    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  68         1 Polek Igor, Kapłońska Amelia                       SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   5
  69         2 Sierak Daniel, Łucarz Natalia                      LATINO - Żabno            małopolski           2/   5
  66         3 Czarnik Dominik, Pachacz Karolina                  KLASA - Tarnów            małopolski           3/   5
  67         4 Pochopień Hubert, Pochopień Laura                  LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           4/   5
  65         5 Cepil Wiktor, Knyziak Zuzanna                      EVOLUTION - Kraków        małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  65 4555555 5,0 5555555 5,0 4555554 5,0 4544553 4,0 4543553 4,0 4544553 4,0   27,0    5
  66 3233344 3,0 3344333 3,0 3344445 4,0 1213335 3,0 2125334 3,0 2123335 3,0   19,0    3
  67 5444433 4,0 4432444 4,0 5433333 3,0 5455444 5,0 5454445 5,0 5455444 5,0   26,0    4
  68 1112122 1,0 2213222 2,0 2222222 2,0 2121222 1,0 1211222 1,0 1312221 1,0    8,0    1
  69 2321211 2,0 1121111 1,0 1111111 1,0 3332111 2,0 3332111 2,0 3231112 2,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  83         1 Łach Wojciech, Krzyworączka Antonina               KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           1/   5
  79         2 Gaik Gabriel, Lubojańska Kaja                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           2/   5
  80         3 Jarząb Filip, Molęda Weronika                      KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   5
  81         4 Staniec Adam, Dydo Emilia                          KLASA - Tarnów            małopolski           4/   5
  82         5 Zięba Szymon, Zielonka Kaja                        JUST DANCE Wieliczka      małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79 5321213 1,0 4311224 2,0 2431511 2,0 2322523 2,0 4111542 2,0 3411533 3,5 2441443 4,0 2331432 3,0   19,5    2
  80 2114335 3,0 1124335 3,0 4113135 3,0 5111145 1,0 1254221 1,0 2243351 3,5 4225331 3,0 4455341 4,0   21,5    3
  81 1453551 5,0 3453553 5,0 3342453 4,0 4454432 5,0 2533353 3,0 1332242 2,0 1313252 2,0 1212223 1,0   27,0    4
  82 4235444 4,0 2235442 4,0 1225242 1,0 1235254 4,0 3425434 5,0 4555414 5,0 5554515 5,0 5544555 5,0   33,0    5
  83 3542122 2,0 5542111 1,0 5554324 5,0 3543311 3,0 5342115 4,0 5124125 1,0 3132124 1,0 3123114 2,0   19,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Pakłos Krzysztof, Kosoń Maja                       KLASA - Tarnów            małopolski           1/   3
  91         2 Kogut Wiktor, Motyka Kamila                        LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           2/   3
  92         3 Osuch Krzysztof, Wach Iwona                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  91 2313112 2,0 1113111 1,0 1112111 1,0 2333333 3,0 3333223 3,0 2322223 2,0   12,0    2
  92 3232331 3,0 3331232 3,0 3333232 3,0 3222222 2,0 2221332 2,0 3233332 3,0   16,0    3
  93 1121223 1,0 2222323 2,0 2221323 2,0 1111111 1,0 1112111 1,0 1111111 1,0    8,0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   2         1 Włodarczyk Wiktor, Rzadkowska Marika               Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         1/   2
   1         2 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1112222 2,0 2122212 2,0 2112222 2,0 2112222 2,0 1122222 2,0   10,0    2
                                         R                       
   2 2221111 1,0 1211121 1,0 1221111 1,0 1221111 1,0 2211111 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1         1 Kącik Kacper, Zgoda Natalia                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   2
   2         2 Włodarczyk Wiktor, Rzadkowska Marika               Akademia Tańca - Kielce   świętokrzysk         2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   1 1112111 1,0 1222111 1,0 1222122 2,0 1122111 1,0 1111111 1,0    6,0    1
   2 2221222 2,0 2111222 2,0 2111211 1,0 2211222 2,0 2222222 2,0    9,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Puchała Jan, Cisło Zofia                           PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           1/   5
   4         2 Kula Marcel, Bazylińska Amelia                     M-TEAM - Kraków           małopolski           2/   5
   7         3 Rękas Michał, Sulewska Iwona                       SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          3/   5
   5         4 Mikos Błażej, Kmieć Emilia                         LATINO - Żabno            małopolski           4/   5
   3         5 Krzan Oliwer, Kasprzyk Weronika                    JUST DANCE Wieliczka      małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   3 4541444 4,0 2542244 4,0 4542324 4,0 5531425 4,0 2354325 4,0 5552454 5,0 5544554 5,0 4553534 4,0   34,0    5
   4 2223222 2,0 3224453 3,0 2225252 2,0 1213253 2,0 5223142 2,0 2245242 3,0 2233233 3,0 5225255 5,0   22,0    2
                                                                                         R    R      
   5 5455555 5,0 5455535 5,0 5454433 5,0 3344344 3,0 4445534 5,0 3334535 4,0 4355345 4,0 2331343 2,0   33,0    4
   6 1112113 1,0 1111111 1,0 1111115 1,0 2122112 1,0 1111213 1,0 1123113 1,0 1111112 1,0 1114111 1,0    8,0    1
   7 3334331 3,0 4333322 2,0 3333541 3,0 4455531 5,0 3532451 3,0 4411321 2,0 3422421 2,0 3442422 3,0   23,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  17         1 Solcan Emil, Król Magdalena                        EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/   8
  10         2 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów            małopolski           2/   8
  11         3 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     KLASA - Tarnów            małopolski           3/   8
  14         4 Putaj Mateusz, Szramik Julia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/   8
  15         5 Sarota Arkadiusz, Sobków Amelia                    IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   8
  12         6 Ludwig Filip, Borek Eliza                          KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           6/   8
  16         7 Pach Mateusz, Doniec Natalia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           7/   8
  13         8 Nykiel Filip, Łucarz Emilia                        LATINO - Żabno            małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32       2-3
  11  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    32       2-3
  12 XXXXXXX  7 XX  XX   4 XX X XX  5 XX X XX  5 XXX   X  4    25         6
  13 X XX     3 X XX  X  4 X  X     2 X        1    X X   2    12          
  14  X XXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31       4-5
  15 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    31       4-5
  16 X  X  X  3   XX  X  3   X XX   3   X XX   3   X X    2    14          
  17 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 5433231 2,0 6533453 4,0 4432351 3,0 5222331 2,0 6212231 2,0   13,0    2
  11 6551552 6,0 3452231 2,0 2551432 2,0 4541542 3,0 4541542 3,0   16,0    3
  12 3266443 3,0 2265645 5,0 3265643 5,0 2365655 6,0 2353655 6,0   25,0    6
  14 4624364 4,0 4624364 3,0 6613565 6,0 6634264 5,0 5624363 4,0   22,0    4
  15 2345626 5,0 5346526 6,0 5346226 4,0 3456426 4,0 3465426 5,0   24,0    5
  17 1112115 1,0 1111112 1,0 1124114 1,0 1113113 1,0 1136114 1,0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Kotkowski Nikodem, Hoppe Oriana                    SUKCES - Jaworzno         śląski               1/   8
  19         2 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           2/   8
  12         3 Ludwig Filip, Borek Eliza                          KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski           3/   8
  14         4 Putaj Mateusz, Szramik Julia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/   8
  15         5 Sarota Arkadiusz, Sobków Amelia                    IMPERIA - Kraków          małopolski           5/   8
  10         6 Folta Karol, Kielawa Julia                         KLASA - Tarnów            małopolski           6/   8
  13         7 Nykiel Filip, Łucarz Emilia                        LATINO - Żabno            małopolski           7/   8
  11         8 Kołodziej Julian, Budzik Zofia                     KLASA - Tarnów            małopolski           8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10 XX X X   4 XX X X   4 XX X X   4 XXXX X   5  XXX XX  5    22         6
  11  X X     2  XX   X  3  X   XX  3  X X XX  4  X       1    13          
  12 XXX XXX  6 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XXXX  6    30         3
  13 X X X X  4 X X XXX  5 X X X    3 X   X X  3 X X XX   4    19          
  14 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXX X  5  XXXX X  5 XXXXX X  6    29         4
  15   XXXXX  5   XXXXX  5 X XXXXX  6 X X XXX  5 X XXXXX  6    27         5
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  19 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 6463635 6,0 6446546 6,0 5455645 6,0 6443626 5,0 5466644 6,0   29,0    6
  12 2245354 3,0 2253454 4,0 2263366 3,0 2262255 2,0 2252366 3,0   15,0    3
  14 5334563 4,0 3335265 3,0 3334454 4,0 4335363 3,0 3324225 2,0   16,0    4
  15 4656416 5,0 4662622 5,0 4646513 5,0 3656512 6,0 6645512 5,0   26,0    5
  18 1112141 1,0 1111131 1,0 1111131 1,0 1111141 1,0 1111151 1,0    5,0    1
  19 3521222 2,0 5524313 2,0 6522222 2,0 5524434 4,0 4533433 4,0   14,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Szostak Igor, Witkowska Natalia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   5
  22         2 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   5
  19         3 Staśko Gabriel, Liro Adrianna                      LATINO - Żabno            małopolski           3/   5
  23         4 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   5
  25         5 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  19 4222231 1,0 3211322 2,0 2331342 3,0 2331332 3,0 2431342 3,0   12,0    3
  22 2341123 3,0 2322143 3,0 1212224 2,0 3212243 2,0 3223213 2,0   12,0    2
  23 5435444 4,0 5444434 4,0 5443433 4,0 5443424 4,0 4342434 4,0   20,0    4
  24 3114312 2,0 1133211 1,0 3124111 1,0 1124111 1,0 1114121 1,0    6,0    1
  25 1553555 5,0 4555555 5,0 4555555 5,0 4555555 5,0 5555555 5,0   25,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  24         1 Szostak Igor, Witkowska Natalia                    FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           1/   4
  22         2 Błaszczyszyn Karol, Olech Wiktoria                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/   4
  23         3 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/   4
  25         4 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna                   KICK - Kielce             świętokrzysk         4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  22 2343312 3,0 3413321 2,0 2412311 2,0 1222331 2,0 3412421 2,0   11,0    2
  23 4222231 2,0 4342232 3,0 4243222 3,0 4433223 3,0 4343243 4,0   15,0    3
  24 1111124 1,0 1121113 1,0 1121133 1,0 2111112 1,0 1121112 1,0    5,0    1
  25 3434443 4,0 2234444 4,0 3334444 4,0 3344444 4,0 2234334 3,0   19,0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  32         1 Plebanek Michał, Janas Oliwia                      SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   8
  31         2 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           2/   8
  34         3 Starostka Marcel, Jacher Oliwia                    SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   8
  26         4 Babiak Paweł, Janusz Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   8
  27         5 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec            podkarpacki          5/   8
  33         6 Salamon Tymoteusz, Romaniszyn Klaudia              PERFECT STYL - Kraków     małopolski           6/   8
  30         7 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk         7/   8
  29         8 Pańko Gabriel, Gaweł Karolina                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  26 XXX   X  4  XXX XX  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXX XX  6    27         6
  27 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXX     4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    29       4-5
  29   XXX    3 X X X    3  X  X X  3     X    1     X    1    11          
  30 XX XXX   5 XX X XX  5 X  X X   3 X  X X   3 X  X X   3    19          
  31   XXXXX  5 X X XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6    29       4-5
  32 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  33 XX XXXX  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XXXXXX  6    30         3
  34 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  26 3553654 5,0 3362644 4,0 2351535 3,0 2441352 2,0 3341452 3,0   17,0    4
  27 4342563 4,0 5444565 5,0 3544664 5,0 4666563 6,0 4666564 6,0   26,0    5
  31 2636235 2,0 2635252 2,0 4636322 4,0 3535446 5,0 2534323 2,0   15,0    2
  32 1111311 1,0 1111311 1,0 1113211 1,0 1113111 1,0 1113111 1,0    5,0    1
  33 6465126 6,0 6553126 6,0 6465156 6,0 6354225 4,0 6455236 5,0   27,0    6
  34 5224442 3,0 4226433 3,0 5222443 2,0 5222634 3,0 5222645 4,0   15,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  38         1 Kalata Aleksander, Sznajder Agnieszka              CUBANA - Nowy Targ        małopolski           1/  15
  41         2 Płodzień Adrian, Szewc Emilia                      SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          2/  15
  35         3 Biały Michał, Mardosiewicz Emilia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  15
  39         4 Kowalski Mateusz, Kohut Julia                      PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/  15
  28         5 Miłkoś Bartłomiej, Sosin Patrycja                  KLASA - Tarnów            małopolski           5/  15
  36         6 Chrapek Eryk, Kohut Natalia                        PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/  15
  43         7 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           7/  15
  26         8 Babiak Paweł, Janusz Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/  15
  30         9 Łysak Paweł, Zalewska Nicola                       KICK - Kielce             świętokrzysk         9/  15
  37        10 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki         10/  15
  44        11 Wąż Adrian, Krechniak Wiktoria                     LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski          11/  15
  42        12 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski          12/  15
  40        13 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski          13/  15
  27     14-15 Krupa Piotr, Machała Maja                          ELIDA - Mielec            podkarpacki      14-15/  15
  29     14-15 Pańko Gabriel, Gaweł Karolina                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      14-15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  26  XX XX   4 XXXXXXX  7 X   XXX  4     X X  2     X X  2    19     10-11
  27  X  XX   3  XX      2  XX X    3 XX  X    3  XX X    3    14          
  28 X    X   2 X XX XX  5 X X XXX  5 X XXXXX  6 X  XXXX  5    23         8
  29 X XXX X  5 X  X     2    X     1   XXX X  4 X    X   2    14          
  30 X X      2  X  X X  3  X XXXX  5  XXX XX  5  X XX X  4    19     10-11
  35 XXX XXX  6  XX XX   4 XXX X    4 XX  X    3 XXXXXXX  7    24         7
  36 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
  37  XXXX X  5    XXX   3  XXX  X  4 XXXX X   5  XXX  X  4    21         9
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  39  X XXXX  5 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    30         4
  40 X  X XX  4 X  X  X  3 X  X X   3 X    X   2 X  X X   3    15          
  41 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  42 XXXX  X  5 X XX     3 X XX  X  4 X XX X   4 X X      2    18          
  43 XX X XX  5 XX XXXX  6 XXXX XX  6  XXX  X  4 XXXX X   5    26         5
  44  XXXXX   5  XX XXX  5  XX XXX  5  X  XXX  4  XXXXXX  6    25         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  26     XX   2    XX X  3      X   1    XXX   3    XX X  3    12          
  28 X  XXXX  5 X XX XX  5    XX X  3 X  XX X  4 X  XXXX  5    22       4-5
  30    X  X  2    X  X  2    X  X  2    X  X  2   XX     2    10          
  35 XXX X    4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 X   XXX  4    27         3
  36 XXXX  X  5 XXXXX    5 XXXX     4 XXX      3 XXX  X   4    21         6
  37  XXX     3  X X     2  X X X   3          0   X      1     9          
  38 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  39 X X XXX  5 X   XX   3 X   XXX  4 XXX  XX  5 XX  XXX  5    22       4-5
  41 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5    30         2
  43  X   X   2 XXX      3 XXX  X   4  XXX     3 XXXX     4    16          
  44      X   1      X   1   X X    2 r   XX   2  X   X   2     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 6662354 5,5 4663445 5,0 6661245 6,0 6663343 5,0 4651545 5,0   26,5    5
  35 3436113 3,0 2454124 3,0 3456313 3,0 2454415 3,0 1446214 3,0   15,0    3
  36 2354666 5,5 6335566 6,0 2233566 4,0 5346556 6,0 6325666 6,0   27,5    6
                 R                                               
  38 1221431 1,0 1221332 2,0 1324432 2,0 1221121 1,0 5232131 1,0    7,0    1
  39 4545525 4,0 3546613 4,0 4545624 5,0 3535634 4,0 2564423 4,0   21,0    4
  41 5113242 2,0 5112251 1,0 5112151 1,0 4112262 2,0 3113352 2,0    8,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  59         1 Wojda Paweł, Baczyńska Katarzyna                   KRAKOWSKA SZKOŁA TAŃCA    małopolski           1/  13
 100         2 Klubek Hubert, Jachyra Marlena                     SAMBA - Tarnobrzeg                             2/  13
  56         3 Dąbrowski Jarosław, Kokhanets Iryna                SEMPRE - Kraków           małopolski           3/  13
  48         4 Gomułka Jakub, Małecka-Poręba Amelia               AXIS - Nowy Sącz          małopolski           4/  13
  49         5 Kania Sebastian, Tobiasz Julia                     PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           5/  13
  57         6 Kalita Mateusz, Biedrońska Oliwia                  LATINO - Żabno            małopolski           6/  13
  47         7 Dunaj Tomasz, Majewska Paulina                     SKT Regis Bochnia         małopolski           7/  13
  54         8 Szybiak Adrian, Ziobrowska Magdalena               TAKT - Jarosław           podkarpacki          8/  13
  58         9 Lenartowicz Tomasz, Jaśkowska Klaudia              Akademia Tańca            małopolski           9/  13
  52     10-11 Rachwalski Krzysztof, Treszer Zofia                SKT Regis Bochnia         małopolski       10-11/  13
  55     10-11 Wiaderny Jakub, Brennan Kinga                      SKT Regis Bochnia         małopolski       10-11/  13
  51     12-13 Kuska Arkadiusz, Jaremko Martyna                   SKT Regis Bochnia         małopolski       12-13/  13
  53     12-13 Sowa Kacper, Fortuna Emilia                        SKT Regis Bochnia         małopolski       12-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------
     WA         WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
  47   X XXX  4     X X  2 XX XX X  5    11          
  48 XX  XXX  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6    17         4
  49 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XX XXXX  6    18       2-3
  51          0          0          0     0          
  52          0    X     1          0     1          
  53          0          0          0     0          
  54 XX X  X  4  X X     2    X X   2     8          
  55    X     1          0          0     1          
  56 XXX XX   5 XXX  XX  5 XXX   X  4    14         5
  57      XX  2 X XXXXX  6 X X XX   4    12         6
  58   XX     2 X     X  2 X X   X  3     7          
  59 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XXXXXX  6    18       2-3
 100 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    19         1
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  48 2155444 4,0 1255534 4,0 2163546 4,0   12,0    4
  49 6534655 5,0 6534646 6,0 5524655 5,0   16,0    5
  56 3243562 3,0 2113262 1,0 3346362 3,0    7,0    3
  57 4666326 6,0 4666413 5,0 6655124 6,0   17,0    6
  59 5411211 1,0 5422351 3,0 4411411 1,0    5,0    1
 100 1322133 2,0 3341125 2,0 1232233 2,0    6,0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Błachut Krzysztof, Czubin Adrianna                 BAWINEK - Kraków          małopolski           1/  10
 100         2 Klubek Hubert, Jachyra Marlena                     SAMBA - Tarnobrzeg                             2/  10
  47         3 Dunaj Tomasz, Majewska Paulina                     SKT Regis Bochnia         małopolski           3/  10
  49         4 Kania Sebastian, Tobiasz Julia                     PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           4/  10
  48         5 Gomułka Jakub, Małecka-Poręba Amelia               AXIS - Nowy Sącz          małopolski           5/  10
  52         6 Rachwalski Krzysztof, Treszer Zofia                SKT Regis Bochnia         małopolski           6/  10
  54         7 Szybiak Adrian, Ziobrowska Magdalena               TAKT - Jarosław           podkarpacki          7/  10
  51         8 Kuska Arkadiusz, Jaremko Martyna                   SKT Regis Bochnia         małopolski           8/  10
  53         9 Sowa Kacper, Fortuna Emilia                        SKT Regis Bochnia         małopolski           9/  10
  55        10 Wiaderny Jakub, Brennan Kinga                      SKT Regis Bochnia         małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------
     CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------
  47  XXXXX   5  XXXXXX  6  X XXXX  5    16         5
  48  XX XX   4  X  X X  3 XX XXXX  6    13         6
  49 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    19         3
  51       X  1 X        1 X X  XX  4     6          
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX X    4    18         4
  53 X  X  X  3      X   1          0     4          
  54 X   X    2 X XX     3   XX  X  3     8          
  55          0          0          0     0          
  60 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21       1-2
 100 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    21       1-2
-----------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
  47 3122536 3,0 6133514 3,0 5112516 2,0    8,0    3
                 R                       
  48 5565455 5,0 2554356 5,0 2556454 5,0   15,0    5
  49 4433642 4,0 4422661 4,0 6463663 6,0   14,0    4
  52 6656364 6,0 5666445 6,0 4634335 4,0   16,0    6
  60 2211111 1,0 3211122 1,0 3241121 1,0    3,0    1
 100 1344223 2,0 1345233 2,0 1325242 3,0    7,0    2
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Cielecki Maciej, Wareliś Amelia                    SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          1/   6
  64         2 Kubek Beniamin, Chmura Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski           2/   6
  65         3 Molęda Wiktor, Nowak Emilia                        KICK - Kielce             świętokrzysk         3/   6
  66         4 Palczewski Tymoteusz, Wnuk-Janusz Nikola           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          4/   6
  67         5 Krawczyk Tomasz, Lelek Maria                       BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   6
  68         6 Więcek Marcel, Strona Oliwia                       PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  63 1532151 1,0 1444261 4,0 1424161 1,0 1425262 2,0    8,0    1
  64 6146424 3,0 5136123 1,0 3166224 3,0 6112135 1,0    8,0    2
  65 5414645 5,0 2223434 2,0 2341515 2,0 2234324 3,0   12,0    3
  66 3321232 2,0 3551352 3,0 4533452 5,0 5561441 4,0   14,0    4
  67 2255563 6,0 4365546 5,0 5252343 4,0 3346553 5,0   20,0    5
  68 4663316 4,0 6612615 6,0 6615636 6,0 4653616 6,0   22,0    6
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  65         1 Molęda Wiktor, Nowak Emilia                        KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   7
  71         2 Parysz Wojciech, Machowska Zuzanna                 KLASA - Tarnów            małopolski           2/   7
  70         3 Nowak Bartłomiej, Tompalska Dominika               BAWINEK - Kraków          małopolski           3/   7
  63         4 Cielecki Maciej, Wareliś Amelia                    SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          4/   7
  69         5 Demidov Oleksandr, Dzhyga Anastasiia               BAWINEK - Kraków          małopolski           5/   7
  64         6 Kubek Beniamin, Chmura Aleksandra                  LATINO - Żabno            małopolski           6/   7
  66         7 Palczewski Tymoteusz, Wnuk-Janusz Nikola           GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  63 4472643 4,0 4631342 3,0 5651344 4,0 6531446 4,0   15,0    4
  64 5346555 5,0 7264457 5,0 6467657 6,0 3653655 5,0   21,0    6
  65 2621132 1,0 3525135 4,0 2222121 1,0 5222321 1,0    7,0    1
  66 6754774 7,0 6772763 7,0 7746763 7,0 7766774 7,0   28,0    7
  69 3117366 3,0 5346676 6,0 4574576 5,0 2475267 6,0   20,0    5
  70 7565221 6,0 1453221 2,0 1335232 2,0 1344133 3,0   13,0    3
  71 1233417 2,0 2117514 1,0 3113415 3,0 4117512 2,0    8,0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Grabowski Michał, Biernacka Julia                  POLINA'S DIAMONDS - WARSZ mazowiecki           1/  10
  80         2 Stal Kacper, Gawor Jowita                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           2/  10
  43         3 Szkotak Maciej, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski           3/  10
  78         4 Puskarz Kamil, Szczerba Aniela                     LATINO - Żabno            małopolski           4/  10
  79         5 Sarnowski Bruno, Szeląg Zuzanna                    MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          5/  10
  76         6 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           6/  10
  42         7 Ryz Michał, Baranowska Anna                        IMPERIA - Kraków          małopolski           7/  10
  37       8-9 Dziamba Mateusz, Gaj Martyna                       GRACJA - Krosno           podkarpacki        8-9/  10
  40       8-9 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski         8-9/  10
  75        10 Miękina Jakub, Ćwierz Anna                         THOMAS DANCE - Kraków     małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  37 X  X  X  3    X  X  2 X XX  X  4    X  X  2 X    XX  3    14          
  40       X  1  X  XXX  4  X XXXX  5  X X     2     X X  2    14          
  42 XX XX X  5    X     1    X  X  2   XX  X  3 X XX  X  4    15          
  43 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33       1-2
  75  X   X   2   X      1 X X      2 X X      2  XX      2     9          
  76 X XX X   4 X   XX   3     XX   2 X   XXX  4 X  XX    3    16         6
  77  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    31         3
  78 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXX XXX  6  X XXXX  5    28         4
  79   X X    2 XXXX     4  XXX     3  XX XX   4  XXX X   4    17         5
  80 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    33       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 3533231 2,0 3533521 3,0 3556551 6,0 3432442 3,0 3544652 5,0   19,0    3
  76 5654323 4,0 6656442 5,5 5645424 5,0 6663626 6,0 5652446 6,0   26,5    6
  77 2211114 1,0 2111114 1,0 4224145 3,0 1111153 1,0 2111113 1,0    7,0    1
  78 4462545 5,0 4464353 4,0 2361336 2,0 4544335 4,0 4436325 4,0   19,0    4
  79 6325662 6,0 5325666 5,5 6412662 4,0 5325561 5,0 6323561 3,0   23,5    5
  80 1146456 3,0 1242235 2,0 1133213 1,0 2256214 2,0 1265234 2,0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Głębocka                  Natalia         I         Warszawa             
C       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
D       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
E       Gałek                     Michał          I         Warszawa             
F       Skiba                     Gabriel         I         Żabno                
G       Kamiński                  Grzegorz        III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
2       Łyczko                    Piotr           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Damek Gabriel, Michta Amelia                       CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  10
  85         2 Pyrek Karol, Bała Izabela                          KLASA - Tarnów            małopolski           2/  10
  86         3 Sroka Maciej, Szylar Joanna                        BAWINEK - Kraków          małopolski           3/  10
  74         4 Antkiewicz Oskar, Sosin Kamila                     KLASA - Tarnów            małopolski           4/  10
  82         5 Kardasz Nikita, Pajerska Dominika                  POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           5/  10
  83         6 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski           6/  10
  75         7 Miękina Jakub, Ćwierz Anna                         THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           7/  10
  84         8 Perłak Filip, Pobidyńska Martyna                   MDANCE - Przemyśl         podkarpacki          8/  10
  76         9 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           9/  10
  87        10 Wodowski Adrian, Duda Magdalena                    KUŹNIA TAŃCA - Kraków     małopolski          10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  74 X  XXX   4 X X XX   4  XXXXXX  6 X  XXXX  5  XX XXX  5    24         6
  75   XXX    3 XXXX     4 X XXX X  5 XXXX  X  5 XX  XX   4    21          
  76      X   1    XXX   3    X     1      X   1   XX     2     8          
  81 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6 X XXXXX  6    31         1
  82 XX  X X  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX  X X  4    28         3
  83 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XX   5 XXX XX   5 XXXXXXX  7    30         2
  84  X X  X  3  X    X  2 XX X     3  X       1  X X     2    11          
  85 XXXXXXX  7  XX X X  4  XX X X  4   XXXXX  5 X XXXXX  6    26         4
  86 XXX  XX  5 XX   XX  4 XX   XX  4 XXXXXXX  7 XXX  XX  5    25         5
  87  XX      2    X     1      X   1   X      1    X     1     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  74 6546512 6,0 5622431 4,0 6451311 2,0 4632121 1,0 3644251 4,0   17,0    4
  81 4651133 3,0 3541213 1,0 3633223 1,0 3441343 4,0 4432113 2,0   11,0    1
  82 1163364 4,0 1136164 3,0 2166164 4,0 2166464 5,0 2166466 6,0   22,0    5
  83 3435425 5,0 4455525 6,0 4524545 6,0 5525535 6,0 5525525 5,0   28,0    6
  85 5314251 2,0 6313352 2,0 5315452 5,0 6314252 3,0 6313332 1,0   13,0    2
  86 2222646 1,0 2264646 5,0 1242636 3,0 1253616 2,0 1251644 3,0   14,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS