KOMENTARZE

Artykuł: 26.04.2009 - Łazy k/Warszawy

powrót

Poprzednia 12 Następna
23

~fotki

Dodano: 2009-04-29 | 18:44
fotki z turnieju faktycznie zaczęły się pojawiać u p. Krawczyka, a dokładniej pod adresem:

odnośnik www

Mają być ponoć zdjęcia wszystkich (czy prawie wszystkich) kategorii z ostatniego bloku (czyli gali wieczornej).
22

~Rodzice

Dodano: 2009-04-29 | 16:47
Chcemy bardzo podziękować Organizatorom za tak wyjątkowy turniej. Przepiękna scenografia, bardzo dobre warunki i ciepła atmosfera, dużo ładnych nagród i te wielkie puchary to coś co długo zostanie w naszej pamięci. Nasz syn tańczy w C klasie i po raz pierwszy w życiu dostał tak wielki puchar, było to bardzo miłe, że równie okazałe puchary dostawały wyżsaze klasy jak i te początkujące E i D, również bez względu na wiek (chociaż w młodszych kategoriach niektóre dziewczynki miały problem z podniesieniem pucharu w górę do zdjęcia). Tak jak już to wcześniej pisano popieramy opinię o bardzo dobrze zorganizowanym turnieju, wręcz wzorcowym, z miłą spokojną atmosferą (może tylko zbyt długim wręczaniem pucharów).
Popieramy też tezę z wpisu "Mama tancerki", że najlepsze turnieje mogą zorganizować tylko rodzice tańczących dzieci.
Chcemy więcej takich turniejów i obiecujemy, że będziemy zawsze w nich uczestniczyć.
Gratulacje dla Pani Karpińskiej i wszystkich współorganizatorów. Gratulacje dla Lesznowoli, że ma taki obiekt i tak wspaniałych ludzi.
Do zobaczenia.
21

~byłem

Dodano: 2009-04-29 | 13:18
kto nie był niech żałuje, Super turniej, a jaaaaaaaakie puchary, suuuuuuper nagrody i to caly finał. jak zrobią to samo jeszcze raz , czy za rok jadę - wam też radzę. THE BEST !!!!!
Organizatorzy róbcie turnieje co tydzień!!!!
20

~Mama tancerki

Dodano: 2009-04-29 | 09:45
Przepiękny turniej, wspaniała atmosfera, bardzo dobre warunki (parking, szatnie, parkiet, obsługa). Wszystko super!!! Czuliśmy się jak prawdziwi goście, a nie jak natręci. Dzieci były zachwycone tym jak były traktowne - pierwszy raz poczuły, że to one są tu najważniejsze, że jest to turniej dla tancerzy, a nie dla działaczy. Nie zdobyliśmy pudła ale ten turniej był dla nas wygraną, a i tak były wspaniałe prezenty dla całego finału.
Przepraszam, że się tak rozpisałam, ale uważam, że takie turnieje powinny być wzorcem dla wszystkich organizatorów i dlatego powinno się wiele o nich mówić i pisać. Jechaliśmy na "zwykły" turniej ogólnopolski, a odnieśliśmy wrażenie jak byśmy byli na prestiżowym, wielkim i wysokiej klasy turnieju.
Rozmawiałam wczoraj z innymi rodzicami, którzy byli na tym turnieju i oni również podzielaja mój zachwyt. Dopiero od nich dowiedziałam się, że córka kierownika turnieju Pani Karpińskiej jest tancerką i wszystko się wyjaśniło. Kto najlepiej zorganizuje turniej jak nie rodzic dziecka, które tańczy - to my i nasze dzieci wiemy najlepiej czego potrzebują tancerze i to my wiemy jak zrobić turniej dla tancerzy.
Bardzo, bardzo dziękujemy organizatorom za ten turniej. Będziemy napewno na następnym pod Waszym kierownictwem.
19

~lalalala

Dodano: 2009-04-28 | 22:05
jak dla mnie rewelacja:) oby więcej było takich turniejów:) pozdrawiam
18

~bystra

Dodano: 2009-04-28 | 16:52
z glowa zachowala sie prowadzaca .Kiedy w finale chlopaka dopadl skurcz nogi i nie mogl tanczyc. Rywalizacje przerwano, szybko zmienili program i wpuscili inna kategorie. Chlopak mogl odpoczac i dalej rywalizowac.
Mysle ze ten turniej to przyklad dla innych ze najwazniejsi sa na turnieju tancerze.
Dziekujemy za tak dobry turniej i prace wlozona w jej przygotowanie.
Bedziemy znowu za rok z przyjemnoscia.

POZDRAWIAM
17

~lenka***

Dodano: 2009-04-28 | 11:30
Wspaniały turniej, wszystko na najwyższym poziomie,sala, sędziowie, muzyka,oprawa,nagrody, niech żałuje ten kto nie był- brava, brava,brava!!!!!! dla organizatorów
16

~:*))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Dodano: 2009-04-27 | 20:47
NIe pamiętam kiedy byliśmy na takim turnieju jak ten, po którym tęsknimy za następnym... Mam nadzieję że P. Grzejszczakowie też są zadowoleni. Bardzo dziękujemy, gratulujemy i prosimy o jeszcze.
Tancerze z Rodzicami
15

~foto

Dodano: 2009-04-27 | 20:17
beda zdjecia u p. Krawczyka, ale trzeba bedzie troche poczekac
14

~Corte

Dodano: 2009-04-27 | 15:38
Bardzo fajny turniej i dla tancerzy jak i rodziców. Chętnie przyjedziemy ponownie. Sprawiedliwe sędziowanie i wogóle wszystko. Tak trzymać organizatorzy, a szybko stanie się to turniej prestiżowy na którym trzeba być.
13

~uczestnik

Dodano: 2009-04-27 | 14:27
gdzie mozna znalesc zdjecia z tego turnieju ?
A TURNIEJ KOZAK, POD KAZDYM WZGEDEM !!! :)
12

~zwolennik turniejów Corte

Dodano: 2009-04-27 | 14:05
Bardzo dziekuje Corte, że jako jeden z nielicznych klubów dba o to, żeby turniej tańca kojarzył się z balem, wspaniałą atmosferą i świetnym tańcem, a nie z zasyfiałą rywalizacją jedynie o punkty w sypiącej się sali gimnastycznej.
Tak właśnie wypracowuje się markę i reklamę, jestem pewien, że większość przyjedzie za rok.
Oby więcej takich turniejów i tu taka mała sugestia do Państwa Grzejszczaków... Czemu by nie zorganizować jeszcze jakiegoś turnieju w tym roku (szkolnym?) w Łazach, czy Konstancinie? Myślę, że zainteresowanie byłoby bardzo duże.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję za wzorcowy turniej
11

~uczestnik i obserwator

Dodano: 2009-04-27 | 14:03
Turniej naprawdę w niektórych kategoriach na wysokim pozimie (np pow.15 A La/St). Gratulacje dla organizatorów.
10

~

Dodano: 2009-04-27 | 14:00
Państwo Grzejszczak to profesjonaliści pod każdym względem.
Turniej naprawdę super!!! Tak trzymać...
Pozdrowienia dla wszystkich Organizatorów.
9

~Turniej

Dodano: 2009-04-27 | 13:11
Bardzo dobrze zorganizowany turniej, super nagrody, sędziowanie bardzo obiektywne, sędziowie z różnych miast i nie sędziujacy w tych samych składach i układach, jak ma to miejsce na innych turniejach. tzw. św.dwójki, trójki. Wygrywał taniec a nie kluby lub nazwiska. Brawo!
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
2 lipca 2022