KOMENTARZE

Artykuł: 11-12-13.VI.2010 - Olsztyn

powrót

7

~ness

Dodano: 2010-06-24 | 20:41
Nie wierzę ze nigdzie nie ma zdjec. Dajcie jakis namiar. Kilka jest na tej stronce.

odnośnik www
6

~foto

Dodano: 2010-06-14 | 23:21
Czy będą jakieś zdjęcia?
5

~A propos przyjezdnych...

Dodano: 2010-06-14 | 13:20
Organizator zaplanował turniej szczegółowo, podając godziny na swojej stronie internetowej.
Kierując się tym rozkładem, niektórzy z widzów podjęli trud dotarcia na turniej pociągiem, bo połaczenie dawało taką możliwość.
I niestety okazało się, że wskutek przesunięcia godzin rozpoczęcia poszczególnych występów, trzeba było wracać ZANIM obejrzało się zaplanowaną kategorię - pociągi nie chciały czekać na spóźnialskich...
Uwaga więc dla wszystkich organizatorów - szacunek dla czyjegoś czasu to cnota, o której nie można zapominać!!
4

~obiektywnie cz.3

Dodano: 2010-06-14 | 13:11
Moim celem nie jest skrytykowanie turnieju. Było swietnie wspaniale i co najważniejsze wygral TANIEC. ggdyby za tydzień był jeszcze raz ten turnij i wiedziałbym ze będzie wygladal tak samo to też bym pojechał. Było parę szczogółów które moge wybaczyć organizatorom jakiegoś tam zwykłego turnieju tańca ale nie przystooi to organizatorom MISTRZOSTW ŚWIATA.
3

~obiektywnie c.d.

Dodano: 2010-06-14 | 12:54
A i jeszcze jedno mi sie przypomniało - poczatek turnieju przypominam MISTRZOSTW ŚWIATA a tu na parkiecie pojawiają się "tancerze" tańca bliżej nie określonego. Dają pokaz. Raz ze stroje słabe dwa ze choreografia trzy ze poziom. Ja nie ubliżam tym osobom fajnie ze tańcza ze trenują ze cos robią, ale kurcze to były mistrzostwa świata a zaprosili osoby które z tańcem związane są od 3 miesięcy. Mamy w tym kraju kilku fajnych tancerzy którzy mogli by da zrobić fajny poczatek turnieju. Wolałbym nawet pokaz tej pary z RPA która przyjechała. Przyjanmniej była by jaka fajna klamra stworzona do MŚ w pilce. Pomimo ze ta pare nie tańczyła już na gali to na prezentacji była. I sami wiecie ze największe brava dostalły polskie pary para nr 3 oraz właśnie oni z RPA. Raz jeszcze plus dla publiczności która nie zawiodła.
2

~tancerz

Dodano: 2010-06-14 | 12:02
Gdyby dali orkiestre, to by wyszlo jeszcze gorzej niz z piosenkami z plyty :P Moim zdaniem nie bylo tak strasznie pod wzgledem muzyki, dawali klasyki ale nie bylo totalnej wiochy. Co prawda, myslalem ze ludzie sie nie zmieszcza na widowni a okazalo sie ze bylo jeszcze sporo miejsca. Mozliwe ze Kubica i MŚ w pilce nożnej troche publiczności zabrały. Wystrój rzeczywiście średni, para z Afryki mogła czuć niedosyt po przeleceniu/przejechaniu tylu km :D Mam nadzieję, że następnym razem tego typu impreza będzie zrobiona z wiekszym rozmachem.
1

~Obiektywnie

Dodano: 2010-06-14 | 11:22
Byłem na tym turnieju. Pary wspaniałe. Brak słów zeby opisac ten kunszt. Każdy któ był wie o czym mówię. Atmosfera cudowna - publicznośc bawiła się świetnie i świetnie przyjęła zawodników. Prawodzący bardzo miły nie przeszkadzał nikomu w dobrej zabawie. To to wszystko jesli chodzi o plusy.
Wady:
1. Dekoracji zero - przepraszam bardzo ale to była impreza pt. MISTRZOSTWA ŚWIATA!!! powiesili kilka szmat strzelili napis rzuciili dwa światła i koniec. Dla kogoś kto nie był na porządnych turniejech to wystarczy ale...ludzie to mistrzostwa świata a nie turniej w cieciórkach. W 2009 FAN Ostrołęka i pan Jarosław Śliwowski robił Mistrzostwa Polski w 10T. Każdy kto tam był wie o czym mówię - to była dekoracja tak powiniein wyglądac ten turniej.
2. Muzyka stara jak świat - po pierwsze na takim turnieju powinna grac orkiestra - jesli w Polsce takiej nie ma to się ją ściąga z zagranicy - podkreślam ze to były MISTRZOSTWA ŚWIATA wiec czegoś trzeba wymagać. Starą muzyke bym zaakceptował jakny była grana na zywo, aponieważ to było z płyty to spodziewałem się czegos wiecej. Zero fajnych kawałków same stare w dodatku na jednym bloku ostatnim usłyszałem dwa alebo trzy razy tego samego Quickstepa. SKANDAL.
3.Przypominam ze to MISTRZOSTWA ŚWIATA - na parkiet wchodzi IDSF styla LA finała prezentacja rumby. Zamiast zgasić swiatła i zrobić małe show przy pokazie kazdej pary /choć tych światel jak na lekarstwo/ to ktoś za to odpowiedzialny zawalil sprawę. Myślę sobie trudno. Koniec rywalizacji w tej kategorri po jive prowadzący przedstawia każda pare z osobna pary się kłaniają a tu na parkiet wychodzi pani Jadzie ze ścierą przegania wszystkie pary bo ona teraz musi parkiet zmyć. Ludzie to sa mistrzostwa śwuiata a nie zjazd gospodyń wiejskich. Mogła poczekac 1 minutę aż pary zostaną przedstawione az publicznośc ich nagrodzi , ale ta musiała i koniec - minus dla orghanizatora.
4 Runda finałowa ST Mistrzostw Świata - pokaz walca angielskiego każdej pary z osobna - wkońcy zgasło swiatło i była namiastka elegancji/ widocznie gość odpowiedzilany za światła wrócil z fajki/ bardzo ładny pokaz. Ale niestety na koniec rywalizacji podczas prezentacji quickstepa kiedy kazda para tańczyła sama a publika szalała gośc widocznie poszedł sie wysikać bo o światłach juz zapomnieli. Przypominam ze to mistrzostwa świata.
5. Wręczenie nagród - ja wiem ze byc moze sa takie standardy ale prowadzący powiedział ze było 750 par tańczących wśród sponsorów niezłe instytucje wśród organizatorów PTT IDSF itp wiec chyba kasy trochę na te mistrzostwa mieli - a tu dla mistrzów tylko jeden puchar - chyba mają go sobie przeciąć. światła znowu nie zgaszone zero klimatu . Trzeba była wygć te 500 zł wiecej i kupić drugi puchar dla partnerki.
PODSUMOWANIE:
Organizacja turnieju do bani zero pomysłu zero przyłożenia się zwero nadzoru nad tym wszystkim. Dekoracja, muzyka, sprawy organizacyjne jak kosmetyka parkietu wręczanie nagrów dno. Daleko nam to Europy pod tym względem. Nie zycze zeby lsztyn juz nie organizowal takich imprez bo wole przejechac 150m km zeby zobaczyć taki turniej niż gnac 2000km gdzieś w swiat. Ale zycze zeby następnym razem cos pomyślał. Turniej uratowany jedynie przez pary i publiczność. Następnym razem przyjade na pewno ale błagam niech to jakoś wyglada zebyśmy jako kraj się nie wstydzili. Do zobaczenie w Olsztynie:-)

Dziś jest
28 stycznia 2023