KOMENTARZE

Artykuł: 25.IX.2010 - Opole Lubelskie

powrót

9

~***

Dodano: 2010-09-30 | 15:52
Sedzia tez czlowiek- pozdrawiam.
8

~

Dodano: 2010-09-28 | 09:47
moi drodzy obrzucając kogoś zarzutami do niczego nie dojdziemy, ja tu nikogo nie chce ani bronić ani atakować , ale sam już kilka lat tańczę i poprostu bywa różnie , raz na pudle raz pod pudłem, ale pamiętajmy ,że każdy tańczy inaczej a sędziowie różnie sędziują , nie można zawsze byc najlepszym.....
do do imprezy
SUPER oby więcej tak zorganizowanych turniejów ...
7

~taneczny

Dodano: 2010-09-27 | 23:11
Problem tkwi w tym, że czasem przez takiego jednego sędziego para nie wchodzi do finału(decyduje czasem jedno skreślenie) albo nie staje na podium bo zawyża się wynik "swojej" często gorszej pary na rzecz "nie swojej" a lepszej. I nie dziwi fakt, że taniec nie może wejść na olimpiadę bo system sędziowania zdecydowanie nie jest sprawiedliwy.

Co do organizacji powtórzę, że należą się ogromne brawa i warto brać przykład z Opola Lubelskiego.
6

~

Dodano: 2010-09-27 | 21:23
Turniej SUPER !!! gratuluje pomysłu przekazu na żywo !!! świetna organizacja, oświetlenie ,muzyka może gala wieczorna odrobinę za długa , ale to tylko drobiazg...... poza tym wszystko na medal.... dziwią mnie tylko komentarze na temat wyników , które po każdym turnieju się pojawiają ,że sędziowie nie tacy ,że nie sprawiedliwie , przecież to jest oczywiste ,że sędziowie prowadzą kluby i jest to nieuniknione ,że będą sędziować swoje pary , tak było jest i będzie, a my jako osoby związane uczuciowo z tancerzami nie do końca jesteśmy obiektywni, wiadomo nasze pociechy dla nas tańczą zawsze najpiękniej , pozdrawiam i wszystkim życzę jak najwięcej tak zorganizowanych turniejów.
5

~zośka

Dodano: 2010-09-27 | 10:25
dzięki za retransmisję, ale foto też by się przydało. Może ktoś wie, gdzie można znaleźć. Z góry dzięki
Ps. dziękujemy organizatorom za super turniej. Oprawa, prowadzenie...wszystko fajne
4

~Danc.....

Dodano: 2010-09-27 | 00:36
po co Foto:) tu jest coś lepszego->
odnośnik www
3

~

Dodano: 2010-09-26 | 11:29
Na jakiej stronie mozna znalesc zdjecia z turnieju ??
2

~Danc.....

Dodano: 2010-09-26 | 04:09
Świetny turniej,świetna organizacja.Brakuje w Polsce takich imprez.Ilość par które przyjechały mówi sama za siebie:)
Co do minusów zgodzę się że przeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeedłuża nie było zbędne owszem, ale warto było oglądać te pokazy-każdy był inny.Jeśli chodzi o sędziów.Skład ten sam co parę miesięcy temu w Kluczkowicach.Wyniki par podobne , także uważam że mówienie że któryś z sędziów faworyzował swoje pary to lekka przesada.
Widocznie nie poszło komuś za dobrze i od razu trzeba znaleźć winnego.Każdy ma prawo do zabierania swoich par na turniej tym razem wypadło na Pana R.
Nikogo nie chcę bronić lecz też nikogo nie można sądzić.I tak wystarczająco nienawiści jest w Polskim tańcu.
Ogólnie-Wspaniała Impreza.
1

~taneczny

Dodano: 2010-09-26 | 02:33
Turniej całkiem przyjemny, bardzo dobry wystrój sali, gra świateł i muzyki. Pogratulować należy pomysłu i realizacji on-line turnieju w internecie! Jeśli można się do czegoś przyczepić to do przedłużania turnieju przez organizatorów. Myślę, że ciągłe pokazy co dwie kategorie to trochę za dużo, w zupełności wystarczyłyby 2 góra 3. A potem tradycyjna uwaga pana Myki, aby pary pogratulowały sobie po turnieju, żeby go nie przedłużać....I druga rzecz to już sędziowanie. Myślę, że to trochę nie fair kiedy 3 sędziów zjawia się ze swoimi parami i ciągnie je do góry. Prym wiódł p. Rybicki ale co może szary tancerz...jedynie wyżalić się na forum(o ile wpis nie zostanie usunięty).

Dziś jest
4 lutego 2023