Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

27.II.2011 - Warszawa Mistrzostwa Polski


Mistrzostwa Polski PTT i FTS


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Polski PTT i FTS

Warszawa, 2011-02-27
Organizator: PTT, FTS, Stowarzyszenie "Ad Astra"
Prowadzenie: Janusz Myka
Muzyka: Studio 81 - Marcin Klekotko
Obsługa medyczna: Klinika Ruchu
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, Mistrz. Polski, Standard
Pow. 34, Mistrz. Polski, Latin
Pow. 45, Mistrz. Polski, Latin
16-18, Mistrz. Polski, Latin
------------------------------
Na początek


Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AIDA Szczecinek              1
   2 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      2
   3 AKTT Szczecin                2
   4 AMBER Kołobrzeg              2
   5 ASTRA Szczecin               2
   6 BLACK DANCE Gdańsk           3
   7 BLUE CLASSIC Warszawa        7
   8 CALIPSO Żary                 1
   9 CANTINERO Tomaszów Maz.      2
  10 CENTRUM TAŃCA Radom          1
  11 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk    1
  12 CONTRA Warszawa              2
  13 Corte Top Dance Warszawa     3
  14 DANCE ACADEMY Bydgoszcz      2
  15 DANCE CENTER Poznań          1
  16 DUET Warszawa                7
  17 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    2
  18 FANTAZJA Kraków              1
  19 FEELING Warszawa             1
  20 FINEZJA Poznań               2
  21 FLAMENCO Siemianowice        1
  22 FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz    3
  23 GASIEK Rzeszów               2
  24 GRACJA Iława                 1
  25 GRACJA Zielona Góra          1
  26 IGLICA Wrocław               1
  27 ISKRA Piła                   4
  28 JANTAR Elbląg                1
  29 KADRYL Białystok             1
  30 KURZAKiZAMORSKI Jelenia G    1
  31 MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra    1
  32 MERENGUE Stalowa Wola        1
  33 MISTRAL Tarnowskie Góry      1
  34 M-TEAM Kraków                1
  35 MUZA Olsztyn                 1
  36 PERFECT Gdańsk               1
  37 PLĄS Kraków                  1
  38 PM Lubin                     4
  39 PROGRESS Kwidzyn             2
  40 PROGRESS Warszawa            2
  41 SMIRNOW Warszawa             1
  42 ST NOVOMEX Opole             2
  43 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz    1
  44 STEP UP Głogów               1
  45 STREFA TAŃCA Warszawa        1
  46 UKS-SMS Łódź                 2
  47 ZAMEK Lublin                 1
  48 ZORBA Mykanów                4
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wota                      Robert          I         Olsztyn              
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
D       Olek                      Stanisław       I         Koszalin             
E       Przekop                   Jarosław        I         Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
G       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
H       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
I       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
J       Wasilewski                Krzysztof       I         Olsztyn              
K       Witos                     Ewa             I         Gliwice              
L       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
M       Zopoth                    Wojciech        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
3       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

PARY PRZEKLASYFIKOWANE DNIA 27 LUTEGO 2011 
NA MISTRZOSTWACH POLSKI PTT I FTS W WARSZAWIE

1.W KATEGORII POW 45 LATIN OTRZYMUJE KLASĘ B

PARA Z NUMEREM 252
ROSZAK ANDRZEJ – ROSZAK URSZULA FINEZJA POZNAŃ

2.W KATEGORII POW 34 LATIN OTRZYMUJE KLASĘ B

PARA Z NUMEREM 240
BUDYŚ MARIUSZ – BUDYŚ MONIKA PROGRESS KWIDZYŃ

PARA Z NUMEREM 242
WAŁA ADAM – WOJTASIEWICZ MARIA PERFECT GDAŃSK

3.W KATEGORII 12-13 STANDRAD KLASĘ B OTRZYMUJE

PARA Z NUMEREM 206
CZAJKA KACPER – DROŻDŻ OLIWIA ISKRA PIŁA

PARA Z NUMEREM 218
OPALIŃSKI KONRAD SPÓLNIK ALEKSANDRA  DUET WARSZAWA

PARA Z NUMEREM 212
KIESZEK MICHAŁ KUSY TERESA DUET WARSZAWA

PARA Z NUMEREM 220
PODGAJNY DAWID RUDZKA KATARZYNA

4.W KATEGORII  16-18 LATIN KLASĘ S OTRZYMUJE

PARA Z NUMEREM 132
BOJAŃCZYK BARTOSZ  JACKOWSKA ANETA  AKTT SZCZECIN

PARA Z NUMEREM 135
CHMIELEWSKI JONATAN FALKENBERG SANDRA  SMIRNOW WARSZAWA

PARA Z NUMEREM 142
GODZIEBIEWSKI  MATEUSZ  MIKOŁAJEWSKA EWELINA 
BLUE CLASSIC WARSZAWA

PARA Z NUMEREM 144
GOŁKOWSKI FILIP NGUY-DINH SANDRA DUET WARSZAWA

PARA Z NUMEREM 148
KIESZEK MATEUSZ – OPALIŃSKA SANDRA DUET WARSZAWA

PARA Z NUMEREM 155
MAJDA MICHAŁ – WYPASEK ALEKSANDRA FANTAZJA KRAKÓW

PARA Z NUMEREM 171
SZOŁTYSIK WOJCIECH – ZYZNAR MAGDALENA EMIKA PAŁAC MŁODZIEŻY TARNÓW

PARA Z NUMEREM 172
SZTUCE VEL STUZMANIA EDGAR – BARYCKA JUSTYNA ZAMEK LUBLIN

PARA Z NUMEREM 180
ŁASKI MATEUSZ – SERAFIN KAMILA CANTINERO TOMASZÓW MAZOWIECKI

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 214         1 Lewandowski Bartosz, Kucińska Paulina              BLUE CLASSIC Warszawa                          1/  28
 220         2 Podgajny Dawid, Rudzka Katarzyna                   PM Lubin                                       2/  28
 218         3 Opaliński Konrad, Spólnik Aleksandra               DUET Warszawa                                  3/  28
 212         4 Kieszek Michał, Kusy Teresa                        DUET Warszawa                                  4/  28
 201         5 Bil Jakub, Popek Oliwia                            PM Lubin                                       5/  28
 206         6 Czajka Kacper, Drożdż Oliwia                       ISKRA Piła                                     6/  28
 211         7 Kawka Łukasz, Bilikiewicz Milana                   BLACK DANCE Gdańsk                             7/  28
 207         8 Dyguś Szymon, Retfińska Julia                      AKTT Szczecin                                  8/  28
 204         9 Bukowski Łukasz, Mikołajewska Zuzanna              BLUE CLASSIC Warszawa                          9/  28
 209        10 Janiak Mateusz, Górczak Dominika                   BLACK DANCE Gdańsk                            10/  28
 223        11 Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela               ZORBA Mykanów                                 11/  28
 208        12 Gajkowski Kacper, Maciejewska Hanna                AMBER Kołobrzeg                               12/  28
 213        13 Kącicki Krzysztof, Bień Julia                      AMBER Kołobrzeg                               13/  28
 215        14 Morycz Michał, Nowik Alicja                        BLUE CLASSIC Warszawa                         14/  28
 205     15-16 Chojnacki Damian, Ruszkowska Klaudia               BLUE CLASSIC Warszawa                      15-16/  28
 226     15-16 Tarasiuk Mateusz, Wilemska Sandra                  GRACJA Iława                               15-16/  28
 221        17 Przekwas Kacper, Grunt Malina                      PROGRESS Kwidzyn                              17/  28
 203        18 Buchta Alan, Masłowska Klaudia                     ASTRA Szczecin                                18/  28
 222        19 Siemianowicz Eryk, Kaczyńska Agata                 KADRYL Białystok                              19/  28
 219        20 Plewiński Kamil, Ciesielska Alicja                 UKS-SMS Łódź                                  20/  28
 200        21 Aftanasiuk Jakub, Rutkowska Wiktoria               BLACK DANCE Gdańsk                            21/  28
 202        22 Bożek Sebastian, Sosnecka Sandra                   ZORBA Mykanów                                 22/  28
 210        23 Juma Jósef, Wróblewska Joanna                      STREFA TAŃCA Warszawa                         23/  28
 216        24 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                     24/  28
 224        25 Szydłowski Jakub, Skibińska Justyna                FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz                     25/  28
 227        26 Trocewicz Wojciech, Rabenda Klaudia                FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz                     26/  28
 225     27-28 Tabaka Arkadiusz, Chocian Carmen                   ASTRA Szczecin                             27-28/  28
 228     27-28 Zagulski Mirosław, Wiltowska Wiktoria              FRYDRYCH Akad.Tań.Karpacz                  27-28/  28
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA               T                WW               F                Q                             
Nr   ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 200  XX XXX X XX   8 X    XX XXX    6 XXXX X XX XX   9  XXX X XXX XX  9    XX   XXXX   6    38          
 201 XXXX XXXXXXXX 12 XXXX XXXXXXXX 12 XXX  XXXXXXXX 11 XXX XXXX XXXX 11 XXX XXXX XXXX 11    57      9-10
 202    XX XXX  XX  7  X X XX X   X  6 XX   XX XXXXX  9 XXXXX X XXX    9 XX X  XX       5    36          
 203 XXXXX X XXX X 10  XX  X XXXXX   8  XXXXX XXX XX 10 XX   X XXXXXX  9  X X X XXXXXX  9    46     16-17
 204 XXXXXXXXXXX X 12 XX XXXXXXXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XX XXXXXXXXXX 12    62         4
 205  X XXX XXXXXX 10  XX XX X XXXX  9 XXXXXXXXXX XX 12 XXX X XXXXXXX 11  XXXXX  XXXXX 10    52        13
 206 XXXXXXXXXXX X 12 XXXXXXXX XXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13    63         3
 207 XXXXXX XXXXXX 12 XXX XXXXXX XX 11 XXX XX XXX X   9 XXXXXXXXXXXX  12 XXXXXX XXXXX  11    55        12
 208 XX    XX  X X  6 XXXXXXXXXX X  11 XXXXXXXX XXXX 12 XXXXXXXX XXX  11 XXXX XX  XXXX 10    50        15
 209 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXX XXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXX XXX XXXX 11 X  XX XXX XXX  9    58         8
 210 X  XX X X      5 X  XX   XX     5    XX   X      3 X XXX XXXX  X  9 X XXXXX XX  X  9    31          
 211 XXXXXXXXXX XX 12 XXX X XXX  XX  9 XXXXX XX XXXX 11 XXXXXX XXXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13    57      9-10
 212 XX XXXXXXXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13    64       1-2
 213 XXXXXXXXXX XX 12 X XXXXXXXXXXX 12 X XX XXXXXXXX 11 X X XXXXX XXX 10 X X XXXXXXXXX 11    56        11
 214 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXX XXXXXXXXX 12    64       1-2
 215 X XX XXX XXX   9 XXXXXXXXX XXX 12     X  X  X X  4  X XXXXXXXXXX 11 XXX  XXX XXXX 10    46     16-17
 216 XXXXX  X XXXX 10 XXXX   XX X X  8 X X X X        4 X XX    X   X  5   X      X  X  3    30          
 218 XX XXX XXX XX 10 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXX XX 12 XXXXXXXXXXXXX 13    61       5-6
 219   X  X XX XXX  7   X XXX XXXXX  9  X  XX XX XXX  8  X XXX  X X    6  XX XX XX XXX  9    39        20
 220 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXX XX XXX 11 XXX XXXXXXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXX  12    61       5-6
 221 X   X  XXXXXX  8 XXXXX XXXXXXX 12   XXXXX XX X   8   XXXXXX X XX  9  XXXXXXXX      8    45        18
 222 XXX   X  X XX  7 X     X XXXXX  7  XXX  X   XXX  7 XXXX XXX XXX  10 XXXX XXX  XX   9    40        19
 223  XXXXXX XXXX  10 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXX X XXX 11 XXXXXXXXX XXX 12    59         7
 224 XXX XXXX XX X 10   XXX          3 X  XX  X X     5    X      X    2 X  XX XXXXX X  9    29          
 225   X  XX    X   4      XXX       3   X   X   X    3       X        1         X      1    12          
 226  XXXXX XXXXX  10 XXXXX XX X XX 10 XX XXXXXXXX X 11 XX  XXXXXXXXX 11 XXXXXXX  X X   9    51        14
 227   X  X         2  X XXX    X    5 XX X XX X   X  7     X   X      2 XXXXX XXXX  X 10    26          
 228 X  X  X   X    4    X     XX    3    X     XX    3             X  1             X  1    12          
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA               T                WW               F                Q                             
Nr   ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201 XXX  XXXX XXX 10 XXX  XXX XXXX 10 XXX  XXXXXXXX 11 XXX  XXXXX XX 10 XXX  XXX XXXX 10    51         7
 203       XX X     3  X XX  X       4  XXX X  X   X  6  X X   X       3  X X   XX      4    20          
 204 XXXX  XX XXX   9 XXXX  XXX X    8 XX X XXX  X X  8 XXXXXXXX  X X 10 XXXX XXX  XX   9    44       8-9
 205         XX  X  3      XXXXXX    6 X X  XX XXX    7 X   X X XX X   6    X X  XXX    5    27          
 206 XX XXXX XXXXX 11 XX XXXXX XX X 10 XXXXX XX XXXX 11 XXXXXXX XXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13    57       3-4
 207 X X XX XXX X   8 XXX XX XXXXX  10 X   X  XX  X   5 XX  X XXXX X   8 X   X   XX     4    35     11-12
 208 XXXX XXXX X X 10 X X   X X  XX  6 X  XX X  X X   6 X  X     XXX   5 XX    XXXX XX  8    35     11-12
 209     XX  X XXX  6  X XXXXX XXXX 10  X XXXXXXXXXX 11    XXX XXXXXX  9   X XXXX  XXX  8    44       8-9
 211 XXXXXX  XXXXX 11 XXXXX   XX XX  9 XXXXXX  XX XX 10 XXXXXX XX XXX 11 XXXXXX XXXXX  11    52         6
 212 XXXXXXXX XXX  11 XXXXXXX XXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXX XXXXXXXX 12 XX XXXX XXXXX 11    59         2
 213   X XX XX XX   7   X  X XX XXX  7   X XX XXXXXX  9   X  X X   XX  5      X XX XXX  6    34          
 214 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13    65         1
 215  XXX XXX XX X  9   X  XXX XXXX  8   X   X   X X  4  X   XX   X X  5   X   X        2    28          
 218 XXXXXXXXX XXX 12 XXXX XX XXXXX 11 XXX X XXXX XX 10 XXXXXX  XXXXX 11 XXXXXXXXXXXXX 13    57       3-4
 219        X       1   X X      X   3                0   X X  X       3   X X      XX  4    11          
 220 XXXXXX  XXXXX 11 XXX XX XXXXX  10 XXX XX X XXX   9 XXX XXX XXXXX 11 XXX XXXXXXXXX 12    53         5
 221     X    X     2    XX   XX  X  5    XX   XX     4   XXXX  XXX    7    XX    XX X  5    23          
 222 X  X  XX       4 X  X           2    X XXX  X    5 X  X  X  X     4 XX X   X       4    19          
 223 XX XX X X  XX  8 XX XXXXXX   X  9 XX XX X X XX   8  X XX XX  X    6 XXXXXXX X      8    39        10
 226  XXXX X  X  X  7    XX X        3  XXX X X    X  6   X   XXX   X  5   XXX X  X  X  6    27          
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA               T                WW               F                Q                             
Nr   ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201  XX  XXX  XXX  8   X  XX X X    5  XX  XXXXX  X  8 XX   XX  XX    6 XXX  XX XXXX   9    36       5-6
 204 XX    XX XX    6 XX   XX        4 XXXX XX  X     7  X X XX        4  X   XX        3    24          
 206 XX   XXXXX  X  8 XX    XX XX X  7 XX   X X XX X  7 X X X  X  X X  6 XXXX  XX  X X  8    36       5-6
 207 X X     XX     4 X XX X XXX X   8 X X     X  X   4 X X     XX X   5 X X    XXX     5    26          
 208    X  X        2       XX       2    X   X  X    3        X       1    X           1     9          
 209        XX XX   4      X  X XX   4    XXXXX XXX   8      XXX  X    4     X  XX      3    23          
 211  XXXX   XX XX  8   XXX  X   XX  6    XX   X  X   4  X XX  XX  XX  7    XXX  X  XX  6    31          
 212 X XXXX X  X X  8 XXXXXXXX  X X 10 X X  XX X X X  7 XXXX XXXXXXXX 12 XXXX XXX XXXX 11    48         2
 214 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13    65         1
 218    XXXX X  XX  7    XX   XXXXX  7     X X X  XX  5   XXX X XXXXX  9    XXXXXXXXXX 10    38         4
 220 XXXXXX   XXX   9 XXXXX   XX XX  9 XXXXX    X XX  8 XXX XX  XX XX  9 XXX X     XXX  7    42         3
 223     X          1  X  X    X     3  X  X  X  X    4    XX          2     X    X     2    12          
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA                T                 WW                F                 Q                          
Nr   ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 201 5544632536446 6.0 5553662645556 6.0 5344642435566 5.0 5346652546456 5.0 5544632435256 5.0   27.0    5
 206 2366454363354 5.0 2466345463362 5.0 2566354664252 6.0 2665344665262 6.0 2466365566364 6.0   28.0    6
 212 3432523252265 2.0 4335423352145 3.0 4453523242343 3.0 3453523352643 4.0 3352524242645 3.0   15.0    4
 214 1115111121111 1.0 1114111121221 1.0 1115111121121 1.0 1114111121121 1.0 1113111111111 1.0    5.0    1
 218 6653345414532 4.0 6642554214433 4.0 6622436313435 2.0 6532435214335 3.0 6631443623432 2.0   15.0    3
 220 4221266645623 3.0 3221236536614 2.0 3231265556614 4.0 4221266433514 2.0 4225256354523 4.0   15.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 34, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wota                      Robert          I         Olsztyn              
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
D       Olek                      Stanisław       I         Koszalin             
E       Przekop                   Jarosław        I         Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
G       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
H       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
I       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
J       Wasilewski                Krzysztof       I         Olsztyn              
K       Witos                     Ewa             I         Gliwice              
L       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
M       Zopoth                    Wojciech        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
3       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 34, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 243         1 Zając Arkadiusz, Leśniańska Małgorzata             CALIPSO Żary                                   1/   5
 241         2 Kucharczyk Tomasz, Kucharczyk Róża                 PROGRESS Warszawa                              2/   5
 244         3 Zbrzeźny Robert, Zbrzeźna Jolanta                  KURZAKiZAMORSKI Jelenia G                      3/   5
 242         4 Wała Adam, Wojtasiewicz Maria                      PERFECT Gdańsk                                 4/   5
 240         5 Budyś Mariusz, Budyś Monika                        PROGRESS Kwidzyn                               5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 34, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
     S                 CH                R                 Pd                J                          
Nr   ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 240 5555555455555 5.0 5545555554555 5.0 5555555555455 5.0 5555555544455 5.0 5555555554555 5.0   25.0    5
 241 4233244122141 2.0 3354213333141 3.0 4233222342222 2.0 4133211232311 2.0 3233121441212 2.0   11.0    2
 242 2441423544432 4.0 2431421445433 4.0 2442431434543 4.0 2442444355544 4.0 2442444335444 4.0   20.0    4
 243 1112312211323 1.0 1112144111222 1.0 1111114121131 1.0 1221132111232 1.0 1111212112121 1.0    5.0    1
 244 3324131333214 3.0 4223332222314 2.0 3324343213314 3.0 3314323423123 3.0 4324333223333 3.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------

Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wota                      Robert          I         Olsztyn              
A       Grycmacher                Antoni          I         Szczecin             
B       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
C       Majewska                  Alicja          I         Wrocław              
D       Olek                      Stanisław       I         Koszalin             
E       Przekop                   Jarosław        I         Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Maz.        
G       Sakowska                  Monika          I         Warszawa             
H       Smoroń                    Anna            I         Kraków               
I       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
J       Wasilewski                Krzysztof       I         Olsztyn              
K       Witos                     Ewa             I         Gliwice              
L       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
M       Zopoth                    Wojciech        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota          I         Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta          I         Bydgoszcz            
3       Łyczko                    Paweł           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 252         1 Roszak Andrzej, Roszak Urszula                     FINEZJA Poznań                                 1/   5
 254         2 Szwed Krystian, Szwed Sylwia                       ST NOVOMEX Opole                               2/   5
 250         3 Florecki Czesław, Teodorowicz Bogusława            ST NOVOMEX Opole                               3/   5
 251         4 Nowak Jarosław, Bujnicka Magdalena                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa                        4/   5
 253         5 Sobkowiak Jacek, Sobkowiak Małgorzata              FINEZJA Poznań                                 5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
     S                 CH                R                 Pd                J                          
Nr   ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 250 2243343354454 4.0 2122222255332 2.0 1233243144534 4.0 1132232324422 2.0 1133211223322 2.0   14.0    3
 251 5332234432323 3.0 5355545522555 5.0 5142434331323 3.0 4344444242354 4.0 4354544442444 4.0   19.0    4
 252 1111121111111 1.0 1211111111111 1.0 3311121212111 1.0 3213121111111 1.0 3211133111211 1.0    5.0    1
 253 4555555545545 5.0 3544354344424 4.0 4555555555455 5.0 5555555535535 5.0 5445455535533 5.0   24.0    5
 254 3424412223232 2.0 4433433433243 3.0 2424312423242 2.0 2421313453243 3.0 2522322354155 3.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wota                      Robert                    Olsztyn              
A       Grycmacher                Antoni                    Szczecin             
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Majewska                  Alicja                    Wrocław              
D       Olek                      Stanisław                 Koszalin             
E       Przekop                   Jarosław                  Olsztyn              
F       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
G       Sakowska                  Monika                    Warszawa             
H       Smoroń                    Anna                      Kraków               
I       Wantuch                   Ada                       Kraków               
J       Wasilewski                Krzysztof                 Olsztyn              
K       Witos                     Ewa                       Gliwice              
L       Zamorska                  Monika                    Jelenia Góra         
M       Zopoth                    Wojciech                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Gołębiowska               Dorota                    Bydgoszcz            
2       Karasek                   Danuta                    Bydgoszcz            
3       Łyczko                    Paweł                     Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Le Michał, Durańska Kamila                         DUET Warszawa                                  1/  51
 151         2 Kopczyński Adrian, Głębocka Natalia                CONTRA Warszawa                                2/  51
 166         3 Rasiński Maciej, Melin Nikolina                    FEELING Warszawa                               3/  51
 142         4 Godziebiewski Mateusz, Mikołajewska Ewelina        BLUE CLASSIC Warszawa                          4/  51
 148         5 Kieszek Mateusz, Opalińska Sandra                  DUET Warszawa                                  5/  51
 132         6 Bojańczyk Bartosz, Jackowska Anna                  AKTT Szczecin                                  6/  51
 180         7 Łaski Mateusz, Serafin Kamila                      CANTINERO Tomaszów Maz.                        7/  51
 168         8 Sabatowicz Szymon, Krzysztoń Natalia               MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                      8/  51
 155         9 Majda Michał, Wypasek Aleksandra                   FANTAZJA Kraków                                9/  51
 135     10-12 Chmielewski Jonatan, Falkenberg Sandra             SMIRNOW Warszawa                           10-12/  51
 171     10-12 Szołtysik Wojciech, Zyznar Magdalena               EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                  10-12/  51
 172     10-12 Sztuce Vel Stuzmania Edgar, Barycka Justyna        ZAMEK Lublin                               10-12/  51
 144        13 Gołkowski Filip, Nguy-Dinh Sandra                  PM Lubin                                      13/  51
 133        14 Burka Bartosz, Nawoj Agata                         STEP UP Głogów                                14/  51
 161        15 Niedzielski Tomasz, Szymańska Marta                IGLICA Wrocław                                15/  51
 153        16 Labryga Paweł, Szarkowicz Sonia                    FLAMENCO Siemianowice                         16/  51
 181        17 Łopatka Jakub, Miłak Anna                          UKS-SMS Łódź                                  17/  51
 134        18 Cabak Jakub, Staniek Dominika                      AKADEMIA TAŃCA Warszawa                       18/  51
 140     19-20 Furman Wojciech, Hamulska Dominika                 ISKRA Piła                                 19-20/  51
 149     19-20 Konopiński Dawid, Szyc Klaudia                     CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk                  19-20/  51
 175        21 Urbański Michał, Skierska Izabela                  BLUE CLASSIC Warszawa                         21/  51
 157        22 Mikrzak Maciej, Michalik Martyna                   DUET Warszawa                                 22/  51
 138     23-24 Firląg Piotr, Dąbrowska Ewelina                    Corte Top Dance Warszawa                   23-24/  51
 141     23-24 Gadko Konrad, Lis Katarzyna                        CANTINERO Tomaszów Maz.                    23-24/  51
 174        25 Turemka Karol, Brodawka Nina                       Corte Top Dance Warszawa                      25/  51
 136        26 Dobrzyński Hubert, Tomaszewska Maja                Corte Top Dance Warszawa                      26/  51
 170        27 Szeliga Michał, Kawa Monika                        GASIEK Rzeszów                                27/  51
 137        28 Dzwoniarski Krzysztof, Strześnicka Magdalena       DANCE ACADEMY Bydgoszcz                       28/  51
 152        29 Kopczyński Filip, Kaźmierczak Adrianna             CONTRA Warszawa                               29/  51
 146        30 Grześkowiak Michał, Sikora Joanna                  ISKRA Piła                                    30/  51
 143     31-32 Górski Patryk, Dana Dominika                       ZORBA Mykanów                              31-32/  51
 179     31-32 Woźny Kamil, Krzyworzeka Katarzyna                 M-TEAM Kraków                              31-32/  51
 139        33 Fleran Tomasz, Balon Celina                        AIDA Szczecinek                               33/  51
 176        34 Wiatrowicz Marcin, Kuziora Marta                   MERENGUE Stalowa Wola                         34/  51
 162     35-36 Nowak Filip, Kapela Monika                         PLĄS Kraków                                35-36/  51
 177     35-36 Widemajer Mateusz, Sawicka Renata                  DUET Warszawa                              35-36/  51
 158     37-38 Mleczek Adrian, Woźniczak Paulina                  GRACJA Zielona Góra                        37-38/  51
 167     37-38 Rejmer Patryk, Kurnicka Aleksandra                 CENTRUM TAŃCA Radom                        37-38/  51
 164        39 Popowski Adam, Karpińska Paulina                   JANTAR Elbląg                                 39/  51
 130     40-41 Bartkiewicz Michał, Mróz Karolina                  MUZA Olsztyn                               40-41/  51
 178     40-41 Winiarek Maciej, Góralczuk Aleksandra              BLUE CLASSIC Warszawa                      40-41/  51
 159        42 Murawski Antoni, Wdowicz Katarzyna                 DANCE ACADEMY Bydgoszcz                       42/  51
 163        43 Oleksik Mateusz, Pasek Monika                      MISTRAL Tarnowskie Góry                       43/  51
 147     44-45 Gumkowski Michał, Nowak Zuzanna                    DUET Warszawa                              44-45/  51
 150     44-45 Kopaczyński Mateusz, Lampart Izabela               GASIEK Rzeszów                             44-45/  51
 156        46 Matczak Maciej, Gajak Angelika                     ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz                     46/  51
 169     47-48 Subczyński Paweł, Rajska Joanna                    ISKRA Piła                                 47-48/  51
 182     47-48 Lemańczyk Norman, Westfal Karolina                 DANCE CENTER Poznań                        47-48/  51
 160        49 Narajewski Jakub, Małecka Aleksandra               PM Lubin                                      49/  51
 165     50-51 Połeć Jakub, Duszna Kinga                          PROGRESS Warszawa                          50-51/  51
 173     50-51 Szymczak Kamil, Kowalczyk Kinga                    ZORBA Mykanów                              50-51/  51
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
     S                CH               R                Pd               J                             
Nr   ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130    XXX    X X  5   X   XXX      4    XX  X X X   5       XX       2       X        1    17          
 132 X X  XXXX  X   7 XXXXXX  XXXX  10 X XX   XX   X  6 XXXX X XXXX    9 XXXX  X XXX X  9    41     18-20
 133 XXXX XXXXXXXX 12 XXXX XX XXXXX 11  XX  XX XXXX   8 XXX  XXXXXXXX 11 XXX  XX XX X   8    50      9-10
 134 X XX     XX    5 XXXXXXXX XXXX 12 XXXX XXX  XX   9 X XXXXXXX XX  10 X XX XXXX XXX 10    46        14
 135 XX XXXXXX      8 XX XXXXXXXXX  11 XX XXXXXXXXXX 12 XX X XXXXXXXX 11 XX XXXX XXX X 10    52       6-7
 136 XXX  XX XX XX  9 X    X X X XX  6   X   X X  X   4 X  XX  XX XXX  8   XXX XXXX X   8    35     26-27
 137     X    X XX  4 X X   X XXXXX  8 XXXX    X  XX  7 X       XX XX  5 X XXX XXX XXX 10    34          
 138 XXXX   X X XX  8  X X  X XX  X  6 X XXXXX XXX X 10 XXXX  XX XX X  9  XX  XX XX XX  8    41     18-20
 139  XXX  XX XX    7 X XX   X       4 X XX  XXX   X  7 X X   X        3 X  X  XX       4    25          
 140  XX X  XX X X  7 XX XX  XXXX X  9 XXXXXXXX XX X 11 XXXXX    XX X  8 XXXXXX   XX X  9    44     16-17
 141 X  XXX X  XX   7 X XXXX X   X   7 XX XXX X X X   8  XXXXX X XX X  9 X X XX X  X    6    37     24-25
 142 XX XXXXXXX XX 11 XX XXXXXXXXXX 12 XX  XX XXXXXX 10 XXXXXXXX XXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13    58         3
 143   XX  XXXX  X  7  X    X X X X  5  X    XXX X X  6  X     XX X X  5  XX    XX X X  6    29          
 144 XXX XXX X XXX 10 XXXXX      XX  7 XXXXXXXXXX X  11 XXXXXXXXXX XX 12 XXXXXXXX XXX  11    51         8
 146 XXXX    X      5 X X X X X X X  7 XXX     XX     5 XXX X   XX     6 XXXXX     XXX  8    31          
 147 X   X X X X    5 X  X           2                0 X  XX X        4     X   X      2    13          
 148 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXX XXXXXX  11 XXXXXX XXXX X 11 XXXXX XX  X X  9 XXXX   XXXX    8    52       6-7
 149 XXX XXXXXXXXX 12 XX  X XXXXXXX 10 XX  X  XXX X   7 X  XXXXXX XX   9  X  X X XX XX  7    45        15
 150   X   X    X   3       X        1           X    1   X   X XX     4   XX  X  X     4    13          
 151 XXXXXX XXXXX  11 XXX XX XXXXXX 11 XXX XX XXXXXX 11 XXXXXX XXX XX 11 XXXXXXXXXXXXX 13    57       4-5
 152 XX  XXXXX X X  9 X XXX  X XX    7 X   XX  X      4 X   XXX   XX   6 X   X  X XX X  6    32          
 153 XXXXX X XXXXX 11   XXXX  XXXXX  9  XXXXXXXXXXXX 12  XX  X  X XXX  7   XXXXX   XXX  8    47        13
 154 XXXXXX XX XXX 11 XXXXXX XXXXX  11 XXXXXX XXXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXX XXXX 12    59         2
 155 X XXXXX  XXXX 10  XX XXXXX XXX 10  XXXXXX XX XX 10  XX XX    XXX  7 XXX XXXXXX XX 11    48        12
 156    XX X    X   4   XX X         3 X   X     X    3                0 X   X          2    12          
 157 XX   XXX   XX  7 XX  XX  X      5 XXX XXX  XXXX 10 XX  XX X XX    7 XX  XX XX  XX  8    37     24-25
 158  X   X    X    3  XXX XX    X   6 XX        XXX  5            X   1 XX    X X      4    19          
 159         X  XX  3 X    X  XX     4     X   X   X  3 X  X           2      X X   X   3    15          
 160                0  X             1                0  X      XX XX  5      X     X   2     8          
 161  X XX XXX XXX  9  X  XXXX  XXX  8 XX  X XX XXXX  9 XXXXXXXX XXXX 12 XXXX XXX XXXX 11    49        11
 162   X  XX  X     4   X    XX  XX  5    X     XX    3 X   X    XX X  5        XX X    3    20          
 163   X X  X X     4     X  X       2        X       1  X  X  X       3     XX X    X  4    14          
 164     X     XXX  4       X   XXX  4   X  X    XXX  5           XXX  3           XX   2    18          
 165      X         1                0    X        X  2                0             X  1     4          
 166 XXX XXXXXXX X 11 XXXXXXXXXXX X 12 XXXXXXXX XXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXX X 12    60         1
 167   X  X XX      4     X X        2     X X X XX   5    XX X XX     5    XX X        3    19          
 168 XXXXXX X XXXX 11  XXXXX XXXXX  10 XXX XXXXXXXXX 12 XXX XXXXX XXX 11 XXXXXXXXXXXXX 13    57       4-5
 169   X   XX X     4   X            1    X    X X    3                0   X    X X     3    11          
 170 X  XXXX XX XX  9   X    XXXXXX  7     XXXXX  XX  7     X XXX XX   6  X X X  XX X   6    35     26-27
 171 X XXXXX XXX X 10     XXX X   X  5   XXXXXXXXXXX 11     XXXXX  XX  7     XX  X XXX  6    39        22
 172 XX XX  XXXX    8 XX X XXXXX XX 10 XXXXXX XXX  X 10 XXXX XXXXXXX  11 XXXX X XXXXXX 11    50      9-10
 173                0           X    1       X        1      X  X      2                0     4          
 174  X X XXX XXX   8 XX XXXXX XXXX 11 XXXX XXX       7  XXXXXX  X X   8 XX X     XX X  6    40        21
 175 XX  X   X X    5 XX XXXX XX     8 XX XX  X XX    7 XXXXXX XXXXX  11 XXXXX XXXXX   10    41     18-20
 176  XX X  XXXX    7   X  X  X X    4   X   X X      3   XXXX         4   X X X   X    4    22          
 177    X   X X     3    X X X  X X  5      XX  X     3   XX XX   X    5    X X X  X    4    20          
 178    X      XXX  4       X     X  2    X  X    XX  4    X  X     X  3 X      XX  X   4    17          
 179 X    XX  X     4   XX  XX X X   6 X XXXXX   X    7       XXXX  X  5  X  XX  XX XX  7    29          
 180  X   XXX X XX  7 XXXXXXXX X XX 11   XX XXX X XX  8  XX  XXXXX XX  9  X XXXXX X XX  9    44     16-17
 181   XX    X  XX  5 XXXXXX X XXX  10  XXX XXX X X   8  XXX X  XX XX  8  XXX XX X  X   7    38        23
 182  X X           2  X    X  X  X  4  X        X    2    X     X     2          X     1    11          
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
     S                CH               R                Pd               J                             
Nr   ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132 XXXXX    X X   7 X XX       X   4 XXXX   X       5 XXXXX  X X     7 XXXXX X XX     8    31     14-15
 133  X  X X XXXX   7  XX   X XXX    6 XXXX  XXX XXX 10  X X  XXX X X  7   XX XX X X X  7    37      9-10
 134    X XX XXX X  7 X  X   XX X X  6  X X      X X  4 XX X    XXX    6  XX     X   X  4    27          
 135 X  X  XXXX     6 X   X X XXX    6 XX  XXX XXXX   9 XX X XX XXXXX 10 X    X XX X    5    36     11-13
 136   X       XX   3                0   X   XX X X   5    X      X    2       XX   X   3    13          
 138       X XX  X  4  X     XX      3  X X   X X     4  XX   XX X     5  XX   X X      4    20          
 140 X XX        X  4 XXX    X   XX  6   XX    XX  X  5 X XX     X  X  5 X X     XX  X  5    25          
 141 X  XXX X       5     XX X  X    4     XX X X     4      X         1 X  X XXX    X  6    20          
 142 XXXXXX X XXX  10 XX XXXXXXXXXX 12 X X XXXX X XX  9 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXX X XXXX 11    55         4
 144 XXXXXXXXXX  X 11 XXXXX XXXX  X 10 X XXX  XX X X  8 X XXXXX X   X  8 X XXX   X   X  6    43       6-7
 148 X XX XXXXXXXX 11 X XXXX XXXXXX 11 X XXXXX XXXXX 11 X  XXXX XXXXX 10 XXX XX   XXXX  9    52         5
 149 X   X X X   X  5     XXX  X XX  6     X X    XX  4     XX X X XX  6     X X    XX  4    25          
 151 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXX  XXXXX 11 XXXXXX  XXXXX 11 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXX XXXXXX 12    60         2
 153   XXX   X X X  6   XXXX      X  5    X    X X X  4     XX  X XXX  6  X XX X XXXXX  9    30          
 154 XX  XX XXXXXX 10 XXXXXXX XXXXX 12 XXX XXX X XXX 10 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXX XXXX 12    57         3
 155  XX XXXX  XXX  9  XX XXXX    X  7  X   XX     X  4  XX   XXXX  X  7  XXXXXX XXX X 10    37      9-10
 157  X XXX         4  X XX          3  X XXX X       5 XXX X          4 XX XXX         5    21          
 161 XXX      XXX   6 XXXX XX XXX X 10 XXX   X XXXXX  9 XXX       XX   5 XX     X XXX   6    36     11-13
 166 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXX  12 XXXXXXXX XXX  11 XXXXXXXXXXXXX 13    62         1
 168  XX XXXXX XX   9 XXX XX   XXX   8 XXX XX XX X    8  XX XX X XXX   8  XXXXXXX XXX  10    43       6-7
 170                0        X       1                0         X      1                0     2          
 171      XXXX  XX  6      XXXXX XX  7    X XX XX X   6     XXXXX  XX  7      XXXX  X   5    31     14-15
 172 X X  X XXXX    7 X X  XXXX XX   8 X X XXXXXXXXX 11 X X  XXXX XX   8 X X   XXXXXX   8    42         8
 174       X        1 X  X  X XXXX   7 X    X X  X    4 X     X        2 X      X  X    3    17          
 175 XX XX  X  X    6    XX XX  X    5 X  XX   X X    5     X  X  X    3    XX  XX X    5    24          
 180  X   XXX X XX  7  X   XX  X X   5  X  XXXX X X   7  X XXXXXXX XX 10  X  XXXX X X   7    36     11-13
 181  XXX       XX  5  XXX   X   XX  6  XXX  XX X XX  8   XX       XX  4    X X   X XX  5    28          
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
     S                CH               R                Pd               J                             
Nr   ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    ABCDEFGHIJKLM    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132 XXXX           4 XXXXX          5 X XX           3 X XX           3 X XXXXX  X     7    22         6
 133         X X X  3           X    1       X   X    2           X    1         X X X  3    10          
 135       X        1       X X X    3      XX X X    4     XXX        3      X     X   2    13          
 142 XX  XX X XXXX  9 X X X    XXX   6 X X X    X     4 XXX XX  XXXX   9 XXX X    X X   6    34         4
 144   XX           2   X         X  2   XX        X  3   X            1   X   X   X    3    11          
 148    XX    X X   4 X  XXX  XX X   7 X  X   XXXXXX  8 X  X     XXX   5    X    X XX   4    28         5
 151 XXXXXX XXXXXX 12 XXXXXX XXXXXX 12 XXXXXX XXXXXX 12 XXXXXX XXXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13    61       2-3
 154 XXXXXXX XXXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13    64         1
 155        X    X  2             X  1  X  X  X   XX  5            XX  2     X  XX   X  4    14          
 161           X    1                0          X X   2        X    X  2 X           X  2     7          
 166 XXXXXXXX XXXX 12 XXXXXXXX XXXX 12 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXXXXXXX 13 XXXXXXXX XXX  11    61       2-3
 168         XX     2  X   XXX    X  5  X             1  X X X XXX     6  X X   X X     4    18          
 171      XXXX  X   5       X    X   2      XX X      3       X        1       X X      2    13          
 172 X X   XXX      5    X   XXX     4        X       1       X X      2        X       1    13          
 180  X  XXX        4  X   XXXX      5  X  XXX        4  X  X XX    X  5  X   X      X  3    21          
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
     S                 CH                R                 Pd                J                          
Nr   ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     ABCDEFGHIJKLM     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
 132 4433566636665 6.0 4434566565666 5.5 4534565645666 5.5 4633566665666 6.0 4632564465666 5.0   28.0    6
 142 5556344553556 4.0 5556353433445 4.0 5466344463545 4.0 5366344444555 4.0 5456345532545 4.0   20.0    4
 148 6665655445442 5.0 6663645656553 5.5 6655656526454 5.5 6552655526343 5.0 6564656646453 6.0   27.0    5
 151 1314412122213 2.0 1211421312212 1.0 1213422251112 2.0 1214412232214 2.0 1215421111222 2.0    9.0    2
 154 3142123311121 1.0 3142134221121 2.0 3141113112231 1.0 3141123111121 1.0 3141113223111 1.0    6.0    1
 166 2221231264334 3.0 2325212144334 3.0 2322231334323 3.0 2425231353432 3.0 2323232354334 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS