KOMENTARZE

Artykuł: 9.X.2011 - Kostrzyn nad Odrą

powrót

Poprzednia 12 Następna
22

~Do 19

Dodano: 2011-10-17 | 19:51
Bywam często na turniejach, więc zdążyłem zauważyć, że wszyscy sędziowie się znają i są kolegami lub koleżankami. Przy twoim prymitywnym myśleniu koleżanka od trzech postawionych 1, a kim po postawieniu pięciu 1? Sugerujesz, że te Panie były w zmowie. Dlaczego więc P.J. w ramach rewanżu nie postawiła np. trzech 1 sympatycznej parze z Głogowa? To co wypisujesz to pomówienia! Często, gdy pisze ktoś o parach z Finezji, nagle niby ktoś inny miesza w to wszystko Dziuple. Te kluby chociaż z jednego miasta, to nie mają nic ze sobą wspólnego. Jeśli tak będziemy myśleć i kalkulować jak ty to lepiej odwołać wszystkie turnieje i tańczyć w domu.
21

~

Dodano: 2011-10-17 | 19:17
Miałem nadzieje, że nie będę musiał ponownie zabierać głosu, ale muszę sprostować twoją wypowiedź. Mijasz się z prawdą uważając, że to tancerz z Dziupli pisze jakiekolwiek komentarze na twój temat. Nie musi tego robić, ponieważ wystarczy mu umiejętności, aby dorównać ci na parkiecie. Nikt nie utrudnia tobie kontaktu z kimkolwiek z naszego klubu, a to, że reakcje na twoje niepowodzenia są takie to wyłącznie twoja wina. Zapomniałaś jak zachowałaś się po ogłoszeniu wyników np. w Skwierzynie, albo jak naśmiewałaś się z tego tancerza podczas próby parkietu np. w Rawiczu i co uważasz, że zasługujesz na co? Nikt z nas bezpośrednio związanych z osobą tancerza nie wypowiada się na tym forum jeśli nie próbuje się oczerniać klubu, a zwłaszcza naszej trenerki. Wyrażamy sprzeciw nie biorąc udziału w turniejach Finezji. Myślę, że komentarz 10, 14, 16 oraz 19 pochodzi z tego samego źródła. Czasami mam wrażenie, że te wszystkie sensacje to sami wypisujecie, przez co staliście się znani jako tancerze i klub w całej Polsce. Nie mam zamiaru sprawić tobie przykrości, jedynie chcę abyś zrozumiała, że w dużej mierze zależy to od ciebie jak inni będą cię traktować.
20

~Rabul

Dodano: 2011-10-16 | 21:06
Ilu z Was zostanie mistrzami Świata, Europy czy Polski? Ilu z Was w przyszłości będzie żyło z nauki tańca i dla nauki tańca?
Nie lepiej spedzić teraz ten czas na rozwój swoich umiejętności tanecznych, pogłebiania pasji i zdobywania nowych przyjaciół na parkiecie i poza nim, zamiast polemizować na tematy polityczne? Nie wydaje mi się żeby dyskusja na ten temat, na tym forum coś zmieniła...a najwidoczniej powoduje tylko frustracje, niechęć i chore zachowania...a czy to nie o taniec powinno chodzić?
19

~hm Dziupla

Dodano: 2011-10-16 | 14:47
zgodnie z propozycją - spojrzałam na ocenianie wybranej pary z Dziupli przez ich trenerkę Barbarę. Oceny w LA:
6662416 6.0 6531415 4.0 4511315 4.0 4462614 4.0 dodam tylko, że ich trenerka to przedostatnia sędzina (1111).. nadal uważacie, że to sprawiedliwe oceny?? Dostali jeszcze 1nki od sędziny z Głogowa, ale o tym, że z p.Barbarą są koleżankami to już chyba wspominac nie muszę?/
18

~do kolejny

Dodano: 2011-10-16 | 14:18
Nigdy nie zapomniałam czego sie nauczyłam w Dziupli i często wspominam miłe chwile spędzone w tym klubie, a zwłaszcza wspaniałą trenerkę panią B.J. Chcialabym utrzymywac lepszy kontakt z niektórymi parami z tego klubu, ale jeden z tancerzy robi mi cały czas złą opinię i skutecznie mnie od nich odciąga. Moja siostra nie chce wrócić do tanca towarzyskiego, ale nie z powodów osobistych, jak to ktos sugeruje i nie siedzimy ciągle przed komputerm, a o opiniach na nasz temat dowiadujemy się od innych. Zarozumiali też nie jesteśmy i nigdy takimi nie chcielibyśmy być. Może jednak ty zrób rachunek sumienia i obiektywnie spójrz na swoje zachowanie wobec mnie, zwłaszcza twoje reakcje na moje porażki...
17

~kolejny

Dodano: 2011-10-16 | 09:45
Proszę nie włączać w te słowne potyczki par z Dziupli. Sprawdź jakie oceny dała trener-sędzia swoim parom, a potem komentuj! To nie jest nieobiektywna p.Je...... Wiem, że Była tancerka ma osobiste powody do prowokowania takich głupich polemik, ale zamiast siedzieć przed komputerem możesz zacząć tańczyć. Nie ukrywam, że nie sympatyzuje z tą parą, ale jest mi obojętne, gdzie jadą i które zajmują miejsca.Wiem też, że są zarozumiali, a ich najbliższe otoczenie próbuje z powodów osobistych wprowadzać nienawiść między nimi, a szczególnie jedną z par z Dziupli. Nie sądzę , aby jakakolwiek para bała się lub zazdrościła, bo nie ma czego. Szkoda, że zapomina się, gdzie zaczynało się przygodę z tańcem.Dziupla wychowała wielu tancerzy, a teraz reprezentują inne kluby. Nie będę więcej wdawał się w dyskusje na temat Finezji i jej par, więc zrób rachunek sumienia zanim zechcesz odpowiedzieć na moje słowa,a najlepiej będzie jeśli wszyscy przestaną pisać na ten temat! Chcę zaznaczyć, że nie mam zamiaru nikogo tymi słowami obrażać, ale chcę niektórych uświadomić, że prawda leży po środku! Dlatego nieraz warto pomyśleć za nim się coś napisze.
16

~ciekawska

Dodano: 2011-10-16 | 00:20
Coś cie się czepneli par z finezji a nie zauważylicie, że pary z Dziupli też tylko jeżdżą ze swoją trenerką - sędzią ? I jakoś ich nikt nie krytykuje? Chyba że te wszystkie niemiłe uwagi są właśnie od nich, może czują się zagrożeni lub zazdrośni? Ciekawe.... Poza tym turniej w kostrzynie należy do przeszłości i zajmijcie się treningi na przyszłe turnieje. Powodzenia
15

~15

Dodano: 2011-10-14 | 14:45
Masz rację są tak piękni i sympatyczni, że nie można oderwać oka! Pięknie tańczą i są super! Siostro pomyśl zanim napiszesz następny komentarz.
14

~Była tancerka

Dodano: 2011-10-14 | 10:22
yhm...
A ja i tak uważam, że Oni świetnie tańczą i zasługują na pudła. A nie wspomne nawet, że to najsympatyczniejsza para z Finezji :) Do boju KAROL! xD
13

~ja

Dodano: 2011-10-13 | 23:26
Sorry że przerwę, ale będą jakieś zdjęcia?
12

~12

Dodano: 2011-10-13 | 19:14
Szanowna obserwatorko i Była tancerko! Odnoszę wrażenie, że jesteście swego rodzaju adwokatkami pary z Finezji.Jednak nie do końca zgadzam się z tymi opiniami. Fakt, że 4 miejsce to nie źle, ale w Przeźmierowie na pewno byłoby pudło. Wyniki tego turnieju pokazały dokładnie, gdzie jest kogo miejsce. Para z Finezji kat.14-15C prezentuje średni poziom, a nie jak się niektórym wydaje, że lepszych już nie ma. Co do wyjazdów tej pary na turnieje, to niewiele bywają tam gdzie nie ma p.Je........ , a jeśli to wyniki są podobne jak w tym przypadku. Co do LA, jest niestety dużo gorzej, a częste szkolenia sprawiają, że otrzymuje się R-ki i w końcu dyskwalifikację. Widać brak stałego trenera, o technice już nie wspomnę.
11

~~`

Dodano: 2011-10-12 | 09:55
kiedy bedą zdjęcia ???
10

~Była Tancerka

Dodano: 2011-10-11 | 08:34
Nie było mnie na tym turnieju więc co do organizacji się nie wypowiadam :) Ale chciałam tylko napisać, że 4 miejsce w st to nie jeszcze taka wielka klapa ;) Osobiście bardzo podoba mi się jak ta para tańczy (mówie oczywiście o 14-15 C Finezja). Dawno ich nie widziałam i przyznaję, że zrobili ogromne postępy (obserwowałam w Przeźmierowie). W sumie to nie wiem za co w łacinie mogli być zdyskwalifikowani, ale ponoć się coś w przepisach zmieniło :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich tańczących i apeluję o to, żebyście czerpali jak największą radość z tego pięknego sportu, bo kiedy okoliczności sprawią, że będziecie musieli zakończyć karierę ( bo wszystkich to czeka, prędzej czy później, oby z własnej woli a nie przyczyn losowych) fajnie pozostawić po sobie dobre wrażenie i miło to wspominać. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów :)
9

~obserwatorka

Dodano: 2011-10-10 | 14:00
Tak czy owak brawa dla pary z Finezji za odwagę bo to jest jedyna para która normalnie sie zachowuje. Była i w Jeleniej gorze bywa w Zielonej Górze i na wielu innych turniejach. Nie zrażajcie się i bądźcie przykładem dla Waszych kolegów klubowych. Gdyby i oni tak jak wy jeździli po innych turniejach niż tylko organizowazowanych przez Finezję nie byłoby tych podłych ale niestety prawdziwych komentarzy pod adresem par z Finezji. Uszy do góry i zyczę dalszych sukcesów!!!
8

~$

Dodano: 2011-10-10 | 13:43
Tak wina trenerów tylko w Przeżmierowie jakoś sędziowie nic nie widzileli u tancerzy .Może to wina sędziów z Kostrzyna??
Poprzednia 12 Następna

Dziś jest
11 sierpnia 2022