Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

16.X.2011 - Kraków


GRAND PRIX POLSKI Junior II, Młodzież, Dorośli - Standard, Latin
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego "PLĄS 2011"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
GRAND PRIX POLSKI Junior II, Młodzież, Dorośli - Standard, Latin
XX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego "PLĄS 2011"
Kraków 16-10-2011
Organizator: Stowarzyszenie KLUB TAŃCA i TAŃCA SPORTOWEGO „PLĄS”
Prowadzenie: Jolanta Dąbrowska
Muzyka: Sport Dancer Jarosław Michałek
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, B, Standard
14-15, Grand Prix, Latin
14-15, Grand Prix, Standard
Pow. 15, Grand Prix, Latin
Pow. 15, Grand Prix, Standard
12-13, D, Kombinacja 8T
Pow. 15, E, Kombinacja 8T
10-11, D, Kombinacja 6T
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Kluczbork     1
   2 AKADEMIA TAŃCA Kraków        4
   3 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      9
   4 AKSEL Rzeszów                8
   5 AKTT Szczecin                1
   6 AS-SPORT Kraków              7
   7 AXIS Nowy Sącz               1
   8 BAWINEK Kraków               5
   9 BLUE CLASSIC Warszawa        4
  10 CARMEN Kraków                1
  11 CONTRA Warszawa              2
  12 CUBANA Nowy Targ             5
  13 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    1
  14 DUET Warszawa                2
  15 DŻET Rzeszów-Boguchwała      7
  16 ELITA Kraków                 3
  17 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn   11
  18 ESKULAP Łódź                 2
  19 FANTAZJA Kraków              7
  20 FEELING Warszawa             5
  21 FORUM Zabrze                 1
  22 GASIEK Rzeszów               2
  23 GRACJA Krosno                4
  24 GRACJA Zielona Góra          1
  25 IDEA Kraków                 10
  26 IMPULS Świdnica              2
  27 KIEPURA Sosnowiec            1
  28 KLASA Tarnów                 4
  29 LIDER Lublin                 2
  30 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz    8
  31 MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra    6
  32 MISTRAL Tarnowskie Góry      1
  33 M-TEAM Kraków                2
  34 MYKA Zamość                  1
  35 NARCYZ Kraków                1
  36 OLIMP Wrocław                2
  37 PLĄS Kraków                  7
  38 PM Lubin                     1
  39 POLECZKA Kraków              5
  40 PRESTIGE MOK Mszana Dolna    5
  41 PRIMA DANCE Kraków           6
  42 ROCKSTEP Radom               1
  43 RYTM Kraków                  1
  44 SAMBA Tarnobrzeg             4
  45 SKT AGH Kraków               2
  46 SOKÓŁ Myślenice              2
  47 ST CZECHOWSKA Bochnia        2
  48 ST NOVOMEX Opole             2
  49 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz    2
  50 STEP DANCE Andrychów         1
  51 STYL Kraków                 17
  52 SZOK Gliwice                 1
  53 ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Bytom    1
  54 TICO Opoczno                 1
  55 UKS-SMS Łódź                 1
  56 ZAMEK Lublin                 4
  57 ZŁOTA PARA Dębica            1
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   GRAND PRIX POLSKI Junior II, Młodzież, Dorośli - Standard, Latin
   XX Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego "PLĄS 2011"
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Kraków 16-10-2011
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 B w stylu: Standard
  67 Safaryn Robert, Staniak Aleksandra                 BLUE CLASSIC Warszawa                     
Otrzymuje klasę: A w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 E w stylu: Kombinacja 8T
  33 Góral Dawid, Osmola Aleksandra                     EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                 
Otrzymuje klasę: D w stylu: Kombinacja 8T
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
  50 Doniec Paweł, Łopata Anna                          PLĄS Kraków                               
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
  43 Madeja Michał, Fus Aleksandra                      CARMEN Kraków                             
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
 106 Mierzwa Michał, Wołowiec Katarzyna                 DŻET Rzeszów-Boguchwała                   
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               
C       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
D       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
E       Butko                     Rusłan          I                              Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof       I         Kraków               
G       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   7         1 Szybka Jakub, Drożdż Zuzanna                     GRACJA Krosno                          62.0  0  94.0  1         1/  13
  13         2 Orczyk Michał, Kardaś Aleksandra                 KLASA Tarnów                           24.0  0  50.0  1         2/  13
  10         3 Stanget Maciej, Bełza Barbara                    STYL Kraków                            49.0  0  69.0  1         3/  13
   8         4 Magnuski Piotr, Lorenc-Kozik Kamila              ELITA Kraków                           29.0  0  43.0  0         4/  13
   6         5 Blacharczyk Paweł, Pajdzik Jolanta               PRESTIGE MOK Mszana Dolna              47.5  0  60.5  0         5/  13
   5         6 Karpierz Jan, Koch Aleksandra                    PRESTIGE MOK Mszana Dolna             273.0  1 285.0  1         6/  13
   3         7 Rusin Przemysław, Czarnik Weronika               KLASA Tarnów                           13.0  0  24.0  0         7/  13
  14         8 Dróżdż Kamil, Rutowicz Joanna                    TICO Opoczno                           27.0  0  37.0  0         8/  13
   2         9 Srebro Jakub, Zaucha Aleksandra                  KLASA Tarnów                           49.0  0  58.0  0         9/  13
   1     10-12 Szczypczyk Adam, Macheta Weronika                POLECZKA Kraków                        57.0  0  63.0  0     10-12/  13
   4     10-12 Marszałek Mateusz, Kowalska Anastazja            STYL Kraków                            54.5  0  60.5  0     10-12/  13
   9     10-12 Kołodziejczyk Kamil, Jałocha Ewelina             ELITA Kraków                            5.0  0  11.0  0     10-12/  13
  11        13 Balon Tomasz, Suder Kinga                        STYL Kraków                            12.0  0  17.0  0        13/  13
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   1  X       1  X X X   3  X X     2  X X     2  X    X  2  X  X    2  X X     2    X     1    15          
   2  XX XX   4  XX   X  3   X   X  2   X   X  2   XX  X  3   XX  X  3   X  XX  3  XX  XX  4    24          
   3 X XXX    4   XXX    3     X    1 X XXX    4 X X X    3 XXX XXX  6  XX X    3 XXXXXX   6    30          
   4    X     1    XX    2 X    XX  3          0      X   1 X  XXX   4    X XX  3    X     1    15          
   5 XXXX XX  6 XX   XX  4 XX   X   3 XXXX XX  6 XX X     3  X X  X  3 XXX      3 XXX      3    31         6
   6  X  XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  X  XX   3  X  XX   3 XX X X   4 XX  XX   4 X    X   2    33         4
   7 X  X XX  4 XX  XXX  5 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXX X  6 XXX   X  4 XX XXXX  6 X     X  2    39         1
   8 XXX XXX  6 X XXXX   5 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX   X   3    X  X  2    XX X  3  X  X X  3    34         3
   9 X X      2 X        1   X      1 X XX X   4   X  X   2     XX   2          0    XXX   3    15          
  10  X X  X  3  XX X X  4  XXXXX   5  X  X    2  XXXX X  5 X XX  X  4 X XXX X  5 X XX  X  4    32         5
  11      X   1          0          0          0 X  X     2      X   1 X        1     X    1     6          
  13   XXX X  4   XX XX  4 X XX XX  5   XXXXX  5   XXXXX  5   X XX   3   X XXX  4  XXXXXX  6    36         2
  14 X   X    2 X        1     X X  2 X     X  2 X   XXX  4 XXX X    4 XXXX X   5 XXX XXX  6    26          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   5 3265666 6.0 2566646 6.0 2554626 6.0 3666665 6.0 4425443 4.0 6116424 4.0 6115645 6.0 6136555 5.0   43.0    6
   6 5331535 3.0 4432535 4.0 4343545 3.0 4332536 3.0 6254534 5.0 5454636 5.0 4246526 4.0 5344624 4.0   31.0    5
   7 1412312 1.0 3123412 2.0 3211331 1.0 1211422 1.0 1142322 1.0 1241542 1.0 1353453 3.0 3252446 3.0   13.0    1
   8 2544123 2.0 1651123 1.0 1662114 2.0 2554113 2.0 2666666 6.0 3665365 6.0 3664362 5.0 4665363 6.0   30.0    4
  10 6153454 5.0 6244354 5.0 5125452 4.0 5143354 5.0 3311251 2.0 2532251 2.0 2532231 2.0 2511131 1.0   26.0    3
  13 4626241 4.0 5315261 3.0 6436263 5.0 6425241 4.0 5533115 3.0 4323113 3.0 5421114 1.0 1423212 2.0   25.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Smirnowa                  Galina          I         Warszawa             
E       Butko                     Rusłan          I                              Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof       I         Kraków               
G       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Majkut Michał, Panek Joanna                      IDEA Kraków                           383.3  4 423.3  5         1/  21
  56         2 Kuroczko Kamil, Siwek Anna                       IDEA Kraków                           137.0  1 171.0  2         2/  21
  58         3 Szeliga Michał, Bednarska Adrianna               GASIEK Rzeszów                        171.0  2 199.0  3         3/  21
  70         4 Duda Robert, Zgama Marcelina                     CUBANA Nowy Targ                      164.0  5 186.0  5         4/  21
  60         5 Nowokuński Piotr, Kuziora Marta                  STYL Kraków                           492.0  2 513.0  2         5/  21
  57         6 Pamuła Michał, Żybura Magdalena                  IDEA Kraków                           393.3  3 413.3  3         6/  21
  51         7 Podraza Daniel, Szarkowicz Justyna               STYL Kraków                           298.0  6 317.0  6         7/  21
  62         8 Kądziela Eryk, Szmigiel Agata                    PRIMA DANCE Kraków                    141.0  0 159.0  0         8/  21
  59         9 Furman Paweł, Kania Marcelina                    IDEA Kraków                           207.9  0 224.9  0         9/  21
  52     10-12 Bychawski Paweł, Kubas Katarzyna                 STYL Kraków                            30.0  1  44.0  1     10-12/  21
  61     10-12 Piątek Tomasz, Majorczyk Dominika                AKTT Szczecin                         195.0  6 209.0  6     10-12/  21
  72     10-12 Barański Mateusz, Koś Magdalena                  AKSEL Rzeszów                          83.0  0  97.0  0     10-12/  21
  71        13 Bezdyk Kacper, Kmiecik Klaudia                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz             329.0  3 342.0  3        13/  21
  66        14 Turkiewicz Rafał, Kaźmierczak Adrianna           CONTRA Warszawa                       238.2  4 250.2  4        14/  21
  55        15 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               AS-SPORT Kraków                       581.0  4 592.0  4        15/  21
  79        16 Michrowski Grzegorz, Kowalewska Aneta            AKADEMIA TAŃCA Warszawa               337.6  1 347.6  1        16/  21
  67        17 Safaryn Robert, Staniak Aleksandra               BLUE CLASSIC Warszawa                  38.0  0  47.0  0        17/  21
  63        18 Mazgaj Szymon, Lizak Aneta                       PLĄS Kraków                           312.0  5 320.0  5        18/  21
  50     19-20 Doniec Paweł, Łopata Anna                        PLĄS Kraków                             0.0  0   6.0  0     19-20/  21
  53     19-20 Jaglarz Tomasz, Wójcicka Dagmara                 AS-SPORT Kraków                        37.0  0  43.0  0     19-20/  21
  77        21 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna               0.0  0   5.0  0        21/  21
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  50          0   X      1   X      1  X X     2  X       1     5          
  51  XXXXX   5   XXXXX  5 X XXXXX  6  XX XX   4  XXXX X  5    25       5-6
  52 XXXXX X  6 XX XX X  5  X  XXX  4  X  XXX  4 XXX XXX  6    25       5-6
  53 XX       2          0  X X     2 X        1          0     5          
  55 XXXX     4 XXX  X   4   XX     2  XXXXX   5 X XX     3    18          
  56 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
  57  X  XXX  4 XXXX X   5 XXX   X  4 XX XX X  5 XXXX  X  5    23       7-8
  58 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33       3-4
  59 X X   X  3 XXX  XX  5 X X  X   3 XXXX XX  6 XXXXXX   6    23       7-8
  60 XXX XXX  6   X XXX  4  X  XXX  4   X XXX  4   X XXX  4    22      9-10
  61 X   XXX  4 X  XXXX  5 XX X XX  5 X    XX  3 XX   XX  4    21     11-13
  62 X  XXX   4     XXX  3   XXXXX  5  XX X X  4 XX  XXX  5    21     11-13
  63  XX   X  3 XX       2          0    X     1    X     1     7          
  66  XXXX    4 XXXX     4 X XXXX   5 X X X    3 X X  X   3    19          
  67    XXX   3     X    1    XXX   3     X    1    XXX   3    11          
  70 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       3-4
  71    XXXX  4  X XX X  4 XX  X X  4 XX XXXX  6   X X X  3    21     11-13
  72 X XX  X  4  XXX  X  4 XXXX  X  5 X XX  X  4 XX XX X  5    22      9-10
  77          0          0    X     1    X     1    X     1     3          
  80 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
  79   X  X   2 XX XXX   5 XX  X    3 X X  X   3      X   1    14          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  51  X  X    2   X XX   3  X XXX   4   X XX   3   XXX    3    15          
  52     X X  2      X   1     X    1          0     X    1     5          
  56 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         2
  57 XXXX     4 XXXX     4 XX X     3 XX X  X  4 XX X     3    18         6
  58 X XX XX  5 X XX  X  4 XXX   X  4 X XX  X  4 X X X X  4    21       4-5
  59 XX   X   3 X        1 X X      2 XX   X   3 X    X   2    11          
  60   X X X  3  XXXX X  5  XXXX X  5  XX X X  4  XX  XX  4    21       4-5
  61 X    X   2          0 X    XX  3          0          0     5          
  62   X X    2     X    1   X XX   3   X XX   3  XXXXX   5    14          
  70  X X XX  4 XX  XXX  5 X   XXX  4 XX XXXX  6 XX XXXX  6    25         3
  71          0    X X   2          0    X     1          0     3          
  72    X     1  X    X  2    X     1          0       X  1     5          
  80 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  56 3112225 2.0 2312224 2.0 2114234 2.0 2112236 2.0 1111134 1.0    9.0    2
  57 4464666 6.0 5263666 6.0 5352666 5.0 5463665 6.0 5454666 5.0   28.0    6
  58 2333443 3.0 3534542 3.0 3423542 3.0 3334542 3.0 3222442 3.0   15.0    3
  60 6646554 5.0 6456355 5.0 6566355 6.0 6555454 5.0 6666355 6.0   27.0    5
  70 5555332 4.0 4645433 4.0 4645423 4.0 4646323 4.0 4545523 4.0   20.0    4
  80 1221111 1.0 1121111 1.0 1231111 1.0 1221111 1.0 2333211 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
B       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Smirnowa                  Galina          I         Warszawa             
E       Butko                     Rusłan          I                              Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof       I         Kraków               
G       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  75         1 Ples Wojciech, Częczek Julia                     STYL Kraków                           161.6  3 191.6  4         1/  11
  67         2 Safaryn Robert, Staniak Aleksandra               BLUE CLASSIC Warszawa                 346.0  7 370.0  8         2/  11
  82         3 Majda Michał, Wypasek Aleksandra                 FANTAZJA Kraków                       102.0  3 120.0  4         3/  11
  55         4 Chmura Jarosław, Stryczek Weronika               AS-SPORT Kraków                       459.0  6 471.0  6         4/  11
  73         5 Skonieczny Damian, Kubicka Ewelina               M-TEAM Kraków                          22.0  0  33.0  0         5/  11
  78         6 Latoś Krystian, Waszkiewicz Dominika             BAWINEK Kraków                        162.0  0 172.0  0         6/  11
  79         7 Michrowski Grzegorz, Kowalewska Aneta            AKADEMIA TAŃCA Warszawa                46.0  0  55.0  0         7/  11
  74       8-9 Nowokuński Mateusz, Dudziak Oliwia               STYL Kraków                            34.0  0  41.0  0       8-9/  11
  83       8-9 Kaczmarczyk Marek, Kaczmarczyk Małgorzata        FANTAZJA Kraków                       153.0  1 160.0  1       8-9/  11
  70        10 Duda Robert, Zgama Marcelina                     CUBANA Nowy Targ                        0.0  0   6.0  0        10/  11
  77        11 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna              10.0  0  15.0  0        11/  11
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  55 X        1 XXXX     4 X  XX X  4 XXXXXX   6 XXXXXX   6    21       3-5
  67 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    34       1-2
  70 X X      2 X XX X   4 X        1 X        1 X X      2    10          
  73 XXXXX    5 XXX X    4 XXX X    4 XXXXX    5 XX  X    3    21       3-5
  74   X      1          0 XXXX X   5 X X X    3   XX     2    11          
  75 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34       1-2
  77      XX  2       X  1       X  1       X  1    X  X  2     7          
  78  X XXXX  5  X  XXX  4   X XXX  4  X X X   3  X X XX  4    20       6-7
  82 XXX XXX  6   XXXXX  5  XX   X  3   X   X  2 X XX XX  5    21       3-5
  83    X     1 X   X    2    XXX   3    XXXX  4     X    1    11          
  79  X XXXX  5  X X XX  4  X X X   3  X  XXX  4  X  XXX  4    20       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  55 3755366 6.0 2442465 4.0 3752444 3.0 2563455 5.0 3552253 2.0   20.0    4
  67 1221112 1.0 1621113 1.0 1433112 2.0 1222112 2.0 1444114 3.0    9.0    2
  73 4643477 4.0 4254377 5.0 4346376 4.0 3446377 4.0 4233477 4.0   21.0    5
  75 2112221 2.0 3116231 2.0 2111221 1.0 4111221 1.0 2115331 1.0    7.0    1
  78 6366543 5.0 7567644 6.5 7265533 5.0 6377543 6.0 6367642 6.0   28.5    6
  79 7574655 7.0 6375756 6.5 6574657 7.0 7655666 7.0 7676765 7.0   34.5    7
  82 5437734 3.0 5733522 3.0 5627765 6.0 5734734 3.0 5721526 5.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Smirnowa                  Galina          I         Warszawa             
E       Butko                     Rusłan          I                              Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof       I         Kraków               
G       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
H       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
I       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 112         1 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra             BLUE CLASSIC Warszawa                          1/  15
   3         2 Biernat Jarosław, Adamczyk Karolina                FEELING Warszawa                               2/  15
   8         3 Czerski Norbert, Siewielec Paulina                 ZAMEK Lublin                                   3/  15
   9         4 Woźniak Patryk, Jarecka Emilia                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz                      4/  15
  13         5 Maciejewski Michał, Nowak Justyna                  ESKULAP Łódź                                   5/  15
   1         6 Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna                  DŻET Rzeszów-Boguchwała                        6/  15
  11         7 Tama Mikołaj, Skalska Inga                         DŻET Rzeszów-Boguchwała                        7/  15
  14         8 Słowiński Patryk, Górczak Roksana                  UKS-SMS Łódź                                   8/  15
  10         9 Kruszyński Arkadiusz, Breś Wiktoria                ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz                      9/  15
  16        10 Bernat Marcin, Wenerska Zuzanna                    IMPULS Świdnica                               10/  15
  12        11 Chmiel Kamil, Sawuła Joanna                        DŻET Rzeszów-Boguchwała                       11/  15
   6        12 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                     12/  15
   5        13 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                     13/  15
   4        14 Trytko Michał, Lekarczyk Anna                      EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                     14/  15
   2        15 Toropolski Patryk, Longawa Daria                   GRACJA Krosno                                 15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX    7 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7    41       5-7
   2   X     X  2   XXX X X  5 X X     X  3  XX X      3  XXX  X X  5    18          
   3 XXXXXXXX   8 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       3-4
   4 XX XXX XX  7   XX   X   3  XXX  XXX  6 X  X   X   3 X    X X   3    22          
   5 XX XXX XX  7 XXX XX X   6 X   XX  X  4     X   X  2 XX XXXX X  7    26          
   6 X XXXXX    6 XXXXXXXXX  9   X XX XX  5      XXXX  4   XXX  XX  5    29        12
   8  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       5-7
   9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         2
  10 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    40         8
  11  XXX  XXX  6 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXX   8 XXX XXXX   7    38         9
  12 XXX XXXXX  8  XXX XX    5 XXXXXXXX   8 XXXXXXX X  8 XXXX XXX   7    36     10-11
  13 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8    41       5-7
  14 X XXXXXXX  8 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42       3-4
  16 XXXX  X X  6 XX XXXX X  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  X  XXXXX  6    36     10-11
 112 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1  XXXXXX    6   X XXX    4   XXXXX    5   X XXX    4  XX XXX    5    24         6
   3 X  XXX XX  6  X XXX XX  6 X XXXX XX  7 XXXX X XX  7 X XX X XX  6    32         4
   6            0            0            0            0            0     0          
   8 XXXXX XXX  8  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9    XX XXX  5  XXXX XXX  7    36         2
   9  XX XX XX  6 XXX XXXXX  8 XXX XX XX  7 XXXXXX XX  8  XX  X XX  5    34         3
  10 X    X     2 X    X     2    XX      2 X X XX X   5 X  XX X    4    15          
  11  XX X X X  5 XXXXX X    6 XX X  X    4 XX  X X    4 XX  X X    4    23          
  12      X     1      X     1       X    1  X   XX    3       X    1     7          
  13 XXXX  XX   6 XXXX   X   5 XXXX   X   5 X XX       3 XXXXXX X   7    26         5
  14 X     XX   3 X  X  XXX  5      XXXX  4       XXX  3 X  X XXXX  6    21          
  16    X    X  2         X  1  X      X  2  X X    X  3         X  1     9          
 112 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    43         1
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 645653165 6.0 655523265 6.0 555523165 6.0 645532166 6.0 665623266 6.0   30.0    6
   3 122431624 2.0 322331514 2.0 132341414 2.0 231323515 2.0 132432315 3.0   11.0    2
   8 356245243 4.0 136154142 3.0 446154253 5.0 126154253 3.0 226164152 2.0   17.0    3
   9 563522431 3.0 564642631 4.0 663632631 3.0 563641631 5.0 543541631 4.0   19.0    4
  13 434166356 5.0 443466356 5.0 224266346 4.0 354465344 4.0 354355444 5.0   23.0    5
 112 211314512 1.0 211215423 1.0 311415522 1.0 412216422 1.0 411216523 1.0    5.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Smirnowa                  Galina          I         Warszawa             
E       Butko                     Rusłan          I                              Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof       I         Kraków               
G       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
H       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
I       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 128         1 Espenszyt Kewin, Siwek Aleksandra                  PM Lubin                                       1/  13
   3         2 Biernat Jarosław, Adamczyk Karolina                FEELING Warszawa                               2/  13
 112         3 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra             BLUE CLASSIC Warszawa                          3/  13
   8         4 Czerski Norbert, Siewielec Paulina                 ZAMEK Lublin                                   4/  13
  15         5 Kozów Dawid, Kozów Karolina                        OLIMP Wrocław                                  5/  13
  13         6 Maciejewski Michał, Nowak Justyna                  ESKULAP Łódź                                   6/  13
   1         7 Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna                  DŻET Rzeszów-Boguchwała                        7/  13
  10         8 Kruszyński Arkadiusz, Breś Wiktoria                ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz                      8/  13
   2         9 Toropolski Patryk, Longawa Daria                   GRACJA Krosno                                  9/  13
  16        10 Bernat Marcin, Wenerska Zuzanna                    IMPULS Świdnica                               10/  13
   4     11-12 Trytko Michał, Lekarczyk Anna                      EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                  11-12/  13
   6     11-12 Rozkuszka Kamil, Kułaga Magdalena                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                  11-12/  13
   5        13 Mróz Łukasz, Jakus Magdalena                       EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                     13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1  X    X    2  X   XX    3    XXXX    4      XX X  3      XX    2    14          
   2   X        1            0    X       1   X        1    X       1     4          
   3 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    41         3
   4            0            0    X       1            0            0     1          
   5            0            0            0            0            0     0          
   6            0         X  1            0            0            0     1          
   8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 X  XXXXXX  7 XXXXXXXX   8    39         4
  10 X    X  X  3 X    X     2  X X X     3  X         1         X  1    10          
  13 XXXXXXXXX  9   XXX XXX  6 XXX     X  4 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    36         5
  15 X  XX XX   5 XXXXX XX   7 X XXX XXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    35         6
  16            0         X  1    X   X   2            0            0     3          
 112 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    43       1-2
 128 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    43       1-2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   3 222332122 2.0 222232131 2.0 122242241 1.0 422242142 2.0 442241232 2.0    9.0    2
   8 535144343 4.0 555155346 4.0 545125333 3.0 355134233 3.0 564124143 4.0   18.0    4
  13 454665665 6.0 444664665 6.0 333664664 5.0 534665656 6.0 325665656 6.0   29.0    6
  15 366556436 5.0 366546524 5.0 466456526 6.0 266356425 5.0 256356525 5.0   26.0    5
 112 643413254 3.0 633323253 3.0 654313155 4.0 643413364 4.0 633413364 3.0   17.0    3
 128 111221511 1.0 111411412 1.0 211531412 2.0 111521511 1.0 111532411 1.0    6.0    1
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Smirnowa                  Galina          I         Warszawa             
E       Butko                     Rusłan          I                              Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof       I         Kraków               
G       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
H       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
I       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  97         1 Sharapov Volodymyr, Dąbrowska Joanna               DUET Warszawa                                  1/  26
  95         2 Kurczyński Tomasz, Telka Anna                      DUET Warszawa                                  2/  26
  89         3 Jeleń Ernest, Khrycheva Anna                       LIDER Lublin                                   3/  26
  92         4 Wosiak Rafał, Karwatowska Marzena                  LIDER Lublin                                   4/  26
  96         5 Maj Michał, Roczniak Katarzyna                     SAMBA Tarnobrzeg                               5/  26
  99         6 Lasota Piotr, Kubiak Monika                        AKADEMIA TAŃCA Warszawa                        6/  26
  21         7 Jurczyński Paweł, Poślednik Dorota                 IDEA Kraków                                    7/  26
  17       8-9 Sar Wojciech, Pasek Monika                         MISTRAL Tarnowskie Góry                      8-9/  26
  56       8-9 Kuroczko Kamil, Siwek Anna                         IDEA Kraków                                  8-9/  26
  80     10-11 Majkut Michał, Panek Joanna                        IDEA Kraków                                10-11/  26
  93     10-11 Ostrowski Mateusz, Ziółkowska Marta                DŻET Rzeszów-Boguchwała                    10-11/  26
  20     12-13 Mróz Kamil, Gaweł Paulina                          IDEA Kraków                                12-13/  26
  54     12-13 Szołtysik Wojciech, Zyznar Magdalena               EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                  12-13/  26
  61        14 Skowroński Michał, Gasińska Aleksandra             IDEA Kraków                                   14/  26
  65     15-16 Uss Adrian, Doszko Katarzyna                       ZAMEK Lublin                               15-16/  26
  67     15-16 Chlebek Wiktor, Niedośpiał Anna                    MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                  15-16/  26
  81        17 Pipień Tomasz, Kursa Natalia                       PLĄS Kraków                                   17/  26
  19        18 Różycki Paweł, Drożdż Patrycja                     STYL Kraków                                   18/  26
  59        19 Furman Paweł, Kania Marcelina                      IDEA Kraków                                   19/  26
  60        20 Nowokuński Piotr, Kuziora Marta                    STYL Kraków                                   20/  26
  77        21 Furman Jakub, Krupka Aleksandra                    SAMBA Tarnobrzeg                              21/  26
  51        22 Podraza Daniel, Szarkowicz Justyna                 STYL Kraków                                   22/  26
  79        23 Michrowski Grzegorz, Kowalewska Aneta              AKADEMIA TAŃCA Warszawa                       23/  26
  72        24 Barański Mateusz, Koś Magdalena                    AKSEL Rzeszów                                 24/  26
  76        25 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna               AKADEMIA TAŃCA Warszawa                       25/  26
  90        26 Mroczka Paweł, Przydział Katarzyna                 AKSEL Rzeszów                                 26/  26
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  17 XXXXX   X  6 XXX     X  4 XXXXX   X  6 X XXX   X  5 XXXXX X X  7    28     12-13
  19     X  X   2  X  XX     3  X  X      2  X  X      2     XX     2    11          
  20      XX X  3 X XX X  X  5 X X XXX X  6  XXXXXX X  7 XXX XXX X  7    28     12-13
  21 X  X  XXX  5 X  XXX XX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    38       5-6
  51            0     X      1         X  1     X      1    XX      2     5          
  54 XX X XX    5 XX XXXXX   7  XX  XXX   5 XX   XX    4 XXXXXXXXX  9    30        11
  56 XXXXX XXX  8  XXXX XX   6 XXXXX X    6 XXXX X X   6 XXXX  XX   6    32        10
  59 XX  XX     4 XX   X  X  4            0            0    X       1     9          
  60     X      1     X   X  2     X      1     X      1     X   X  2     7          
  61   XXXX X   5 X XX   X   4 XX XXX X   6 X  X XXXX  6 XX X X X   5    26          
  65  XXX  X X  5  XX XXX X  6    X  X X  3   X   X    2    X  X    2    18          
  67 X  X   XX  4 X XX  XX   5    X   XX  3 X      XX  3    XX  X   3    18          
  72            0            0       X    1            0    X  X    2     3          
  76   X        1            0            0 X          1            0     2          
  77  X X       2  X         1      X X   2      X     1            0     6          
  79      XX    2       X    1            0       X    1            0     4          
  80 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 X XXXXXXX  8    40         2
  81  X      X  2  X X    X  3  X     X   2      X XX  3  X      X  2    12          
  89 X X XXXX   6 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7 XXX XXXXX  8    37       7-8
  90            0            0            0            0            0     0          
  92 XXXX XXX   7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7    39       3-4
  93 XXXXXXXXX  9    X XXXX  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7    39       3-4
  95 XXX XXXXX  8 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         1
  96 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7  XXX XXXX  7 X X  X XX  5    36         9
  97 X XXXXXXX  8 XXX X XXX  7 X XXXXXXX  8  XXXX XXX  7 XXX XXXXX  8    38       5-6
  99  XX XXXXX  7 XXXXXXXX   8 XXXXXXX    7 XXXXXXXXX  9 XXXX X X   6    37       7-8
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  17    XX      2     XX     2    XXX  X  4     XX     2     X   X  2    12          
  20            0            0            0            0  X   X  X  3     3          
  21  XXX       3  XX        2   XX X X   4  XXX   XX  5  XXXX      4    18          
  54            0    X       1     X      1  X         1            0     3          
  56 X   X      2 X  X       2  X  X      2 XX XX      4 X  X       2    12          
  80     X   X  2    XX   X  3     X   X  2     X   X  2     X   X  2    11          
  89 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8    39         3
  92 XXXX  XXX  7 XXX   XXX  6 X  X XXXX  6 X XX XXXX  7 X XX  XX   5    31         4
  93    X XX    3      X  X  2 X X        2 X  X X     3      X     1    11          
  95 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    41         2
  96      XXXX  4      XXXX  4  X    XXX  4    X  XXX  4  X X XXXX  6    22         6
  97 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    43         1
  99 XXX  X X   5 XXXXX XX   7 XXXX  X    5   X   X    2 X X X XX   5    24         5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  89 434221325 3.0 334211334 3.0 334321324 3.0 334221335 3.0 343211314 3.0   15.0    3
  92 343655644 4.0 243364545 4.0 243464545 4.0 443564444 4.0 454565545 5.0   21.0    4
  95 211333132 2.0 412432122 2.0 422232132 2.0 212332223 2.0 212332133 2.0   10.0    2
  96 656566451 6.0 656556453 5.0 666555453 5.0 665655552 5.0 536454452 4.0   25.0    5
  97 122112213 1.0 121123211 1.0 111113211 1.0 121113111 1.0 121123221 1.0    5.0    1
  99 565444566 5.0 565645666 6.0 555646666 6.0 556446666 6.0 665646666 6.0   29.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar        I         Poznań               
B       Nowak                     Maria           I         Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
D       Smirnowa                  Galina          I         Warszawa             
E       Butko                     Rusłan          I                              Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof       I         Kraków               
G       Zamorska                  Monika          I         Jelenia Góra         
H       Kulig                     Krzysztof       I         Olsztyn              
I       Zamorski                  Piotr           I         Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Kowalik                   Maryla          I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  66         1 Pogrebniak Jegor, Janicka Paulina                  CONTRA Warszawa                                1/  28
  55         2 Musioł Krzysztof, Anioł Karolina                   DANCE TEAM Dobrzeń Wielki                      2/  28
  78         3 Myka Krzysztof, Rusiniak Małgorzata                MYKA Zamość                                    3/  28
  57         4 Jeziorowski Michał, Krawczyk Nicole                FEELING Warszawa                               4/  28
  83         5 Sochacki Marcin, Piotrowska Luiza                  FEELING Warszawa                               5/  28
  84         6 Koczur Marcin, Uznańska Anna                       AS-SPORT Kraków                                6/  28
  62       7-8 Skrzydłowski Dawid, Barczuk Maja                   OLIMP Wrocław                                7-8/  28
 111       7-8 Balcerzak Mikołaj, Nowak Dominika                  GRACJA Zielona Góra                          7-8/  28
  86         9 Wężykowski Tomasz, Wasilewska Patrycja             ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Bytom                      9/  28
  52        10 Wójcicki Michał, Zięba Monika                      AS-SPORT Kraków                               10/  28
  70        11 Paprocki Konrad, Malisz Justyna                    AKADEMIA TAŃCA Kluczbork                      11/  28
  85        12 Nagórski Maciej, Froń Magdalena                    SZOK Gliwice                                  12/  28
  87        13 Litewka Michał, Lewandowska Katarzyna              STYL Kraków                                   13/  28
  73        14 Nowak Krzysztof, Niedośpiał Aleksandra             FORUM Zabrze                                  14/  28
  58        15 Olczak Damian, Piasecka Aleksandra                 FEELING Warszawa                              15/  28
  77        16 Furman Jakub, Krupka Aleksandra                    SAMBA Tarnobrzeg                              16/  28
  54     17-18 Szołtysik Wojciech, Zyznar Magdalena               EMiKa Pałac MłodzieżyTarn                  17-18/  28
  68     17-18 Kucharski Tomasz, Ledzińska Joanna                 AKADEMIA TAŃCA Kraków                      17-18/  28
  65        19 Uss Adrian, Doszko Katarzyna                       ZAMEK Lublin                                  19/  28
  96        20 Maj Michał, Roczniak Katarzyna                     SAMBA Tarnobrzeg                              20/  28
  82        21 Podsiadło Szymon, Szymańska Karolina               STYL Kraków                                   21/  28
  69        22 Tomaka Radosław, Kiwior Wioletta                   DŻET Rzeszów-Boguchwała                       22/  28
  67        23 Chlebek Wiktor, Niedośpiał Anna                    MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra                     23/  28
  79        24 Michrowski Grzegorz, Kowalewska Aneta              AKADEMIA TAŃCA Warszawa                       24/  28
  60     25-26 Nowokuński Piotr, Kuziora Marta                    STYL Kraków                                25-26/  28
  81     25-26 Pipień Tomasz, Kursa Natalia                       PLĄS Kraków                                25-26/  28
  53     27-28 Jaglarz Tomasz, Wójcicka Dagmara                   AS-SPORT Kraków                            27-28/  28
  76     27-28 Połacieniec Marcin, Oliferuk Justyna               AKADEMIA TAŃCA Warszawa                    27-28/  28
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  52 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8    40         5
  53            0            0            0            0            0     0          
  54   X  XX    3 X          1 XXX        3 XXX X X X  6 X       X  2    15          
  55 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  57 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX  X XXX  6    38         6
  58 XXX  X XX  6 XXXX XX    6 X XX XX    5 XXXX  X    5 XXXXXXX    7    29     11-12
  60     X      1     X      1     X      1     X      1     X      1     5          
  62 XXXXXXXXX  9 XX XX XX   6 XX XX XX   6 X  XX  X   4 X XXXXXX   7    32        10
  65 XX X       3    X  X    2   X X X    3  XX   X    3   X   X X  3    14          
  66 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         2
  67 XX    X    3        X   1            0 XX   X     3            0     7          
  68         X  1   XXX  XX  5  X XX  XX  5 XX         2    X    X  2    15          
  69        X   1    X    X  2   X    X   2            0   X XX     3     8          
  70 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXX   XXX  6   X   XXX  4 X X XXXXX  7    33         9
  73      XXX   3  X   XXX   4    X XXXX  5    X XXXX  5    X XXXX  5    22     14-15
  76            0            0            0            0            0     0          
  77     X      1    XXXX X  5  X XXXX    5     XX     2  X X  X X  4    17          
  78 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       3-4
  79  X    X X  3         X  1            0         X  1  X         1     6          
  81 X          1  X         1 XX X       3            0            0     5          
  82  XXX       3         X  1    X XX X  4      XX X  3    X       1    12          
  83 XXXXXX  X  7 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41       3-4
  84 X XXXX XX  7 XXXXXX XX  8 X XXX   X  5 XXXXXX XX  8 XXX XX X   6    34         8
  85    XXXX X  5 X XX X  X  5      XXXX  4  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7    29     11-12
  86   X X  XX  4 XXXXX X X  7   X XX  X  4   XXX  XX  5 XXXXX XXX  8    28        13
  87  XX    X   3  XX  X X   4 XXX    XX  5 XXXXX XX   7 X  X   X   3    22     14-15
  96    X  X X  3   X  X X   3 X  X X     3      X     1  XX  X     3    13          
 111 XX XXXXXX  8 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XX  XXXX   6    37         7
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  52            0  XXX       3   X        1  X         1 XXXX       4     9          
  55 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8 XXXX XXX   7    38         3
  57 X  XXXXXX  7 X   XXXXX  6 X  X XX X  5 X  X XXXX  6 X  X XXXX  6    30         4
  58            0            0    X       1            0            0     1          
  62    XX  X   3 X  XXX X   5     X  X   2 XX X   X   4    XXX X   4    18          
  66 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  70   X        1  XX        2   X        1   X X      2   X X      2     8          
  73    X       1            0     X      1    X       1            0     3          
  78 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXX XX  8 XX  XX XX  6    39         2
  83 X     X X  3 X  X  XXX  5 X    XXXX  5    X  X X  3 XX    XXX  5    21         5
  84 X XX XXX   6  XX  X     3  X         1  XX XXXX   6   XXX      3    19         6
  85  X X    X  3            0     X   X  2            0  X      X  2     7          
  86  XX     X  3         X  1  X X    X  3   X     X  2       X X  2    11          
  87            0            0 X XX       3            0   X        1     4          
 111  X  XX     3     X X    2  X XXXXX   6 X   XXX    4     XXX    3    18          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  55 212332325 2.0 222421324 2.0 322512323 2.0 322412224 2.0 222212223 2.0   10.0    2
  57 363243644 4.0 453343645 4.0 243243455 3.0 464543645 4.0 354543645 4.0   19.0    4
  66 121111111 1.0 111112111 1.0 111121111 1.0 111121111 1.0 111121111 1.0    5.0    1
  78 534424433 3.0 535635533 5.0 634434534 4.0 233234532 3.0 443434534 3.0   18.0    3
  83 445566262 5.0 344564252 3.0 455665242 5.0 546665363 6.0 536666352 5.0   24.0    5
  84 656655556 6.0 666256466 6.0 566356666 6.0 655356456 5.0 665355466 6.0   29.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
E       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
F       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
G       Zamorska                  Monika                    Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15         1 Walat Piotr, Dudek Wiktoria                      MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra              59.0  2  90.0  3         1/  12
  18         2 Rozkuszka Dawid, Baniak Izabela                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             109.5  2 134.5  3         2/  12
  26         3 Suligowski Dawid, Pysiak Wiktoria                ROCKSTEP Radom                         73.0  0  92.0  1         3/  12
  17         4 Osmola Kacper, Honkisz Wiktoria                  EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             184.0  4 197.0  4         4/  12
  24         5 Suchy Szymon, Kula Zuzanna                       POLECZKA Kraków                       118.0  1 130.0  1         5/  12
  25         6 Trefon Łukasz, Hałas Wiktoria                    M-TEAM Kraków                           0.0  0  11.0  0         6/  12
  19         7 Czort Szymon, Budek Małgorzata                   ELITA Kraków                           63.0  1  73.0  1         7/  12
  16       8-9 Węgrzyn Kamil, Książek Izabela                   MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra              94.0  1 102.0  1       8-9/  12
  22       8-9 Maciąg Piotr, Półtorak Karolina                  POLECZKA Kraków                        17.0  0  25.0  0       8-9/  12
  20        10 Dudek Marek, Matlęga Karolina                    STYL Kraków                            21.0  0  28.0  0        10/  12
  21        11 Datoń Jakub, Borkowska Wiktoria                  MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz               7.0  0  13.0  0        11/  12
  23        12 Jarmoluk Mateusz, Jesiąka Dalia                  POLECZKA Kraków                         0.0  0   5.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15       X  1 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48         1
  16     X    1          0    X     1          0    XXXX  4     XXX  3  X XXXX  5    XXXX  4    18          
  17 XX X     3 XXX      3 XX   XX  4 X  XX X  4 X X  X   3  X       1 XXX   X  4 XX  X X  4    26       6-7
  18 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XX X    3 XXX X X  5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X XXXX   5    44       3-4
  19 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXXX X  6 X XX X   4   XX     2 XX       2          0    X     1    26       6-7
  20   X      1  X X     2   XXX    3   X      1  X X X   3   XX     2  X X X   3  X       1    16          
  21    X X   2      X   1          0      X   1     X    1   X XX   3 X X X    3   X   X  2    13          
  22   XXXX   4   X  X   2  X X     2  X XXX   4  X    X  2          0          0  XXX X   4    18          
  23  X   X   2 X        1          0 XX    X  3          0 X  X  X  3       X  1          0    10          
  24 XXXX  X  5 XXX X X  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXX XX   5    47         2
  25 XXX XXX  6 XX XXXX  6 X   XX   3    XXXX  4 X  X X   3      XX  2          0 X  X  X  3    27         5
  26 X   XXX  4    XXXX  4 XXX  XX  5 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    44       3-4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  15 2722332 3.0 2511231 1.0 2333142 2.0 2511131 1.0 3331142 3.0 4221121 2.0 2521121 1.0 2521112 1.0   14.0    1
  17 3147663 4.0 3257554 6.0 1121451 1.0 3133663 3.0 4546535 5.0 5455335 4.0 4255445 5.0 4365475 5.0   33.0    4
  18 4311126 1.0 4122115 2.0 4452613 4.0 4352214 4.0 1113214 1.0 2112213 1.0 3112213 2.0 3113243 3.0   18.0    2
  19 7675475 7.0 6666476 7.0 5646365 5.0 5767456 6.0 5677676 6.0 3777676 7.0 5777667 7.0 7777657 7.0   52.0    7
  24 6454554 5.0 7333663 3.0 7564774 7.0 7645775 7.0 6424453 4.0 6336554 5.0 6334534 4.0 5254534 4.0   39.0    5
  25 5536247 6.0 5744347 5.0 6775226 6.0 6474327 5.0 7755767 7.0 7643767 6.0 7646776 6.0 6636766 6.0   47.0    6
  26 1263711 2.0 1475722 4.0 3217537 3.0 1226542 2.0 2262321 2.0 1564442 3.0 1463352 3.0 1442321 2.0   21.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
E       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
F       Zamorski                  Piotr                     Jelenia Góra         
G       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  49         1 Bubak Robert, Koziara Klaudia                    KIEPURA Sosnowiec                      51.3  1  90.3  2         1/  20
  33         2 Góral Dawid, Osmola Aleksandra                   EMiKa Pałac MłodzieżyTarn             123.5  3 156.5  4         2/  20
  32         3 Pietruszyński Michał, Jasnocha Patrycja          BAWINEK Kraków                          3.5  0  30.5  1         3/  20
  29         4 Budek Mariusz, Opalińska Magdalena               AKADEMIA TAŃCA Kraków                   6.5  0  27.5  0         4/  20
  30         5 Wójcik Mateusz, Zambrowska Marta                 ST CZECHOWSKA Bochnia                 391.0  2 411.0  2         5/  20
  45         6 Nowak Kamil, Baran Kinga                         PLĄS Kraków                             0.0  0  19.0  0         6/  20
  31         7 Kmita Radosław, Kowalczyk Agata                  ST CZECHOWSKA Bochnia                 582.0  1 600.0  1         7/  20
  37         8 Grzesiak Marcin, Grzesiak Małgorzata             PRIMA DANCE Kraków                    264.0  0 281.0  0         8/  20
  34         9 Piątkowski Jakub, Suder Anna                     SOKÓŁ Myślenice                       278.6  1 294.6  1         9/  20
  38        10 Piątek Krzysztof, Koziełek Agnieszka             BAWINEK Kraków                        161.0  0 176.0  0        10/  20
  43        11 Czytajło Leszek, Czytajło Teresa                 POLECZKA Kraków                       147.0  1 161.0  1        11/  20
  36        12 Chochorowski Rafał, Kunz Kinga                   AXIS Nowy Sącz                        207.0  0 220.0  0        12/  20
  40        13 Siekański Krzysztof, Perek Monika                RYTM Kraków                           140.8  0 152.8  0        13/  20
  42        14 Legutko Tomasz, Precht Aleksandra                AKADEMIA TAŃCA Kraków                  13.0  0  24.0  0        14/  20
  39        15 Graca Arkadiusz, Brońka Karina                   STEP DANCE Andrychów                  115.0  0 125.0  0        15/  20
  28        16 Pitera Marcin, Rudnicka Kaja                     PRIMA DANCE Kraków                     10.0  0  19.0  0        16/  20
  35        17 Kipek Mateusz, Budzoń Barbara                    SOKÓŁ Myślenice                        31.0  0  39.0  0        17/  20
  44     18-19 Babiuch Michał, Pater Katarzyna                  PLĄS Kraków                             0.0  0   6.0  0     18-19/  20
  48     18-19 Skałacki Adrian, Dębska Klaudia                  AKSEL Rzeszów                           0.0  0   6.0  0     18-19/  20
  41        20 Salamon Arkadiusz, Pawlik Agnieszka              AKADEMIA TAŃCA Kraków                  10.0  0  15.0  0        20/  20
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 X X X    3  X  X    2 X    X   2 X  XXX   4 X  XXX   4     XX   2  X  XXX  4     X    1    22          
  29  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7  XX XXX  5 X XXXXX  6 X XX X   4 X XXXXX  6 X XXX X  5    44       7-8
  30 XXXXXXX  7 XX  X X  4 X XXX    4 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6    45         6
  31  X  X X  3 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 X X  XX  4 XXX  XX  5 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    44       7-8
  32 XXXXX X  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51       1-2
  33  XX XXX  5 XXXXXXX  7  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    49         3
  34 XX XXXX  6 XXXXX X  6  XXXXX   5   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXXXX  7    47         4
  35 X        1          0 X    X   2 XX   X   3 X  X     2    X     1 X        1      X   1    11          
  36   X  X   2 XX XXX   5 XXX XXX  6  XX  XX  4 X X   X  3 XXX XXX  6  XX X    3 XXX   X  4    33     12-13
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7  XXXXX   5 X XXXX   5 XXXXX    5   XXXX   4    46         5
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6          0   X X    2 XXX XXX  6  XX  XX  4    39        10
  39 X XX  X  4   XX     2  XXXX    4 X XXXXX  6  XXXX X  5    X  X  2    X     1    XXX   3    27          
  40 XX XXX   5   X XX   3 XX   XX  4 X  XX X  4 XXXX XX  6 XX   XX  4  X   XX  3 XXX   X  4    33     12-13
  41      X   1          0          0      X   1          0  X X     2          0    X     1     5          
  42 X  X     2 X    XX  3   X   X  2 XX XX    4  X  XXX  4 XXX XXX  6 X XXXX   5 XX  X    3    29          
  43 XXXXXXX  7  XXX XX  5  X X XX  4  XX  X   3 XX       2 XX  XXX  5  X X XX  4 XX X XX  5    35        11
  44 X        1 X        1    XX X  3          0 X   X    2          0      X   1      X   1     9          
  45  XXXX X  5 X XXXX   5 X   XX   3 XX X X   4 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    43         9
  48      X   1 X    XX  3          0     X    1     X    1     XX   2          0     X    1     9          
  49  XXX XX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    51       1-2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29 XXXXXXX  7 X XXX    4 XXXXX X  6 X X XX   4   XX X   3 X X X    3 X XX     3 X X  X   3    33         5
  30 X  XX X  4     X X  2 XXXX  X  5 XX X  X  4 X  XXXX  5 X  X  X  3 XX XXXX  6 XX XXXX  6    35       3-4
  31          0   XX XX  4   X XX   3   XX XX  4  XX      2 XXXX X   5 X XX XX  5 X X X X  4    27          
  32   X   X  2  XXXX X  5 X XXX X  5 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XX X X  4  XX XXX  5   X   X  2    35       3-4
  33  X    X  2 X  X XX  4 XXXXX X  6 XXX   X  4     X X  2      XX  2  X  X X  3 XX XX X  5    28         6
  34  X       1 XX X X   4          0   XX X   3 X  X X   3 XX XXX   5 X  XXX   4    X X   2    22          
  36   X      1   X      1  X       1          0  X    X  2  XX   X  3  XX      2  X       1    11          
  37 XXXXXX   6 X X X    3     XX   2     XX   2   X X    2   XXXX   4   X X    2   XXXX   4    25          
  38    XXXX  4     X X  2    X XX  3  X  XXX  4     X    1          0          0          0    14          
  40 X   X    2  X       1    XX    2     X    1 XX       2          0          0          0     8          
  43  X XXX   4  X   X   2      X   1  X       1 XX       2          0          0  X   X   2    12          
  45 XXX  X   4 XX   X   3 XX   X   3 XX XX    4 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXXX X  6    37         2
  49 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 X XX XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49         1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29 1414155 4.0 1533215 1.0 1212214 2.0 1534315 3.0 2643436 3.0 4644426 3.0 2645455 6.0 2642555 6.0   28.0    4
  30 6353514 5.0 6254634 5.0 6666655 6.0 6655654 6.0 6264512 5.0 6462513 5.0 6163514 5.0 5263313 2.0   39.0    5
  32 5225233 2.0 5312343 2.0 3425422 3.0 5416533 5.0 5115354 4.0 5116354 4.0 5326163 2.0 6116464 4.0   26.0    3
  33 4136361 3.0 4126461 4.0 4131161 1.0 3121161 1.0 4356141 2.0 3255241 2.0 4454341 4.0 4354131 3.0   20.0    2
  45 3562646 6.0 2465526 6.0 5353546 5.0 4263446 4.0 3532665 6.0 2521665 6.0 3532636 3.0 3435646 5.0   41.0    6
  49 2641422 1.0 3641152 3.0 2544333 4.0 2342222 2.0 1421223 1.0 1333132 1.0 1211222 1.0 1521222 1.0   14.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
B       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
E       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
G       Zamorski                  Piotr                     Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  22         1 Wietek Maciej, Szczypka Natalia                  PRESTIGE MOK Mszana Dolna             157.0  2 185.0  3         1/   9
  26         2 Osuch Maciej, Gradowicz Magdalena                GRACJA Krosno                          78.0  3 100.0  4         2/   9
  20         3 Sobol Sergiusz, Machalska Martyna                KLASA Tarnów                           32.0  1  48.0  2         3/   9
  17         4 Gruszka Bartłomiej, Brągiel Magdalena            MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz              17.0  0  27.0  0         4/   9
  24         5 Myśliwiec Michał, Rakowska Izabela               MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra               0.0  0   9.0  0         5/   9
  23         6 Oczoś Wiktor, Wierzbińska Maja                   GASIEK Rzeszów                         17.0  0  25.0  0         6/   9
  18         7 Dudek Jan, Kmiecik Marcelina                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz              29.0  1  36.0  1         7/   9
  21         8 Zawojowski Eryk, Janiga Aleksandra               ZŁOTA PARA Dębica                      40.0  0  46.0  0         8/   9
  19         9 Bednarz Jan, Szpałek Agnieszka                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz              77.0  1  77.0  1         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  17 XXXX     4  X XX X  4  XXX     3 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XX XX X  5    28         6
  18 X X XXX  5    X XX  3     X X  2 X  XXXX  5 X XX XX  5 X  XX    3    23          
  19 X XXXXX  6 X   XXX  4 X  X X   3 X XXXXr  5 XXXXXXX  7  XXXXXr  5    30       4-5
  20 XXXX  X  5 XXXXXX   6 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XX X X   4 XX  XXX  5    32       1-3
  21  X   XX  3  XX      2   XX X   3  XX  X   3   XXXXX  5 X XX XX  5    21          
  22  XX XX   4 X X  XX  4 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXX XXr  5    32       1-3
  23  X XXXX  5 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X X   X  3          0   X  XX  3    24          
  24 X  XX X  4 XXXXX X  6 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX  XrX  4  XXXX X  5    30       4-5
  26 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XXX     3  XX XX   4 XXXX XX  6    32       1-3
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: D, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  17 5533554 5.0 6632555 5.0 6642466 6.0 3532441 3.0 2645261 4.0 4643451 3.5   26.5    4
  19 2222112 1.0 1223212 1.0 1434323 2.0 1621166 1.0 1121124 1.0 1121126 1.0 R          
                                          R   RR                       R     
  20 6441446 4.0 5441446 4.0 4351545 4.0 6353335 4.0 6452536 6.0 6452334 3.5   25.5    3
  22 4356223 3.0 4355123 3.0 3223112 1.0 5446213 5.0 5533412 2.0 5334213 2.0   16.0    1
  24 1665361 6.0 2566364 6.0 2566254 5.0 2164522 2.0 3264643 3.0 2565642 6.0   28.0    5
  26 3114635 2.0 3114631 2.0 5115631 3.0 4215654 6.0 4316355 5.0 3216565 5.0   23.0    2
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
A       Zamorski                  Piotr                     Jelenia Góra         
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
E       Butko                     Rusłan                                         Ukraina
F       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
G       Zamorska                  Monika                    Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Doniec Paweł, Łopata Anna                        PLĄS Kraków                           408.0  5 442.0  6         1/  15
  39         2 Orzechowski Filip, Mieszkowicz Karolina          AKSEL Rzeszów                          89.0  2 117.0  3         2/  15
  40         3 Franczok Piotr, Szwaiger Anna                    ST NOVOMEX Opole                       21.5  1  43.5  2         3/  15
  35         4 Sroka Marcin, Banaś Paulina                      FANTAZJA Kraków                       250.6  0 266.6  0         4/  15
  28         5 Skupień Łukasz, Wróbel Adrianna                  CUBANA Nowy Targ                       85.0  1 100.0  1         5/  15
  32         6 Wiśliński Grzegorz, Gorlej Katarzyna             PRIMA DANCE Kraków                    130.0  1 144.0  1         6/  15
  31       7-8 Kmita Sebastian, Łyp Wiktoria                    PRIMA DANCE Kraków                     94.0  0 106.0  0       7-8/  15
  71       7-8 Bezdyk Kacper, Kmiecik Klaudia                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz             113.0  0 125.0  0       7-8/  15
  38         9 Mroczka Paweł, Przydział Katarzyna               AKSEL Rzeszów                          35.0  0  46.0  0         9/  15
  49        10 Opozda Paweł, Tyliba Klaudia                     BAWINEK Kraków                         15.0  0  25.0  0        10/  15
  44        11 Piotrowski Patryk, Węgrzynowska Marta            AKADEMIA TAŃCA Warszawa                 7.0  0  16.0  0        11/  15
  41        12 Kaleta Mateusz, Bednarek Anna                    FANTAZJA Kraków                       134.0  0 142.0  0        12/  15
  37        13 Chronowski Jarosław, Staszewska Magdalena        NARCYZ Kraków                         155.0  0 162.0  0        13/  15
  34        14 Kasak Robert, Adamiak Barbara                    FANTAZJA Kraków                       107.4  0 113.4  0        14/  15
  33        15 Zelek Michał, Błach Marta                        SKT AGH Kraków                         21.0  1  26.0  1        15/  15
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  28  XXXXXX  6 XX X XX  5   X  XX  3 X  X XX  4 X  X XX  4    22        10
  31 XX XXX   5  XXX XX  5 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX  XX  5    27         5
  32  XXXX X  5   XXX X  4 XXXXX X  6   XXX X  4 X XXX X  5    24         8
  33 X  X X   3          0 X        1     X    1  X  X    2     7          
  34 X   XXX  4 XX XX    4          0 X  X     2 X  XX    3    13          
  35 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  37  XXX     3 X X      2 X  XXXX  5 XXX X    4 X X      2    16          
  38 X    XX  3 X  XXXX  5 XX XXXX  6 X  XXXX  5  XXXXXX  6    25       6-7
  39  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6    31         3
  40 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  41  XX   X  3  XX XXX  5  XX  X   3  XX  X   3 XXX  XX  5    19          
  44 X XXXX   5 X   XX   3 X  XXX   4 XX XXXX  6 X   XX   3    21          
  49 X  XXXX  5 XXX XX   5  XXXXX   5  XX  X   3  XXX XX  5    23         9
  50 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXX X  5    29         4
  71 XXX  X   4 XXXX XX  6  XX  XX  4  XXXXXX  6  XXXXX   5    25       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  28 XXX  XX  5   X  XX  3 XXX  XX  5 XX X XX  5 XX   XX  4    22       4-5
  31 X  XXXX  5 X  X  X  3 X   X X  3     X X  2    XXXX  4    17          
  32   XXX X  4 X  XX    3    XXX   3 X XXX X  5   XXX    3    18         6
  35 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    31         1
  38 X    X   2    XX    2 X        1 XX XXX   5 X   XX   3    13          
  39  X X X   3 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    29       2-3
  40 XXXXXXX  7 XXX XX   5 X XX X   4 X XX     3   XX  X  3    22       4-5
  49      X   1  XX  X   3  X XXX   4      X   1 XX   X   3    12          
  50 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6  XXXX X  5 XXXXX X  6    29       2-3
  71  XX X    3 XXX  XX  5  XX  XX  4  XX  X   3  XX      2    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 4646632 5.0 2646642 5.0 6646632 6.0 5645652 5.0 6646532 6.0   27.0    5
                                              R                  
  32 5454466 6.0 3355466 6.0 5555566 5.0 6356566 6.0 5355366 5.0   28.0    6
                                              R                  
  35 6163243 3.0 6263333 3.0 4364343 4.0 4263244 4.0 4263244 4.0   18.0    4
  39 3232315 2.0 5132214 2.0 3222215 2.0 3432315 2.0 2422415 2.0   10.0    2
  40 2525524 4.0 1524525 4.0 2433424 3.0 1524423 3.0 1534623 3.0   17.0    3
  50 1311151 1.0 4411151 1.0 1111151 1.0 2111131 1.0 3111151 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
A       Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
B       Nowak                     Maria                     Kraków               
C       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
D       Smirnowa                  Galina                    Warszawa             
E       Zamorski                  Piotr                     Jelenia Góra         
F       Gronuś                    Krzysztof                 Kraków               
G       Zamorska                  Monika                    Jelenia Góra         
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Kowalik                   Maryla                    Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  43         1 Madeja Michał, Fus Aleksandra                    CARMEN Kraków                         231.0  5 268.0  6         1/  18
  31         2 Kmita Sebastian, Łyp Wiktoria                    PRIMA DANCE Kraków                    176.0  1 207.0  2         2/  18
 106         3 Mierzwa Michał, Wołowiec Katarzyna               DŻET Rzeszów-Boguchwała               590.0  5 615.0  6         3/  18
  39         4 Orzechowski Filip, Mieszkowicz Karolina          AKSEL Rzeszów                          62.0  0  81.0  0         4/  18
  49         5 Opozda Paweł, Tyliba Klaudia                     BAWINEK Kraków                         15.0  0  33.0  0         5/  18
  40         6 Franczok Piotr, Szwaiger Anna                    ST NOVOMEX Opole                      105.0  0 122.0  0         6/  18
  29         7 Nalepa Jakub, Romuzga Anna                       STYL Kraków                             0.0  0  16.0  0         7/  18
  35      8-10 Sroka Marcin, Banaś Paulina                      FANTAZJA Kraków                       142.4  0 155.4  0      8-10/  18
  42      8-10 Mika Piotr, Kaczmarczyk Oliwia                   AS-SPORT Kraków                       103.0  3 116.0  3      8-10/  18
  47      8-10 Stopka Dariusz, Kondera Ita                      CUBANA Nowy Targ                       86.0  2  99.0  2      8-10/  18
  41     11-13 Kaleta Mateusz, Bednarek Anna                    FANTAZJA Kraków                       108.0  0 118.0  0     11-13/  18
  45     11-13 Szczęch Adrian, Waszkiewicz Katarzyna            MAŁOPOL.CENTRUM TAŃCA Kra             289.5  4 299.5  4     11-13/  18
  74     11-13 Nowokuński Mateusz, Dudziak Oliwia               STYL Kraków                           462.0  3 472.0  3     11-13/  18
  44     14-15 Piotrowski Patryk, Węgrzynowska Marta            AKADEMIA TAŃCA Warszawa                13.0  0  21.0  0     14-15/  18
  46     14-15 Łużny Marcin, Kania Agata                        MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz             313.0  5 321.0  5     14-15/  18
  38        16 Mroczka Paweł, Przydział Katarzyna               AKSEL Rzeszów                          46.0  0  53.0  0        16/  18
  28        17 Skupień Łukasz, Wróbel Adrianna                  CUBANA Nowy Targ                       82.0  1  88.0  1        17/  18
  33        18 Zelek Michał, Błach Marta                        SKT AGH Kraków                         11.0  0  16.0  0        18/  18
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  28   XX  X  3   XXX X  4 X  XX X  4 X  X  X  3       X  1    15          
  29 XXXX XX  6 XX X XX  5 XX   XX  4 XXrX XX  5 XX X XX  5    25       7-9
  31 X X XX   4 XX XXXX  6     XXX  3  X  XXX  4  X XXXX  5    22     12-13
  33  X X     2    XX X  3  X  XX   3 XX   X   3  X       1    12          
  35  XX  XX  4 XX X X   4 XXX  XX  5 XX X  X  4 XXXX XX  6    23     10-11
  38 XXXX XX  6   XXX X  4   XX  X  3 XX  X X  4 X  X  X  3    20          
  39 X X XXX  5 XXXX XX  6 XXX X X  5  XXX XX  5  XX XXX  5    26       4-6
  40 X X X X  4 X X  XX  4 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X X X X  4    25       7-9
  41  XXXXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6  XX  XX  4 XXX XXX  6    28       2-3
  42  X XXXX  5 XX   XX  4 XX X  X  4 XXX X X  5 XXXXXXX  7    25       7-9
  43 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXX   5    32         1
  44 XXXXX    5     XXX  3   XXX    3 X XXXX   5 X XXXX   5    21          
  45 XX XXX   5 XXXXXX   6    X X   2  XXXXX   5 X XXXX   5    23     10-11
  46 XX XXrX  5 XXXXXr   5   XX X   3 X X X X  4 XrXX X   4    21          
  47 XXXXX X  6   X X    2 XXXXX    5 XrXXX    4 XXXXX    5    22     12-13
  49    XXX   3 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XXXXX   5 XX XXXX  6    26       4-6
  74 XXX XXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7   XXXXX  5  XX X X  4    28       2-3
 106 X X  X   3 XXX  r   3 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    26       4-6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  29  X X rX  3  X X X   3  X X     2 XX X  X  4  X    X  2    14          
  31 X XX XX  5 X X  XX  4 X XX XX  5 XXXX  X  5    X XX  3    22         3
  35 XX       2 XX  X X  4 XX       2  X X X   3  XX      2    13          
  39 X XX     3   XX X   3    XX    2 XXXXX X  6 XX  X    3    17         5
  40     XX   2     XXX  3     XXX  3 X   X    2 X  XXXX  5    15         6
  41  XX X X  4   X      1  X   XX  3      XX  2   X X    2    12          
  42  XX   X  3  X X  X  3 X  X  X  3   X   X  2   X   X  2    13          
  43 X   XXX  4 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XX XXXX  6 X  X  X  3    23         2
  45  X XXX   4     XX   2     X    1     XX   2 XX   X   3    12          
  47 X        1 X  XX    3 X X X    3 X X      2 X X XX   4    13          
  49  X XXX   4 XX XXX   5  XX XX   4    XXX   3  X XXX   4    20         4
  74   X X X  3   X   X  2   X  X   2   X X    2   XX  X  3    12          
 106 X XX X   4 XXX Xr   4 XXXXXXX  7  XX  X   3 XXXXXX   6    24         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  31 3326421 2.0 4436521 3.0 5432521 4.0 5222522 1.0 4222623 1.0   11.0    2
  39 6441565 6.0 6341265 6.0 3141266 3.0 3141366 3.0 3431266 3.0   21.0    4
  40 5565313 5.0 2664413 4.0 4664314 5.0 6665213 6.0 6654314 4.0   24.0    6
  43 2134152 1.0 3122352 1.0 2323452 1.0 2333451 2.0 1143441 2.0    7.0    1
  49 4252236 3.0 5253136 2.0 6556135 6.0 4456135 5.0 5366135 6.0   22.0    5
 106 1613644 4.0 1515644 5.0 1215643 2.0 1514644 4.0 2515552 5.0   20.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS