KOMENTARZE

Artykuł: 26.II.2012 - Bydgoszcz

powrót

63

~do 57

Dodano: 2012-02-29 | 09:02
Jakim trzeba być człowiekiem, żeby tak życzyć dzieciom, które CO ? nie znalazły się w finale o punkt czy dwa?????
Takie komentarze powinny być zaraz usuwane !!!!
Domyślam się, że w latynie prezentujecie równie WYSOKI poziom, możecie więc zmierzyć się w 10-tce.
No chyba ,że tam nie sięgają WASZE KONEKSJE !!!
62

~???

Dodano: 2012-02-29 | 08:39
Nawet nie próbowałbym porównywać Twojej parki do tych trzech przez Ciebie wymienionych. Jeśli tak widzisz, to nie ma co z Tobą dyskutować !!!!!!!!!!!!!!!!!!
61

~Tancerz

Dodano: 2012-02-28 | 20:46
Rodzice proszę was przestańcie już...

90% wypowiedzi to narzekania rodziców, zero treści, bluzki, wymienianie z nazwisk, zasłanianie się wymówkami typu "gdyby przyjechały inne pary to..." NA MIŁOŚĆ BOSKA TO CZEMU NIE PRZYJECHAŁY?

Najłatwiej tak powiedzieć, wysmarować inne pary z finału. Sam spotkałem się z sytuacją gdy jadąc na turniej chciałem się tylko sprawdzić (poprzednie wyniki też nie były zadowalające) i bum jakimś cudem po dłuższej przerwie z pary nie wchodzącej zmieniłem się w gościa ,który stał na podium...

Oczywiście forum zmieszało mnie z błotem bo jakże inaczej z tym ,że nie miałem znanego nazwiska sędzio-trenera wiec nie można było zwalić na kontakty, nie znałem wtedy również komisji sędziowskiej (tyle co z widzenia na innych turniejach) ale dosyć tych wywodów na mój temat..

Zgadzam się sędziowanie w Polsce w wielu przypadkach zostawia wiele do życzenia ale niech nie odbija się to echem na parach! Szczególnie tak młodych jak te w jun. I...
Ci co zasłużyli w 100% w tym finale byli, przy reszcie par gdzie nie widać zdecydowanie lepszych dochodzi do takich rzeczy i to normalne!
Nie zabierajcie młodym tancerzom, szczęścia jakie mają z tańca i nie gdybajcie, było jak było i należało na to patrzeć przez pryzmat par jakie brały wtedy udział. My (tancerze) damy sobie rade i naprawdę mamy dosyć waszych nic nie wnoszących komentarzy...
Znowu się rozpisałem (nie wiem czy starczyło by forum gdybym miał w całości przekazać to co mam na myśli ale znając życie i to nie przemówiło by większości do rozsądku) ale my naprawdę nie chcemy aby nawet nasze zatroskane mamuśki i tatuśkowie pisali bzdury na forach oczerniając często nawet nie tyle znajomych co pary które razem z nami tworzą jedna rodzinę mimo wszelkich wyników, mimo tego czy znamy się po za parkietem, mimo walki rodziców, trenerów, sędziów czy klubów. My wiemy kto tańczy na swój poziom, kto zasłużył i nie potrzebujemy do tego jakiegoś forum...

mam nadzieje ,że chociaż do kogoś to trafi..
Pozdrawiam
Tancerz
60

~obserwator

Dodano: 2012-02-28 | 20:44
do36
-
chyba nieświadomie zachwycasz się postępowaniem rodziców ...
59

~???????

Dodano: 2012-02-28 | 19:23
Ad 51. Nie mogę już tego czytać. A jakie to świetne pary nie przyjechały na MP Dzieci Starszych w listopadzie? Kto im bronił? Kiedy zrobiły jakieś świetne wyniki, że sądzisz że gdyby przyjechały to para z 2 miejsca nie byłaby na 2 miejscu? Jaka para z Warszawy? A para z Wrocławia? Nie istniała, więc nie ma o czym mówić. Już jest nowe zestawienie i jak na razie będzie rywalizować z gośćmi z Ukrainy w Mikołajkach....
Podobnie przed mistrzostwami junior 1 - jakie to bardzo dobre pary się nie zakwalifikowały? Jak były bardzo dobre to powinny się pokazywać na "openach" a nie jeździć po punktowych turniejach. Pretensje możecie mieć do samych siebie - rodzice...
58

~do niżej

Dodano: 2012-02-28 | 19:18
Jakie chamstwo przez Ciebie przemawia! Jak można cieszyć się z potyczek innych dzieci. Pamiętaj, że los nie jest dla wszystkich łaskawy i szybko może odpłacić, więc tak jak mówi stare porzekadło " nie życz drugiemu co Tobie niemiłe ".!!! Dzieci, które zostały w półfinale nie politykują w W-wie i cieszą się tańcem.Wszystko w tym temacie!
57

~....

Dodano: 2012-02-28 | 18:40
Do 50 wpisu.
No i nie zostali mistrzami 12-13 lat tylko byli na 4 msc. Brakowało im 0,5 pkt. Prawdopodobnie Twoje dziecko zostało daleko w tyle. Ha ha ! To bierz sie do roboty bo możesz już nigdy ich nie dogonic. I zostanie ci tylko nerwosol i relanium.
56

~:)

Dodano: 2012-02-28 | 18:22
Byłem na MP i widziałem finały juniorów. Muszę powiedziec że ta malutka para z Bydgoszczy podobała mi się najbardziej pod względem estetycznym. Widziałem radośc z tańca. Urocza para z przyjemnoscią mi sie na nich patrzyło. Gorąco im kibicuję na przyszłośc. Bo to para z osobowością taneczną. Czy ktoś wogóle zwrócił na to uwagę?
55

~4

Dodano: 2012-02-28 | 17:25
przeczytalam
wszystkie komentarze od poczatku
wydaje mi sie ze jezeli jest tak glosno w sprawie mp junior 1 to chyba cos nie tak bylo z sedziowaniem
trenerzy par finalowych sami byli zdziwieni skladem finalu
a te osoby raczej znaja sie na tancu,wiec wiedza co mowia
pozdrawiam finalistow polfinalistow
to nie dzieci sa winne a dorosli
54

~Do 41

Dodano: 2012-02-28 | 17:24
"SORY!!! ale takie jest zdanie dużego grona ludzi znających się na tańcu." :):):):):):)
Czyli Twoje i sfrustrowanych rodziców par ze starszego rocznika, które nie weszły do finału, a zostały w "połówce". Przypominam, że co roku pary mistrzowskie z młodszego rocznika (po mistrzostwach dzieci starszych w listopadzie) wchodziły do finałów w junior 1 (np. Czajka/Drożdż, Lewandowski/Kucińska i wcześniej...Brzozowski/Możdżon ek). Czemu w tym roku to budzi tyle kontrowersji. Jeżeli Twoja i inne pary zostały w 1/2 finału, tzn. że było kilka par lepszych. Kilka. Skąd pewność, że gdyby para młodsza nie weszła do tego finału, to sędzia wzamian dałby skreślenie Twojej parze. Chętnych z 1/2 było więcej, nie tylko Ty (Twoja para).
Jedna para zdoła zmienić choreografie, inna - nie. Właśnie dlatego, że był grudzień, święta i ferie dzieci zasuwały na treningi zamiast do szkoły czy na wypoczynek i zdążyły.
A na koniec... też uważam, że niektóre pary nie zasługiwały na ten finał, ale czy to jest powód wylewania na te dzieci wiadra pomyj?! Pomyślcie...

P.S. A przyszło Wam do głowy, że Wasze dzieci, które zostały w tym półfinale też robią łęędy podczas tańca i może były one trochę bardziej rażące dla sędziów niż par finałowych? ... Nie? ... A szkoda :)
53

~do niżej

Dodano: 2012-02-28 | 16:24
Myślę,że te pary do amatorów nie dotrwają, a jeśli dotrwają to rodzice na pewno spokornieją.
Pozdrawiam wszystkich rozczarowanych składem finału w jun1 !!!!
52

~do wszytskich

Dodano: 2012-02-28 | 16:06
Ludzie opamiętajcie się !!!!!!!!!!!!!! Teraz Wasze dzieci są w Juniorach I i taka tu jazda a co będzie jak np. będą w amatorach większość z Was to na "prochach" będzie albo z lekarzem od główki na turniej będziecie jeździć bo nerwy Was zniszczą . Proszę trochę pokory i wyciszcie się dobrze to zrobi wszystkim .

Rodzic tancerza
51

~do 50

Dodano: 2012-02-28 | 15:53
Trzymam Twoją str i zgadzam się co do opinii pary z 4m, zostali v-ce mistrzami bo tak naprawdę nie mieli konkurencji, nie dopisały dobre pary, para z wrocławia się rozpadła , para z W-wy nie dojechała itd i mieli jednym słowem farta. To, ze mają 2 lata C klasę tez o niczym nie swiadczy, bo czy mieli okazję zatańczyć chociaż raz w tej Cklasie. Rodzice życzę Wam i dzieciom wiele pokory i nie zadzierania nosa, dzieci przyszłościowe ale na ten finał napewno nie sasłużyli!!!!
50

~do dwóch ostatnich wpisów

Dodano: 2012-02-28 | 15:43
No ale nie tańczą na MISTRZÓW 12 i 13 latków..... i o to tutaj chodzi. Chłopiec nawet dobry, ale partnerka nie trzymająca kontaktu, górą leżąca na partnerze z wypiętą pupą, głowa jakby jej odpadła i wisiała z tyłu !!!! Para rozwojowa..........ale nie MISTRZOWSKA na ten rok !!! Na pólfinał owszem.......ale FINAŁ ?????
Poza tym byliście "U SIEBIE". Sędziny skrutinerki WAS znają bo są z BYDGOSZCZY.

To wszystko daje ludziom do myślenia !!!
Poza tym było wiele na tych mistrzostwach par, które były parami MISTRZOWSKIMI rok, dwa temu, - to nie argument, że WAM się należy.

powodzenia na 10-tce
Myślę, że bardzo wnikliwie wszyscy będą patrzeć na przebieg tych mistrzostw.
49

~.....

Dodano: 2012-02-28 | 15:13
A i jeszcze dodam, że w zeszłym roku byli wicemistrzami polski w 10-11!

Dziś jest
1 lutego 2023