Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

9 II 2013 - Zielona Góra


Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Polski w Tańcach Standardowych

Zielona Góra 09.02.2013
Organizator: Szkoła Tańca „Gracja”
Prowadzenie: Dominika Górska, Roman Awiński
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Przychodnia Medycyny Pracy POL ES
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, Mistrz. Polski, Latin
Pow. 15, Mistrz. Polski, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Kluczbork     1
   2 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      1
   3 AKSEL Rzeszów                1
   4 AKTT Szczecin                4
   5 AMBER Kołobrzeg              1
   6 AS-SPORT Kraków              1
   7 ATRIA Ostrołęka              1
   8 BAWINEK Kraków               1
   9 BLACK DANCE Gdańsk           2
  10 BLUE CLASSIC Warszawa        3
  11 CALIPSO Gubin                1
  12 CALIPSO Żary                 1
  13 CARMEN Chorzów               1
  14 Centrum Tańca FIESTA K-Ko    1
  15 CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk    1
  16 CONTRA Warszawa              3
  17 CORTE TOP DANCE Warszawa     1
  18 DANCE ACADEMY Bydgoszcz      1
  19 DANCE DANCE Toruń            2
  20 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    1
  21 DUET Warszawa                1
  22 DŻET Rzeszów-Boguchwała      1
  23 ELITE DANCE Szczecin         1
  24 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    1
  25 FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz      2
  26 FALA Sopot                   1
  27 FEELING Warszawa             3
  28 FORUM Zabrze                 1
  29 GRACJA Krosno                1
  30 GRACJA Zielona Góra          4
  31 ISKRA Piła                   2
  32 JANTAR Elbląg                3
  33 JEDYNKA Łódź                 1
  34 LATINA Wolsztyn              1
  35 LATINO CAFE Gdynia           1
  36 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz    1
  37 MARENGO Dąbrowa Górnicza     2
  38 MYKA Zamość                  1
  39 OLIMP Wrocław                1
  40 PASJA  Lublin                2
  41 PERFECT DANCE Wrocław        1
  42 PM Lubin                     3
  43 PROGRESS Warszawa            1
  44 SKT PASJA Kraków             1
  45 SŁOŃCE Poznań                1
  46 ST PYRAS Toruń               1
  47 STREFA TAŃCA Warszawa        2
  48 STYL Kraków                  1
  49 SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gl    1
  50 TANGO-STYL Wrocław           1
  51 ZAMEK Lublin                 1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               Polska
A       Farinho                   Vincent                                        Francja
B       Gunko                     Olga                                           Litwa
C       Pino                      Wiliam                                         Włochy
D       Van de Stroet             Cor                                            Holandia
E       Walker                    Susan                                          Anglia
F       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              Polska
G       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
H       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
I       Witos                     Ewa                       Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Grunt                     Jarosław                  Kwidzyn              Polska
2       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             Polska
3       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Ciesielski Jan, Rosińska Luiza                     FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz   Polska               1/  27
   8         2 Kacprowicz Jakub, Garbowska Dominika               BLACK DANCE Gdańsk        Polska               2/  27
  13         3 Leśniański Adrian, Maruszczak Kornelia             CALIPSO Żary              Polska               3/  27
   9         4 Kloskowski Maciej, Ziętowska Nikola                FALA Sopot                Polska               4/  27
  18         5 Panachida Szymon, Marzec Julia                     ELITE DANCE Szczecin      Polska               5/  27
   3         6 Bochenek Kamil, Woźny Karolina                     PM Lubin                  Polska               6/  27
   2       7-8 Bednarz Jan, Szpałek Agnieszka                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz Polska             7-8/  27
  25       7-8 Wójcik Christof, Żywno Karolina                    AKTT Szczecin             Polska             7-8/  27
   4         9 Budzik Tomasz, Bartoszek Aleksandra                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn Polska               9/  27
  19     10-11 Połeć Jan, Butko Viana                             BLUE CLASSIC Warszawa     Polska           10-11/  27
  24     10-11 Więch Maciej, Iwanicka Julia                       DUET Warszawa             Polska           10-11/  27
   7        12 Gajkowski Dawid, Anuszkiewicz Kamilla              AMBER Kołobrzeg           Polska              12/  27
   1        13 Barłóg Hubert, Gowor Oliwia                        FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz   Polska              13/  27
  14        14 Majkowski Paweł, Prusaczyk Iga                     ATRIA Ostrołęka           Polska              14/  27
  16        15 Mrozek Daniel, Olbińska Maja                       LATINA Wolsztyn           Polska              15/  27
  28        16 Łuczak Mateusz, Marczyk Sylwia                     ISKRA Piła                Polska              16/  27
  12        17 Lewandowski Jakub, Furyk Anna                      ST PYRAS Toruń            Polska              17/  27
  15     18-19 Matłoka Mateusz, Sadowska Natalia                  DANCE ACADEMY Bydgoszcz   Polska           18-19/  27
  17     18-19 Orłowski Jakub, Kucharczyk Maja                    PROGRESS Warszawa         Polska           18-19/  27
  21     20-21 Sorgowicki Adam, Fabijańczuk Monika                ISKRA Piła                Polska           20-21/  27
  23     20-21 Wasilewski Filip, Tyszkiewicz Marianna             BLACK DANCE Gdańsk        Polska           20-21/  27
   5        22 Bukowiecki Mateusz, Malinowska Maja                CALIPSO Gubin             Polska              22/  27
  10        23 Kołakowski Mateusz, Łabuz Justyna                  STREFA TAŃCA Warszawa     Polska              23/  27
  20        24 Przybysławski Mateusz, Wiltowska Wiktoria          PM Lubin                  Polska              24/  27
  11        25 Leciej Rafał, Milewicz Oliwia                      PM Lubin                  Polska              25/  27
  26        26 Wójcik Kornel, Filipiak Maja                       AKTT Szczecin             Polska              26/  27
  22        27 Szczepaniak Marcin, Szczepanik Julia               CORTE TOP DANCE Warszawa  Polska              27/  27
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX X  8  XX  XXXX  6 XXXX  X X  6 XXXXXXXX   8   X XX X   4    32         9
   2 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8  XXXXXXXX  8 X X  XXXX  6 XXXXX XXX  8    38         6
   3 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XX   7  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9    40       3-5
   4 XX X X XX  6 XXXX X XX  7 XX   X X   4 X  XXX XX  6  X X X  X  4    27        12
   5            0  XXXXXX    6      X  X  2 X       X  2      X  X  2    12          
   6 XXXXXX XX  8 XXXX X XX  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    40       3-5
   7   X X  X   3  XX   X    3  XXXXXX    6 X  XX  X   4   XX XXX   5    21     13-14
   8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9    42         1
   9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXX X XXX  7    40       3-5
  10            0   X X  X   3  X    X X  3   XX    X  3 X     X    2    11          
  11     X XX   3     X X    2 X          1     X      1   X   X    2     9          
  12   XX  X X  4 X X X      3   XX  X    3   XX  XX   4   X  XX    3    17          
  13 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         2
  14   X XX  X  4    X  X X  3   XXXX XX  6  XXXX X    5  XX X      3    21     13-14
  15 XX    X    3      X     1 X X  X     3  X   X     2 X    XXXX  5    14          
  16 X  X   X   3    XX  X   3    XX XX   4 X  XXXXXX  7    X X  X  3    20          
  17    X       1    X X  X  3 X XXX   X  5 X X        2 X  X    X  3    14          
  18 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7  XX X XXX  6 XXXXXXXXX  9  X XXXXX   6    37       7-8
  19  X X X X   4 X   X XX   4 XX XXXXXX  8 XX XXXXX   7 XX X X X   5    28        11
  20   X XXXX   5 X X        2   X        1            0 X X        2    10          
  21 XX         2 X  X   XX  4 X  XXX     4   X        1     X X    2    13          
  22            0            0  X     X   2            0            0     2          
  23 X   X      2 X   X      2            0  X   X XX  4 XX X   XX  5    13          
  24  XXX XX X  6 XX  XX X   5 X   XXXXX  6  XX  XX X  5 XXXXX X X  7    29        10
  25 XX XXXXXX  8  X XXXX X  6 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX XXX XX  7    37       7-8
  26       X X  2       X    1            0            0     X      1     4          
  28   X XX     3 XXXXXX  X  7      X     1  X      X  2  XX X XX   5    18          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     S            CH           R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
   1     X X    2            0      X  X  2            0            0     4          
   2 X X     X  3 X XX  X X  5   XX    X  3   X   X X  3   XXX      3    17          
   3  XXXXXXX   7  XXXX XX   6  X XX  X   4    XX  XX  4 XX XXXXX   7    28         4
   4 XX     XX  4  X   XX    3      X  X  2   X XXX    4 X    X     2    15          
   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         1
   7      X     1      X     1    XX      2      X     1      X     1     6          
   8 XXX X X X  6 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    39         2
   9 XX X  XXX  6  XX    XX  4 XXX   XXX  6 XXXX X XX  7 XXX X  XX  6    29         3
  13   XX   X   3 X  X X XX  5   XXXXX X  6 X XXXXX    6  XXXX XXX  7    27         5
  14    X X     2            0       X    1            0            0     3          
  18  X  X XX   4  X  X XX   4 XXX X XX   6     X XX   3       X    1    18         6
  19     XX     2 X   X  X   3 XX  X  X   4 XX     X   3            0    12          
  24   X        1   X     X  2      XX    2  X      X  2  XX   XXX  5    12          
  25 X  X X  X  4 X  XXX     4 X          1 XX X   X   4 X  X X  X  4    17          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     S             CH            R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
   3 465445636 6.0 646453635 6.0 666454646 6.0 666465625 6.0 345354645 5.0   29.0    6
   6 122111313 1.0 212121312 1.0 212111414 1.0 112121412 1.0 212111214 1.0    5.0    1
   8 211233152 2.0 121214153 2.0 121232151 2.0 231212141 2.0 121222122 2.0   10.0    2
   9 333564441 3.0 433665521 4.0 353665533 5.0 323544533 3.0 534545533 4.0   19.0    4
  13 654352564 4.0 364342464 3.0 444343362 3.0 455333254 4.0 463433351 3.0   17.0    3
  18 546626225 5.0 555536246 5.0 535526225 4.0 544656366 5.0 656666466 6.0   25.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               
A       Farinho                   Vincent                                        Francja
B       Gunko                     Olga                                           Litwa
C       Pino                      Wiliam                                         Włochy
D       Van de Stroet             Cor                                            Holandia
E       Walker                    Susan                                          Anglia
F       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
G       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
H       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
I       Witos                     Ewa                       Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Grunt                     Jarosław                  Kwidzyn              
2       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             
3       Cedro                     Krzysztof                 Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  61         1 Sadecki Andrzej, Nawrot Karina                     GRACJA Zielona Góra       Polska               1/  47
  69         2 Tomczak Łukasz, Jurczak Aleksandra                 GRACJA Krosno             Polska               2/  47
  51         3 Longarini Giuseppe, Kapral Katarzyna               CONTRA Warszawa           Polska               3/  47
  48         4 Kuliś Szymon, Zvonova Margarita                    CONTRA Warszawa           Polska               4/  47
  39         5 Jeschke Wojciech, Kowalska Małgorzata              BLUE CLASSIC Warszawa     Polska               5/  47
  55         6 Myćka Dariusz, Piotrowska Luiza                    FEELING Warszawa          Polska               6/  47
  37         7 Dziedzic Oskar, Iwańska Klaudia                    STREFA TAŃCA Warszawa     Polska               7/  47
  53         8 Musioł Krzysztof, Anioł Karolina                   DANCE TEAM Dobrzeń Wielki Polska               8/  47
  66         9 Szulgo Marek, Schodnik Renata                      GRACJA Zielona Góra       Polska               9/  47
  42        10 Kadłubowski Maciej, Kopacz Maja                    AKSEL Rzeszów             Polska              10/  47
  43     11-12 Kalinowski Szymon, Grabicka Grażyna                AKTT Szczecin             Polska           11-12/  47
  76     11-12 Śmikiel Mateusz, Sielicka Maria                    SŁOŃCE Poznań             Polska           11-12/  47
  74        13 Zakrzewski Mateusz, Krasińska Jolanta              CENTRUM TRÓJMIASTO Gdańsk Polska              13/  47
  63        14 Skrzydłowski Dawid, Kowalik Małgorzata             OLIMP Wrocław             Polska              14/  47
  41        15 Jóźwiak Tomasz, Ostrowska Marika                   AKTT Szczecin             Polska              15/  47
  52        16 Modzelewski Mateusz, Karpińska Aleksandra          CONTRA Warszawa           Polska              16/  47
  40     17-19 Jeziorowski Michał, Krawczyk Nicole                FEELING Warszawa          Polska           17-19/  47
  47     17-19 Kukliński Filip, Kuklińska Michalina               DANCE DANCE Toruń         Polska           17-19/  47
  65     17-19 Szkutnik Bartłomiej, Brychcy Agata                 JANTAR Elbląg             Polska           17-19/  47
  54     20-22 Myka Krzysztof, Ośródka Agnieszka                  MYKA Zamość               Polska           20-22/  47
  56     20-22 Nagórski Maciej, Froń Magdalena                    SZKOŁA TAŃCA Gutovskyi Gl Polska           20-22/  47
  62     20-22 Sikora Norbert, Dul Dominika                       PASJA  Lublin             Polska           20-22/  47
  71        23 Wężykowski Tomasz, Latusek Katarzyna               MARENGO Dąbrowa Górnicza  Polska              23/  47
  73        24 Zacharewicz Michał, Czyżyk Katarzyna               JANTAR Elbląg             Polska              24/  47
  59        25 Paprocki Konrad, Malisz Justyna                    AKADEMIA TAŃCA Kluczbork  Polska              25/  47
  70        26 Urbański Paweł, Michalczyk Sandra                  BLUE CLASSIC Warszawa     Polska              26/  47
  35     27-28 Czyżyk Mateusz, Pilipczuk Marta                    JANTAR Elbląg             Polska           27-28/  47
  57     27-28 Nowak Krzysztof, Niedośpiał Aleksandra             FORUM Zabrze              Polska           27-28/  47
  49        29 Lech Bartosz, Tołpa Agnieszka                      GRACJA Zielona Góra       Polska              29/  47
  67        30 Szymański Cezary, Szweda Agata                     MARENGO Dąbrowa Górnicza  Polska              30/  47
  64        31 Stękała Paweł, Kwaśny Danuta                       CARMEN Chorzów            Polska              31/  47
  31        32 Baran Kamil, Szymańska Karolina                    STYL Kraków               Polska              32/  47
  44        33 Koczur Marcin, Uznańska Anna                       AS-SPORT Kraków           Polska              33/  47
  50        34 Lemieszek Michał, Szysz Paula                      ZAMEK Lublin              Polska              34/  47
  58        35 Ożga Łukasz, Arend Monika                          PERFECT DANCE Wrocław     Polska              35/  47
  77        36 Kolesnik Rostislav, Marszałek Ida                  TANGO-STYL Wrocław                            36/  47
  72        37 Wielogórski Bartosz, Wójcik Aleksandra             LATINO CAFE Gdynia        Polska              37/  47
  30     38-40 Balcerzak Mikołaj, Nowak Dominika                  GRACJA Zielona Góra       Polska           38-40/  47
  32     38-40 Baran Maciej, Grabowska Klaudia                    SKT PASJA Kraków          Polska           38-40/  47
  68     38-40 Tomaka Radosław, Kiwior Wioletta                   DŻET Rzeszów-Boguchwała   Polska           38-40/  47
  34        41 Borówka Paweł, Baran Agnieszka                     PASJA  Lublin             Polska              41/  47
  45        42 Kolano Michał, Kolano Hanna                        BAWINEK Kraków            Polska              42/  47
  33        43 Bodzioch Artur, Zaremba Małgorzata                 AKADEMIA TAŃCA Warszawa   Polska              43/  47
  60        44 Pawlaczyk Michał, Słotwińska Adrianna              Centrum Tańca FIESTA K-Ko Polska              44/  47
  36     45-46 Dembek Mikołaj, Wolant Wiktoria                    DANCE DANCE Toruń         Polska           45-46/  47
  46     45-46 Kołecki Bartosz, Rylska Barbara                    FEELING Warszawa          Polska           45-46/  47
  75        47 Zbaraszewski Mateusz, Reterska Magdalena           JEDYNKA Łódź              Polska              47/  47
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  30 XXX XXX    6  X X  X    3  XXX  XXX  6  XXXX X X  6  X    X    2    23          
  31   XX   XX  4     XXXXX  5  XXX       3  XXX  XXX  6 XXXX  XX   6 B  24          
  32 XX   XXX   5  X X   X   3    XXX X   4  X X XXX   5  X X   X   3    20          
  33      X X   2  X   X  X  3      X  X  2      X     1      X  X  2    10          
  34   X        1    XX      2   X X      2     X   X  2 X XXX   X  5    12          
  35 XXXX X XX  7 X XX X XX  6 X   XX XX  5   X    XX  3   X X  XX  4    25     30-31
  36         X  1 X       X  2   X X  XX  4 X  XX   X  4   X        1    12          
  37 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       5-6
  39 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       5-6
  40 XX  XXXXX  7  XXXXXXX   7 XXXXX XXX  8  XXXXXXX   7  XXXXXXXX  8    37     13-14
  41  X    XXX  4  XXXXXXX   7 XXX  XXXX  7  X X XXXX  6 XXXXXXXXX  9    33     21-24
  42 XXXXXXXX   8  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8    39        11
  43  XX XXXXX  7   XXX XXX  6 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    38        12
  44 XXXXX   X  6 XX X X     4 XX XX   X  5 X XX  X X  5  X   XX X  4 B  24          
  45    X       1    X   XX  3      X     1            0 X XXX   X  5    10          
  46         X  1 X X        2            0            0            0     3          
  47  XX XXXXX  7 XXXXXXX    7 XXXXXXXXX  9 XXX XX  X  6 X XXXX     5    34        20
  48 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  49 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8 XX X XX X  6 X X XXX X  6 XX X XXXX  7    35     17-19
  50    X       1   X XX  X  4            0 X XXX  XX  6  XXX   X   4 B  15          
  51 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  52  XXX XX    5   XXXXXXX  7 X XXXXXXX  8 XXX X XXX  7 XXXXXXXXX  9    36     15-16
  53  X XXXXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXX XXXX  8    40      8-10
  54 XXXXX XXX  8 XX XX XX   6 X XXXXXXX  8   XX X X   4 X  XXXXXX  7    33     21-24
  55 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    40      8-10
  56 XX XXXX X  7  XXXX X    5 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8  X XXXX    5    33     21-24
  57 X  XX XXX  6  X  XX XX  5  X XXXX    5    XXX  X  4  X X X XX  5    25     30-31
  58 XXXX  XX   6 XXXXX X X  7 X XX   XX  5 X XXX  XX  6 X X X  XX  5    29     26-27
  59 XXX XX X   6 X X XX  X  5 X    XXXX  5 X XXXX X   6 X   XX XX  5    27     28-29
  60 X  XXX     4 X       X  2      X     1 X          1 X          1     9          
  61 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  62   XXX XX   5 XXXX XXXX  8 X X XXXX   6 XXXXXXXXX  9   XXXXXXX  7    35     17-19
  63 XXXXXXXXX  9 XXX XXX    6 XX XXXX X  7  XXXXXXX   7 X   XXXXX  6    35     17-19
  64   XX XXXX  6 X XXXX XX  7 XX  XXX    5 XX     XX  4 XXXX XXX   7    29     26-27
  65 XX  X XXX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXX XXX    6 XX  XXXXX  7    36     15-16
  66 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         7
  67 X X  X  X  4   X X X X  4 XXXXX  XX  7  XX X   X  4 X X X      3 B  22          
  68  X  XX  X  4     XX     2    X X     2 X    XXX   4    X XX X  4    16          
  69 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  70 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7  XX XXXX   6 XX XXXXXX  8 XXX X XXX  7    37     13-14
  71 XXXXX      5 XXX   XXX  6  XXXX   X  5 XXX XXX    6 XXX X X    5    27     28-29
  72 X   X      2 XX     X   3 X          1 XX         2  X         1     9          
  73 X XXXXXX   7 X X X XXX  6 XXX X XX   6 XXXX XX    6 XXXX  X    5    30        25
  74   XX  XX   4 XXXXX XXX  8  XXX  XXX  6 X XXXXXX   7 XXXXXXXX   8    33     21-24
  75     X      1 X          1            0        X   1     X      1     4          
  76 XXXX XXXX  8 XX X XXXX  7 XXXX XXXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    40      8-10
  77 X   XX  X  4 X   XX     3 XX  XXXXX  7  X   XX X  4      X  X  2 B  20          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału, Baraż
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  30   X  XX X  4  XXX  XX   5  X         1       XX   2  X    X    2    14          
  31  XXXX XXX  7        XX  2  X XX XXX  6 X   X X X  4 XX XX XX   6    25         3
  32 XX X XXX   6      XXX   3      X X   2  X     X   2        X   1    14          
  33 X   X      2 X  X X     3  X   X     2     XX     2      X     1    10          
  34     X   X  2   X X      2   XXX XX   5   X    X   2    X   X   2    13          
  36      X X   2            0            0            0            0     2          
  44 XXXXX X    6  XXXX X    5  XXXX      4  XXXX   X  5  XXXX      4    24         4
  45 XX         2 X          1 X X    X   3 X          1 X XXX   X  5    12          
  46         X  1            0         X  1            0            0     2          
  50    X   X   2 XX      X  3 X X     X  3 XXXX X X   6 XX   X X   4    18         5
  60            0         X  1            0         X  1         X  1     3          
  67   XX       2 X  XXXX    5 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXX XXX    6    29         1
  68   X  XXX   4   X  X X   3      X X   2      XX    2      X XX  3    14          
  72         X  1 XXXX  X X  6 X     X X  3 XX X       3 X X   X X  4    17          
  75            0     X      1            0            0            0     1          
  77 XX  XX     4  X  XX XX  5 X  XXXX    5   XXXXXXX  7   XXXXX X  6    27         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  31      X     1 X  X X     3  XXX X     4 X XXX  X   5 X  X       2    15          
  35 XX     XX  4 X      XX  3 X XXXX XX  7 X XX   XX  5    X    X  2    21          
  37 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  39 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43       6-7
  40  XXX  XXX  6  XXXX  XX  6    X  XXX  4 XX XX X X  6 XXXX  XXX  7    29     19-20
  41 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7 XX XXXXX   7 XXXXXX XX  8    38     12-13
  42 XXXXXXXXX  9   XXXXXX   6 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8 XXX XXX X  7    38     12-13
  43 XXXX XXXX  8  X   XXX   4 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    39        11
  44 X   X      2 X          1 X XXXX     5 X X     X  3 X  XX      3    14          
  47 XXXXXX  X  7 XXXXXX  X  7 XXXX    X  5 X XXX      4 XXX X   X  5    28     21-22
  48 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  49 X  X X     3  X XXXX    5 XX     X   3 XX X XX    5    X XX    3    19          
  50     X      1 X  X    X  3 X X        2 X          1 X X        2     9          
  51 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  52  XXXXXXXX  8 X XX  XXX  6   X X XX   4   XXX XXX  6   X X XXX  5    29     19-20
  53 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7    42       8-9
  54    XXXXX   5  X XXXXX   6  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  XXXXXXX   7    34        16
  55 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 X XX XXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    41        10
  56 XXXX  X X  6  X XX X X  5 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    36        15
  57  X X  X X  4  XX X X X  5  X XX X X  5  X         1 XX  XXX X  6    21          
  58 X          1 X   X      2 X          1 X          1 X   X      2     7          
  59     XX XX  4  XXXXX XX  7  X  XX  X  4  X  XX XX  5 X   XX XX  5    25          
  61 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
  62  XX XXXX   6  XX XXXX   6   X XXXX   5 XXX XXXX   7  XX XXXX   6    30        18
  63 XX  XXXXX  7  X  XXXXX  6  X  XXX X  5 X   XXXXX  6     XXX X  4    28     21-22
  64   XX       2            0 X     X X  3 XXXXX XX   7   X X  XX  4    16          
  65 XXXXXXXXX  9 X X XXX X  6 X X  XX X  5 X X XXX X  6 XXXX XXX   7    33        17
  66 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9    42       8-9
  67   X X   X  3 X X  X     3   XXX      3   XXXX     4 X XXX X    5    18          
  69 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    43       6-7
  70  XX   XX   4 XXX XX XX  7  X  XX X   4  X  XX  X  4  X   X XX  4    23          
  71 XXXXXX X   7 XXXXX XX   7 XX X   X   4  X X   XX  4  X X   XX  4    26     23-24
  73   X   X    2 XXXX XXXX  8  XXXX XX   6  X X  X    3 XXXX XXX   7    26     23-24
  74 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9   X  XXX   4  XXXXXXX   7    37        14
  76 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         5
  77 X   X      2   X        1         X  1      X  X  2            0     6          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  37 XXXXXXXXX  9 XXXX   XX  6 XXXX  XXX  7 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    38         5
  39  XXX  XXX  6 XXX  XXXX  7  XXX  XXX  6 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    35       6-7
  40            0    X    X  2  XX     X  3  XX    XX  4            0     9          
  41  X  XX X   4 X    X     2 X    X     2  X  XX     3     X  X   2    13          
  42 XX  XXX X  6  X  XXX    4    XXXX    4 X   XXX    4 XX X XXX   6    24     11-12
  43  X XX XX   5  X    XXX  4 XXX X XX   6  XX X X    4  XX  XXX   5    24     11-12
  47 X X        2   X X      2            0 X  X       2 X XX       3     9          
  48 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         3
  51 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  52   X        1   X X   X  3   X X   X  3   X    XX  3   X X      2    12          
  53 X  X XXXX  6 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 X XX XXXX  7 X  X XXXX  6    35       6-7
  54   X X      2  X     X   2   XX   X   3            0            0     7          
  55   XX XXXX  6   XX XX X  5   XX XXXX  6  XXX XXXX  7   XXXXXXX  7    31         9
  56     X      1    XX      2  X XX      3    X       1            0     7          
  61 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  62     X      1     X  X   2     X      1     X      1  X  X      2     7          
  63      X  X  2     XXX    3 X   XXX    4     XX     2 X   XX  X  4    15          
  65 X    X     2 X   X      2 X   X      2     X      1  X  X      2     9          
  66 XXXXXXXXX  9 X XX XXX   6 XXX XXX X  7 XXX  XX    5 XXX XXX X  7    34         8
  69 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         4
  71 X          1 X          1 X      X   2 X      X   2            0     6          
  73            0  X    X    2  X         1     X      1            0     4          
  74  XXX  X    4   XXX      3      X     1    X XX X  4   XX XX X  5    17          
  76 XXXX   XX  6 XX X X XX  6    XXX XX  5 XX X   XX  5 XX X   XX  5    27        10
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  37  XX X  X   4   X X  XX  4    X    X  2  XX    X   3  XX XX XX  6    19          
  39  X   XXXX  5  X   X     2 XX   XX    4 XX   XXXX  6 XX   XX    4    21         6
  42     XX     2            0  X  X      2     X      1     X X    2     7          
  43  X    XX   3  X         1            0  X    X    2            0     6          
  48 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8  XXXXXX X  7    40         2
  51 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 X X XXXXX  7 X X XXXXX  7 XXXXXXXXX  9    39         3
  53 X  X       2 X  X  XX   4 X  X    X  3 X  XX      3 X  XX  XX  5    17          
  55 X  X    X  3 X XX  XXX  6   XXX XXX  6    XXX  X  4 X XX   X   4    23         5
  61 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  66 X X        2 X X XX     4 XX         2 X X        2 X X        2    12          
  69  XXX XXXX  7  X XXXXXX  7  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7  X X XXXX  6    35         4
  76     X      1            0   X  X X   3    X    X  2            0     6          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  39 456663555 5.0 356663645 5.0 255564556 5.0 345664535 5.0 444643544 5.0   25.0    5
  48 633235344 4.0 633235454 4.0 634135334 3.0 624235444 4.0 623235255 4.0   19.0    4
  51 342524432 3.0 241324332 2.0 542623443 4.0 552522363 3.0 251424432 3.0   15.0    3
  55 565446666 6.0 564546566 6.0 366446665 6.0 466456656 6.0 365556666 6.0   30.0    6
  61 111111111 1.0 112111111 1.0 111211111 1.0 111111111 1.0 112111111 1.0    5.0    1
  69 224352223 2.0 425452223 3.0 423352222 2.0 233343222 2.0 536362323 2.0   11.0    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS