Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

10 II 2013 - Zielona Góra


Mistrzostwa Polski PTT i FTS 2013


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Mistrzostwa Polski PTT i FTS 2013

Zielona Góra 10.02.2013
Organizator: Szkoła Tańca „Gracja”
Prowadzenie: Dominika Górska, Roman Awiński
Muzyka: Mirosław Mleczek
Obsługa medyczna: Przychodnia Medycyny Pracy POL ES
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, Mistrz. Polski, Standard
Pow. 34, Mistrz. Polski, Standard
Pow. 45, Mistrz. Polski, Standard
16-18, Mistrz. Polski, Standard
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA Warszawa      3
   2 AKTT Szczecin                1
   3 AMBER Kołobrzeg              2
   4 ASTRA Szczecin               4
   5 ATRIA Ostrołęka              1
   6 BLACK DANCE Gdańsk           1
   7 BLUE CLASSIC Warszawa        5
   8 CALIPSO Żary                 3
   9 CIEŚLAK Jelenia Góra         2
  10 CONTRA Warszawa              1
  11 CORTE TOP DANCE Warszawa     1
  12 CT BLANKA WINIARSKA Pozna    1
  13 DANCE ACADEMY Bydgoszcz      1
  14 DANCE DANCE Toruń            1
  15 DANCE TEAM Dobrzeń Wielki    1
  16 DIAMENT Wrocław              1
  17 DUET Warszawa                2
  18 DŻET Rzeszów-Boguchwała      2
  19 ELITE DANCE Szczecin         1
  20 EMiKa Pałac MłodzieżyTarn    1
  21 FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz      2
  22 FALA Sopot                   3
  23 FAN Ostrołęka                2
  24 FANTAZJA Kraków              2
  25 FEELING Warszawa             2
  26 FENIKS Białystok             1
  27 FOCUS Dziwnów                1
  28 FOCUS Kamień Pomorski        1
  29 FOCUS Olsztyn                2
  30 GEMAR Wrocław                1
  31 GEST Bydgoszcz               1
  32 GRACJA Iława                 1
  33 GRACJA Zielona Góra          4
  34 IMPULS Chorzów               1
  35 IMPULS Świdnica              1
  36 ISKRA Piła                   5
  37 JANTAR Elbląg                2
  38 KADRYL Białystok             1
  39 LATINA Wolsztyn              2
  40 LATINO CAFE Gdynia           2
  41 MAKO Sulejówek               1
  42 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz    1
  43 MULTIDANCE Mysłowice         1
  44 MUZA Olsztyn                 1
  45 OLIMP Wrocław                2
  46 PASJA  Lublin                2
  47 PERFECT DANCE Wrocław        1
  48 PERFECT Gdańsk               3
  49 PM Lubin                     4
  50 PROGRESS Kwidzyn             2
  51 PROGRESS Warszawa            3
  52 RAPSODIA Gorzów Wlkp.        1
  53 ST PYRAS Toruń               1
  54 ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz    2
  55 STREFA TAŃCA Warszawa        4
  56 STYL Żary                    1
  57 SWING Łomianki               1
  58 TANGO-STYL Wrocław           2
  59 TEMPO Wrocław                1
  60 URBAN Nowa Sól               4
  61 ZAMEK Lublin                 3
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Mistrzostwa Polski PTT i FTS w Tańcach Standardowych
   
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Zielona Góra 10.02.2013
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: 12-13 D w stylu: Standard
  80 Bochenek Kamil, Woźny Karolina	               	PM Lubin			Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Standard
  89 Kozyra Jakub, Sidor Paulina	               	ZAMEK Lubin			Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 12-13 C w stylu: Standard
  93 Leśniański Adrian, Maruszczak Kornelia			CALIPSO Żary			Polska          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 16-18 A w stylu: Standard
  113 Biernat Jarosław, Kietlińska Zuzanna		FEELING Warszawa		Polska          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 16-18 A w stylu: Standard
  114 Brzozowski Mateusz, Możdżonek Justyna		FEELING Warszawa	  	Polska          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 16-18 A w stylu: Standard
  115 Czerski Norbert, Siewielec Paulina		ZAMEK Lublin	  	Polska          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 16-18 A w stylu: Standard
  130 Kędzierski Michał, Szalast Kinga		PASJA Lublin	  	Polska          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 16-18 A w stylu: Standard
  137 Kącicki Piotr, Antczak Weronika		AMBER Kołobrzeg	  	Polska          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 16-18 A w stylu: Standard
  139 Lipecki Mateusz, Kwit Oliwia		OLIMP Wrocław	  	Polska          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 16-18 A w stylu: Standard
  146 Opaliński Konrad, Mozdyniewicz Marta		PROGRESS Warszawa	  	Polska          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: 16-18 A w stylu: Standard
  168 Ługowski Bartosz, Podgórska Marta		FOCUS Kamień Pomorski	  	Polska          
Otrzymuje klasę: S w stylu: Standard
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               Polska
A       Farinho                   Vincent                                        Francja
B       Gunko                     Olga                                           Litwa
C       Pino                      Wiliam                                         Włochy
D       Van de Stroet             Cor                                            Holandia
E       Walker                    Susan                                          Anglia
F       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              
G       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              
H       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        
I       Witos                     Ewa                       Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Grunt                     Jarosław                  Kwidzyn              Polska
2       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             Polska
3       Cedro                     Krzysztof       I         Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Ciesielski Jan, Rosińska Luiza                     FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz   Polska               1/  30
  88         2 Kloskowski Maciej, Ziętowska Nikola                FALA Sopot                Polska               2/  30
 100         3 Połeć Jan, Butko Viana                             BLUE CLASSIC Warszawa     Polska               3/  30
  80         4 Bochenek Kamil, Woźny Karolina                     PM Lubin                  Polska               4/  30
  93         5 Leśniański Adrian, Maruszczak Kornelia             CALIPSO Żary              Polska               5/  30
  89         6 Kozyra Jakub, Sidor Paulina                        ZAMEK Lublin              Polska               6/  30
  83         7 Budzik Tomasz, Bartoszek Aleksandra                EMiKa Pałac MłodzieżyTarn Polska               7/  30
  92       8-9 Lewandowski Jakub, Furyk Anna                      ST PYRAS Toruń            Polska             8-9/  30
  98       8-9 Orłowski Jakub, Kucharczyk Maja                    PROGRESS Warszawa         Polska             8-9/  30
 106        10 Śledź Karol, Napora Magdalena                      TANGO-STYL Wrocław        Polska              10/  30
  79        11 Bednarz Jan, Szpałek Agnieszka                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wielicz Polska              11/  30
 101        12 Przybysławski Mateusz, Wiltowska Wiktoria          PM Lubin                  Polska              12/  30
  97     13-14 Mrozek Daniel, Olbińska Maja                       LATINA Wolsztyn           Polska           13-14/  30
  99     13-14 Panachida Szymon, Marzec Julia                     ELITE DANCE Szczecin      Polska           13-14/  30
 102        15 Szczepaniak Marcin, Szczepanik Julia               CORTE TOP DANCE Warszawa  Polska              15/  30
  95        16 Majkowski Paweł, Prusaczyk Iga                     ATRIA Ostrołęka           Polska              16/  30
 105        17 Więch Maciej, Iwanicka Julia                       DUET Warszawa             Polska              17/  30
  85        18 Gajkowski Dawid, Anuszkiewicz Kamilla              AMBER Kołobrzeg           Polska              18/  30
 103        19 Walkowski Bartosz, Kaplińska Zofia                 GRACJA Zielona Góra       Polska              19/  30
  96        20 Matłoka Mateusz, Sadowska Natalia                  DANCE ACADEMY Bydgoszcz   Polska              20/  30
 107        21 Łuczak Mateusz, Marczyk Sylwia                     ISKRA Piła                Polska              21/  30
  78        22 Barłóg Hubert, Gowor Oliwia                        FABRYKA TAŃCA Bydgoszcz   Polska              22/  30
  86        23 Gorczak Gabriel, Moncport Natalia                  ASTRA Szczecin            Polska              23/  30
  90        24 Kołakowski Mateusz, Łabuz Justyna                  STREFA TAŃCA Warszawa     Polska              24/  30
  82        25 Borsukiewicz Mateusz, Łajkowska Paulina            KADRYL Białystok          Polska              25/  30
  87     26-27 Gołojuch Łukasz, Ladzińska Karolina                DŻET Rzeszów-Boguchwała   Polska           26-27/  30
 104     26-27 Wasilewski Filip, Tyszkiewicz Marianna             BLACK DANCE Gdańsk        Polska           26-27/  30
  94        28 Liber Kamil, Kędzierska Klaudia                    JANTAR Elbląg             Polska              28/  30
  81        29 Bogusz Kamil, Krzyżanek Marcelina                  ISKRA Piła                Polska              29/  30
  91        30 Leciej Rafał, Milewicz Oliwia                      PM Lubin                  Polska              30/  30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  78 XXXXXX  X  7 XXXXX X X  7 XXXXXXX X  8  XXXX XXX  7 X XXX XXX  7    36     17-20
  79   XXX XX   5 XXXXXXXXX  9 XXXXX X X  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    38      9-12
  80 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    41         6
  81  XXXX XX   6 X X X XXX  6 X X    X   3   XXXXX    5    XXX XX  5    25          
  82  XXX X XX  6 XX XX X    5 XXXXXXXXX  9 XX X  XX   5 XX XXX     5    30          
  83 XXX XX XX  7 XXXX X XX  7  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXX XXXXX  8    38      9-12
  84 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-4
  85 XX  XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 X X  X XX  5 X XXXX  X  6 XXX XXXXX  8    35     21-22
  86 XXXXXXXX   8  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 X X XXX X  6   XX    X  3    33        23
  87   XX XXX   5  XX  XXX   5 XXX  XX X  6 X XXX X X  6 XXXXX X X  7    29          
  88 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    42         5
  89 XXXX XXX   7 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    40       7-8
  90 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8   X XXXXX  6  X X X XX  5  X X X  X  4    32        24
  91 X   XX  X  4 X  X X  X  4 XX X XX    5 X XXXX  X  6      X X   2    21          
  92 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XX XXXXX   7 XXXX XXXX  8    40       7-8
  93 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
  94 X  XXXX    5  X  XXXXX  6  X XX XXX  6 X  X   XX  4 XX X  X X  5    26          
  95 X XXX XXX  7 X XXXXXXX  8 X XXXX XX  7 XXXXXX XX  8 XXXXX XXX  8    38      9-12
  96 XXXXXXXXX  9 XXXXX X X  7  X XX XX   5 XXXXX  XX  7  XXXXXXX   7    35     21-22
  97 XX X XXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXX   8 XX  XXXX   6 XXX XXXX   7    36     17-20
  98 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       3-4
  99  XX  XXXX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8  XX XXXXX  7 X XXXXXXX  8    38      9-12
 100 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 101 XXXXXXXXX  9    XXX XX  5 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7  XXXXXXX   7    37     13-16
 102 X  XX X X  5 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8  XXXXXXX   7 XXXXXX XX  8    37     13-16
 103 XXXXXXXXX  9  X XXX X   5  X XXXX    5 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    36     17-20
 104  XXXX XXX  7    X   X   2 X X XX X   5 XXX XXXXX  8 X  XXXXXX  7    29          
 105 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9 X X  X XX  5 XXXXXXXXX  9 XXX X XXX  7    37     13-16
 106 XX   X XX  5 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XXXX XXX   7 XXXXXXXX   8    36     17-20
 107 XXXXXX  X  7 X X XXXX   6 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7 XXXXXXX X  8    37     13-16
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  78   X        1  XX        2            0            0 X       X  2     5          
  79  XXXXXXXX  8  X X XXX   5       XX   2 X XXX X    5 XX    XXX  5    25        10
  80 XXXXXX XX  8 XX  XX XX  6 XX XXX X   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    38       4-6
  83 X   XXXXX  6 X  X X XX  5 XXXX X XX  7 XXXX   X   5  XXXXX X   6    29       8-9
  84 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44         1
  85 XX      X  3 X      XX  3         X  1     XX  X  3        XX  2    12          
  86    X       1    X       1            0            0 X X        2     4          
  88 XXX  XXXX  7  XX XXXXX  7 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    38       4-6
  89 XXXXXX XX  8  XXXXX XX  7 XXXX XXXX  8  XXXXXXXX  8 X  XXX XX  6    37         7
  90      X     1            0            0  X         1            0     2          
  92 X X X X    4   XXX XX   5 XXXX  X    5 X  XX X    4  X XXX     4    22        12
  93 X XX XX    5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX    7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    38       4-6
  95    X   X   2     XX XX  4    XXX  X  4   X    XX  3     XX     2    15          
  96     X      1   X X      2            0 X   X      2   XXX      3     8          
  97  X X  XX   4 XXXX XX    6  XX X      3  XXX   X   4   X   XX   3    20          
  98 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7 XX X X XX  6 XXXXXXXXX  9    39         3
  99  X    X X  3  X    X X  3  XXXX XXX  7   X  XX X  4  X X  X    3    20          
 100 XX XXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         2
 101 XXXXXXXXX  9 X  X XX X  5 XX X X XX  6 XXX  XX    5   XX X  X  4    29       8-9
 102     X   X  2 X  X  X    3 X  X XXXX  6    X X XX  4 X     X    2    17          
 103  X   X  X  3            0         X  1    X    X  2  X XXX  X  5    11          
 105   X        1         X  1 X X XXXXX  7     XXXX   4       X    1    14          
 106 X  X  XX   4 XXX X X    5 XXX X X    5 XX  X X    4 XXX X XX   6    24        11
 107   X X      2 X X X      3     X      1            0            0     6          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
  79            0   X        1            0 X       X  2         X  1     4          
  80 XXXX X XX  7 XX X X X   5 XX X X X   5  X X X XX  5 XX XXX X   6    28         5
  83 XX     XX  4 XX      X  3 X X    XX  4        XX  2      X X   2    15          
  84 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
  88 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8    40         3
  89  X X    X  3   XXXXX X  6    X XX X  4 X  XX X    4    X X  X  3    20         6
  92   X   X    2    XX      2    XX X    3   XXX X    4   XXX      3    14          
  93 X  XXX X   5 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7  XXXXXX    6 XXXXX XXX  8    35         4
  98    XXXX    4         X  1   XXX  X   4   X  X X   3      XX    2    14          
 100 XXXXXXXXX  9 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    42         2
 101            0      X X   2            0            0            0     2          
 106   X X X    3       X    1  X         1 XX         2 XXX   X    4    11          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
  80 343352626 4.0 243353624 4.0 556352524 5.0 536363615 5.0 332353613 3.0   21.0    4
  84 421111411 1.0 411131341 1.0 431111441 1.0 321124222 2.0 421111241 1.0    6.0    1
  88 112633132 2.0 322412112 2.0 123533133 3.0 113441141 1.0 114532122 2.0   10.0    2
  89 666465265 6.0 666665563 6.0 665665666 6.0 665655566 6.0 665665556 6.0   30.0    6
  93 555544554 5.0 554544456 5.0 344444355 4.0 454532434 4.0 556444465 5.0   23.0    5
 100 234226343 3.0 135226235 3.0 212226212 2.0 242216353 3.0 243226334 4.0   15.0    3
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 34, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               Polska
A       Farinho                   Vincent                                        Francja
B       Gunko                     Olga                                           Litwa
C       Pino                      Wiliam                                         Włochy
D       Van de Stroet             Cor                                            Holandia
E       Walker                    Susan                                          Anglia
F       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              Polska
G       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              Polska
H       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Grunt                     Jarosław                  Kwidzyn              Polska
2       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             Polska
3       Cedro                     Krzysztof       I         Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 34, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 175         1 Kucharczyk Tomasz, Kucharczyk Róża                 PROGRESS Warszawa         Polska               1/  10
 173         2 Drankowski Maciej, Majsterek Agnieszka             PERFECT Gdańsk            Polska               2/  10
 174         3 Gajda Emil, Gajda Dorota                           PERFECT DANCE Wrocław     Polska               3/  10
 172         4 Dobrakowski Rafał, Dobrakowska Anna                MULTIDANCE Mysłowice      Polska               4/  10
 181         5 Ćwiek Maciej, Ćwiek Agnieszka                      FANTAZJA Kraków           Polska               5/  10
 171         6 Budyś Mariusz, Budyś Monika                        PROGRESS Kwidzyn          Polska               6/  10
 177       7-8 Przybyszewski Krzysztof, Przybyszewska Wioletta    RAPSODIA Gorzów Wlkp.     Polska             7-8/  10
 180       7-8 Wała Adam, Rogalska Magdalena                      PERFECT Gdańsk            Polska             7-8/  10
 179         9 Szpiczakowski Robert, Szpiczakowska Anna           URBAN Nowa Sól            Polska               9/  10
 178        10 Rydzak Tomasz, Rydzak Aleksandra                   URBAN Nowa Sól            Polska              10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 34, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 171 XXX  X X   5 XXX XX XX  7 XXXXXX X   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8    35         5
 172 XXXXXXX    7 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    40         3
 173 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
 174 X  XXXXXX  7 XX XXXXX   7  X X XXX   5 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    36         4
 175 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    44       1-2
 177  X XX XX   5   XXX X    4 X XXXXX X  7     XX     2  X  XX     3    21          
 178            0            0            0            0            0     0          
 179   X    XX  3        X   1         X  1            0            0     5          
 180 XX   X XX  5     XX XX  4 XX  X XXX  6 X      XX  3   X    XX  3    21          
 181   XXX X X  5 XXXX  X X  6   XX       2  XXXX X X  6 X  XX X X  5    24         6
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 34, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 171 654565646 6.0 654465644 6.0 653465543 5.0 664366625 6.0 654356535 6.0   29.0    6
 172 543443454 4.0 543544452 4.0 544644352 4.0 543653534 4.0 442663423 3.0   19.0    4
 173 222324222 2.0 222623223 2.0 222322224 2.0 222422252 2.0 223422252 2.0   10.0    2
 174 336252333 3.0 336252336 3.0 435253435 3.0 336234346 3.0 536234646 4.0   16.0    3
 175 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
 181 465636565 5.0 465336565 5.0 366536666 6.0 455545463 5.0 365545364 5.0   26.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               Polska
A       Farinho                   Vincent                                        Francja
B       Gunko                     Olga                                           Litwa
C       Pino                      Wiliam                                         Włochy
D       Van de Stroet             Cor                                            Holandia
E       Walker                    Susan                                          Anglia
F       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              Polska
G       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              Polska
H       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              Polska
I       Rybicki                   Grzegorz                  Tomaszów Maz.        Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Grunt                     Jarosław                  Kwidzyn              Polska
2       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             Polska
3       Cedro                     Krzysztof       I         Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 196         1 Szlendak Robert, Szlendak Katarzyna                AKADEMIA TAŃCA Warszawa   Polska               1/  15
 195         2 Suszczewski Adam, Król Elżbieta                    CIEŚLAK Jelenia Góra      Polska               2/  15
 192         3 Ponto Włodzimierz, Ponto Monika                    ASTRA Szczecin            Polska               3/  15
 197         4 Wojas Tomasz, Wojas Anna                           TANGO-STYL Wrocław        Polska               4/  15
 187         5 Kraiński Jarosław, Kraińska Anna`                  JANTAR Elbląg             Polska               5/  15
 188         6 Mielcarek Jarosław, Mielcarek Hanna                FOCUS Olsztyn             Polska               6/  15
 183         7 Basak Jarosław, Basak Beata                        GEMAR Wrocław             Polska               7/  15
 185         8 Dziok Rafał, Matuszczak-Dziok Aleksandra           GRACJA Zielona Góra       Polska               8/  15
 190         9 Obłąk Wojciech, Obłąk Małgorzata                   DIAMENT Wrocław           Polska               9/  15
 184     10-11 Cichy Mieczysław, Cichy Ewa                        PERFECT Gdańsk            Polska           10-11/  15
 191     10-11 Ociepa Rajmund, Wilczyńska Anetta                  FANTAZJA Kraków           Polska           10-11/  15
 193     12-13 Sobkowiak Jacek, Sobkowiak Małgorzata              CT BLANKA WINIARSKA Pozna Polska           12-13/  15
 194     12-13 Stańczyk Jerzy, Stańczyk Anna                      URBAN Nowa Sól            Polska           12-13/  15
 186        14 Gregor Bogdan, Gregor Dorota                       GRACJA Zielona Góra       Polska              14/  15
 189        15 Nowak Jan, Hasik Zofia                             URBAN Nowa Sól            Polska              15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 183  XX X X X  5  X    XXX  4  X X XX X  5   X     X  2  XXXXXX    6    22       6-7
 184   X        1            0   X        1   XX   X   3            0     5          
 185 X    X X   3      X     1      X     1      X     1  XXXXX  X  6    12          
 186            0     X      1            0     X      1            0     2          
 187 XX  XX XX  6 X XX X XX  6 X  XX  XX  5 XXXXXXXXX  9 XX     X   3    29         5
 188 XXXXXXXXX  9 X XX  X X  5 XX    X    3 X   X X X  4 X          1    22       6-7
 189            0            0            0     X      1            0     1          
 190    XX      2  X  X X    3            0  X  XX     3     X X X  3    11          
 191            0        X   1        X   1   X    X   2        X   1     5          
 192 XXXX XXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 X  X  XX   4 X XX XXXX  7    36         3
 193        X   1            0            0  X         1        X   1     3          
 194            0         X  1   X X      2            0            0     3          
 195 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    43         2
 196 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 197    X  X    2 XXXXXX     6 XXXXXXXXX  9 XX X XX X  6 XXXXXXX X  8    31         4
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 45, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 183 746375476 7.0 747665677 7.0 745465576 5.0 745466677 7.0 735345674 6.0   32.0    7
 187 667526644 6.0 655372545 5.0 667553647 6.0 667534544 5.0 667566746 7.0   29.0    5
 188 375757755 5.0 376557764 6.0 376677763 7.0 476753762 6.0 374752563 5.0   29.0    6
 192 253643323 3.0 233743222 2.0 224722224 2.0 234642425 3.0 246637437 3.0   13.0    3
 195 412264232 2.0 522226333 3.0 433244335 3.0 322225233 2.0 422223222 2.0   12.0    2
 196 121111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
 197 534432567 4.0 464434456 4.0 552336452 4.0 553377356 4.0 553474355 4.0   20.0    4
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Ziomek                    Waldemar                  Poznań               Polska
A       Farinho                   Vincent                                        Francja
B       Gunko                     Olga                                           Litwa
C       Pino                      Wiliam                                         Włochy
D       Van de Stroet             Cor                                            Holandia
E       Walker                    Susan                                          Anglia
F       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              Polska
G       Kulig                     Krzysztof                 Olsztyn              Polska
H       Pavlović                  Arkadiusz                 Olsztyn              Polska
I       Witos                     Ewa                       Gliwice              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Grunt                     Jarosław                  Kwidzyn              Polska
2       Kowalski                  Wojciech                  Szczecin             Polska
3       Cedro                     Krzysztof       I         Gorzów Wlkp.         
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 118         1 Dziedzic Oskar, Iwańska Klaudia                    STREFA TAŃCA Warszawa     Polska               1/  58
 114         2 Brzozowski Mateusz, Możdżonek Justyna              FEELING Warszawa          Polska               2/  58
 133         3 Konstanciuk Maciej, Karbowniczak Daria             TEMPO Wrocław             Polska               3/  58
 143         4 Mikrzak Maciej, Michalik Martyna                   DUET Warszawa             Polska               4/  58
 158         5 Sztuce Vel Stuzmania Edgar, Barycka Justyna        ZAMEK Lublin              Polska               5/  58
 119         6 Espenszyt Kewin, Siwek Aleksandra                  PM Lubin                  Polska               6/  58
 115         7 Czerski Norbert, Siewielec Paulina                 ZAMEK Lublin              Polska               7/  58
 153         8 Semenenko Jaroslav, Sitarz Ewa                     BLUE CLASSIC Warszawa     Polska               8/  58
 113      9-10 Biernat Jarosław, Kietlińska Zuzanna               FEELING Warszawa          Polska            9-10/  58
 131      9-10 Kleist Marcin, Bronikowska Olga                    AKTT Szczecin             Polska            9-10/  58
 137        11 Kącicki Piotr, Antczak Weronika                    AMBER Kołobrzeg           Polska              11/  58
 139     12-13 Lipecki Mateusz, Kwit Oliwia                       OLIMP Wrocław             Polska           12-13/  58
 162     12-13 Wilga Wiktor, Kucharska Aleksandra                 FAN Ostrołęka             Polska           12-13/  58
 168        14 Ługowski Bartosz, Podgórska Marta                  FOCUS Kamień Pomorski     Polska              14/  58
 130     15-16 Kędzierski Michał, Szalast Kinga                   PASJA  Lublin             Polska           15-16/  58
 146     15-16 Opaliński Konrad, Mozdyniewicz Marta               PROGRESS Warszawa         Polska           15-16/  58
 161        17 Walisiak Przemysław, Kocoń Katarzyna               STREFA TAŃCA Warszawa     Polska              17/  58
 132        18 Klepacz Kacper, Cichowska Gabriela                 STREFA TAŃCA Warszawa     Polska              18/  58
 120        19 Furman Wojciech, Hamulska Dominika                 ISKRA Piła                Polska              19/  58
 135        20 Kowalski Michał, Wróblewska Aleksandra             BLUE CLASSIC Warszawa     Polska              20/  58
 167        21 Zięba Paweł, Paduch Klaudia                        FALA Sopot                Polska              21/  58
 155        22 Sowa Sławomir, Retfińska Julia                     FOCUS Dziwnów             Polska              22/  58
 144     23-24 Nogal Aleksander, Preś Katarzyna                   BLUE CLASSIC Warszawa     Polska           23-24/  58
 157     23-24 Szmit Maurycy, Migała Klaudia                      MUZA Olsztyn              Polska           23-24/  58
 125     25-26 Kamrat Dawid, Laskowska Klaudia                    FAN Ostrołęka             Polska           25-26/  58
 154     25-26 Sobczak Kamil, Schmidt Julianna                    LATINO CAFE Gdynia        Polska           25-26/  58
 117        27 Dytko Adrian, Dytko Aleksandra                     GRACJA Zielona Góra       Polska              27/  58
 140     28-29 Matyja Jacek, Cieślak Martyna                      ISKRA Piła                Polska           28-29/  58
 141     28-29 Michalak Krystian, Rząp Patrycja                   AKADEMIA TAŃCA Warszawa   Polska           28-29/  58
 110     30-31 Andersen Robert, Piotrowska Aleksandra             FALA Sopot                Polska           30-31/  58
 136     30-31 Kozów Dawid, Kozów Karolina                        OLIMP Wrocław             Polska           30-31/  58
 142        32 Mielcarek Błażej, Rokicka Aleksandra               FOCUS Olsztyn             Polska              32/  58
 126     33-34 Karkosz Filip, Magdziarz Katarzyna                 ASTRA Szczecin            Polska           33-34/  58
 152     33-34 Safaryn Robert, Staniak Aleksandra                 BLUE CLASSIC Warszawa     Polska           33-34/  58
 124     35-37 Kacperski Robert, Kaczmarek Kinga                  ASTRA Szczecin            Polska           35-37/  58
 129     35-37 Kasprzak Konstanty, Żółkiewska Katarzyna           DANCE TEAM Dobrzeń Wielki Polska           35-37/  58
 150     35-37 Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna                  DŻET Rzeszów-Boguchwała   Polska           35-37/  58
 128        38 Kasiński Kamil, Kucapska Agata                     ISKRA Piła                Polska              38/  58
 159        39 Tabaczyk Fabian, Harla Magdalena                   ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz Polska              39/  58
 109     40-42 Adamek Mateusz, Adamiak Zuzanna                    PASJA  Lublin             Polska           40-42/  58
 127     40-42 Karwacki Sebastian, Zimnawoda Klaudia              LATINO CAFE Gdynia        Polska           40-42/  58
 151     40-42 Pujanek Radosław, Omyła Wiktoria                   IMPULS Chorzów            Polska           40-42/  58
 148        43 Paczyński Paweł, Karasek Małgorzata                GEST Bydgoszcz            Polska              43/  58
 123        44 Gułaj Sebastian, Bojanowska Roksana                CIEŚLAK Jelenia Góra      Polska              44/  58
 112     45-46 Biazik Michał, Rzetelska Agata                     STYL Żary                 Polska           45-46/  58
 163     45-46 Wójcik Piotr, Dąbrowska Wiktoria                   CONTRA Warszawa           Polska           45-46/  58
 111        47 Bernat Marcin, Wenerska Zuzanna                    IMPULS Świdnica           Polska              47/  58
 147        48 Oszczyk Jakub, Bakierska Kinga                     SWING Łomianki            Polska              48/  58
 165        49 Zaborowski Krystian, Topka Oliwia                  GRACJA Iława              Polska              49/  58
 134     50-51 Kowal Marcin, Ziętara Dominika                     AKADEMIA TAŃCA Warszawa   Polska           50-51/  58
 138     50-51 Lechocki Łukasz, Gerlach Klaudia                   CALIPSO Żary              Polska           50-51/  58
 116        52 Drzewiecki Miłosz, Telesz Oliwia                   LATINA Wolsztyn           Polska              52/  58
 121        53 Gałwa Grzegorz, Mikołajczyk Natalia                CALIPSO Żary              Polska              53/  58
 164     54-55 Włodarczak Kasper, Jagielska Marta                 PROGRESS Kwidzyn          Polska           54-55/  58
 166     54-55 Zabrodzki Przemysław, Górnicka Krystyna            MAKO Sulejówek            Polska           54-55/  58
 149        56 Potrepko Karol, Michalska Aleksandra               DANCE DANCE Toruń         Polska              56/  58
 156        57 Stachjuk Paweł, Mularczyk Julia                    FENIKS Białystok          Polska              57/  58
 122        58 Grzybek Artur, Korzycka Anna                       ST. KREACJI TAŃCA Bydgosz Polska              58/  58
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/16 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 109     XX XX  4 XX XXX XX  7 XXX XXXXX  8 XX XX  X   5 XXX   XXX  6    30     48-49
 110  XXXXXXXX  8 XXXX X X   6 XXXXX XXX  8 XXXXXXX    7 X XX XXXX  7    36     38-41
 111   X XX  X  4 X XXXX XX  7 X XXXX  X  6 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7    33     45-46
 112 XX XX XXX  7   X X X X  4 XXXXXX XX  8   XXXXXXX  7 XXXXXX XX  8    34     43-44
 113 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    44       5-6
 114 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    43      7-16
 115 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43      7-16
 116 X XXXXXXX  8 X   X   X  3 X  XX X X  5 X  XXXXXX  7 X  XX XX   5    28          
 117 XXXXXXXX   8 XXXXX XX   7 XXXXX XXX  8  XXXX XXX  7  XXXXXXXX  8    38     30-32
 118 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 119 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43      7-16
 120 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7    41     19-23
 121 XX  X XXX  6 XX    X X  4  X XX  XX  5  X XXX XX  6 X  XXXXX   6    27          
 122  X X   X   3   X XX XX  5 XXXX XXX   7    XX  X   3   X    X   2    20          
 123 XXXXXXXXX  9 XXXX  XXX  7 XXXXX X X  7 XXXXXXX X  8 X X XXX X  6    37     33-37
 124  XXXX X X  6 XX XXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXX X  8  XXXXX XX  7    37     33-37
 125 XXX  XXX   6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9    40     24-26
 126  XX XXXXX  7   X XXXX   5  XXXXXXX   7 XXX  XXXX  7 XXXXXXX X  8    34     43-44
 127 X  X X XX  5 XXXXXXX X  8 XXX XXXXX  8 X XXX  X   5 X  XX X    4    30     48-49
 128 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 X XX X XX  6 XXX X XXX  7 XXX X  XX  6    36     38-41
 129 X XX X X   5  XX  X X   4 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7  XXXXXXX   7    32        47
 130 XXX X XXX  7 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40     24-26
 131 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 132 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8    42     17-18
 133 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 134  XXXXXX    6 XXX X XXX  7 XXXX   XX  6 X X XXXX   6 XX  X X    4    29          
 135 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    44       5-6
 136 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    41     19-23
 137 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    43      7-16
 138 XX XXXXXX  8 X XXXXXX   7  X   XX    3 XXX X XXX  7  X   XXX   4    29          
 139 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    43      7-16
 140 XXXXXXXXX  9  X XXXXX   6   XXXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    39     27-29
 141 XXXXXXXX   8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43      7-16
 142 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43      7-16
 143 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-4
 144 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8    41     19-23
 146 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXX  X  6 XXXXXXX X  8    40     24-26
 147 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXX     5 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    39     27-29
 148 XXXXXX XX  8 XXX X  X   5 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX X XXX   6    37     33-37
 149 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 X  X    X  3       X X  2    X   XX  3    24          
 150 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7 X XXXXXX   7  XXXXXXX   7 XX  XXXXX  7    37     33-37
 151 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  XXXXXX  7 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9    41     19-23
 152 XXXX X XX  7 X XX  XXX  6 XXX XXXXX  8 X XXXX XX  7 XXXXX XXX  8    36     38-41
 153 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    43      7-16
 154 XXXX XXX   7 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7 XXXXXXXXX  9    39     27-29
 155 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8   X   XXX  4 XXXXXXXXX  9    37     33-37
 156   XX  X X  4    XX   X  3  XX        2   XXXXX X  6 XXXXXX XX  8    23          
 157 XXXXXXXX   8 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXX  XXXX  7  XXXXXXX   7    38     30-32
 158 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    42     17-18
 159 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXX     5 XXXXXX  X  7 X XXX X X  6    36     38-41
 161 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    43      7-16
 162 XXXXX XXX  8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXX XXXX  7    41     19-23
 163 X XX   X   4 XXXXXXXX   8 XX XXXX    6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    35        42
 164 X XXXXX X  7 XXXX X  X  6 X  XXX  X  5 XX X X XX  6    X X     2    26          
 165 XXXXXXXXX  9  X XXXXXX  7 XX  X XXX  6 XXXXXXXXX  9 XXX XX XX  7    38     30-32
 166       X X  2  X XXXX X  6  XX XXXX   6  X   XXXX  5 XXX  XXXX  7    26          
 167  XXXXXX X  7 XXXX  XXX  7 X    XXXX  5 XXXX XXX   7 XXXXX X X  7    33     45-46
 168 XXX XXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43      7-16
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 109            0     X      1 XX  X      3 X  XX      3 X  XX      3    10          
 110 XXX        3 X X  XX    4 X     XX   3 XXX XX     5 X XX X     4    19          
 111     X      1     X      1    X X     2            0     X      1     5          
 112 X X        2  X   X  X  3            0 X          1            0     6          
 113 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX  XXX  7 XXXXXXXXX  9    42         3
 114 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    43         2
 115 XXX X X X  6 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXX XX X  7 XXX XXXXX  8    38      9-10
 117   X  XXX   4   X X X X  4   X   X    2  XXXXXX X  7   X X XX   4    21     25-27
 118 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 119 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 X XX XXXX  7 X XX XXXX  7 XXXX XXXX  8    39         8
 120    X XX X  4   X XXX X  5  XXXX XXX  7   X XX XX  5   XXXXXXX  7    28     14-16
 123      X  X  2  X         1     X      1     X   X  2     X      1     7          
 124    X    X  2 XX      X  3  X  X   X  3 XX         2 XX  X   X  4    14          
 125 XX XX      4  XXXXX X   6 XX  XX X   5 XXXX   X   5 XXXXX XX   7    27     17-20
 126   X X  X   3 X     XX   3            0  X  XX X   4 XX   XXX   5    15          
 127 X  XX      3            0 X       X  2     XX     2 X X X      3    10          
 128   X X      2  XX X      3   X X      2   X X      2   XXX   X  4    13          
 129  X X X XX  5    X X X   3      X X   2      XXX   3      X     1    14          
 130   XX XXX   5  XXX XXXX  7  XX  X X   4   X  XXX   4  X X XXX   5    25        21
 131 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8    41       4-6
 132 XXXX XXX   7 XXXXXX  X  7  XXX X  X  5  X  XX     3 XXX  XX X  6    28     14-16
 133 XXX XXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXX X  7 X XX XX X  6    38      9-10
 135 XX  XX  X  5  XXXXX XX  7  X  XX X   4 XXX XX X   6 X X XX X   5    27     17-20
 136    X XXXX  5    X XX    3 XX X  X    4    X  X    2  XXX XX    5    19          
 137 X  XXX XX  6 X XXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 X XXX XXX  7 XX XXXXXX  8    37     11-12
 139  XXXXXX X  7 XXXX XXX   7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    40         7
 140 X  XXX X   5 X   XX XX  5 X   X XX   4 X   X  X   3 X   X  X   3    20          
 141 XX   XX    4 XX XX X X  6    X XX    3    X XX X  4    X  X X  3    20          
 142       X X  2      XXX   3 XX   XXX   5 X   X XXX  5    X  X X  3    18          
 143 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8    41       4-6
 144   X XXXXX  6  X  X      2 X  X  XXX  5 XXX  XX X  6 XX     X   3    22        24
 146 XXXXXX XX  8   XXX  XX  5 XXXX  X X  6  XXXXXXXX  8  XX XXX X  6    33        13
 147  X         1            0   X        1      X  X  2            0     4          
 148  X  X X X  4            0     X   X  2  X         1      X     1     8          
 150  X X   X   3   XX   XX  4  X X   XX  4       XX   2        X   1    14          
 151            0      X  X  2 X   XXX    4         X  1  X  XX     3    10          
 152 X X X  X   4 X   X X    3 X X     X  3 X XX       3 X      X   2    15          
 153 XXX  XXXX  7 XX X XXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXX   7 X XXX XXX  7    37     11-12
 154 XX X XXXX  7 X  X       2  XX  X X   4 XX X   XX  5  X X X XX  5    23        23
 155 XX  X  X   4 X X X  X   4   XX X X   4 X XXX  X   5   XXX  X   4    21     25-27
 157  XXX XXX   6 X    XXX   4 XXXX X XX  7 XX XXX XX  7  X X X X   4    28     14-16
 158 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XX  XXXX  6 XXXXXXXXX  9    41       4-6
 159            0 XXXX       4 X  X       2  X X  X    3   X     X  2    11          
 161 X XXXX     5 XX XX  X   5 XX X X  X  5 XX XXX  X  6 XX X XX X  6    27     17-20
 162   X   X    2   X   XX   3  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7  XX    XX  4    24        22
 163 X   X      2            0    X       1    X       1    X X     2     6          
 165    X       1            0     X      1     X      1            0     3          
 167  X X XXXX  6  X X  X X  4 X   X X X  4       X X  2 XX  X X X  5    21     25-27
 168  XX X X X  5 XXX X XXX  7   X X X    3  XX X XXX  6  XX X XXX  6    27     17-20
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 113    XX XXX  5 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    XX XXX  5   XX   XX  4    31        10
 114 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 115 XXX XXX    6 XXX  XX    5 XXXXXX  X  7 XXX XXX X  7 XXX XXX X  7    32         9
 117            0   X        1            0            0            0     1          
 118 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 119 X XX XXXX  7 X  X XXXX  6 XX XXXXXX  8 X  X XXXX  6 XX   XXXX  6    33       7-8
 120    X   XX  3      X XX  3     XX  X  3     X  XX  3    XXX XX  5    17          
 125 X      X   2 X          1     X      1            0 X   X      2     6          
 130   XX X X   4   X  XXX   4  XX  XXX   5  XX  X X   4   XX XXX   5    22        13
 131  XXXXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXX XXX   7  XXX XXX   6    36         5
 132 XX X  X X  5  X XXX  X  5            0    XXX     3  XXXX   X  5    18          
 133 X XXXXX X  7 X XXXXX X  7 X XXXXXXX  8 X XXXXX X  7 X XXXXX    6    35         6
 135      X X   2  X   X X   3  X   X X   3  X  XX X   4  X   X X   3    15          
 137 XX XXX     5 XX XX   X  5 XX X X     4 X  X       2 XX XXX     5    21     14-16
 139 XX XXX  X  6 XX XX      4 XXXXX X X  7 XXXXX XX   7 XX XX X X  6    30        11
 143 XXXXX XXX  8 XXXXXXX    7 XXXX  XX   6 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    38         4
 144 X X        2     X   X  2            0  X         1       X X  2     7          
 146  XX X X X  5   X   X X  3 X X   XXX  5  XXX  X X  5   X   X X  3    21     14-16
 153 XXX  XXXX  7 XXXX XXX   7  XX  XXX   5 XXX XXXX   7 XXX XXXX   7    33       7-8
 154 X          1 X    X     2       XX   2 X          1            0     6          
 155        X   1    X   XX  3    X    X  2    X    X  2 X X        2    10          
 157  X     X   2  X     X   2            0      X X   2        X   1     7          
 158 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    43         3
 161    X    X  2 X  XX      3 X  XXX     4 X  X X  X  4 XX XXX  X  6    19          
 162  XX XXX    5   X X  XX  4   X    XX  3  XX  XXXX  6   X   XX   3    21     14-16
 167     XX  X  3       X X  2     X   X  2   X X   X  3    X       1    11          
 168  XX X X    4  XX X XXX  6 XXXXX X X  7 XXX X X    5 XX  X  XX  5    27        12
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 113    X   X   2    X       1   XXX  X   4    X       1    XX  X   3    11          
 114 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    41         2
 115 XXX  X     4 XX   X     3 X    X     2 XX         2 XX   X     3    14          
 118 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45         1
 119      XXX   3      XXX   3      XXX   3   X  XXXX  5      XXX   3    17         6
 130            0  X         1            0            0            0     1          
 131  XX        2  X     X   2  XX        2  XX   XX   4  X         1    11          
 133 X XXXXX X  7 X XXXXX X  7 X XXXXX X  7 X XXXX  X  6 X XXXXX X  7    34         3
 137 X  X       2 X  X       2 X  X       2 X  X       2 X  X       2    10          
 139     X      1     X      1 X   X      2 XX         2            0     6          
 143 XXXXX X X  7 XXXXX   X  6 XXXX  X X  6 XXXXX XXX  8 XXXX  X X  6    33         4
 146            0   X        1            0            0            0     1          
 153        X   1   X   XX   3       XX   2     XXXX   4   X X  X   3    13          
 158  X  XXXXX  6     XXXXX  5  X  XX XX  5     XX  X  3   X XXXXX  6    25         5
 162         X  1         X  1  X      X  2            0  X      X  2     6          
 168  X         1  X         1            0            0            0     2          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-18, Klasa: Mistrz. Polski, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 114 442442322 2.0 431432422 2.0 532324322 2.0 521422322 2.0 431432222 2.0   10.0    2
 118 111211111 1.0 112211111 1.0 111111111 1.0 112211111 1.0 112211111 1.0    5.0    1
 119 555663246 6.0 666663346 6.0 455662246 5.0 455663246 6.0 556663346 6.0   29.0    6
 133 363324664 3.0 353324564 4.0 263433463 3.0 264334664 4.0 263324663 3.0   17.0    3
 143 224156553 4.0 224156253 3.0 324256554 4.0 333146453 3.0 324145455 4.0   18.0    4
 158 636535435 5.0 545545635 5.0 646545635 6.0 646555535 5.0 645556534 5.0   26.0    5
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS