Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

19 X 2014 - Kalwaria Zebrzydowska k/Krakowa


Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "PROFESSIONAL DANCE 2014"
O Puchar Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów
Protokół przeklasyfikowania

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "PROFESSIONAL DANCE 2014"
O Puchar Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska
Kalwaria Zebrzydowska, ul.Adama Mickiewicza 14, Hala Sportowa przy ZS
Organizator: Professional Dance Głogoczów
Prowadzenie: Ada Wantuch
Muzyka: STUDIO 81 Marcin Klekotko
Obsługa medyczna: 
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, E, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, D, Kombinacja 8T
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
10-11, Open, Standard-4
10-11, Open, Latin-4
14-15, Grand Prix, Standard
14-15, Grand Prix, Latin
12-13, C, Standard
12-13, D, Kombinacja 8T
12-13, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
12-13, E, Kombinacja 8T
Pow. 15, B, Latin
16-20, Grand Prix, Standard
16-20, Grand Prix, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 ADEEM Nowy Sącz              1
   2 AKSEL - Rzeszów              8
   3 ART-CMG - Radom              1
   4 ArtDance - Kraków            6
   5 AXIS - Nowy Sącz             5
   6 BAWINEK - Kraków             4
   7 CENTRUM TAŃCA - Radom        4
   8 CORTE TOP DANCE - Warszawa   2
   9 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    5
  10 ELIDA - Mielec               1
  11 ELITA - Kraków               8
  12 EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów 7
  13 ESTET – Lwów                 9
  14 EVOLUTION - Kraków           8
  15 FANTAZJA - Kraków            6
  16 FORUM - Zabrze               1
  17 GASIEK - Rzeszów             7
  18 GOLDEN DANCE - Przemyśl      2
  19 GRACJA - Krosno              1
  20 IGLICA - Wrocław             3
  21 KIEPURA - Sosnowiec          7
  22 KLASA - Tarnów               6
  23 Klub CKiS - Skawina          8
  24 LIDER - Lublin               2
  25 LORDANCE - Wodzisław Śl.     2
  26 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wieliczka  6
  27 MARENGO - Dąbrowa Górnicza   1
  28 MAXDANCE - Wieliczka         1
  29 MISTRAL - Tarnowskie Góry    5
  30 M-TEAM - Kraków              6
  31 NOWY STYL - Bielsko-Biała    5
  32 POLISH CLUB - Warszawa       1
  33 PRESTIGE MOK - Mszana Dolna  2
  34 PROFESSIONAL DANCE Głogoczów 28
  35 RAGTIME - Kęty               12
  36 RYTM - Żory                  1
  37 SEMPRE - Kraków              1
  38 SKT AGH - Kraków             2
  39 SKT PASJA - Kraków           1
  40 STARDANCE - Kraków           1
  41 STYL - Kraków                16
  42 Szk. Tańca Gutovskyi Gliwice 2
  43 ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Bytom    2
  44 THOMAS DANCE - Kraków        2
  45 ZORBA - Mykanów              3
--------------------------------------
Na początek

Protokół przeklasyfikowania
----------------------------------------------
1. Nazwa turnieju:
   Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego "PROFESSIONAL DANCE 2014"
   O Puchar Burmistrza Miasta Kalwaria Zebrzydowska
2. Miejsce i data rozgrywania turnieju:
   Kalwaria Zebrzydowska, ul.Adama Mickiewicza 14, Hala Sportowa przy ZS
3. Nadano nowe klasy tańca następującym parom:
----------------------------------------------------------------------------------------------
Nr   Nazwisko i imię                                    Klub                      Kraj
----------------------------------------------------------------------------------------------
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Standard
 107 Karliński Kamil, Grempka Anna                      EVOLUTION - Kraków                        
Otrzymuje klasę: B w stylu: Standard
Para kategorii i klasy: Pow. 15 C w stylu: Latin
 113 Rylewicz Jarosław, Grunwald Monika                 BAWINEK - Kraków                          
Otrzymuje klasę: B w stylu: Latin
----------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad          III       Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   9         1 Symonenko Yuriy, Kozakevych Roksolana            ESTET - Lwów             Ukraina        0.0      0.0  0         1/   9
   5         2 Burnagiel Filip, Baran Martyna                   AXIS - Nowy Sącz                       56.0  1  78.0  2         2/   9
   3         3 Braun Patryk, Pyrdziak Katarzyna                 RAGTIME - Kęty                         20.0  1  36.0  2         3/   9
   1         4 Jasiński Karol, Kulpa Domninika                  ADEEM Nowy Sącz                        17.0  0  27.0  0         4/   9
   8         5 Boguta Maciej, Adamska Natalia                   EVOLUTION - Kraków                    111.0  0 120.0  0         5/   9
   6         6 Socha Adam, Wójcik Karolina                      GRACJA - Krosno                        75.0  1  83.0  1         6/   9
   2         7 Klimas Jakub, Grela Kamila                       PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            0.0  0   7.0  0         7/   9
  10         8 Dudek Szymon, Samek Magdalena                    STYL - Kraków                           0.0      0.0  0         8/   9
   7         9 Foszcz Adam, Woźniczka Alicja                    EVOLUTION - Kraków                     19.0  0  24.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          S          CH         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
   1 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X XX  X  4 XX XXXX  6    34         4
   2  X  XX   3  XX X    3   X      1  XX X X  4 XX  XXX  5  XX  X   3    19          
   3 XXX X X  5 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    37       1-2
   5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXX  X  5  XXXX X  5 XXXXXXX  7    35         3
   6 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 X  XXX   4 XXXX X   5 X XX X   4    30         6
   7 XXXX XX  6          0  XX   X  3 X X      2          0          0    11          
   8 X XXX X  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6   XXXX   4   XXXXX  5    33         5
   9   XXXXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXrX  6    37       1-2
  10          0 X  XX    3    X     1    XXX   3 XX  XXX  5 XX  X X  4    16          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           S           CH          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
   1 6244532 4.0 6544442 3.0 3544512 3.0 6446334 4.0 6546323 4.0 4545212 4.0   22.0    4
   3 3435123 2.0 3425256 4.0 6425354 4.0 2524222 2.0 3323234 2.0 2333434 3.0   17.0    3
   5 4321464 3.0 5331533 2.0 2231423 2.0 5232461 3.0 4232462 3.0 3221323 2.0   15.0    2
   6 2653256 5.0 2663165 6.0 5663165 5.0 3653646 6.0 5654556 6.0 6664556 6.0   34.0    6
   8 5566645 6.0 4256624 5.0 4356636 6.0 4365555 5.0 2465645 5.0 5456645 5.0   32.0    5
   9 1112311 1.0 1112311 1.0 1112241 1.0 1111113 1.0 1111111 1.0 1112161 1.0    6.0    1
                                                                      R      
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Koprowska                 Beata           I         Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Kowalczuk Mateusz, Tkocz Dominika                FORUM - Zabrze                         53.0  1  76.0  2         1/   4
  25         2 Stryjniak Krzysztof, Kotasińska Roksana          MARENGO - Dąbrowa Górnicza            125.0  3 142.0  4         2/   4
  26         3 Madej Miłosz, Wyrwa Emilia                       PROFESSIONAL DANCE Głogoczów           34.0  0  45.0  1         3/   4
  27         4 Wadoń Michał, Wadoń Agnieszka                    RAGTIME - Kęty                         12.0  0  17.0  0         4/   4
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  25 1212122 2.0 1212122 2.0 2222121 2.0 1232122 2.0 3231111 1.0 1131111 1.0 1231111 1.0 4131441 3.0   14.0    2
  26 4324443 4.0 4444444 4.0 4434444 4.0 4424443 4.0 1423222 2.0 2323332 3.0 2324333 3.0 1314113 1.0   25.0    3
  27 2443334 3.0 3333333 3.0 3343333 3.0 3343334 3.0 2344444 4.0 3444444 4.0 4443444 4.0 3443334 4.0   28.0    4
  28 3131211 1.0 2121211 1.0 1111212 1.0 2111211 1.0 4112333 3.0 4212223 2.0 3112222 2.0 2222222 2.0   13.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad          III       Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Grobecki Przemysław, Honkisz Wiktoria            STARDANCE - Kraków                    171.5  0 202.5  1         1/  12
  34         2 Bielec Krzysztof, Ćwiek Aleksandra               STYL - Kraków                         382.0  1 407.0  2         2/  12
  31         3 Pinkus Jakub, Doroz Klaudia                      STYL - Kraków                          49.0  2  68.0  3         3/  12
  40         4 Kowalik Michał, Łukacz Patrycja                  EVOLUTION - Kraków                    556.0  4 569.0  4         4/  12
  37         5 Dudek Kamil, Dąbrowska Karolina                  ELITA - Kraków                        489.5  2 501.5  2         5/  12
  30         6 Kasprzycki Radosław, Zwolińska Justyna           STYL - Kraków                         104.0  0 115.0  0         6/  12
  33       7-8 Witkowski Maciej, Walus Joanna                   NOWY STYL - Bielsko-Biała             274.0  0 283.0  0       7-8/  12
  38       7-8 Zdebski Michał, Niechciał Agnieszka              SEMPRE - Kraków                         0.0  0   9.0  0       7-8/  12
  36         9 Drylski Łukasz, Piórkowska Agnieszka             BAWINEK - Kraków                        5.0  0  13.0  0         9/  12
  32        10 Nocek Michał, Bujas Karolina                     SKT AGH - Kraków                       60.0  0  67.0  0        10/  12
  42        11 Łukasiewicz Łukasz, Oprzędkiewicz Elżbieta       STYL - Kraków                           0.0  0   6.0  0        11/  12
  41        12 Liszka Piotr, Piech Agnieszka                    BAWINEK - Kraków                      134.0  0 139.0  0        12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30 XXXX XX  6 XXXX X   5 XX  XXX  5 XXX XXX  6 X X X    3 XX  X    3  XX      2 X        1    31         5
  31 XXXX XX  6 XX       2     X    1 X X X X  4 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX XXX   5 XXX XXX  6    36         4
  32     XX   2  X  X X  3   XX X   3    X X   2    X     1    X     1      XX  2    X     1    15          
  33    XX X  3      XX  2          0 XX   X   3  X   X   2  X XXX   4    XX    2  X XXXX  5    21          
  34 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         1
  35 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    52         2
  36     X    1  X  X    2  X       1          0 X XX  X  4 X  X  X  3 X    XX  3  XX   X  3    17          
  37 XX       2 X    X   2     X X  2     X X  2 X   XXX  4   X  XX  3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    29         6
  38    X  X  2 X XX  X  4 XXXX XX  6 X XX X   4  XXX     3   X      1   X      1          0    21          
  40   X XXX  4   XXXXX  5 XXXXXX   6  XXXXXX  6  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XXXXXX   6    44         3
  41          0   X X    2          0          0          0          0          0          0     2          
  42 XXX      3   XX     2 XXXX  X  5  X X     2          0          0  XX      2          0    14          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30 4536655 5.0 5535565 6.0 3545462 4.0 5545465 5.0 6366666 6.0 6566666 6.0 6466666 6.0 6666666 6.0   44.0    6
  31 3255343 3.0 4246243 3.0 4326333 3.0 3336332 3.0 3154314 3.0 3143213 3.0 3152112 1.0 3152112 1.0   20.0    3
  34 2112522 2.0 2312624 2.0 2212624 2.0 2212623 2.0 2212222 1.0 1212122 1.0 2211323 2.0 2213223 2.0   14.0    2
  35 1421111 1.0 1121111 1.0 1131111 1.0 1121111 1.0 1431441 2.0 2421331 2.0 1523431 3.0 1321431 3.0   14.0    1
  37 5664264 6.0 3664352 4.0 6664256 6.0 4664254 4.0 5645155 5.0 5655455 5.0 5645254 5.0 5545355 5.0   40.0    5
  40 6343436 4.0 6453436 5.0 5453545 5.0 6453546 6.0 4523533 4.0 4334544 4.0 4334545 4.0 4434544 4.0   36.0    4
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad          III       Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80         1 Duda Dawid, Miterska Julia                       KIEPURA - Sosnowiec                   137.0  5 168.0  6         1/  12
  83         2 Puchała Mateusz, Książek Izabela                 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wieliczka            197.0  3 222.0  4         2/  12
  90         3 Dudek Marek, Matlęga Karolina                    STYL - Kraków                          90.0  1 109.0  2         3/  12
  92         4 Cinal Kacper, Kuźma Agata                        RAGTIME - Kęty                        121.0  1 134.0  1         4/  12
  89         5 Gruszka Bartłomiej, Brągiel Magdalena            THOMAS DANCE - Kraków                 261.0  3 273.0  3         5/  12
  82         6 Czarnik Kamil, Polewska Sandra                   KIEPURA - Sosnowiec                   137.0  2 148.0  2         6/  12
  87         7 Czort Szymon, Spirytulska Alicja                 ELITA - Kraków                          5.0  0  15.0  0         7/  12
  88         8 Kowalski Szymon, Struzik Lidia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała               5.0  0  14.0  0         8/  12
  81         9 Myśliwiec Michał, Rakowska Izabela               Klub CKiS - Skawina                    18.0  0  26.0  0         9/  12
  84     10-12 Łężniak Karol, Lewicka Patrycja                  PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            8.0  0  13.0  0     10-12/  12
  85     10-12 Kwaśny Arkadiusz, Kwaśny Sara                    GOLDEN DANCE - Przemyśl                44.0  0  49.0  0     10-12/  12
  86     10-12 Dudek Jan, Kmiecik Marcelina                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wieliczka             60.0  0  65.0  0     10-12/  12
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  80  X X XX  4  XXXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    29         1
  81    XXX   3     X    1 X   X    2 X   X    2          0     8          
  82 XX XXX   5  X  XX   3  XX XX   4  XXXXXX  6 XXXXXX   6    24         5
  83 XXXX  X  5 X XX XX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6    28         2
  84  XX      2   X   X  2 X X      2          0          0     6          
  85          0 X        1     X    1 X   X    2 X   X    2     6          
  86 X    XX  3          0      X   1  X       1      X   1     6          
  87 X X X    3 XX XX    4 X XX  X  4   X   X  2  XX X X  4    17          
  88  XX   X  3  XX  X   3   X  X   2   X  X   2   X      1    11          
  89 X X X    3 XXXX XX  6 XXXXX X  6 X XX  X  4 X  X  X  3    22         6
  90 XX XXXX  6 XX XXXX  6  X X XX  4 XX X XX  5 XX X XX  5    26         4
  92   XXXXX  5 X XXX X  5  XXX  X  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    27         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  80 3161211 1.0 2161111 1.0 1161211 1.0 1161111 1.0 1161111 1.0    5.0    1
  82 6456126 6.0 5456236 6.0 5356326 6.0 6336526 6.0 6536326 6.0   30.0    6
  83 5222333 2.0 6342322 2.0 6222132 2.0 5222242 2.0 5322244 3.0   11.0    2
  89 2644462 4.0 1614563 4.0 3633465 5.0 2644463 4.0 2644565 5.0   22.0    5
  90 1313645 3.0 3233645 3.0 2444654 3.0 3553655 5.0 3253633 2.0   16.0    3
  92 4535554 5.0 4525454 5.0 4515543 4.0 4415334 3.0 4415452 4.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad          III       Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89         1 Gruszka Bartłomiej, Brągiel Magdalena            THOMAS DANCE - Kraków                 241.0  2 274.0  3         1/  14
  81         2 Myśliwiec Michał, Rakowska Izabela               Klub CKiS - Skawina                    37.0  1  64.0  2         2/  14
  82         3 Czarnik Kamil, Polewska Sandra                   KIEPURA - Sosnowiec                   174.0  3 195.0  4         3/  14
  85         4 Kwaśny Arkadiusz, Kwaśny Sara                    GOLDEN DANCE - Przemyśl                94.0  2 109.0  2         4/  14
  90         5 Dudek Marek, Matlęga Karolina                    STYL - Kraków                          69.0  0  83.0  0         5/  14
  86         6 Dudek Jan, Kmiecik Marcelina                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wieliczka            113.0  0 126.0  0         6/  14
  92       7-8 Cinal Kacper, Kuźma Agata                        RAGTIME - Kęty                         90.0  1 101.0  1       7-8/  14
  93       7-8 Knapik Jakub, Knapik Aleksandra                  NOWY STYL - Bielsko-Biała             271.0  4 282.0  4       7-8/  14
  95         9 Orczyk Michał, Kardaś Aleksandra                 KLASA - Tarnów                        369.0  4 379.0  4         9/  14
  87     10-11 Czort Szymon, Spirytulska Alicja                 ELITA - Kraków                          6.0  0  14.0  0     10-11/  14
  96     10-11 Jendo Marceli, Wal Aleksandra                    KLASA - Tarnów                        130.0  3 138.0  3     10-11/  14
  94        12 Zając Maciej, Wrona Oliwia                       EVOLUTION - Kraków                     13.0  0  20.0  0        12/  14
  84        13 Łężniak Karol, Lewicka Patrycja                  PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            0.0  0   6.0  0        13/  14
  88        14 Kowalski Szymon, Struzik Lidia                   NOWY STYL - Bielsko-Biała               8.0  0  13.0  0        14/  14
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  81    XXX   3   XX  X  3 X  XXX   4 X  XXX   4 X XXXX   5    19       4-5
  82  X  XX   3  X XX X  4  XX  XX  4  XXX XX  5   X XXX  4    20         3
  84 XX    X  3     X    1  X       1          0   X      1     6          
  85 XX X X   4 X  X     2 XX XXX   5 XX   X   3 XX XXX   5    19       4-5
  86   XXX    3 X  X X   3 X XXXX   5 XX  XX   4     XX   2    17         6
  87 X  XXXX  5   X      1     X X  2   X X X  3     X X  2    13          
  88          0  X   XX  3          0          0    X     1     4          
  89 XXX X    4 XXX X X  5 XX X XX  5 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    26         1
  90 XXXXX X  6 XXX X    4 XX  X X  4 XX  X X  4 XX X  X  4    22         2
  92    X  X  2 XXX X X  5   XXX X  4    XX    2  X  X    2    15          
  93  XX  XX  4    XXXX  4 X    X   2   X  XX  3      XX  2    15          
  94          0 X    X   2   X      1 X X      2 X X      2     7          
  95   X  XX  3  X X X   3  XX   X  3  X X  X  3  X    X  2    14          
  96 X X      2   X  X   2   XX     2   XX     2 XXXX X   5    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  81 2634244 5.0 3512242 1.0 3522242 2.0 4514413 4.0 3612342 1.0   13.0    2
  82 6245313 3.0 6245311 2.0 5145114 4.0 5145144 5.0 5145113 3.0   17.0    3
  85 3353626 4.0 2353626 3.0 2363626 3.0 2253526 3.0 2353536 4.0   17.0    4
  86 5516535 6.0 5626434 6.0 6616535 6.0 6626635 6.0 6526625 6.0   30.0    6
  89 1421461 1.0 1431555 5.0 1231451 1.0 1331351 1.0 1431461 2.0   10.0    1
  90 4162152 2.0 4164163 4.0 4454363 5.0 3462262 2.0 4264254 5.0   18.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad          III       Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 111         1 Okarmus Bartłomiej, Żywiec Martyna               Klub CKiS - Skawina                   145.9  1 174.9  2         1/  10
 109         2 Kunda Szymon, Wróbel Justyna                     Klub CKiS - Skawina                   195.0  0 218.0  1         2/  10
 107         3 Karliński Kamil, Grempka Anna                    EVOLUTION - Kraków                    688.0  5 705.0  6         3/  10
 101         4 Kwiatek Dorian, Stopiak Sylwia                   PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            0.0  0  11.0  0         4/  10
 102         5 Czajka Mateusz, Kurleto Izabella                 ELITA - Kraków                         77.0  1  87.0  1         5/  10
 100         6 Nosal Karol, Gądek Monika                        FANTAZJA - Kraków                      48.0  0  57.0  0         6/  10
 103         7 Budek Krzysztof, Szczerbik Izabella              PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            0.0  0   8.0  0         7/  10
 110         8 Szafrański Sebastian, Klimas Marzena             PROFESSIONAL DANCE Głogoczów          372.0  1 379.0  1         8/  10
 104      9-10 Seweryn Daniel, Smarzyńska Katarzyna             SKT AGH - Kraków                      226.0  4 231.0  4      9-10/  10
 108      9-10 Wojtas Jan, Baran Paulina                        AXIS - Nowy Sącz                      125.0  0 130.0  0      9-10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 100 XX XX    4 X X X    3 X XXXX   5 X  X X   3 X XXXX   5    20         6
 101 X XX X   4 XXX  XX  5 XX X X   4 X  XXX   4 X XXXX   5    22         4
 102 XX XXXX  6  XXX XX  5 XX XXXX  6  X XXXX  5 XX XXXX  6    28         2
 103  XXXXXX  6   XXXX   4   X  XX  3  XX  XX  4   X   X  2    19          
 104 X X      2  X   X   2  X XX    3     X    1 XX  XX   4    12          
 107  X   XX  3 XXXXX X  6 XXX  XX  5  XX  XX  4  X   XX  3    21         5
 108   X X X  3          0   X X X  3 X XXX X  5    X     1    12          
 109 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXX  X  5  XXX  X  4    27         3
 110     X    1 XX XX X  5   X      1 XXX X    4 XXX X X  5    16          
 111 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 100 2665356 6.0 2656456 6.0 4666356 6.0 3466446 5.0 3566446 6.0   29.0    6
 101 4453434 4.0 4463334 4.0 3354444 4.0 4543354 4.0 4634354 3.0   19.0    4
 102 5544215 5.0 5542125 5.0 6545135 5.0 6655225 6.0 5453225 5.0   26.0    5
 107 6336623 3.0 6225613 3.0 5233613 3.0 5334613 3.0 6245613 4.0   16.0    3
 109 1112562 2.0 1114562 1.0 1112562 2.0 2112562 2.0 1122562 2.0    9.0    2
 111 3221141 1.0 3331241 2.0 2421221 1.0 1221131 1.0 2311131 1.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad          III       Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 103         1 Budek Krzysztof, Szczerbik Izabella              PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            0.0  0  27.0  1         1/   8
 113         2 Rylewicz Jarosław, Grunwald Monika               BAWINEK - Kraków                      180.0  5 201.0  6         2/   8
 107         3 Karliński Kamil, Grempka Anna                    EVOLUTION - Kraków                    459.0  1 474.0  2         3/   8
 106         4 Mandla Piotr, Gabryś Klaudia                     RAGTIME - Kęty                        388.0  4 397.0  4         4/   8
 114         5 Góra Mateusz, Maślanka Julia                     KIEPURA - Sosnowiec                   416.5  4 424.5  4         5/   8
 112         6 Sulawa Piotr, Fajkis Julia                       NOWY STYL - Bielsko-Biała             268.0  1 275.0  1         6/   8
 108         7 Wojtas Jan, Baran Paulina                        AXIS - Nowy Sącz                      129.0  2 135.0  2         7/   8
 100         8 Nosal Karol, Gądek Monika                        FANTAZJA - Kraków                     258.0  0 263.0  0         8/   8
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 100   X X    2   XXXX   4   XX X   3 X XX X   4 X XX XX  5    18          
 103 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXX    5  XXXXX   5    28       4-5
 106 XXX XXX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    31       2-3
 107 XX X XX  5 XX X XX  5  X XXXX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    28       4-5
 108 XXXXX X  6  X  XXX  4 XX    X  3  X  XXX  4 XX       2    19          
 112  XXX X   4 X X XXX  5 X X XXX  5   X XXX  4   X XXX  4    22         6
 113 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 114 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XX X  5 XX XXXX  6    31       2-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 103 3111636 3.0 3111636 2.0 3211635 2.0 3211624 1.0 3111424 1.0    9.0    1
 106 2434454 4.0 2434464 4.0 2543464 4.0 2533456 5.0 1533566 5.0   22.0    4
 107 6222521 1.0 6322541 3.0 6122541 1.0 6152531 3.0 6342631 3.0   11.0    3
 112 5646245 6.0 5646225 6.0 5636326 6.0 5626345 6.0 5626345 6.0   30.0    6
 113 1563112 2.0 1553112 1.0 1464113 3.0 1444212 2.0 2454213 2.0   10.0    2
 114 4355363 5.0 4265353 5.0 4355252 5.0 4365163 4.0 4265152 4.0   23.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad                    Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Gadocha Mateusz, Kowalska Magdalena                PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                   1/   7
 151         2 Kuźma Wojciech, Wiewiórka Julia                    RAGTIME - Kęty                                 2/   7
 155         3 Kamiński Michał, Płodzień Weronika                 GASIEK - Rzeszów                               3/   7
 156         4 Miś Jakub, Głodzik Justyna                         ELITA - Kraków                                 4/   7
 154         5 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Bytom                      5/   7
 150         6 Ryłko Michał, Więckowska Maja                      PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                   6/   7
 157         7 Biedroń Tymoteusz, Magnuska Katarzyna              ArtDance - Kraków                              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 150 5574657 6.0 5665757 6.0 4665756 6.0 4555756 5.0   23.0    6
 151 2211212 2.0 2221222 2.0 2131213 2.0 2221223 2.0    8.0    2
 152 1133121 1.0 1132111 1.0 1222121 1.0 1132111 1.0    4.0    1
 154 4655545 5.0 3554645 5.0 5554645 5.0 5664647 6.0   21.0    5
 155 7322434 3.0 7313434 3.0 3313332 3.0 3313432 3.0   12.0    3
 156 6446363 4.0 6446363 4.0 6446464 4.0 6446364 4.0   16.0    4
 157 3767776 7.0 4777576 7.0 7777577 7.0 7777575 7.0   28.0    7
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad                    Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 152         1 Gadocha Mateusz, Kowalska Magdalena                PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                   1/   7
 151         2 Kuźma Wojciech, Wiewiórka Julia                    RAGTIME - Kęty                                 2/   7
 155         3 Kamiński Michał, Płodzień Weronika                 GASIEK - Rzeszów                               3/   7
 150         4 Ryłko Michał, Więckowska Maja                      PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                   4/   7
 156         5 Miś Jakub, Głodzik Justyna                         ELITA - Kraków                                 5/   7
 154         6 Wiórek Maciej, Szołtysik Weronika                  ŚLĄSKA SZKOŁA TAŃCA Bytom                      6/   7
 157         7 Biedroń Tymoteusz, Magnuska Katarzyna              ArtDance - Kraków                              7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: Open, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 150 5424432 4.0 4535433 4.0 4334432 4.0 4444534 4.0   16.0    4
 151 2233214 2.0 2123224 2.0 2123224 2.0 2223222 2.0    8.0    2
 152 1141121 1.0 1241111 1.0 1241111 1.0 1131111 1.0    4.0    1
 154 7655775 6.0 7754776 7.0 7665776 6.0 5755766 6.0   25.0    6
 155 3312363 3.0 3312362 3.0 3412543 3.0 3312443 3.0   12.0    3
 156 4566546 5.0 5466545 5.0 6556355 5.0 7566355 5.0   20.0    5
 157 6777657 7.0 6677657 6.0 5777667 7.0 6677677 7.0   27.0    7
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Koprowska                 Beata           I         Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  58         1 Budzik Tomasz, Bartoszek Aleksandra                EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów                   1/  11
  51         2 Los Nazar, Lohyn Yuliya                            ESTET - Lwów              Ukraina              2/  11
  53         3 Nahirnyak Volodymyr, Vyshnevska Yevhenya           ESTET - Lwów              Ukraina              3/  11
  54         4 Śledź Karol, Domaradzka Julia                      IGLICA - Wrocław                               4/  11
  50         5 Polak Mikołaj, Stolarska Kinga                     GASIEK - Rzeszów                               5/  11
  60         6 Litorowicz Oskar, Karpińska Natalia                IGLICA - Wrocław                               6/  11
  56         7 Rozkuszka Dawid, Baniak Izabela                    EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów                   7/  11
  59         8 Kołodziej Wiktor, Moskała Janina                   PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                   8/  11
  55         9 Węgrzyn Kamil, Hałas Wiktoria                      M-TEAM - Kraków                                9/  11
  61        10 Jurek Oskar, Niezabitowska Katarzyna               PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                  10/  11
  57        11 Scąber Aleksander, Kwietniowska Oliwia             PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                  11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  50  XXX X   4     XXX  3 XXXX X   5 XXXXXXX  7  X XXX   4    23         4
  51 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33         2
  53 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    30         3
  54  X   XX  3  X  XXX  4 XX  XXX  5 XX  XXX  5  X  XXX  4    21       5-6
  55 X X      2 X X  X   3   X      1 X X      2 X X      2    10          
  56      XX  2 XXXX XX  6   XX XX  4   X  XX  3  XX  XX  4    19          
  57  XX X    3          0          0          0          0     3          
  58 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  59  X X     2  X X     2 XX       2  X X X   3 X  X     2    11          
  60 X XXXX   5 X XXX    4    XXX   3    XX X  3 X XXXXX  6    21       5-6
  61 X   X X  3          0     X X  2          0          0     5          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  50 6535643 5.0 6543633 5.0 6545425 5.0 6446434 5.0 6445514 5.0   25.0    5
  51 2412235 2.0 2412245 2.0 2412341 2.0 3512242 2.0 2512242 2.0   10.0    2
  53 4124462 4.0 4126352 3.0 4126262 3.0 4223353 3.0 4223353 3.0   16.0    3
  54 3256324 3.0 3234424 4.0 3353634 4.0 2334515 4.0 3334425 4.0   19.0    4
  58 1341111 1.0 1351111 1.0 1231113 1.0 1151121 1.0 1151131 1.0    5.0    1
  60 5663556 6.0 5665566 6.0 5664556 6.0 5665666 6.0 5666666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej         I         Wrocław              
B       Koprowska                 Beata           I         Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej      I         Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika          I         Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur           I         Kraków               
2       Wolak                     Mirosław        I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  60         1 Litorowicz Oskar, Karpińska Natalia                IGLICA - Wrocław                               1/  11
  61         2 Jurek Oskar, Niezabitowska Katarzyna               PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                   2/  11
  51         3 Los Nazar, Lohyn Yuliya                            ESTET - Lwów              Ukraina              3/  11
  58         4 Budzik Tomasz, Bartoszek Aleksandra                EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów                   4/  11
  53         5 Nahirnyak Volodymyr, Vyshnevska Yevhenya           ESTET - Lwów              Ukraina              5/  11
  57         6 Scąber Aleksander, Kwietniowska Oliwia             PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                   6/  11
  56         7 Rozkuszka Dawid, Baniak Izabela                    EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów                   7/  11
  62         8 Styś Szymon, Kraska Klaudia                        AKSEL - Rzeszów                                8/  11
  50         9 Polak Mikołaj, Stolarska Kinga                     GASIEK - Rzeszów                               9/  11
  59        10 Kołodziej Wiktor, Moskała Janina                   PROFESSIONAL DANCE Głogoczów                  10/  11
  63        11 Puchała Mateusz, Książek Izabela                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wieliczka                   11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  50     X X  2 X X X X  4       X  1 X     X  2       X  1    10          
  51 XXXX     4 XXXX     4 XXXX     4 XXXXX    5 XXXXX    5    22         6
  53 X XXXX   5   XXXX   4 XXX XXX  6  XX XX   4 X X XX   4    23         5
  56  X X XX  4  X X XX  4    X XX  3    X XX  3  X X XX  4    18          
  57 XX   XX  4 XXX      3 XXXXXX   6 XX X XX  5 XX XXXX  6    24         4
  58 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXX   6    30         2
  59  X       1  X       1  X       1  X       1  XX      2     6          
  60 X XXX X  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5    28         3
  61 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  62   X XX   3     XXX  3   X X    2   X X    2   X      1    11          
  63       X  1       X  1       X  1       X  1       X  1     5          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  51 5111566 5.0 4111366 2.0 4111365 2.0 2211365 1.0 4211365 3.0   13.0    3
  53 6224345 4.0 6224535 5.0 6224556 5.0 6124446 4.0 6124456 5.0   23.0    5
  57 4465653 6.0 5366653 6.0 5366633 6.0 5366622 6.0 5456632 6.0   30.0    6
  58 2552134 3.0 1543144 4.0 1542144 4.0 1553154 5.0 1562144 4.0   20.0    4
  60 3643211 1.0 3652221 1.0 3653221 1.0 4642233 3.0 2643213 1.0    7.0    1
  61 1336422 2.0 2435412 3.0 2435412 3.0 3435511 2.0 3335521 2.0   12.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Koprowska                 Beata                     Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  48         1 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna        KLASA - Tarnów                         83.0  2 112.0  3         1/  10
  53         2 Sobol Sergiusz, Meń Julia                        KLASA - Tarnów                        205.0  2 228.0  3         2/  10
  54         3 Bełz Nicolas, Słowiak Adrianna                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wieliczka            18.0  0  35.0  1         3/  10
  49         4 Kruszyna Wojciech, Wójcik Olivia                 PROFESSIONAL DANCE Głogoczów           70.0  1  81.0  1         4/  10
  57         5 Yarish Sviatoslav, Martyn Roksolana              ETSET - Lwów             Ukraina        0.0      0.0  0         5/  10
  51         6 Stefański Tomasz, Śliwka Urszula                 KIEPURA - Sosnowiec                    19.0  0  28.0  0         6/  10
  52         7 Adamczyk Mateusz, Kamińska Paula                 GASIEK - Rzeszów                        0.0  0   8.0  0         7/  10
  50         8 Kosal Kamil, Struk Natalia                       AXIS - Nowy Sącz                      115.0  1 122.0  1         8/  10
  56         9 Raczek Hubert, Woronka Emilia                    PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            0.0  0   6.0  0         9/  10
  55        10 Bała Jakub, Kaczmarek Aleksandra                 ArtDance - Kraków                      13.0  0  18.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  48 XX  X    3 XX XX    4  X  XX   3 XXX XXX  6 XX  XXX  5    21       5-6
  49  X XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
  50 X X XX   4 X X XX   4 X X XX   4 X  X X   3 X  X X   3    18          
  51  X XX X  4 XX XX    4 XXXX     4 XXXXX    5 XXXX     4    21       5-6
  52   XXXX   4 X  XXXX  5   XXX X  4    XX    2 X XXX    4    19          
  53 XX X  X  4 XXXX XX  6 X XXXXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6    28         2
  54 XXX XXX  6  X  X X  3 XX  XXX  5  XX XXX  5 XXX XXX  6    25         3
  55 XXX      3   X  X   2          0 X     X  2          0     7          
  56   XX XX  4   XX  X  3 XX X  X  4   X   X  2    X  X  2    15          
  57 X XX XX  5  XX  XX  4  XXX XX  5  XXX X   4  XX XXX  5    23         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 2145214 1.0 2144214 1.0 2165314 2.0 2255411 1.0 1154232 1.0    6.0    1
  49 3323442 2.0 3223442 2.0 5324553 5.0 4334355 4.0 4426445 5.0   18.0    4
  51 5251566 6.0 5461666 6.0 6252266 6.0 6162566 6.0 6262666 6.0   30.0    6
  53 6634321 3.0 6635321 3.0 3543431 3.0 3523222 2.0 3633323 2.0   13.0    2
  54 1562155 5.0 1552155 5.0 1631125 1.0 1641143 3.0 2541154 4.0   18.0    3
  57 4416633 4.0 4316533 4.0 4416642 4.0 5416634 5.0 5315511 3.0   20.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Mazurek                   Konrad                    Kraków               
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Ryba Arkadiusz, Skupień Zofia                    LORDANCE - Wodzisław Śl.               25.0  0  54.0  1         1/  10
  13         2 Klimek Wojciech, Jałocha Wiktoria                M-TEAM - Kraków                        16.0  0  39.0  1         2/  10
  21         3 Łysek Jakub, Bólad Aleksandra                    ArtDance - Kraków                      94.0  0 111.0  1         3/  10
  16         4 Kaczor Wojciech, Kaczor Agnieszka                GASIEK - Rzeszów                       22.0  0  33.0  0         4/  10
  17         5 Andruszko Jacek, Madaj Klaudia                   EVOLUTION - Kraków                     58.5  0  68.5  0         5/  10
  18         6 Macura Bogdan, Kogut Alicja                      RYTM - Żory                             5.0  0  14.0  0         6/  10
  15         7 Mizia-Ossoliński Bartosz, Strączyńska Gabriela   PROFESSIONAL DANCE Głogoczów           11.0  0  19.0  0         7/  10
  19       8-9 Stępień Jarosław, Grodzińska Dominika            ArtDance - Kraków                       8.0  0  14.0  0       8-9/  10
  20       8-9 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                 EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów           16.0  0  22.0  0       8-9/  10
  14        10 Gawin Daniel, Szumny Alicja                      ELITA - Kraków                         20.5  0  25.5  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         1
  13 XXXX  X  5 XX   XX  4 XX   X   3  XXX X   4 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XX X XX  5 XXX XXX  6    38       4-5
  14 X  XXX   4  XXX     3    X     1 X  X     2    X  X  2   XX     2      XX  2      X   1    17          
  15 XXXX     4      XX  2 XXX X    4 XXX X    4 X        1 XXX X X  5  XX      2 XXX X X  5    27          
  16  XXXXXX  6 X  XXXX  5 XXXXXX   6 XX XXXX  6    XXX   3    X     1   XX     2    X  X  2    31         6
  17     XXX  3 XX XXX   5    XXXX  4   XXXXX  5  XXXXXX  6 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XX XXX   5    40         3
  18 X  X XX  4 XXX XXX  6 X   X X  3 XX  XXX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X  XXX   4 X XX     3    38       4-5
  19  XX X    3   X      1  XX  XX  4   X  X   2 XXX      3  X   XX  3 XX  XXX  5  X   XX  3    24          
  20          0   XXX X  4  XXXXXX  6   X X X  3   X X    2   X  X   2  XX X    3  XXXX    4    24          
  21 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXXX  X  5 XXXX  X  5 XX XXXX  6 XX XX X  5 X XXX X  5 X XXXXX  6    44         2
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12 3222125 1.0 2112123 1.0 1326146 2.0 2234136 2.0 2111122 1.0 3111122 1.0 3221231 1.0 2112212 1.0   10.0    1
  13 2353561 3.0 3454662 5.0 3253661 3.0 3363662 3.0 1344211 2.0 1364211 2.0 1135143 2.0 1334121 2.0   22.0    2
  16 6411214 2.0 6341216 2.0 5111213 1.0 6111213 1.0 6436566 6.0 6626566 6.0 6616566 6.0 6626566 6.0   30.0    4
  17 5666636 6.0 5566535 6.0 6665524 6.0 5656524 6.0 3522645 4.0 4232635 3.0 4342624 4.0 4241435 3.0   38.0    5
  18 4535352 5.0 4635341 4.0 4544352 5.0 4545341 5.0 5255354 5.0 5445454 5.0 5454455 5.0 5455653 5.0   39.0    6
  21 1144443 4.0 1223454 3.0 2432435 4.0 1422455 4.0 4663433 3.0 2553343 4.0 2563312 3.0 3563344 4.0   29.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Koprowska                 Beata                     Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  50         1 Kosal Kamil, Struk Natalia                       AXIS - Nowy Sącz                      106.0  3 135.0  4         1/  10
  53         2 Sobol Sergiusz, Meń Julia                        KLASA - Tarnów                        146.0  2 169.0  3         2/  10
  48         3 Świędrych Krzysztof, Wiśniowska Katarzyna        KLASA - Tarnów                         95.0  4 112.0  5         3/  10
  58         4 Sączek Jakub, Smusz Martyna                      LORDANCE - Wodzisław Śl.               21.0  0  32.0  0         4/  10
  56         5 Raczek Hubert, Woronka Emilia                    PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            0.0  0  10.0  0         5/  10
  49         6 Kruszyna Wojciech, Wójcik Olivia                 PROFESSIONAL DANCE Głogoczów           76.0  1  85.0  1         6/  10
  54         7 Bełz Nicolas, Słowiak Adrianna                   MAŁOPOL.CEN.TAŃCA Wieliczka            19.0  0  27.0  0         7/  10
  51         8 Stefański Tomasz, Śliwka Urszula                 KIEPURA - Sosnowiec                     8.0  0  15.0  0         8/  10
  55         9 Bała Jakub, Kaczmarek Aleksandra                 ArtDance - Kraków                      13.0  0  19.0  0         9/  10
  52        10 Adamczyk Mateusz, Kamińska Paula                 GASIEK - Rzeszów                        0.0  0   5.0  0        10/  10
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  48 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XX X XX  5 XX XXXX  6 XXXX XX  6    27         4
  49  XXXXXX  6 XXX X    4 XXX X    4  XXXX    4 XXXX  X  5    23         6
  50 XXX  XX  5 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6    28       1-3
  51 XX X     3 XX       2 XX  X    3 XX       2 XX    X  3    13          
  52   X X    2   X      1   X      1   X      1   X X    2     7          
  53  X   XX  3 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    28       1-3
  54 X  XX X  4    XXXX  4    XXXX  4 X X XXX  5    XXX   3    20          
  55   XXX    3   XXXX   4   X      1   X  X   2     XX   2    12          
  56 XX XXX   5  XXXX X  5  XXXXXX  6  X XX X  4  XXXX    4    24         5
  58 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X XX XX  5 X XX XX  5    28       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  48 4551633 4.0 3631632 3.0 3641531 3.0 4632531 3.0 4622632 3.0   16.0    3
  49 6446465 6.0 6366555 6.0 5366655 6.0 5365655 6.0 5353545 5.0   29.0    6
  50 3162212 1.0 4242111 1.0 4132112 1.0 3251114 2.0 3131111 1.0    6.0    1
  53 2225341 2.0 1125424 2.0 2224223 2.0 2113322 1.0 2444223 2.0    9.0    2
  56 5634154 5.0 5553263 5.0 6553364 5.0 6544263 5.0 6566354 6.0   26.0    5
  58 1313526 3.0 2414346 4.0 1415446 4.0 1426446 4.0 1215466 4.0   19.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Koprowska                 Beata                     Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 122         1 Pasterz Paweł, Poźniak Gabriela                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała             157.0  1 185.0  2         1/   9
 129         2 Kunda Mateusz, Poskróbek Natalia                 Klub CKiS - Skawina                    53.0  0  75.0  1         2/   9
 123         3 Hejmej Damian, Dobranowska Dominika              PROFESSIONAL DANCE Głogoczów           31.0  0  47.0  1         3/   9
 126         4 Mróz Łukasz, Gil Wiktoria                        EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów          150.0  2 160.0  2         4/   9
 130         5 Kudziełko Patryk, Ćwiertka Aneta                 RAGTIME - Kęty                         12.0  0  21.0  0         5/   9
 127         6 Baran Paweł, Kania Agata                         SKT PASJA - Kraków                    122.5  0 130.5  0         6/   9
 128         7 Kruczała Michał, Urban Anna                      RAGTIME - Kęty                        257.0  4 264.0  4         7/   9
 120         8 Olszewski Rafał, Kołodziej Katarzyna             BAWINEK - Kraków                      218.0  1 224.0  1         8/   9
 125         9 Chmurzyński Aleksander, Kula Zuzanna             FANTAZJA - Kraków                      91.5  1  96.5  1         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 120     X    1 X X X X  4          0          0 X X      2     7          
 122 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 123  XXXXXX  6  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    30         5
 125   X      1    X     1    X     1   XX     2    X     1     6          
 126 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 127 XX X XX  5  X   XX  3 XXX  XX  5  XX   X  3  XX  XX  4    20         6
 128 XXX XX   5 X X  X   3 X   XX   3 X   XX   3     XX   2    16          
 129 X XXX X  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         3
 130 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XX XXXX  6 XXXXX X  6    31         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 122 1111222 1.0 1111222 1.0 1111122 1.0 1121222 2.0 1111322 1.0    6.0    1
 123 4532345 3.0 3532335 3.0 4552434 4.0 5533434 3.5 4433434 3.0   16.5    3
 126 5265433 4.0 4455443 4.0 3435343 3.0 3455343 3.5 3565243 4.0   18.5    4
 127 6356654 6.0 6366664 6.0 6266655 6.0 6366566 6.0 6356556 5.5   29.5    6
 129 2423111 2.0 2223111 2.0 2323211 2.0 2212111 1.0 2222111 2.0    9.0    2
 130 3644566 5.0 5644556 5.0 5644566 5.0 4644655 5.0 5644665 5.5   25.5    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Koprowska                 Beata                     Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64         1 Góra Krzysztof, Zielińska Oliwia                 ELITA - Kraków                         20.5  0  48.5  1         1/   9
  67         2 Pavlyk Bohdan, Hula Oksana                       ESTET – Lwów             Ukraina        0.0      0.0  0         2/   9
  71         3 Pawica Mikołaj, Potocka Aniela                   RAGTIME - Kęty                        109.0  1 125.0  2         3/   9
  70         4 Sadowski Radosław, Matuszczyk Alicja             EVOLUTION - Kraków                    167.5  2 177.5  2         4/   9
  65         5 Smolarek Marcel, Roszak Julia                    RAGTIME - Kęty                         20.0  1  29.0  1         5/   9
  68         6 Połetek Patryk, Dudek Lidia                      STYL - Kraków                          38.0  0  46.0  0         6/   9
  66         7 Wanago Paweł, Balon Katarzyna                    STYL - Kraków                         107.0  0 114.0  0         7/   9
  76         8 Czopek Jan, Ćwierz Emilia                        PROFESSIONAL DANCE Głogoczów           28.0  0  34.0  0         8/   9
  73         9 Adamus Maksym, Stachera Nina                     MAXDANCE - Wieliczka                   26.0  0  31.0  0         9/   9
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          S          CH         R          J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    55         1
  65 XXXXXX   6  XXXX    4 X   X    2   XXXX   4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX X   5 XX XXX   5    38       5-6
  66 XX XX X  5  X   X   2 XX XXXX  6 XXXX XX  6  X  X    2  X XXXX  5 XXX X X  5 XXX  XX  5    36          
  67 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXX   6    50         3
  68  X X XX  4 X  XXXX  5  X X XX  4 XXX X X  5  XXX X   4 XXX X X  5 X XXXXX  6   XXXXX  5    38       5-6
  70 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         2
  71 XXX XX   5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6  XXXXXX  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XX XX X  5    47         4
  73   X   X  2   X      1   X      1          0 X        1          0          0       X  1     6          
  76          0 X X   X  3   X      1       X  1 X  XX X  4    XX    2  X       1   X      1    13          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           S           CH          R           J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  64 5223112 1.0 1122111 1.0 1122113 1.0 1123112 1.0 1132114 1.0 1122113 1.0 1122223 2.0 1122124 1.0    9.0    1
  65 2556564 5.0 4556654 5.0 6656666 6.0 6566666 6.0 6256465 6.0 5356655 5.0 4346665 6.0 5256653 4.0   43.0    5
  67 3414321 2.0 5414322 3.0 4414331 3.0 4414421 4.0 3513326 2.0 4411226 2.0 5411114 1.0 2411215 2.0   19.0    2
  68 6665635 6.0 6665566 6.0 5565555 5.0 5655545 5.0 5465552 5.0 6665462 6.0 6655542 5.0 6665342 6.0   44.0    6
  70 1332446 4.0 3243445 4.0 3343442 4.0 3332353 3.0 4324631 4.0 2234531 3.0 2234431 3.0 3333431 3.0   28.0    4
  71 4141253 3.0 2331233 2.0 2231224 2.0 2241234 2.0 2641243 3.0 3543344 4.0 3563356 4.0 4544566 5.0   25.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Koprowska                 Beata                     Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                  Klub                     Kraj           Klasyfikacja      Miejsce/L.s.
                                                                                                        Przed    Po                   
                                                                                                        PKT P    PKT P                
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Podraza Daniel, Filipowicz Agnieszka             STYL - Kraków                         362.0  5 397.0  6         1/  16
 140         2 Kunda Szymon, Wróbel Justyna                     Klub CKiS - Skawina                    31.0  0  60.0  1         2/  16
 132         3 Stelmachowski Adam, Księżarczyk Donata           STYL - Kraków                         279.0  6 302.0  7         3/  16
 138         4 Górny Tomasz, Foryś Sandra                       STYL - Kraków                         276.0  6 293.0  6         4/  16
 124         5 Gołąb Artur, Jureczko Marta                      Szk. Tańca Gutovskyi Gliwice           20.0  0  36.0  0         5/  16
 139         6 Nazaruk Michał, Morbitzer Justyna                M-TEAM - Kraków                        45.0  0  60.0  0         6/  16
 125       7-8 Chmurzyński Aleksander, Kula Zuzanna             FANTAZJA - Kraków                      89.0  0 102.0  0       7-8/  16
 133       7-8 Ciurko Hubert, Kuźniar Daria                     AKSEL - Rzeszów                        58.0  0  71.0  0       7-8/  16
 142         9 Martyn Rostyslav, Havryliv Anna                  ESTET - Lwów             Ukraina        0.0      0.0  0         9/  16
 126     10-11 Mróz Łukasz, Gil Wiktoria                        EMiKa Pałac Młodzieży Tarnów           96.5  1 106.5  1     10-11/  16
 134     10-11 Łobodziński Paweł, Bis Klaudia                   AKSEL - Rzeszów                       110.0  2 120.0  2     10-11/  16
 123        12 Hejmej Damian, Dobranowska Dominika              PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            0.0  0   9.0  0        12/  16
 141        13 Szafrański Sebastian, Klimas Marzena             PROFESSIONAL DANCE Głogoczów            5.0  0  13.0  0        13/  16
 136        14 Karpiński Marcin, Jaruszowiec Patrycja           MISTRAL - Tarnowskie Góry              24.0  0  31.0  0        14/  16
 128        15 Kruczała Michał, Urban Anna                      RAGTIME - Kęty                         83.0  0  89.0  0        15/  16
 135        16 Sajek Mikołaj, Lorkowska Oliwia                  ELIDA - Mielec                         54.0  0  59.0  0        16/  16
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 123 XX XXXX  6  X X XX  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XX XX  5    28       6-7
 124 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    33       2-3
 125 X XX  X  4 X XX XX  5 X XX XX  5 X XX XX  5 XXXX     4    23     12-13
 126  XX XX   4 XXX XX   5 XXX XX   5 XXX XX   5 XX  XX   4    23     12-13
 128      X   1 XX X X   4 XX XXXX  6 XXXX X   5 XX X X   4    20          
 132 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    31         4
 133  XXXXXX  6  XXXXX   5  X XXXX  5  X XXXX  5  X XXXX  5    26         9
 134 X XXXXX  6 X X XX   4 X   XXX  4 X XX X   4 XXXXX X  6    24     10-11
 135  X   XX  3   X X X  3   X X X  3     X X  2   X X X  3    14          
 136 X XXX    4 X XXXXX  6 X XXX    4 X   XXX  4 XXX X    4    22          
 137 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 138 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    33       2-3
 139 XX XXXX  6  X XXXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5    29         5
 140 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XX X     3 XXXXX X  6 X XXXXX  6    27         8
 141 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXX X    4 XX  X    3 X X XXX  5    24     10-11
 142 XXX      3 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    28       6-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 123       X  1       X  1       X  1  X X     2  X XX    3     8          
 124 X XX  X  4 X X  XX  4 XXX X X  5 X X   X  3 XXX   X  4    20         6
 125 X X  XX  4 X XX     3 X  X     2 X  XXXX  5 X  X X   3    17          
 126 XX  XX   4  X   X   2  X   X   2  X       1          0     9          
 132  XXXX    4  XXX  X  4 XX X XX  5  XXXXXX  6  XXX XX  5    24         2
 133  X  XXX  4     XXX  3  X  XXX  4     XXX  3     XXX  3    17          
 134 X        1 X        1 X X X    3 X        1 X X X    3     9          
 137 X  XXXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29         1
 138  XXXXX   5  X XXX   4   XXXXX  5  XX  X   3  XX XXX  5    22       3-4
 139  X X XX  4  X XXXX  5  X X X   3  X XXXX  5  X X XX  4    21         5
 140  XXXX    4 XXXXX    5  XXXX    4 XXXXX    5 XX XX    4    22       3-4
 141          0  X  X    2          0          0          0     2          
 142 X X      2 X X      2 X X      2 X X      2 X X      2    10          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 124 2435651 4.0 2425552 4.0 2526653 6.0 2435653 5.0 2436553 5.0   24.0    5
 132 4152142 2.0 4364343 3.0 5353234 3.0 5254145 4.0 5264444 4.0   16.0    3
 137 1541213 1.0 1541211 1.0 1441311 1.0 1541411 1.0 1541211 1.0    5.0    1
 138 5626524 6.0 5636434 5.0 4635442 4.0 4626536 6.0 4625332 3.0   24.0    4
 139 6363435 5.0 6252625 6.0 6262525 5.0 6363322 3.0 6353626 6.0   25.0    6
 140 3214366 3.0 3113166 2.0 3114166 2.0 3112264 2.0 3112165 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Koprowska                 Beata                     Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   6         1 Tama Mikołaj, Kuśnierz Sylwia                      AKSEL - Rzeszów                                1/  19
   9         2 Adamek Mateusz, Adamiak Zuzanna                    LIDER - Lublin                                 2/  19
   3         3 Górny Tomasz, Foryś Sandra                         STYL - Kraków                                  3/  19
   2         4 Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      4/  19
  14         5 Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela               ZORBA - Mykanów                                5/  19
  17         6 Frach Dominik, Nabiałek Joanna                     ZORBA - Mykanów                                6/  19
   1       7-8 Chmiel Kamil, Sawuła Joanna                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała                    7-8/  19
  15       7-8 Loppe Dominik, Wójcicka Julia                      KIEPURA - Sosnowiec                          7-8/  19
  16      9-10 Domiter Hubert, Wąsacz Karolina                    M-TEAM - Kraków                             9-10/  19
  19      9-10 Bronowski Karol, Lorenc-Kozik Kamila               M-TEAM - Kraków                             9-10/  19
  11     11-12 Kunda Mateusz, Poskróbek Natalia                   Klub CKiS - Skawina                        11-12/  19
  18     11-12 Gołąb Artur, Jureczko Marta                        Szk. Tańca Gutovskyi Gliwice               11-12/  19
   5     13-14 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                    PRESTIGE MOK - Mszana Dolna                13-14/  19
  10     13-14 Stąpor Michał, Kroczek Klaudia                     AKSEL - Rzeszów                            13-14/  19
  13     15-16 Karpiński Marcin, Jaruszowiec Patrycja             MISTRAL - Tarnowskie Góry                  15-16/  19
  42     15-16 Hejmej Damian, Dobranowska Dominika                PROFESSIONAL DANCE Głogoczów               15-16/  19
  22        17 Masłowski Mieszko, Faber Agata                     MISTRAL - Tarnowskie Góry                     17/  19
  12        18 Matlęga Bartłomiej, Matras Angelika                STYL - Kraków                                 18/  19
  21        19 Chmurzyński Aleksander, Kula Zuzanna               FANTAZJA - Kraków                             19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1  XXXXXX  6  XXX  X  4  XXXX X  5  XXXXXX  6  XX XXX  5    26         7
   2  XXXXXX  6 XX XXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30       4-5
   3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  XXXXX   5 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    31       2-3
   5 XXXX     4  X X  X  3   XX  X  3 X XXX X  5 X XX  X  4    19          
   6 XX X  X  4 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    30       4-5
   9 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6    31       2-3
  10 XX XXX   5 X  X X   3 X X  X   3 XX XXX   5 X X  X   3    19          
  11 X   X    2 XXXXXXX  7  XXXX    4   XXX    3  XXXXXX  6    22     10-11
  12   X  X   2   X  X   2 X   XX   3   X  X   2    X X   2    11          
  13 X  XX    3 X X X    3 X  XX X  4   XX     2 X  XX    3    15          
  14 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    32         1
  15 XX  XXX  5 XX  XX   4 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XX  XXX  5    25       8-9
  16  X X XX  4 X X   X  3 XX X XX  5 XX  XXX  5 XX   XX  4    21        12
  17 XXX XXX  6  XX  XX  4 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6    28         6
  18 X XX XX  5 X  XXX   4  XXXXX   5 X XX X   4 XX XX    4    22     10-11
  19  XX  XX  4 XX X XX  5 XX XXXX  6 XXXX XX  6 XX X X   4    25       8-9
  21   X X    2     X    1   X      1          0   X      1     5          
  22 X XX     3   X X X  3 X     X  2 X     X  2 X   X X  3    13          
  42  XX X X  4 XXXXX    5 XX       2  X  X    2   XX     2    15          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1  XX      2   X      1    X     1   XXX    3   XX     2     9          
   2  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6  XXXXXX  6    30         4
   3 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    31         3
   6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXXX  7    32         2
   9 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    33         1
  11   X      1   X      1   X      1   X      1          0     4          
  14 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX XXX   5 XX XXXX  6 XX XXXX  6    28         5
  15     X    1     XX   2     X X  2 XX    X  3  X       1     9          
  16     XX   2 X        1 X        1          0 X   X    2     6          
  17 X X   X  3   XX  X  3  XXX XX  5   XX XX  4   X  XX  3    18         6
  18    X     1  X X     2   X      1          0          0     4          
  19 X  X     2 X        1 X        1 X        1 X        1     6          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
   2 6533214 4.0 5534314 4.0 4424212 2.0 5435113 3.0 5525414 5.0   18.0    4
   3 2215553 3.0 3325441 3.0 2235554 4.0 2114444 4.0 2314543 3.0   17.0    3
   6 1144121 1.0 1153122 1.0 1343121 1.0 1253221 1.0 1263221 1.0    5.0    1
   9 3362332 2.0 2261233 2.0 3151333 3.0 4362332 2.0 4151132 2.0   11.0    2
  14 4451466 5.0 4442556 5.0 5562445 5.0 3541556 5.0 3442355 4.0   24.0    5
  17 5626645 6.0 6616665 6.0 6616666 6.0 6626665 6.0 6636666 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
A       Jakubowski                Andrzej                   Wrocław              
B       Koprowska                 Beata                     Warszawa             
C       Muzh                      Bohdan                                         Ukraina
D       Orszulak                  Andrzej                   Krosno               
E       Oleszczyński              Jerzy                     Lublin               
F       Szarżanowicz              Bartłomiej                Olsztyn              
G       Pawelec                   Monika                    Radom                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Drąg                      Artur                     Kraków               
2       Wolak                     Mirosław                  Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Bartkiewicz Michał, Głębocka Natalia               POLISH CLUB - Warszawa                         1/  24
  33         2 Firląg Piotr, Gawłowska Enrika                     CORTE TOP DANCE - Warszawa                     2/  24
  29         3 Woźniak Patryk, Polakowska Justyna                 CORTE TOP DANCE - Warszawa                     3/  24
  34         4 Górlicki Kamil, Banaszek Aleksandra                CENTRUM TAŃCA - Radom                          4/  24
  41         5 Barakowski Michał, Kaczmarek Anna                  MISTRAL - Tarnowskie Góry                      5/  24
  37         6 Zdziech Przemysław, Syzdoł Monika                  CENTRUM TAŃCA - Radom                          6/  24
  27         7 Szeliga Michał, Przydział Katarzyna                AKSEL - Rzeszów                                7/  24
  24       8-9 Stelmaszczyk Michał, Targowska Zuzanna             CENTRUM TAŃCA - Radom                        8-9/  24
  30       8-9 Figurski Przemysław, Prylowski Natalia             CENTRUM TAŃCA - Radom                        8-9/  24
   6        10 Tama Mikołaj, Kuśnierz Sylwia                      AKSEL - Rzeszów                               10/  24
   2        11 Prusak Piotr, Kaczmarzyk Adrianna                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała                     11/  24
  14        12 Szczepaniak Mateusz, Borecka Izabela               ZORBA - Mykanów                               12/  24
  39        13 Nowak Wiktor, Kamińska Sara                        LIDER - Lublin                                13/  24
  22        14 Masłowski Mieszko, Faber Agata                     MISTRAL - Tarnowskie Góry                     14/  24
  38        15 Doniec Paweł, Marzec Izabela                       STYL - Kraków                                 15/  24
  36        16 Zając Adam, Lipiec Marta                           ART-CMG - Radom                               16/  24
  40        17 Stelmachowski Adam, Księżarczyk Donata             STYL - Kraków                                 17/  24
  31        18 Kunda Szymon, Wróbel Justyna                       Klub CKiS - Skawina                           18/  24
  26        19 Martyn Rostyslav, Havryliv Anna                    ESTET - Lwów              Ukraina             19/  24
   1     20-21 Chmiel Kamil, Sawuła Joanna                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała                  20-21/  24
  35     20-21 Kądziela Eryk, Szmigiel Agata                      M-TEAM - Kraków                            20-21/  24
   5        22 Kęska Wojciech, Potaczek Sylwia                    PRESTIGE MOK - Mszana Dolna                   22/  24
  21     23-24 Chmurzyński Aleksander, Kula Zuzanna               FANTAZJA - Kraków                          23-24/  24
  25     23-24 Łobodziński Paweł, Bis Klaudia                     AKSEL - Rzeszów                            23-24/  24
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   1   X      1          0   X      1          0   X      1     3          
   2  XXXX X  5  XXX XX  5  XXXXXX  6  XXXX X  5  XXXX    4    25       8-9
   5          0          0   X      1   X      1          0     2          
   6 XX XXXX  6  X XXXX  5  X X XX  4  X XXXX  5    XXX   3    23     10-11
  14 X  XX    3 X  XX    3 X  XX    3 X XXX    4 X XXXX   5    18        12
  21          0          0          0          0          0     0          
  22      XX  2   X      1 X X  XX  4 X X XXX  5 X X X X  4    16          
  24  X XX X  4 X  XXXX  5 X  XXXX  5    XXXX  4 XX  XXX  5    23     10-11
  25          0          0          0          0          0     0          
  26   X      1   X      1   X      1   X      1   X      1     5          
  27 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX X XX  5 XXXX XX  6    30       5-6
  28 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  29 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       3-4
  30 XX   XX  4 XXXXXXX  7  X X  X  3 XX X XX  5 XX XXXX  6    25       8-9
  31   X      1   X X    2   X      1   X      1   X      1     6          
  33 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34       3-4
  35          0  X       1  X       1          0      X   1     3          
  36 X X      2 X        1 XX       2 XX       2  X       1     8          
  37 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XX XX X  5    30       5-6
  38 X  XXX   4 X X  X   3 X    X   2 X  X X   3 X  X X   3    15          
  39   X XX   3    XXXX  4    XXX   3    XXX   3  X XX X  4    17          
  40  X       1  X       1  X  X    2  XX      2       X  1     7          
  41 XXXX XX  6 XXX  XX  5 X X XXX  5 XX  XXX  5 XXX  XX  5    26         7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     S          CH         R          Pd         J                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
   2   X      1          0     X    1     X    1          0     3          
   6      X   1      X   1      X   1    X     1     XX   2     6          
  14          0   X      1   X      1          0          0     2          
  24    X     1    X     1    XX    2    X X   2    X     1     7          
  27  X   XX  3       X  1     X X  2   X X X  3   X X X  3    12          
  28 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7    33         3
  29 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    34       1-2
  30  X X     2  X X     2  X       1  X       1  X       1     7          
  33 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
  34 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5    30         4
  37 X   X    2 XXX X    4 X        1 XXX   X  4 XXX X    4    15         6
  41 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X  X XX  4 X XX XX  5    27         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 16-20, Klasa: Grand Prix, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     S           CH          R           Pd          J                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  28 1141111 1.0 2241111 1.0 1151111 1.0 1251111 1.0 2231111 1.0    5.0    1
  29 5324234 3.0 4325224 3.0 5325224 3.0 3414224 3.0 3324224 3.0   15.0    3
  33 2212345 2.0 1112346 2.0 2213346 2.0 2122346 2.0 1112335 2.0   10.0    2
  34 6433552 4.0 6453452 4.0 6432452 4.0 6333552 4.0 6443552 4.0   20.0    4
  37 3566463 5.0 3566663 6.0 4566563 6.0 5566663 6.0 5566463 5.0   28.0    6
  41 4655626 6.0 5634535 5.0 3644635 5.0 4645435 5.0 4655646 6.0   27.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS