Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

27 V 2017 - Przemyśl (PTT)


IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE”  2017


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
IX OTTT o Puchar Prezydenta Miasta Przemyśla „GOLDEN DANCE”  2017

Przemyśl, 2017-05-27
Organizator: Studio Tańca „GOLDEN DANCE” Przemyśl
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Bożena Zielińska - Lublin
Obsługa medyczna: Michał Dominiczak - Przemyśl
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, H, Komb. JV 4T
10-11, G, Komb. JV 4T
12-13, G, Kombinacja 4T
12-13, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
8-9, H, Komb. PL 4T
8-9, G, Komb. PL 4T
10-11, E, Kombinacja 6T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 15, E, Standard-4
Pow. 15, E, Latin-4
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    1
   3 AKSEL - Rzeszów             11
   4 AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów     2
   5 A-Z - Przemyśl              11
   6 CLASSIC Tuchów               1
   7 DŻET - Rzeszów-Boguchwała   10
   8 ELIDA - Mielec               3
   9 GALA - Mielec                7
  10 GASIEK - Rzeszów             5
  11 GOLDEN DANCE - Przemyśl     39
  12 GRACJA - Krosno             14
  13 IGLICA - Wrocław             1
  14 JUMP - Janów Lubelski        3
  15 JUST DANCE - Stalowa Wola    7
  16 K-STUDIO Krosno              7
  17 MAGIC-DANCE - Lublin         4
  18 MERENGUE - Stalowa Wola      1
  19 MYKA - Zamość                4
  20 PASJA - Lublin               2
  21 PERFECT - Będzin             1
  22 PODKARPACIE - Jasło          2
  23 SAMBA - Tarnobrzeg           2
  24 SHOW DANCE - Rzeszów         2
  25 SIGNUM DANCE - Hyżne         2
  26 STUDIO CHILLOUT - Przemyś    3
  27 SUKCES - Jaworzno            1
  28 SzT  eMiKa - Tarnów          1
  29 TAKT - Chełm                 3
  30 TAKT - Jarosław              6
  31 TOP - ART - Biłgoraj         1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb. JV 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: H, Styl: Komb. JV 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  14         1 Pacławski Kamil, Janusz Wiktoria                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        1/   5
  15         1 Łocha Antoni, Zając Zuzanna                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                        1/   5
  18         1 Walczyszewska Joanna, Partyka Małgorzata           GOLDEN DANCE - Przemyśl                        1/   5

  16         2 Łocha Julian, Łyszczarz Gabriela                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        2/   5
  17         2 Łocha Szymon, Katan Nikola                         GOLDEN DANCE - Przemyśl                        2/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Komb. JV 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: G, Styl: Komb. JV 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
   4         1 Gesing Bartłomiej, Rzeźnik Anita                   GALA - Mielec                                  1/  11
   7         1 Kowal Jakub, Kubal-Marzec Julia                    AKSEL - Rzeszów                                1/  11
   8         1 Kłusek Wiktor, Olech Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl                        1/  11

   3         2 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów                               2/  11
   6         2 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno                                2/  11
   9         2 Palczewski Tymoteusz, Lech Karolina                GASIEK - Rzeszów                               2/  11
  11         2 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno                                2/  11

   1         3 Baran Szymon, Skubida Wiktoria                     GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/  11
   2         3 Bukowski Michał, Zakrzewska Aleksandra             GRACJA - Krosno                                3/  11
   5         3 Hop Hubert, Żurawska Martyna                       GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/  11
  10         3 Radoń Bartosz, Franków Amelia                      GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: G, Styl: Kombinacja 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  20         1 Doroszuk Oktawiusz, Kijanka Oliwia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl                        1/  12
  21         1 Fus Filip, Januszewska Kornelia                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      1/  12
  28         1 Pańko Gabriel, Dudek Dorota                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                        1/  12

  22         2 Gołąb Bartosz, Pawełek Patrycja                    TAKT - Jarosław                                2/  12
  23         2 Guzik Radosław, Drozd Maria                        GRACJA - Krosno                                2/  12
  32         2 Żurawicz Jakub, Glazar Emilia                      GRACJA - Krosno                                2/  12

  24         3 Kukulski Maciej, Jajkiewicz Kamila                 ELIDA - Mielec                                 3/  12
  25         3 Michalecki Miłosz, Dzierżawin Klaudia              A-Z - Przemyśl                                 3/  12
  26         3 Niedźwiedź Bartosz, Zagrobelna Emilia              GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/  12
  27         3 Partyka Piotr, Mardosiewicz Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/  12
  30         3 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec                                  3/  12
  31         3 Łaba Nikolas, Sawicka Weronika                     STUDIO CHILLOUT - Przemyś                      3/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  57         1 Wiernio Oskar, Dąbek Paulina                       MAGIC-DANCE - Lublin                           1/   7
  58         2 Wójcik Hubert, Małys Magda                         MAGIC-DANCE - Lublin                           2/   7
  59         3 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Biłgoraj                           3/   7
  55         4 Garko Kamil, Grucela Maja                          AKSEL - Rzeszów                                4/   7
  56         5 Pliszka Miłosz, Woźniak Emilia                     JUST DANCE - Stalowa Wola                      5/   7
  53         6 Bienia Jakub, Gałuszka Natalia                     GRACJA - Krosno                                6/   7
  54         7 Chomik Jakub, Błaszczyszyn Karolina                GOLDEN DANCE - Przemyśl                        7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  53 5624646 6.0 5645756 6.0 4734765 7.0 6767666 6.0 7656776 6.0 6655677 7.0   38,0    6
  54 4577757 7.0 6737647 7.0 5655547 5.0 7655777 7.0 6777667 7.0 4736746 6.0   39,0    7
  55 2235434 3.0 4364521 4.0 3167332 3.0 4434534 4.0 3243334 3.0 1373365 3.0   20,0    4
  56 7446373 4.0 7426363 5.0 7426453 4.0 5576351 5.0 4465552 5.0 7447533 5.0   28,0    5
  57 3752261 2.0 3572272 3.0 2272271 1.0 1312123 1.0 1331123 2.0 5261122 2.0   11,0    1
  58 1113122 1.0 1113135 1.0 1313124 2.0 2243245 3.0 2524445 4.0 2524254 4.0   15,0    2
  59 6361515 5.0 2251414 2.0 6541616 6.0 3121412 2.0 5112211 1.0 3112411 1.0   17,0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Szyjka Igor, Żaba Karolina                         SUKCES - Jaworzno                              1/  16
  37         2 Gędłek Dawid, Kołodziej Marta                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno                      2/  16
  38         3 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl                                 3/  16
  42         4 Pielka Krzysztof, Rytwińska Aleksandra             PERFECT - Będzin                               4/  16
  49         5 Wołczański Michał, Pelczar Emilia                  K-STUDIO Krosno                                5/  16
  41         6 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl                                 6/  16
  46       7-8 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl                      7-8/  16
  48       7-8 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm                                 7-8/  16
  39         9 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl                        9/  16
  44        10 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów                               10/  16
  45     11-12 Sycz Bartosz, Lewkowicz Aleksandra                 AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów                   11-12/  16
  50     11-12 Świątek Bartosz, Popiel Martyna                    GRACJA - Krosno                            11-12/  16
  36        13 Gierczak Oliwier, Ogonowska Amanda                 A-Z - Przemyśl                                13/  16
  43        14 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno                               14/  16
  40        15 Kazura Krystian, Pobidyńska Martyna                A-Z - Przemyśl                                15/  16
  35        16 Flis Konrad, Stachyra Eliza                        MAGIC-DANCE - Lublin                          16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35  X XX    3     X    1   XXX    3  X  X X  3          0     X    1          0       X  1    12          
  36 XXXXXXX  7 X  X  X  3 XXXX  X  5 X XX  X  4  XXXX X  5   X      1 XX  X X  4  X   XX  3    32          
  37 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56       1-2
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    54         3
  39 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXXX   6 X  XXX   4    46       7-8
  40 X X X X  4 X XXX    4   X X    2   X X    2 X XXXXX  6   XX XX  4  X XX    3 XX XX    4    29          
  41 X XX X   4 XXXXXX   6 X XX X   4 XX XXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XX XX  5 XXXXXXX  7    45         9
  42 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XX XX X  5 XX   XX  4    XXXX  4 XXXXXXX  7    46       7-8
  43  X       1  X    X  2       X  1  X    X  2 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X X X  4    30          
  44 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX   X   3 XX  XX   4 XXX XX   5 XXXX X   5    44        10
  45 XXXXX X  6   XX X   3  X XXX   4  XXX X   4 X X X    3 XXXXXX   6  XXXX X  5 XXXXXXX  7    38        12
  46 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXX XXX  6  XXX  X  4    49         4
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56       1-2
  48  XX  XX  4 XXX XXX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48         5
  49 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXX XX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7   X XXX  4    47         6
  50  X   X   2  X X XX  4 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 XXXX XX  6 XX XX X  5 X XX XX  5 XXXXXX   6    40        11
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37  XXXX    4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7    51         2
  38 XXX  XX  5   X  XX  3 XX  XX   4 XX   X   3 XXX  XX  5 XX  XXX  5 XXX  XX  5 XXX XXX  6    36         3
  39 XX       2 XXXXX X  6 X X      2 XX       2  X       1 X  X     2  X   XX  3  X X XX  4    22          
  41   XX     2 X X      2  XXX  X  4   XXX X  4 XXXX  X  5 X XX  X  4 XXXX  X  5 X XXX X  5    31         4
  42 XXXXXX   6 XXX X X  5  XXXXX   5 XXXXXX   6    X X   2     X    1   X      1    XXX   3    29         6
  44    XXXX  4    XXX   3 XX X XX  5    XX X  3 X   X X  3      X   1     X    1          0    20          
  45     X    1          0          0          0          0  XXX     3  X X     2  X X     2     8          
  46 XXX X X  5  X    X  2     X X  2  XX X X  4  X X     2  X  X X  3 XX  X    3  X    X  2    23          
  47 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    55         1
  48 X    XX  3    X X   2 X        1 X  X XX  4   X XXX  4  XX  X   3 X  XXX   4 X    X   2    23          
  49    X XX  3 XX XXX   5   XXXXX  5      X   1   XXXX   4   XXXXX  5   XXXXX  5   X   X  2    30         5
  50          0          0          0   X      1 X   X    2 X        1 X        1 X X X    3     8          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  37 4344343 3.0 3122243 2.0 3321324 2.0 2322323 2.0 4321432 3.0 4211211 1.0 2221331 2.0 3221221 2.0   17,0    2
  38 3436534 4.0 1436514 3.0 1466643 5.0 3456644 4.0 1246321 2.0 1346323 3.0 1356425 4.0 1344435 3.0   28,0    3
  41 5653466 6.0 6663666 6.0 6652566 6.0 6633465 6.0 5634654 5.0 5434654 4.0 5644654 5.0 4433354 4.0   42,0    6
  42 2212255 2.0 4244355 4.0 2144255 3.0 1144256 3.0 3565566 6.0 3665566 6.0 4565566 6.0 5555566 5.0   35,0    4
  47 1121121 1.0 2311131 1.0 4233131 1.0 4211131 1.0 2112113 1.0 2122132 2.0 3112112 1.0 2112112 1.0    9,0    1
  49 6565612 5.0 5555422 5.0 5515412 4.0 5565512 5.0 6453245 4.0 6553445 5.0 6433243 3.0 6666643 6.0   37,0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: H, Styl: Komb. PL 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Gagat Franciszek, Łagowska Sara                    GALA - Mielec                                  1/   4
  65         1 Niemiec Jakub, Grzywacz Wiktoria                   A-Z - Przemyśl                                 1/   4

  64         2 Haręza Kasjan, Zubilewicz Karolina                 A-Z - Przemyśl                                 2/   4
  66         2 Pochwat Jan, Biskupska Julia                       AKSEL - Rzeszów                                2/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: G, Styl: Komb. PL 4T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 8-9, Klasa: G, Styl: Komb. PL 4T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  70         1 Aszklar Kacper, Mola Kaja                          GRACJA - Krosno                                1/   5

  73         2 Głowacz Michał, Pogorzelec Amelia                  GOLDEN DANCE - Przemyśl                        2/   5
  74         2 Tereszkiewicz Mikołaj, Farbaniec Alicja            K-STUDIO Krosno                                2/   5

  71         3 Babiak Miłosz, Bukowska Malwina                    GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/   5
  72         3 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         GRACJA - Krosno                                3/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  84         1 Mądry Wiktor, Janusz Oliwia                        GALA - Mielec                                  1/   5
  83         2 Błaszczyszyn Karol, Sielska Jagoda                 GOLDEN DANCE - Przemyśl                        2/   5
  81         3 Babiak Paweł, Komorek Aleksandra                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/   5
  85         4 Sekuła Kacper, Sitarz Emilia                       AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów                       4/   5
  82         5 Biały Michał, Gaweł Karolina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl                        5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: E, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  81 5514334 4.0 2414421 2.0 2314321 1.0 5554445 5.0 4545144 5.0 5554144 4.0   21,0    3
  82 1343543 3.0 1143552 3.0 1233552 3.0 3425554 4.0 3423435 4.0 3445555 5.0   22,0    5
  83 2225221 2.0 4335234 4.0 4525234 4.5 2333332 3.0 2334513 2.0 4332423 3.0   18,5    2
  84 4151112 1.0 3251113 1.0 3451113 2.0 1111111 1.0 1111221 1.0 1113211 1.0    7,0    1
  85 3432455 5.0 5522345 5.0 5142445 4.5 4242223 2.0 5252352 3.0 2221332 2.0   21,5    4
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  93         1 Kwaśniewski Krzysztof, Płodzień Weronika           DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      1/   5
  94         2 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola                      2/   5
  95         3 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/   5
  91         4 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów                                4/   5
  92         5 Fehr Michał, Nowak Maria                           GRACJA - Krosno                                5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  91 4552351 5.0 5553452 5.0 2453342 3.0 4341242 3.0 3551332 3.0   19,0    4
  92 2445435 4.0 4445333 4.0 3545424 5.0 3555534 5.0 4445544 5.0   23,0    5
  93 1124113 1.0 1122115 1.0 1112111 1.0 1112311 1.0 1112211 1.0    5,0    1
  94 3311224 2.0 2311224 2.0 5321235 2.0 2423125 2.0 2323125 2.0   10,0    2
  95 5233542 3.0 3234541 3.0 4234553 4.0 5234453 4.0 5234453 4.0   18,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  96         1 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław                               1/   6
  93         2 Kwaśniewski Krzysztof, Płodzień Weronika           DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      2/   6
  94         3 Mordka Dawid, Bober Iga                            JUST DANCE - Stalowa Wola                      3/   6
  95         4 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/   6
  92         5 Fehr Michał, Nowak Maria                           GRACJA - Krosno                                5/   6
  91         6 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      AKSEL - Rzeszów                                6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  91 6645663 6.0 6635563 6.0 6645663 6.0 6543564 5.0 5545466 5.0   28,0    6
  92 3566332 3.0 2566424 4.0 3556424 4.5 2666325 6.0 1656635 6.0   23,5    5
  93 4423426 4.0 5113336 2.0 2223246 2.0 5124446 3.0 3112324 2.0   13,0    2
  94 2252245 2.0 3242245 3.0 5132335 3.0 3332233 2.0 4233243 3.0   13,0    3
  95 5334551 5.0 4454651 5.0 4464551 4.5 4255651 4.0 2364552 4.0   22,5    4
  96 1111114 1.0 1321112 1.0 1311112 1.0 1411112 1.0 6421111 1.0    5,0    1
                                                     R           
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  77         1 Książkiewicz Wiktor, Bogacz Aleksandra             K-STUDIO Krosno                                1/   3
  78         2 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl                                 2/   3
  79         3 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów                                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  77 1221211 1.0 2111221 1.0 1221312 1.0 2332111 2.0 2322112 2.0 2231112 1.0    8,0    1
  78 2332332 3.0 1332332 3.0 2332231 3.0 3221222 1.0 3111231 1.0 3123231 2.5   13,5    2
  79 3113123 2.0 3223113 2.0 3113123 2.0 1113333 3.0 1233323 3.0 1312323 2.5   14,5    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 Krempa Paweł, Litwin Klaudia                       GALA - Mielec                                  1/   8
 108         2 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl                                 2/   8
 104         3 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów                                3/   8
 105         4 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/   8
 103         5 Kumor Bartłomiej, Pniak Katarzyna                  K-STUDIO Krosno                                5/   8
 100         6 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl                                 6/   8
 107         7 Trysła Kacper, Cebeńko Magdalena                   A-Z - Przemyśl                                 7/   8
 101         8 Kraśnik Kacper, Szołek Nina                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                        8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100 XXXXXX   6 XXXXXX   6 X  XXX   4 XXXXXX   6  X XXXX  5 XX XX X  5    XX X  3   XXX    3    38         6
 101  XX XXX  5       X  1 X X   X  3 X    XX  3 X XXXX   5  X X     2          0 X        1    20          
 102 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XX XXXX  6 XXXXXX   6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    52         1
 103 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX   X  4 r X  XX  3 XXX XX   5  XXXXXX  6    46         5
 104 X  XXX   4 rXXXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    49       2-3
 105 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX X    3 XXX XX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    49       2-3
 107       X  1 X X  XX  4 XXXX XX  6   XX  X  3    X XX  3 XXXXXX   6 XXXX XX  6 XX  XXX  5    34          
 108 XXXX  X  5 XX XX X  5 XXXXXXX  7  XXXX X  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    48         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 100 6665666 6.0 5564645 6.0 6664525 6.0 6664646 6.0 5562564 5.0 5542564 5.0 5565554 5.0 3655566 5.0   44,0    6
 102 2436344 3.0 3223456 3.0 1223363 2.0 2233461 2.0 1326115 2.0 2324115 1.0 2314225 2.0 2344124 3.5   18,5    1
 103 1112112 1.0 1111122 1.0 2111111 1.0 1111222 1.0 6655646 6.0 6666656 6.0 6646666 6.0 6566655 6.0   28,0    5
                                                                 R                                   
 104 3521225 2.0 6632211 2.0 5432256 4.0 4552114 4.0 2433353 4.0 3451231 2.5 4451432 4.0 4421432 3.5   26,0    3
                 R                                                                                   
 105 5254431 4.0 4345533 4.0 4355632 5.0 5446535 5.0 3241422 3.0 4133422 4.0 1132111 1.0 5132311 1.0   27,0    4
 108 4343553 5.0 2456364 5.0 3546444 3.0 3325353 3.0 4114231 1.0 1215343 2.5 3223343 3.0 1213243 2.0   24,5    2
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Gorla Piotr, Chłopek Gabriela                      SzT  eMiKa - Tarnów                            1/  11
 118         2 Bury Jakub, Orłowska Zuzanna                       AKSEL - Rzeszów                                2/  11
 121         3 Żuczek Oskar, Mądry Emilia                         GALA - Mielec                                  3/  11
 119         4 Gniewek Bartosz, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów                               4/  11
 116         5 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów                           5/  11
 114         6 Majewski Szymon, Kawka Aleksandra                  TAKT - Chełm                                   6/  11
 111         7 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                                7/  11
 113         8 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno                                8/  11
 112      9-10 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała                   9-10/  11
 115      9-10 Mazur Miłosz, Świerk Wiktoria                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała                   9-10/  11
 117        11 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                       11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 111 X    XX  3 XX XXXX  6 X   XXX  4 X    XX  3      X   1    17          
 112    X  X  2  X       1    X  X  2 X        1          0     6          
 113   X XX   3 X  X XX  4  X   X   2  X XXX   4    X XX  3    16          
 114  X  X    2 X X X X  4  XX X X  4  XXXXXX  6 XXX XXX  6    22         6
 115  X X     2      X   1  X   X   2          0  X       1     6          
 116 XXXX XX  6  XXX  X  4 XXXXX X  6   XXXXX  5 X XXXXX  6    27       3-4
 117          0     X    1          0          0       X  1     2          
 118 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX X    4 XXXXX    5    29         2
 119 XXXXX X  6 rXXX  X  4 X XX  X  4 XXXX  X  5 XXXXX    5    24         5
 120 X X XX   4 X X XX   4 X XXXX   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    27       3-4
 121 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 114 5266515 6.0 1166525 6.0 2166446 4.0 3366516 6.0 2266315 2.0   24,0    6
 116 3454644 4.0 4354634 4.0 5344635 5.0 6545645 5.0 5555654 6.0   24,0    5
 118 1311156 1.0 3413356 3.0 1422254 3.0 2222154 1.0 4341266 5.0   13,0    2
 119 2633363 3.0 6641463 5.0 3653563 6.0 1633361 3.0 1633543 3.0   20,0    4
                 R                                               
 120 4142222 2.0 2232242 1.0 4231322 2.0 4151422 2.0 3122132 1.0    8,0    1
 121 6525431 5.0 5525111 2.0 6515111 1.0 5414233 4.0 6414421 4.0   16,0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 116         1 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów                           1/   8
 122         2 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin                           2/   8
 114         3 Majewski Szymon, Kawka Aleksandra                  TAKT - Chełm                                   3/   8
 111         4 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno                                4/   8
 112         5 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      5/   8
 115         6 Mazur Miłosz, Świerk Wiktoria                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      6/   8
 113         7 Kijowski Cezary, Potocka Natalia                   GRACJA - Krosno                                7/   8
 117         8 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl                        8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 111 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXX  XX  5 X X XXX  5 XXXXXXX  7    28         4
 112  XXXXX   5 XXXXX    5   XXXX   4 X XXXX   5 X X X X  4    23         6
 113 XX   XX  4 X  XXXX  5  X X X   3  X X XX  4 XX X X   4    20          
 114 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6  XXX  X  4    30         3
 115   XXX    3  XXX X   4 XXXXXXX  7  XXX X   4  XXXXXX  6    24         5
 116 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
 117 X XXXXX  6 X    XX  3 X   X X  3 XX  X X  4 X   XX   3    19          
 122 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       1-2
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 111 3566535 6.0 1465635 6.0 1465345 4.0 2324325 2.0 1422315 1.0   19,0    4
 112 6634363 5.0 6524364 4.0 6633554 5.0 5435264 5.0 5665244 6.0   25,0    5
 114 2253441 3.0 4152243 3.0 3144223 3.0 4252543 4.0 4153662 4.0   17,0    3
 115 4145626 4.0 5216526 5.0 4226666 6.0 6666636 6.0 2246536 5.0   26,0    6
 116 1312214 1.0 2343412 2.0 2512412 1.0 1113411 1.0 3314423 2.0    7,0    1
 122 5421152 2.0 3631151 1.0 5351131 2.0 3541152 3.0 6531151 3.0   11,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin                                 1/   3
 125         2 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola                      2/   3
 126         3 Kierkało Mateusz, Kierkało Weronika                GOLDEN DANCE - Przemyśl                        3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 125 2322221 2.0 2221221 2.0 1121221 1.0 2221222 2.0 1111211 1.0    8,0    2
 126 3233332 3.0 3333333 3.0 2333333 3.0 3333333 3.0 3333332 3.0   15,0    3
 127 1111113 1.0 1112112 1.0 3212112 2.0 1112111 1.0 2222123 2.0    7,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 127         1 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin                                 1/   4
 125         2 Gęśla Jakub, Warchoł Julia                         JUST DANCE - Stalowa Wola                      2/   4
 121         3 Żuczek Oskar, Mądry Emilia                         GALA - Mielec                                  3/   4
 126         4 Kierkało Mateusz, Kierkało Weronika                GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 121 1322234 3.0 3442233 3.0 3442133 3.0 3132233 3.0 3343233 3.0   15,0    3
 125 2113413 2.0 1123322 2.0 1123322 2.0 2323311 2.0 1112321 1.0    9,0    2
 126 4444342 4.0 4334444 4.0 4334444 4.0 4444444 4.0 4424444 4.0   20,0    4
 127 3231121 1.0 2211111 1.0 2211211 1.0 1211122 1.0 2231112 2.0    6,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 130         1 Kidybiński Paweł, Łopocka Małgorzata               MYKA - Zamość                                  1/   5
 134         2 Micał Kamil, Pitera Gabriela                       K-STUDIO Krosno                                2/   5
 132         3 Ciurko Hubert, Preisner Jagienka                   AKSEL - Rzeszów                                3/   5
 131         4 Wdowiak Hubert, Glica Milena                       SAMBA - Tarnobrzeg                             4/   5
 133         5 Jucha Jakub, Falda Karina                          GOLDEN DANCE - Przemyśl                        5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 3312114 3.0 4112114 1.0 3111124 1.0 3111124 1.0 2111113 1.0    7,0    1
 131 4555453 5.0 3445443 4.0 4544453 4.0 5545453 5.0 4545454 4.0   22,0    4
 132 2131331 2.0 2221321 2.0 2433341 3.0 2223331 3.0 3423331 3.0   13,0    3
 133 5444545 4.0 5554555 5.0 5355535 5.0 4454545 4.0 5354545 5.0   23,0    5
 134 1223222 1.0 1333232 3.0 1222212 2.0 1332212 2.0 1232222 2.0   10,0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 139         1 Wrona Grzegorz, Ogiela Aleksandra                  CLASSIC Tuchów                                 1/   7
 136         2 Mazur Jakub, Janiga Aleksandra                     GASIEK - Rzeszów                               2/   7
 135         3 Cygan Jakub, Stolarska Kinga                       DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      3/   7
 131         4 Wdowiak Hubert, Glica Milena                       SAMBA - Tarnobrzeg                             4/   7
 137         5 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl                        5/   7
 130         6 Kidybiński Paweł, Łopocka Małgorzata               MYKA - Zamość                                  6/   7
 138         7 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 130 6555345 6.0 3756175 6.0 5755244 5.0 6665351 5.0 5666131 5.0   27,0    6
 131 4463552 5.0 1524552 3.0 2534535 4.0 1534634 4.0 1544345 4.0   20,0    4
 135 3642611 3.0 5462721 4.0 4342661 3.0 3152542 2.0 6152772 6.0   18,0    3
 136 2224236 2.0 4333336 2.0 3126426 2.0 4426116 3.0 4425226 3.0   12,0    2
 137 5337164 4.0 7247644 5.0 7467753 6.5 5347775 6.0 3237553 2.0   23,5    5
 138 7776473 7.0 6675267 7.0 6673377 6.5 7773267 7.0 7773667 7.0   34,5    7
 139 1111727 1.0 2111413 1.0 1211112 1.0 2211423 1.0 2311414 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski                          1/   6
 144         2 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław                                2/   6
 142         3 Bahir Adam, Zając Oliwia                           STUDIO CHILLOUT - Przemyś                      3/   6
 145         4 Nocek Michał, Rolak Kamila                         PODKARPACIE - Jasło                            4/   6
 146         5 Niedźwiedź Jakub, Martowicz Maja                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        5/   6
 143         6 Janik Seweryn, Rząsa Barbara                       SIGNUM DANCE - Hyżne                           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 142 1213115 1.0 1424565 4.0 4115356 4.0 2215356 3.0   12,0    3
 143 6665666 6.0 6563326 6.0 5644515 6.0 6664465 6.0   24,0    6
 144 2324341 3.0 3345254 3.0 2522233 2.0 1432221 2.0   10,0    2
 145 4436433 4.0 4236431 2.0 3336462 3.0 4346633 4.0   13,0    4
 146 3552554 5.0 5652643 5.0 6453644 5.0 5553542 5.0   20,0    5
 147 5141222 2.0 2111112 1.0 1261121 1.0 3121114 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Bahir Adam, Zając Oliwia                           STUDIO CHILLOUT - Przemyś                      1/   6
 145         2 Nocek Michał, Rolak Kamila                         PODKARPACIE - Jasło                            2/   6
 143         3 Janik Seweryn, Rząsa Barbara                       SIGNUM DANCE - Hyżne                           3/   6
 144         4 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław                                4/   6
 149         5 Majcher Marcel, Szałaj Maryla                      TAKT - Jarosław                                5/   6
 148         6 Goral Maciej, Oleszczak Anna                       JUMP - Janów Lubelski                          6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 142 6312141 1.0 3211141 1.0 2212151 1.0 2231141 1.0    4,0    1
 143 2633313 3.0 2623523 3.0 4523625 5.0 4323615 3.0   14,0    3
 144 4546664 6.0 4356334 4.0 3456332 3.0 6446353 5.0   18,0    4
 145 3451222 2.0 5542212 2.0 5341413 2.0 3552222 2.0    8,0    2
 148 1264435 4.0 1465466 6.0 1665566 6.0 1665466 6.0   22,0    6
 149 5125556 5.0 6134655 5.0 6134244 4.0 5114534 4.0   18,0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Ćwiek Wiktor, Przybytniak Marta                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      1/   6
 154         2 Korczyński Oskar, Boras Aleksandra                 MYKA - Zamość                                  2/   6
 156         3 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław                                3/   6
 155         4 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl                        4/   6
 153         5 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec                                 5/   6
 152         6 Basza Mateusz, Społowicz Patrycja                  GOLDEN DANCE - Przemyśl                        6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 152 6666664 6.0 6664656 6.0 6566554 6.0 6634655 6.0 6656645 6.0   30,0    6
 153 5445545 5.0 5255423 5.0 2153466 5.0 2256466 5.0 3164566 5.0   25,0    5
 154 2152152 1.0 4343132 2.0 5445313 3.0 4325114 4.0 5215113 1.0   11,0    2
 155 3514321 4.0 2536541 4.0 4624642 4.0 1563332 3.0 2433422 3.0   18,0    4
 156 1331433 3.0 1421364 3.0 1311135 1.0 3412523 2.0 4521234 4.0   13,0    3
 157 4223216 2.0 3112215 1.0 3232221 2.0 5141241 1.0 1342351 2.0    8,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 157         1 Ćwiek Wiktor, Przybytniak Marta                    AKADEMIA TAŃCA - Warszawa                      1/   9
 156         2 Sendecki Adam, Pałys Martyna                       TAKT - Jarosław                                2/   9
 147         3 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski                          3/   9
 153         4 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec                                 4/   9
 158         5 Szczepanik Adrian, Książek Monika                  GASIEK - Rzeszów                               5/   9
 154         6 Korczyński Oskar, Boras Aleksandra                 MYKA - Zamość                                  6/   9
 146         7 Niedźwiedź Jakub, Martowicz Maja                   GOLDEN DANCE - Przemyśl                        7/   9
 152         8 Basza Mateusz, Społowicz Patrycja                  GOLDEN DANCE - Przemyśl                        8/   9
 155         9 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl                        9/   9
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 146  XXXXX   5 X XX     3  XXXXX   5    XXX   3  X XXX   4    20          
 147   XXX    3  XXXX    4 X   XXX  4  XX XXX  5 XXXXXXX  7    23         6
 152   X   X  2 X  XXXX  5 X   XXX  4 X    XX  3 X   X    2    16          
 153 XX   XX  4  X XXXX  5  XXX XX  5  XXXX X  5  XXX XX  5    24         5
 154 XXX XXX  6  XX   X  3 XXXXXX   6 XXXXXX   6   XX XX  4    25         4
 155 X  X XX  4 X    XX  3       X  1 X    XX  3 X   XXX  4    15          
 156 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXX     4 XXXXXX   6    29       1-3
 157 XX XXXX  6 XXX XXX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXX  X  5    29       1-3
 158 XXXXX    5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXX X X  5    29       1-3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 147 5531143 2.0 5651234 5.0 2551132 1.0 5451253 4.0 3451122 2.0   14,0    3
 153 6145652 6.0 6434642 3.0 5335553 5.0 6345634 5.0 5335344 4.0   23,0    4
 154 1654234 4.0 4546553 6.0 6646624 6.0 4636422 3.0 6646453 6.0   25,0    6
 156 4223525 3.0 3222325 2.0 3124245 3.0 3222345 2.0 1123215 1.0   11,0    2
 157 3462311 1.0 2163111 1.0 4263311 2.0 1164111 1.0 4264631 3.0    8,0    1
 158 2316466 5.0 1315466 4.0 1412466 4.0 2513566 6.0 2512566 5.0   24,0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 165         1 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała                      1/   5
 164         2 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola                      2/   5
 162         3 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola                        3/   5
 161         4 Kutyła Radosław, Stępniowska Natalia               JUST DANCE - Stalowa Wola                      4/   5
 163         5 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl                        5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 161 4145451 4.0 4244431 4.0 1244542 4.0 1232421 2.0 2233341 2.0   16,0    4
 162 2252234 2.0 2132345 3.0 3132324 2.0 2154344 4.0 3144424 4.0   15,0    3
 163 5534542 5.0 5555552 5.0 5455433 5.0 5445555 5.0 5555555 5.0   25,0    5
 164 3423325 3.0 3313224 2.0 4323255 3.0 3323233 3.0 4422233 3.0   14,0    2
 165 1311113 1.0 1421113 1.0 2511111 1.0 4511112 1.0 1311112 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
A       Wiewiórka                 Dariusz         I         Kęty                 
B       Wantuch                   Ada             I         Kraków               
C       Jabczyński                Wojciech        I         Wrocław              
D       Jabczyńska                Anna            I         Wrocław              
E       Kobylkin                  Serhii          I         Lublin               
F       Kordaszewska              Magdalena       II        Jastków              
G       Łowicki                   Przemysław      I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 171         1 Jucha Jakub, Falda Karina                          GOLDEN DANCE - Przemyśl                        1/   2
 170         2 Ciurko Hubert, Preisner Jagienka                   AKSEL - Rzeszów                                2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 170 2122112 2.0 2222122 2.0 1222112 2.0 1222122 2.0 1222122 2.0   10,0    2
 171 1211221 1.0 1111211 1.0 2111221 1.0 2111211 1.0 2111211 1.0    5,0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS