Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

8 IV 2018 - Pleśna (PTT)


XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2018


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
XIII Ogólnopolski Turniej Tańca Towarzyskiego PLEŚNA 2018

Pleśna, 08.04.2018
Organizator: STOWARZYSZENIE TANECZNE „K L A S A-TARNÓW”
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: Studio "Klasa" - Dariusz Ćwik - Tarnów
Obsługa medyczna: .
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
12-13, F, Kombinacja 6T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, E, Kombinacja 8T
14-15, D, Standard
14-15, D, Latin
14-15, C, Standard
14-15, C, Latin
Pow. 15, E+F, Standard-4
Pow. 15, E+F, Latin-4
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
12-13, D, Standard
12-13, D, Latin
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno    4
   2 AKSEL - Rzeszów              8
   3 ArtDance - Kraków            4
   4 AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów     2
   5 AXIS - Nowy Sącz             7
   6 A-Z - Przemyśl              11
   7 BALLROOM - Lublin            1
   8 BAWINEK - Kraków             5
   9 CENTRUM TAŃCA - Radom        6
  10 CHA CHA - Kielce             1
  11 CUBANA - Nowy Targ           3
  12 DANCE POINT Kraków           1
  13 DANCELOOK - Gliwice          2
  14 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    4
  15 ELIDA - Mielec               2
  16 ESKADRA - Pabianice          1
  17 EVOLUTION - Kraków           4
  18 FAST-STEP Warszawa           2
  19 FLAMENCO - Siemianowice      1
  20 GALA - Mielec                9
  21 GASIEK - Rzeszów            10
  22 GOLDEN DANCE - Przemyśl     15
  23 GRACJA - Krosno              9
  24 IMPULS - Chorzów             1
  25 JUST DANCE - Stalowa Wola    4
  26 JUST DANCE Wieliczka         2
  27 KLASA - Tarnów              15
  28 K-STUDIO Krosno              9
  29 Kuźnia Tańca Kraków          2
  30 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  31 LATINO - Żabno               4
  32 LIDER - Lublin               1
  33 LORDANCE - Wodzisław Śl.     7
  34 MAGIC-DANCE - Lublin         1
  35 MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli    1
  36 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    6
  37 NOWY STYL - Bielsko-Biała    3
  38 PLĄS - Kraków                2
  39 PRESTIGE - Białystok         1
  40 RESPECT DANCE Skarżysko-K    5
  41 RONDO - Rybnik               2
  42 RYTM - Żory                  2
  43 SAMBA - Tarnobrzeg           1
  44 SEMPRE - Kraków              3
  45 SHOW DANCE - Rzeszów         2
  46 SIGNUM DANCE - Hyżne         1
  47 SKT AGH - Kraków             3
  48 SOKÓŁ - Myślenice            3
  49 ST CIEPŁY - Jaworzno         4
  50 STARDANCE - Kraków           6
  51 STTS Kraków                  2
  52 STUDIO CHILLOUT - Przemyś    6
  53 STYL - Kraków                1
  54 SWING Żywiec-Kuków           1
  55 TAKT - Chełm                 4
  56 TAKT - Jarosław              3
  57 THOMAS DANCE - Kraków        4
  58 TOP - ART - Lublin           2
  59 WIR - Mysłowice              3
  60 ZAMEK - Lublin               3
  61 ZŁOTA PARA - Dębica          1
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  35         1 Borej Jakub, Jędrzejczyk Marta                     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/  18
  40         2 Czechowski Michał, Kosteczko Iga                   RONDO - Rybnik            śląski               2/  18
  46         3 Noga Mateusz, Saj Karolina                         GALA - Mielec             podkarpacki          3/  18
  54         4 Zmarzły Oskar, Skiba Oliwia                        LATINO - Żabno            małopolski           4/  18
  55         5 Żurawicz Jakub, Glazar Emilia                      GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  18
  43         6 Madej Michał, Nędza Oliwia                         PLĄS - Kraków             małopolski           6/  18
  38       7-8 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski             7-8/  18
  52       7-8 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno           podkarpacki        7-8/  18
  45         9 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów            małopolski           9/  18
  42     10-11 Lebida Oskar, Dudek Anna                           GALA - Mielec             podkarpacki      10-11/  18
  53     10-11 Wrona Patryk, Wrona Justyna                        MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           10-11/  18
  50        12 Sierak Michał, Zachara Aleksandra                  LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski          12/  18
  48        13 Partyka Piotr, Mardosiewicz Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         13/  18
  37     14-15 Buchowicz Michał, Bochenek Adrianna                AXIS - Nowy Sącz          małopolski       14-15/  18
  41     14-15 Gołąb Bartosz, Pawełek Patrycja                    TAKT - Jarosław           podkarpacki      14-15/  18
  39        16 Ciosek Mikołaj, Wnuk-Janusz Nikola                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki         16/  18
  47        17 Nowak Mateusz, Sieńko Nikola                       JUST DANCE Wieliczka      małopolski          17/  18
  49        18 Raus Konrad Jan, Dalle Mulle Laura Maria           CHA CHA - Kielce          świętokrzysk        18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  35 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    41         1
  37 X        1  X XX X  4 XX XX    4 XX    X  3 XX  X    3 XXX  X   4    19          
  38 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X  X X   3 XXXXXXX  7    35       3-5
  39      XX  2 X   X    2  X   XX  3 X  X  X  3  X   XX  3 X XXX    4    17          
  40  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5    X  X  2  X   XX  3    30      8-10
  41 X X X    3  XXX X   4   X      1 X  XX    3 X XXXX   5 X XX     3    19          
  42 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX  X  4  X    X  2 X   XXX  4    30      8-10
  43  X X X   3  X X X   3 XX XXXX  6 XXXXXXX  7  X XXXX  5  XXXXXX  6    30      8-10
  45 XXX XXX  6 X X      2 XXX  X   4 XXXXXX   6 XXXXXX   6  XX X X  4    28        12
  46 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 X XXXXX  6   XX X   3    35       3-5
  47  X    X  2 X        1  X       1      X   1 XXXXXX   6 X  XX    3    14          
  48 X X X X  4 X X  XX  4 X X   X  3 XXX XXX  6 X X X X  4 XX  X X  4    25          
  49  X XXX   4          0      X   1    XXX   3 X X      2 XX       2    12          
  50 X XX  X  4  X XX X  4   XXX X  4 XXX XX   5 XXX  XX  5 XXXXXXX  7    29        11
  52 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5  X X XX  4  XXXXXX  6 XX XXXX  6    34       6-7
  53 XX XXX   5 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5    34       6-7
  54  XXXXX   5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X X X  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    35       3-5
  55 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXX    5 XXXXX X  6 X XXXXX  6    37         2
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  35 X XX XX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    38         1
  38 X X X X  4   X   X  2 XX    X  3 XX X     3 X XX     3    X  X  2    17          
  40 X XXXXX  6 XXXX XX  6 X XXXXX  6 X  X XX  4  X XXXX  5    X     1    28         4
  42 XX   X   3 XXX  X   4 X   XX   3 X        1          0  X       1    12          
  43  X   X   2  X  X    2  X       1  XX XX   4 XXX XXX  6 XXX XX   5    20         6
  45  XX      2          0  XX   X  3 X        1 X  XX    3 X X XXX  5    14          
  46  XXXXXX  6   XXXX   4 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXX XXX  6  XXX XX  5    33         2
  50          0          0     X    1  X       1     X    1 X        1     4          
  52    X  X  2  X X  X  3    X     1  X XXXX  5    X XX  3    XX X  3    17          
  53 X   X    2 X   XX   3     XX   2   X   X  2 XX       2      X   1    12          
  54 XXXXX X  6 XX XX X  5 X XXX X  5 XXX XXX  6  XX  XX  4 XXX XXX  6    32         3
  55  X XXX   4 X XXXXX  6  XXX X   4   XXX    3  XXX     3 XXXXX    5    25         5
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  35 1623433 2.0 2224331 2.0 3233123 2.0 1111121 1.0 1112121 1.0 5223111 1.0    9.0    1
  40 2114212 1.0 1113112 1.0 1114211 1.0 5665643 5.0 4664543 5.0 2464635 5.0   18.0    2
  43 6366666 6.0 6556666 6.0 5656666 6.0 3226214 2.0 3226214 2.0 6135566 6.0   28.0    6
  46 5231545 4.5 5431545 4.0 4521444 4.0 2332355 3.0 2331355 3.0 1641253 2.0   20.5    3
  54 4545151 4.5 3645453 5.0 2345352 3.0 4444432 4.0 6455432 4.0 4356422 4.0   24.5    4
  55 3452324 3.0 4362224 3.0 6462535 5.0 6553566 6.0 5543666 6.0 3512344 3.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  67         1 Koniecko Adrian, Koniecko Wiktoria                 PRESTIGE - Białystok      podlaski             1/  19
  61         2 Czarnota Adrian, Sanetra Gabriela                  SWING Żywiec-Kuków        małopolski           2/  19
  75         3 Woźniak Sebastian, Tętnowska Marlena               CUBANA - Nowy Targ        małopolski           3/  19
  72         4 Pieprzyk Mateusz, Mazur Kinga                      ZAMEK - Lublin            lubelski             4/  19
  62         5 Drogosz Szymon, Dulewicz Nina                      RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/  19
  73         6 Pliszka Miłosz, Woźniak Emilia                     JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/  19
  66         7 Kalata Aleksander, Kiczka Natalia                  CUBANA - Nowy Targ        małopolski           7/  19
  59       8-9 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki        8-9/  19
  70       8-9 Migiel Łukasz, Kołodziej Barbara                   CUBANA - Nowy Targ        małopolski         8-9/  19
  65        10 Jakubowski Dominik, Pieprzyk Weronika              ZAMEK - Lublin            lubelski            10/  19
  76        11 Wójtowicz Ignacy, Michałowska Paulina              TAKT - Chełm              lubelski            11/  19
  58        12 Bienia Jakub, Gałuszka Natalia                     GRACJA - Krosno           podkarpacki         12/  19
  71        13 Mostowiec Adrian, Żywicka Paulina                  ZAMEK - Lublin            lubelski            13/  19
  60     14-16 Chruściel Mateusz, Kłosowska Kornelia              KLASA - Tarnów            małopolski       14-16/  19
  63     14-16 Górecki Jędrzej, Romaniewska Natalia               DANCE POINT Kraków        małopolski       14-16/  19
  69     14-16 Mienkina Adam, Czajka Zuzanna                      MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski           14-16/  19
  68        17 Krawczyk Mikołaj, Krawczyk Maria                   KLASA - Tarnów            małopolski          17/  19
  74        18 Siwik Mateusz, Niewadzi Małgorzata                 JUST DANCE Wieliczka      małopolski          18/  19
  64        19 Gębuś Grzegorz, Wrona Anna                         PLĄS - Kraków             małopolski          19/  19
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  58 X XXX X  5 X  XX X  4  X XX X  4  XXXX X  5   XX  X  3 X XXX X  5    26     11-12
  59  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XX XXX  5   X XXX  4    34       1-3
  60 XXX X    4   X  XX  3   X XX   3   X   X  2  X  X X  3   XXXXX  5    20          
  61 X        1 X   X    2 X X   X  3 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    26     11-12
  62 XX XX X  5 XX X XX  5 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXX X X  5    34       1-3
  63   XX X   3  XX X    3   XX X   3 X   XX   3 XXXXXX   6 X X      2    20          
  64 XX       2 XX X  X  4 XXX  X   4 XX       2 XX       2  X       1    15          
  65 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6 X  XXXX  5 XX  XXX  5  X   XX  3    32       6-7
  66 XXXXXXX  7   XXXX   4 XXXXX X  6 XXXXX X  6 XXXX     4 XX XXXX  6    33       4-5
  67  XXXXXX  6  XX XXX  5 XXX XX   5 X X XXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    34       1-3
  68      X   1  X   X   2  X       1   X XXX  4 XXXXXX   6 X X XX   4    18          
  69  XXX X   4 XX  X    3 X   XXX  4  XXXXX   5      XX  2  X  X    2    20          
  70 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 XXXXXXX  7  X X     2 X  XX X  4  X X     2    27        10
  71     X    1 XXXXXXX  7    X  X  2 XXX X    4 X XXX    4 X XXXXX  6    24          
  72 X X  XX  4 XXXX  X  5  XXX  X  4 XXXXXXX  7   XXXXX  5 XXXXXXX  7    32       6-7
  73 XXXXXXX  7 X XX XX  5 X XX XX  5 X    XX  3 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    33       4-5
  74 X  X XX  4  X XX    3  X XX    3  X X X   3      X   1 XX X     3    17          
  75 XX  XXX  5  XXXXX   5 XX XXXX  6 XXXX X   5 XXXX XX  6 XX X X   4    31         8
  76  XXXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    X  X  2 X X X    3 X XX XX  5    28         9
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  58    X     1  X X     2          0    X  X  2    XXX   3 XXXXXXX  7    15          
  59  XX XXX  5 XXX XXX  6  XX XX   4  X       1  X    X  2       X  1    19          
  61 X    X   2 X   XX   3     XX   2 X XXXXX  6 XXX  XX  5   X XXX  4    22       5-6
  62  X X  X  3  XX X X  4       X  1  XXXX X  5 XXXXX X  6  XXXX    4    23         4
  65 X X   X  3 X XX XX  5 XXXXXX   6 X     X  2 X        1          0    17          
  66 X X X    3      X   1 X XXX    4 XX XXX   5 X XXX    4 X XX     3    20          
  67 XXX  XX  5   X      1  XX XXX  5   X XX   3  XXXXXX  6 XXX XXX  6    26         2
  70    XXX   3 XXXX XX  6   XX XX  4  X X     2  X XX    3     X    1    19          
  72   XXX    3   XX     2 X  XX X  4  XX XXX  5   X XXX  4 XXXXXXX  7    25         3
  73 XX X XX  5  X  X X  3 XX    X  3 X   XXX  4 XX   XX  4  X   XX  3    22       5-6
  75 XX XXX   5 X  XXX   4 XXXX XX  6 XXXX X   5 X XX X   4 XX X X   4    28         1
  76  XX X X  4 XX XX X  5 XX X     3 X X      2          0 X  X     2    16          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  61 4666326 6.0 6253136 2.0 3434325 3.0 3113321 1.0 3123411 2.0 3142221 2.0   16.0    2
  62 5444463 4.0 5522455 6.0 4522666 6.0 6234266 4.0 4354356 5.0 2334154 3.0   28.0    5
  67 6115242 2.0 4136344 4.0 2256233 2.0 5422414 3.0 6212123 1.0 5211412 1.0   13.0    1
  72 2553651 5.0 3464561 5.0 6343451 4.0 1345152 2.0 2536242 3.0 4423343 4.0   23.0    4
  73 1232534 3.0 2345623 3.0 5665544 5.0 4566643 6.0 5665564 6.0 6565665 6.0   29.0    6
  75 3321115 1.0 1611212 1.0 1111112 1.0 2651535 5.0 1441635 4.0 1656536 5.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  88         1 Walaszek Karol, Kalicińska Natalia                 EVOLUTION - Kraków        małopolski           1/  13
  80         2 Doroszuk Oktawiusz, Cebeńko Magdalena              A-Z - Przemyśl            podkarpacki          2/  13
  82         3 Harłacz Jakub, Stochła Weronika                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          3/  13
  81         4 Długoszek Kamil, Waszyńska Natalia                 BALLROOM - Lublin         lubelski             4/  13
  91         5 Świątek Bartosz, Popiel Martyna                    GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  13
  86         6 Piwowarczyk Tomasz, Kałucka Julia                  STARDANCE - Kraków        małopolski           6/  13
  83         7 Kazura Krystian, Pobidyńska Martyna                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/  13
  90         8 Włodarczyk Patryk, Ogar Natasza                    KLASA - Tarnów            małopolski           8/  13
  89         9 Wojnar Krystian, Szetela Emilia                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/  13
  79        10 Brożyna Kamil, Saja Oliwia                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki         10/  13
  84        11 Kłosowski Tomasz, Sioła Oliwia                     ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski              11/  13
  85        12 Olchowy Paweł, Gałęza Martyna                      STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki         12/  13
  87        13 Szczęśniak Bartłomiej, Tara Emilia                 GALA - Mielec             podkarpacki         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  79   X XX   3  XX XX   4 X   XX   3 XXX XX   5       X  1 X        1 X X X    3 X        1    21          
  80   XXXX   4 X XXXX   5 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXX X   5 XXXXXX   6 X XX X   4    X X   2    36         3
  81   X   X  2       X  1   X X X  3       X  1 XXXXXXX  7 X X  XX  4 XXX XXX  6   X  XX  3    27       5-7
  82 XXXXXXX  7  XXX XX  5  XXXXXX  6   XXXXX  5  XXXX X  5  XX XXX  5  X XX X  4   XXXXX  5    42         1
  83 XXXXX    5 X XXX    4 X  X  X  3 XX XX    4 X        1 XX    X  3 XX   X   3 XXX  X   4    27       5-7
  84  X       1  X X  X  3  X       1 XX       2 X  XXX   4    X     1  X X  X  3 X XXX    4    19          
  85      XX  2 X        1          0   X      1  X   X   2    XX X  3   X      1          0    10          
  86     X X  2  X XX X  4 X X XXX  5    XXXX  4    XXX   3 X XXXX   5   X X    2  X  X    2    27       5-7
  87    X     1          0 X  X     2 X        1          0          0  X       1          0     5          
  88 XXX  X   4 XXX XX   5 XX  X    3 XXX XXX  6 X   X X  3 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    40         2
  89 XX  XXX  5      XX  2   X XXX  4     X    1  XX XXX  5       X  1       X  1 XX  X X  4    23          
  90 XX X     3 XXX      3  XXX     3  XXX  X  4 XXX      3  X  X    2 X  X X   3 XXXX  X  5    26          
  91 X  X  X  3 X  XXXX  5  X X XX  4    X XX  3   XX  X  3  XXXXXX  6    XXXX  4  X XXXX  5    33         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  80 3231614 2.0 2152425 1.0 2521517 1.0 2251617 2.0 1661727 6.0 1251627 1.0 1661627 6.0 2761746 6.0   25.0    2
  81 4145351 4.0 6236661 6.0 7134661 4.0 5767771 7.0 4115211 1.0 4525311 3.0 5214312 1.0 4223313 2.0   28.0    4
  82 6423123 3.0 4315132 2.0 4777334 6.0 4113142 1.0 5426373 4.0 5417273 5.0 6327171 3.0 6116171 1.0   25.0    3
  83 1756775 7.0 1747774 7.0 1246772 5.0 1436463 4.0 2777646 7.0 2774746 7.0 2473744 4.0 1475654 5.0   46.0    7
  86 5577442 5.0 5661553 5.0 6455455 7.0 7674336 6.0 6554465 5.0 7666565 6.0 4546455 5.0 5657467 7.0   46.0    6
  88 2312236 1.0 3523216 3.0 3362143 2.0 3542254 3.0 3242532 2.0 3132432 2.0 3132533 2.0 3342525 3.0   18.0    1
  91 7664567 6.0 7474347 4.0 5613226 3.0 6325525 5.0 7333154 3.0 6343154 4.0 7755266 7.0 7534232 4.0   36.0    5
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  12         1 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/  14
  15         2 Paradysz Korneliusz, Urbanek Sandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/  14
  17         3 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               3/  14
  23         4 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  14
  16         5 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  14
  21         6 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  14
  18       7-8 Stal Kacper, Put Gabriela                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski         7-8/  14
  20       7-8 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki        7-8/  14
  24         9 Tomasiak Wiktor, Fecko Julia                       AXIS - Nowy Sącz          małopolski           9/  14
  14     10-11 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      10-11/  14
  19     10-11 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      10-11/  14
  10        12 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki         12/  14
  22        13 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         13/  14
  13        14 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki         14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10  XX      2      X   1          0  XX      2          0     5          
  12  XXXXXX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5  XXXXXX  6 XXXXX X  6    29         1
  13          0          0          0          0          0     0          
  14          0          0  XX   X  3 X     X  2   X  XX  3     8          
  15 XX  X X  4 XX  X    3 XXXXXXX  7 XXX  X   4 XXX  X   4    22       3-5
  16    XXXX  4 XXXXXXX  7  X XXXX  5  X XX X  4  X  X    2    22       3-5
  17 X XXXXX  6 X XXXX   5 X  XXXX  5 X XXXX   5 XXXXXXX  7    28         2
  18   XX  X  3   XX  X  3  XX X X  4    XXXX  4   XX     2    16          
  19 XX    X  3       X  1 X        1     X X  2       X  1     8          
  20 XX XXX   5 X  X     2 XX X     3  X X     2 XX XX    4    16          
  21   X  X   2 XXXXXX   6 X XX X   4 X X  X   3 X X  X   3    18         6
  22 X        1       X  1          0 X        1       X  1     4          
  23  XXXXX   5  XX XXX  5  XX XX   4   X X X  3  X XXXX  5    22       3-5
  24 X        1 XX       2 X        1 XX X X   4 X  XXX   4    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  12 6111121 1.0 5411141 1.0 5121151 1.0 6121151 1.0 6321161 1.0    5.0    1
  15 2333335 3.0 1523433 2.0 2612324 3.0 2413532 2.0 2614422 2.0   12.0    2
  16 4264564 5.0 4364362 4.0 4465463 5.0 3265363 4.0 4165254 5.0   23.0    5
  17 1642612 2.0 2632614 3.0 1234612 2.0 1334614 3.0 1443613 4.0   14.0    3
  21 3556446 6.0 3256556 6.0 3356545 6.0 4656446 6.0 5536546 6.0   30.0    6
  23 5425253 4.0 6145225 5.0 6543236 4.0 5542225 5.0 3252335 3.0   21.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  26         1 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  14
  18         2 Stal Kacper, Put Gabriela                          THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           2/  14
  17         3 Spyra Dominik, Liana Zuzanna                       WIR - Mysłowice           śląski               3/  14
  15         4 Paradysz Korneliusz, Urbanek Sandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  14
  21         5 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  14
  10         6 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/  14
  13       7-8 Kłoda Kacper, Bara Oliwia                          GALA - Mielec             podkarpacki        7-8/  14
  20       7-8 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki        7-8/  14
  12         9 Kowalewski Łukasz, Tercjak Oliwia                  LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               9/  14
  25        10 Jakubowski Mikołaj, Sikora Natalia                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         10/  14
  16        11 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         11/  14
  19     12-13 Szydłowski Oliwiusz, Rozputyńska Patrycja          GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      12-13/  14
  22     12-13 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki      12-13/  14
  14        14 Olszański Oskar, Dąbek Katarzyna                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  10  XX XX   4 XXX  X   4  X  X    2   X X    2 XXX X    4    16       5-6
  12 X XX     3  X X  X  3  XXXX    4 X  X     2    X     1    13          
  13     X X  2 X  X     2  X XX X  4 XX X     3 X  XX    3    14          
  14          0       X  1          0          0       X  1     2          
  15  XX XX   4  XX X    3  XX XX   4 XXX X X  5  XX X X  4    20       3-4
  16 XX       2 X    X   2 XX   X   3  X       1  X       1     9          
  17 XX X XX  5 XXXXXX   6 XXXX X   5 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    29         2
  18 X  X     2   X X X  3 X XXX X  5   XXXXX  5 X XXX X  5    20       3-4
  19       X  1       X  1 X     X  2  XX      2     X X  2     8          
  20 XXXXX    5 XX XX    4 X        1 X   X    2   X  X   2    14          
  21    XX    2   XXXX   4   XX X   3    X X   2 XXXX X   5    16       5-6
  22  X   XX  3       X  1       X  1      XX  2      X   1     8          
  25   XX XX  4      X   1      XX  2      XX  2      X   1    10          
  26 X X XXX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    31         1
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  10 5626346 6.0 5635435 5.0 5656555 6.0 5616565 6.0 6656665 6.0   29.0    6
  15 6215263 2.0 6116263 2.0 6125264 4.0 6525354 5.0 4435354 4.0   17.0    4
  17 4144632 4.0 4354524 4.0 3234643 3.0 2354621 3.0 3522543 3.0   17.0    3
  18 3332554 3.0 3442352 3.0 4442332 2.0 3131133 2.0 2111112 1.0   11.0    2
  21 2563425 5.0 2563646 6.0 2563426 5.0 4463446 4.0 5364436 5.0   25.0    5
  26 1451111 1.0 1221111 1.0 1311111 1.0 1242212 1.0 1243221 2.0    6.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  31         1 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          1/   7
  33         2 Kowalewski Marcin, Zychma Dominika                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               2/   7
  29         3 Bólad Michał, Pawlikowska Amelia                   ArtDance - Kraków         małopolski           3/   7
  30         4 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               4/   7
  35         5 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    STARDANCE - Kraków        małopolski           5/   7
  32         6 Gniewek Bartosz, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/   7
  34         7 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  29 3623531 2.0 3313622 4.0 3213532 2.0 2433243 2.0 3333523 3.0   13.0    3
  30 1131455 3.0 2132343 3.0 6152344 4.0 5152334 3.0 5162332 4.0   17.0    4
  31 7254213 4.0 1444111 1.0 1424111 1.0 1324111 1.0 1424111 1.0    8.0    1
  32 6545626 6.0 5655536 5.0 7546626 6.0 4646627 6.0 2646647 6.0   29.0    6
  33 4712162 1.0 6221264 2.0 5331263 3.0 7511562 4.0 7211264 2.0   12.0    2
  34 5477777 7.0 4777777 7.0 4777775 7.0 6777775 7.0 6577775 7.0   35.0    7
  35 2366344 5.0 7566455 6.0 2665457 5.0 3265456 5.0 4755456 5.0   26.0    5
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Ciesielski Jakub, Kubica Katarzyna                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               1/  10
  29         2 Bólad Michał, Pawlikowska Amelia                   ArtDance - Kraków         małopolski           2/  10
  31         3 Dziadosz Kacper, Farbaniec Emilia                  K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/  10
  23         4 Hamzayev Elwin, Markiewicz Wiktoria                A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  10
  32         5 Gniewek Bartosz, Lubińska Katarzyna                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  10
  36         6 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski             6/  10
  33         7 Kowalewski Marcin, Zychma Dominika                 LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski               7/  10
  35         8 Łabno Mateusz, Sobarnia Paulina                    STARDANCE - Kraków        małopolski           8/  10
  24         9 Tomasiak Wiktor, Fecko Julia                       AXIS - Nowy Sącz          małopolski           9/  10
  34        10 Sebzda Bartosz, Sochacka Zofia                     SHOW DANCE - Rzeszów      podkarpacki         10/  10
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  23 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XXXXXXX  7 X XXX X  5 XXXXXXX  7    31         1
  24 X X      2 X    X   2 X    X   2  X   X   2 XX       2    10          
  29 XXXX  X  5  XXX XX  5 XXXXXXX  7 XX XXXX  6   XXXXX  5    28         3
  30  XXXXXX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    30         2
  31 XX XXXX  6  X XX X  4  X  XXX  4 XXX XXX  6 XXXXXXX  7    27         4
  32     XXX  3  XXXX X  5   XXXXX  5  XXXXXX  6 X  XX    3    22         6
  33  X       1 XXXXXXX  7  XXXX    4  XXXX X  5  XX X    3    20          
  34     X    1      X   1     X    1          0      XX  2     5          
  35 XXXX X   5 X   X X  3 X        1 X   X    2 X   X X  3    14          
  36 X XXXXX  6 XXX X    4 XXXX  X  5 X XX X   4  XXX X   4    23         5
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  23 6145443 3.0 5245343 3.0 6366343 5.0 5565543 5.0 6365443 5.0   21.0    4
  29 2512332 2.0 1512122 2.0 1611531 1.0 1621421 2.0 2411331 2.0    9.0    2
  30 4221511 1.0 2121511 1.0 2124412 2.0 2312212 1.0 1222212 1.0    6.0    1
  31 3664125 4.0 3664235 4.0 4243125 3.0 3134134 3.0 4534125 3.0   17.0    3
  32 5336256 6.0 6436464 5.0 5532254 4.0 6443365 4.0 5656564 6.0   25.0    5
  36 1453664 5.0 4353656 6.0 3455666 6.0 4256656 6.0 3143656 4.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  46         1 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          1/  13
  52         2 Furtek Dawid, Pasieka Julia                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          2/  13
  53         3 Kaszuba Dawid, Kwadrans Paulina                    ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               3/  13
  45         4 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski           4/  13
  44         5 Kędzierawski Jan, Pietrykowska Magdalena           TAKT - Chełm              lubelski             5/  13
  47         6 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski               6/  13
  41         7 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               7/  13
  39       8-9 Banaś Wiktor, Obłąk Anita                          STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki        8-9/  13
  50       8-9 Bulenda Rafał, Chluba Nicole                       LORDANCE - Wodzisław Śl.  śląski             8-9/  13
  51        10 Dydo Adam, Czechura Gabriela                       BAWINEK - Kraków          małopolski          10/  13
  43     11-13 Książkiewicz Wiktor, Żurawicz Klaudia              K-STUDIO Krosno           podkarpacki      11-13/  13
  48     11-13 Skoczek Mateusz, Idzik Beata                       SKT AGH - Kraków          małopolski       11-13/  13
  49     11-13 Zwoliński Jakub, Starzyńska Aurelia                STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki      11-13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  39 XX       2 X    X   2          0  X   X   2     6          
  41     X    1 XXXXXXX  7   XX     2 X  X     2    12          
  43   X      1          0 X    X   2          0     3          
  44  XXXXXX  6 XX X     3 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    22         4
  45 X XXXXX  6  XXXXXX  6   XXXXX  5 XXXXXXX  7    24       2-3
  46 XXX XXX  6   X XXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    24       2-3
  47  XXX XX  5  XXXX X  5 XXXXX    5  XX X    3    18       5-6
  48          0          0 XX    X  3          0     3          
  49  X       1          0          0 X     X  2     3          
  50 X  X  X  3 X XX     3          0          0     6          
  51 X  X     2 X        1          0     X    1     4          
  52 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6   XXXXX  5    25         1
  53     XX   2  X  XXX  4  XX XXX  5 XXXXXXX  7    18       5-6
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  44 5263555 5.0 6263535 5.0 6452656 5.0 5554545 5.0   20.0    5
  45 6546434 4.0 5545454 4.0 4633444 4.0 3633434 4.0   16.0    4
  46 3112241 2.0 2112241 1.0 1114131 1.0 6112251 2.0    6.0    1
  47 4354666 6.0 4656666 6.0 5366565 6.0 4366666 6.0   24.0    6
  52 1621112 1.0 3331312 3.0 3541223 3.0 2441112 1.0    8.0    2
  53 2435323 3.0 1424123 2.0 2225312 2.0 1225323 3.0   10.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  13
  46         2 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki          2/  13
  56         3 Kotek Bartosz, Grodzińska Dominika                 Kuźnia Tańca Kraków       małopolski           3/  13
  48         4 Skoczek Mateusz, Idzik Beata                       SKT AGH - Kraków          małopolski           4/  13
  39         5 Banaś Wiktor, Obłąk Anita                          STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki          5/  13
  55         6 Flisak Wojciech, Jacek Martyna                     SIGNUM DANCE - Hyżne      podkarpacki          6/  13
  41         7 Cieślik Łukasz, Kocot Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               7/  13
  49         8 Zwoliński Jakub, Starzyńska Aurelia                STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki          8/  13
  57         9 Lasocki Sebastian, Gawlik Julia                    RONDO - Rybnik            śląski               9/  13
  44        10 Kędzierawski Jan, Pietrykowska Magdalena           TAKT - Chełm              lubelski            10/  13
  43        11 Książkiewicz Wiktor, Żurawicz Klaudia              K-STUDIO Krosno           podkarpacki         11/  13
  47        12 Mroczek Michał, Zygmunt Weronika                   ST CIEPŁY - Jaworzno      śląski              12/  13
  45        13 Machnik Zbigniew, Witkowska Magdalena              BAWINEK - Kraków          małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
----------------------------------------------------------------
  39 XXX XXX  6  XX XXX  5   X XXX  4 XXX XXX  6    21         2
  41 XX XX X  5  XX   X  3 XXX XXX  6  X X X   3    17         4
  43  XX X    3  X       1  X       1  X       1     6          
  44 X    X   2 XXXXX X  6  X       1          0     9          
  45          0 X        1          0          0     1          
  46  XXXX    4 X X  X   3   XXX    3 X XXX    4    14       6-8
  47      X   1    X X   2          0          0     3          
  48    X X   2   X X X  3  X X X   3  XXXXXX  6    14       6-8
  49 X XX  X  4 XXXXX X  6 X XX     3 X X   X  3    16         5
  54 XX XXXX  6 XX X X   4 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    23         1
  55      XX  2    XXX   3 XX XXXX  6    X XX  3    14       6-8
  56 X XXX    4    X     1 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    19         3
  57  XX   X  3 X   XXX  4 X     X  2 X   X    2    11          
----------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
  39 5418161 3.0 7628161 8.0 8558261 4.0 6317151 2.0   17.0    5
  41 8247517 6.0 8255818 6.0 6437746 7.0 7856888 8.0   27.0    7
  46 3325278 2.0 2337277 2.0 3314173 2.0 3225266 4.0   10.0    2
  48 6174445 4.0 4173456 3.5 5273657 5.0 2143442 3.0   15.5    4
  49 4636782 7.0 5416782 5.0 4846885 8.0 4768673 7.0   27.0    8
  54 1563853 5.0 1561323 1.0 1662314 3.0 1632334 1.0   10.0    1
  55 7882624 8.0 6884544 7.0 7785532 6.0 8484725 6.0   27.0    6
  56 2751336 1.0 3742635 3.5 2121428 1.0 5571517 5.0   10.5    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28         1 Parysz Wojciech, Cyboroń Magdalena                 KLASA - Tarnów            małopolski           1/  14
  24         2 Karasiak Piotr, Fuks Aleksandra Wero               ESKADRA - Pabianice       łódzki               2/  14
  21         3 Frydrych Bartosz, Tatrzańska Natalia               GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/  14
  26         4 Kłusek Wiktor, Olech Wiktoria                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/  14
  23         5 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          5/  14
  22         6 Jasiewicz Jakub, Furgała Kornelia                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  14
  27       7-8 Nykiel Filip, Janas Oliwia                         LATINO - Żabno            małopolski         7-8/  14
  29       7-8 Sala Mateusz, Lisak Katarzyna                      GALA - Mielec             podkarpacki        7-8/  14
  19         9 Baran Wiktor, Mleczak Anna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki          9/  14
  31        10 Surga Adrian, Sajdak Emilia                        KLASA - Tarnów            małopolski          10/  14
  25     11-12 Kulczyk Antoni, Kozik Zuzanna                      KLASA - Tarnów            małopolski       11-12/  14
  30     11-12 Staśko Gabriel, Kapustka Kamila                    LATINO - Żabno            małopolski       11-12/  14
  32        13 Ziomek Adrian, Pszeniczny Emilia                   GALA - Mielec             podkarpacki         13/  14
  20        14 Ciuła Miłosz, Swałtek Weronika                     AXIS - Nowy Sącz          małopolski          14/  14
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  19 X  X  X  3    XX    2 XXXX     4  X X     2  X XX    3   XX     2    16          
  20          0          0          0          0    X     1          0     1          
  21 XXXXXXX  7    XXXX  4 XXXXXXX  7 X  X XX  4    X  X  2 X XXXXX  6    30         2
  22  XXXXXX  6 X XXXXX  6 XXXXXX   6   XXXX   4 r X XX   3 X    X   2    27         4
  23 XX X  X  4 XXXX  X  5   XX  X  3 XX X     3 X XX     3  X X XX  4    22       5-6
  24 XXX XXX  6 XXX XXX  6 X X  XX  4 X X XXX  5 X X  X   3   X XXX  4    28         3
  25     X    1  X   X   2     X    1     X    1  X   XX  3  X       1     9          
  26  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X XXXX  5 XX  X X  4  X XX X  4 XXXXX X  6    31         1
  27          0 X     X  2 X   XXX  4 X X  XX  4 XX  XX   4 XX XX    4    18          
  28 X X  X   3 XX X X   4 XX XX    4   XX     2 XXXX  X  5 X XX  X  4    22       5-6
  29    XX    2 X   X    2          0  XX XXX  5 X X XXX  5 XX  XX   4    18          
  30          0   X      1      X   1  X   X   2  X  XX   3     XX   2     9          
  31   X      1   X      1  XX   X  3 XXX X X  5 X X   X  3   X   X  2    15          
  32 XX   X   3  X       1          0    X     1          0  X       1     6          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  21 5351333 2.0 5351151 3.0 6351151 2.0 5551343 5.0 4551252 4.0 3441132 3.0   19.0    3
  22 2525254 4.0 1425346 5.0 3443346 5.0 1435526 4.0 6435626 5.0 6656426 6.0   29.0    6
                                                     R                       
  23 3663641 5.0 2662532 4.0 2662622 1.0 6662465 6.0 5662464 6.0 5562364 5.0   27.0    5
  24 6116515 6.0 4216215 1.0 5516514 6.0 4316611 2.0 1216311 1.0 1313511 1.0   17.0    2
  26 4444162 3.0 6543664 6.0 4234263 4.0 3243154 3.0 2343133 2.0 2225253 2.0   20.0    4
  28 1232426 1.0 3134423 2.0 1125435 3.0 2124232 1.0 3124545 3.0 4134645 4.0   14.0    1
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Drogosz Mateusz, Bryk Magdalena                    RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/  15
  60         2 Mądry Wiktor, Rzeźnik Anita                        GALA - Mielec             podkarpacki          2/  15
  64         3 Sitarz Karol, Czub Weronika                        GRACJA - Krosno           podkarpacki          3/  15
  66         4 Wołczański Michał, Lasek Aleksandra                K-STUDIO Krosno           podkarpacki          4/  15
  57         5 Jóźwicki Mateusz, Bury Agata                       NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               5/  15
  58         6 Kuźniar Igor, Pasterz Emilia                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  15
  56         7 Gałczyński Oskar, Szkutnik Zofia                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               7/  15
  62         8 Schenk Filip, Nowotarska Dominika                  KLASA - Tarnów            małopolski           8/  15
  63         9 Sekuła Kacper, Sitarz Emilia                       AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów  podkarpacki          9/  15
  65        10 Sycz Bartosz, Lewkowicz Aleksandra                 AT MICZAŁOWSCY - Rzeszów  podkarpacki         10/  15
  67        11 Wróbel Jakub, Bała Izabela                         ZŁOTA PARA - Dębica       podkarpacki         11/  15
  61        12 Nowak Dominik, Liro Adrianna                       LATINO - Żabno            małopolski          12/  15
  53        13 Biały Michał, Gaweł Karolina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         13/  15
  59        14 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski          14/  15
  55        15 Franczak Patryk, Serafin Julia                     AXIS - Nowy Sącz          małopolski          15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  53 XXX X X  5   X X X  3   X XXX  4  XX  XX  4 XX    X  3  XX  XX  4  XX   X  3 XXX  XX  5    31          
  54 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56       1-2
  55 XX       2 XXX  X   4 XXX  X   4 XXXX     4  X   X   2 XX    X  3 XX   X   3      X   1    23          
  56 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    52       5-6
  57 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXX   6    52       5-6
  58 X XXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    53         4
  59 XXXXXXX  7     X    1 XXX XX   5  X  X    2 XXX X X  5     X X  2 X   X X  3 XX  X    3    28          
  60 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    56       1-2
  61 X X XX   4 XX X XX  5 XX XXXX  6 X  X X   3 XXXXXX   6 XXXXX X  6 XX XX X  5 XX XX X  5    40     11-12
  62 XX X XX  5 X XXXX   5 X XX     3 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXX X  5    45        10
  63   XXXX   4 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X XXXXX  6  XXXXXX  6 X XXXXX  6    49         7
  64 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    54         3
  65 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 X XXXXX  6    XX    2 XXXX XX  6 XXXX X   5 XXXXXXX  7    46         9
  66  XXX XX  5 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XrXXXX   5 XXXXXX   6 X XX XX  5    47         8
  67  X XX X  4 XX X  X  4  X X  X  3 X  XX X  4 XXXXXXX  7  XXXXX   5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7    40     11-12
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X X XXX  5 XXXXXXX  7    53         1
  56   X  XX  3   X X X  3 XXX XXX  6   X XXX  4   X   X  2 X     X  2  X XX X  4  X  X X  3    27          
  57 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXX    5 XXX X    4 rXXX     3  XXX     3  XXX  X  4   XX     2    33         4
  58     X    1  X X XX  4   X  XX  3  X X XX  4 XXXX XX  6 XX XXX   5 X  X XX  4    XX X  3    30         6
  60 XXX XX   5  XX XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X X XXX  5    48         2
  61          0          0    X     1          0     X    1     X    1          0          0     3          
  62   XX  X  3 X  XX    3    X     1 X  X     2   X X X  3 X X XX   4 X XX X   4 XXXX X   5    25          
  63 X  XX    3   XX     2   X   X  2  XXX     3 XX  X    3    X  X  2  X XX    3 X  XX X  4    22          
  64 XX X XX  5 XX XXXX  6 XX X XX  5 XX XX X  5 X  X XX  4 X XX  X  4 XX XX X  5 XXXXXXX  7    41         3
  65  XX      2 X    X   2     X    1   X  X   2     X    1  X       1  XX      2  XX      2    13          
  66    XXXX  4 XXX XX   5 XX XXX   5 X   XXX  4 X  X X   3 rrX XXX  4 X X XX   4 X    X   2    31         5
  67 XX       2  X       1          0          0  X   X   2  X   X   2      X   1  X   X   2    10          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54 2321343 2.0 1431331 3.0 1211331 1.0 1111321 1.0 1513211 1.0 2511211 1.0 2421211 1.0 1511111 1.0   11.0    1
  57 5513521 4.0 6325524 4.0 6435545 5.0 4435544 4.0 6334664 5.0 4455664 5.0 5556664 6.0 6335664 6.0   39.0    5
                                                     R                                               
  58 6656666 6.0 5646666 6.0 5546656 6.0 5566666 6.0 4266445 4.0 5236535 4.0 6335536 5.0 5146536 5.0   42.0    6
  60 4434434 5.0 4113213 1.0 3123113 2.0 2323213 2.0 2422122 2.0 1323123 2.0 1213323 2.0 2423322 2.0   18.0    2
  64 1262252 1.0 2262452 2.0 4352462 4.0 6252452 5.0 3151353 3.0 3142352 3.0 3142152 3.0 3252253 3.0   24.0    3
  66 3145115 3.0 3554145 5.0 2664224 3.0 3644135 3.0 5645536 6.0 6664446 6.0 4664445 4.0 4664445 4.0   34.0    4
                                                      R           R                                  
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/  11
  76         2 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          2/  11
  70         3 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/  11
  72         4 Makowski Mikołaj, Chołuj Anna                      FAST-STEP Warszawa        mazowiecki           4/  11
  75         5 Ruszel Tymoteusz, Rogoziewicz Nadia                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  11
  80         6 Gędłek Dawid, Kołodziej Marta                      AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               6/  11
  71       7-9 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski         7-9/  11
  73       7-9 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski         7-9/  11
  77       7-9 Starostka Marcel, Jarosz Julia                     STARDANCE - Kraków        małopolski         7-9/  11
  74        10 Pyrek Karol, Łabno Zuzanna                         KLASA - Tarnów            małopolski          10/  11
  79        11 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski            11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  70 XXXXXXX  7    XXXX  4 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         2
  71    XX X  3    X  X  2   XXX X  4    X  X  2    X  X  2    13          
  72   XX XX  4  X  XXX  4  XX  XX  4 XX   XX  4  X   XX  3    19         6
  73 X  X     2 X  X     2 XX X     3 XXXX     4 X  X     2    13          
  74      XX  2 XXX  X   4 X   X    2     X    1          0     9          
  75  XX XX   4 X    X   2 XX X X   4 X XXXX   5 X XXXX   5    20         5
  76 XXX  XX  5  XXXXXX  6   X  XX  3   X  XX  3 X X XXX  5    22         4
  77  XX X    3 XXX X    4     X    1  X       1  XXXX    4    13          
  78 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    33         1
  79 XX       2   X      1   X X    2     X    1 XX       2     8          
  80 X  XX    3 XXXXX X  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    28         3
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 2123454 2.0 2654564 6.0 3342352 2.0 5514552 6.0 4344653 3.0   19.0    3
  72 5445535 5.0 5435623 3.0 5435624 5.0 4232626 2.0 5532525 5.0   20.0    4
  75 1266643 4.0 1366446 4.0 1266435 4.0 1466345 5.0 1666446 6.0   23.0    5
  76 6614322 3.0 6113232 2.0 6523243 3.0 6623433 3.0 6213232 2.0   13.0    2
  78 4332111 1.0 3221111 1.0 2111111 1.0 2141211 1.0 2121111 1.0    5.0    1
  80 3551266 6.0 4542355 5.0 4654566 6.0 3355164 4.0 3455364 4.0   25.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  78         1 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         1/  11
  71         2 Goch Łukasz, Rożniata Karolina                     STTS Kraków               małopolski           2/  11
  76         3 Socha Jarosław, Frydrych Milena                    K-STUDIO Krosno           podkarpacki          3/  11
  74         4 Pyrek Karol, Łabno Zuzanna                         KLASA - Tarnów            małopolski           4/  11
  70         5 Barłoga Kajetan, Ryś Wiktoria                      GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          5/  11
  81         6 Kopeć Wojciech, Szeląg Zuzanna                     A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/  11
  73         7 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           7/  11
  75         8 Ruszel Tymoteusz, Rogoziewicz Nadia                GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          8/  11
  79         9 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             9/  11
  72     10-11 Makowski Mikołaj, Chołuj Anna                      FAST-STEP Warszawa        mazowiecki       10-11/  11
  77     10-11 Starostka Marcel, Jarosz Julia                     STARDANCE - Kraków        małopolski       10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  70  XXX XX  5    X XX  3    X XX  3 XXXX X   5  X X X   3    19       5-6
  71  XXXXXX  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XXXXX X  6 X  XXX   4    28         3
  72     X X  2  X       1  X  X    2  XX X    3     X X  2    10          
  73    X X   2 X XX X   4 XX X X   4  X X X   3 XX XXX   5    18          
  74 XX  X    3 X X XXX  5 X X      2 X X X X  4 XXX  XX  5    19       5-6
  75 XX       2  X       1    XXXX  4    X XX  3  X X  X  3    13          
  76   XX XX  4  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  rXXXXX  5    29         2
  77 XX  X    3 X   X    2     X    1     X    1  XX X    3    10          
  78 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXXX  6 X XXXXX  6    32         1
  79 X X   X  3  X    X  2  XX   X  3  X       1 X X      2    11          
  81 X XXXX   5 XXXXXX   6 XXX      3 X    XX  3 XXX   X  4    21         4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  70 5552626 6.0 5362645 5.0 4323656 4.0 4362655 5.0 4562644 5.0   25.0    5
  71 1141142 1.0 1221132 2.0 1241243 2.0 1211236 2.0 1221555 2.0    9.0    2
  74 2366454 4.0 3456566 6.0 2556332 3.0 3454544 4.0 3436236 3.0   20.0    4
  76 6624233 3.0 6634423 3.0 5634524 5.0 5636322 3.0 6644422 4.0   18.0    3
                 R                                               
  78 4213311 2.0 2113211 1.0 3112111 1.0 2123111 1.0 2113111 1.0    6.0    1
  81 3435565 5.0 4545354 4.0 6465465 6.0 6545463 6.0 5355363 6.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  13         1 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          1/   5
  14         2 Kawecki Mariusz, Fatyga Justyna                    BAWINEK - Kraków          małopolski           2/   5
  15         3 Krempa Paweł, Litwin Klaudia                       GALA - Mielec             podkarpacki          3/   5
  11         4 Fugiel Tomasz, Markus Weronika                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           4/   5
  12         5 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  11 2554335 4.0 1553315 3.0 1553345 4.0 2554345 4.0 3544335 4.0   19.0    4
  12 1142222 2.0 5145543 5.0 4345552 5.0 4245554 5.0 5455553 5.0   22.0    5
  13 4411113 1.0 3212124 1.0 2111114 1.0 3121213 2.0 1121214 1.0    6.0    1
  14 3333444 3.0 2331231 2.0 5224423 3.0 1312121 1.0 2212121 2.0   11.0    2
  15 5225551 5.0 4424452 4.0 3432231 2.0 5433432 3.0 4333442 3.0   17.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  23         1 Stępień Jarosław, Dybała - Chmaj Wiktoria          ArtDance - Kraków         małopolski           1/  13
  16         2 Bahir Adam, Zając Oliwia                           STUDIO CHILLOUT - Przemyś podkarpacki          2/  13
  21         3 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               3/  13
  13         4 Starnawski Piotr, Flis Gabriela                    A-Z - Przemyśl            podkarpacki          4/  13
  19         5 Niedźwiedź Jakub, Martowicz Maja                   GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/  13
  24         6 Wodowski Adrian, Duda Magdalena                    SKT AGH - Kraków          małopolski           6/  13
  25         7 Ślusarczyk Krzysztof, Gębala Marta                 ArtDance - Kraków         małopolski           7/  13
  17       8-9 Drzazga Krzysztof, Smoleń Katarzyna                SEMPRE - Kraków           małopolski         8-9/  13
  22       8-9 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski         8-9/  13
  12        10 Miara Kacper, Korpal Agata                         GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         10/  13
  18        11 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski          11/  13
  11        12 Fugiel Tomasz, Markus Weronika                     SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          12/  13
  20        13 Nocek Michał, Wiklańska Katarzyna                  KLASA - Tarnów            małopolski          13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  11          0          0     X    1          0          0     1          
  12   X   X  2       X  1       X  1          0 XXX XXX  6    10          
  13 XXX XX   5 XXX XX   5 X X      2 X X  X   3 X        1    16       5-7
  16 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXX X  6 XXXXX X  6    32         2
  17   XX X   3 X X      2 XXX      3  XX  X   3   XX XX  4    15          
  18       X  1          0     XXX  3       X  1          0     5          
  19       X  1    XX X  3    XX X  3    XX X  3 XXXXX X  6    16       5-7
  20          0          0          0          0          0     0          
  21 rX XXXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6  X XXX   4    29         3
  22 X X XX   4   X XX   3  X  XX   3 X   XXX  4      X   1    15          
  23 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
  24 XX XX    4 XX X  X  4 XX X     3 XX XXX   5 X XXX X  5    21         4
  25 XX X X   4  X X X   3 r XX X   3 XXXX     4  X   X   2    16       5-7
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  13 4737555 5.0 6226344 3.0 6446445 4.0 7665555 5.0 5545555 5.0   22.0    4
  16 2122422 2.0 2132422 2.0 2122332 2.0 4232322 2.0 4212423 3.0   11.0    2
  19 3575263 4.0 3655263 5.0 3754573 5.0 2776273 7.0 2654372 4.0   25.0    5
  21 7241334 3.0 5341535 4.0 5331224 3.0 5123414 3.0 3131214 1.0   14.0    3
     R                                                           
  23 1314111 1.0 1413111 1.0 1615111 1.0 1414131 1.0 1426131 2.0    6.0    1
  24 6653676 6.0 4764676 6.0 4273666 6.0 3341766 4.0 6363666 6.0   28.0    6
  25 5466747 7.0 7577757 7.0 7567757 7.0 6557647 6.0 7777747 7.0   34.0    7
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  30         1 Jędrycha Damian, Morawska Nicole                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               1/  15
  36         2 Krzemiński Grzegorz, Klebach Weronika              FLAMENCO - Siemianowice   śląski               2/  15
  41         3 Łądka Wiktor, Kolińska Julia                       RYTM - Żory               śląski               3/  15
  34         4 Grobecki Przemysław, Czaja Weronika                STARDANCE - Kraków        małopolski           4/  15
  38         5 Smaroń Konrad, Kemona Eliza                        IMPULS - Chorzów          śląski               5/  15
  37         6 Pobidyński Wiktor, Turczak Wiktoria                GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          6/  15
  22         7 Sadowski Radosław, Wątor Natalia                   EVOLUTION - Kraków        małopolski           7/  15
  29         8 Dzierwa Mateusz, Soja Emilia                       KLASA - Tarnów            małopolski           8/  15
  33         9 Federowicz Mikołaj, Hyży Emilia                    AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               9/  15
  32        10 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          10/  15
  28     11-12 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki      11-12/  15
  31     11-12 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki      11-12/  15
  39     13-14 Wiercigroch Szymon, Porębska Julia                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski           13-14/  15
  40     13-14 Zając Maciej, Marek Dominika                       EVOLUTION - Kraków        małopolski       13-14/  15
  35        15 Kasprzycki Radosław, Zwolińska Justyna             STYL - Kraków             małopolski          15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  22 X XXXX   5  XXXXXX  6 XXXXX X  6 X XXXXX  6 XX XX X  5    28       4-6
  28  XX   X  3 XXXXX X  6     XX   2  X  X    2 XXX  XX  5    18          
  29 X     X  2 XX XX X  5 X X   X  3 XX XXXX  6 XX XX X  5    21         9
  30  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6    31         3
  31 XXX   X  4 X  X  X  3 XXXX  X  5   XX  X  3  X X  X  3    18          
  32  X XX X  4 X XXXXX  6  X XX X  4  XX X X  4   X X    2    20        10
  33 XX XXX   5 X XXXX   5  XXXXX   5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7    28       4-6
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    34         1
  35      X   1  X   X   2 X    X   2 X        1 XX       2     8          
  36 XXXXXXX  7 X X XXX  5 X  X XX  4 X X XXX  5 X X XX   4    25       7-8
  37 XX XXXX  6  XX X X  4 XXXXXXX  7 XX X XX  5 X XXXXX  6    28       4-6
  38 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 X  XXXX  5 X XXXXX  6    32         2
  39 X XXXX   5  X X X   3  X  XX   3  XX      2  XXX X   4    17          
  40 X XX X   4  X       1 X XX     3 XXXX X   5  XXX X   4    17          
  41  XX X X  4 X X  X   3 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 X X XXX  5    25       7-8
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  22  XXXX    4   XXX    3 X XXX    4  XXX     3 X XXXXX  6    20          
  29 XX       2  X    X  2 XXX      3 XX    X  3  XX      2    12          
  30  X XXXX  5  X X X   3 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    28       1-4
  32   X X    2     X    1     X    1  X  X    2     X    1     7          
  33  X   X   2 X X      2 XX       2 X        1 XX       2     9          
  34 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  X XXXX  5 X XXXX   5  X X XX  4    28       1-4
  36 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 XX X XX  5 XXXX XX  6 X XX X   4    28       1-4
  37 X XX  X  4 XXXXXXX  7  XXX XX  5    XXXX  4  XXXXXX  6    26         5
  38 X  XXXX  5 X  X XX  4   XXXXX  5   XXXXX  5 X XXX X  5    24         6
  41 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XX  XXX  5    28       1-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 6123446 4.0 6132246 3.0 3122131 1.0 3121233 1.0 1112332 1.0   10.0    1
  34 3261515 3.0 5311415 2.0 5341415 4.0 5242526 4.0 6351415 5.0   18.0    4
  36 1632323 2.0 3623522 1.0 2613526 2.0 2513414 2.0 3633526 3.0   10.0    2
  37 5345634 6.0 4255634 6.0 6264644 6.0 6364645 6.0 4264643 4.0   28.0    6
  38 4554152 5.0 2544151 4.0 4455253 5.0 4655162 5.0 5545164 6.0   25.0    5
  41 2416261 1.0 1466363 5.0 1536362 3.0 1436351 3.0 2426251 2.0   14.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  47         1 Migała Antoni, Bauer Natalia                       SEMPRE - Kraków           małopolski           1/  12
  45         2 Juszczyk Kajetan, Chwajta Gabriela                 GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          2/  12
  31         3 Samborski Michał, Sarnowska Dominika               JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          3/  12
  48         4 Piotrowski Jakub, Wojciuch Laura                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               4/  12
  30         5 Jędrycha Damian, Morawska Nicole                   MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               5/  12
  43         6 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           6/  12
  44       7-8 Ciołczyk Dominik, Wrona Oliwia                     Kuźnia Tańca Kraków       małopolski         7-8/  12
  46       7-8 Majcher Mateusz, Gromaszek Estera                  MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski           7-8/  12
  49         9 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           9/  12
  32        10 Urbański Robert, Oczkowska Urszula                 CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          10/  12
  28        11 Cisiński-Nguyen Krystian, Brzezińska Aleksandra    ELIDA - Mielec            podkarpacki         11/  12
  29        12 Dzierwa Mateusz, Soja Emilia                       KLASA - Tarnów            małopolski          12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  28  X XX    3  X       1  X       1  X       1  X       1     7          
  29     X    1          0     X    1          0 XX    X  3     5          
  30  X X XX  4   XXXXX  5    X X   2  XXXXX   5  XXXXX   5    21       5-6
  31 XXX  XX  5 XXXXXXX  7 XXX  XX  5 X X XXX  5   XXXX   4    26         2
  32     X    1 XXX X    4     X    1          0   X X    2     8          
  43 XXXXX    5 X XX  X  4  X XXXX  5  XXXX X  5  X    X  2    21       5-6
  44 X     X  2    XX X  3 X XX  X  4 X  X XX  4 X  XX X  4    17          
  45   XXX X  4 XXXX X   5 XXXX     4 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    25       3-4
  46 XXXX X   5     XX   2 XXX XX   5 X   XX   3 X    X   2    17          
  47 X XX XX  5 XX X XX  5 X XXXXX  6 XXXXXXX  7 X XX  X  4    27         1
  48   X XXX  4   X XX   3  XXXXXX  6 X XXXXX  6  XXXXXX  6    25       3-4
  49 XX   X   3 XX    X  3 X     X  2  X       1 X    X   2    11          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  30 5264346 5.0 5152246 5.0 6265245 5.0 4351246 4.0 4361336 3.0   22.0    5
  31 4426412 4.0 4625122 1.0 3623112 2.0 5635133 2.0 6654114 5.0   14.0    3
  43 6352565 6.0 6264665 6.0 5554666 6.0 6143465 5.0 5135265 6.0   29.0    6
  45 3613634 3.0 1513334 3.0 2142534 3.0 1222322 1.0 1512443 2.0   12.0    2
  47 1531251 1.0 2331551 2.0 1311451 1.0 2414651 3.0 2223552 1.0    8.0    1
  48 2145123 2.0 3446413 4.0 4436323 4.0 3566514 6.0 3446621 4.0   20.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  54         1 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               1/   6
  52         2 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           2/   6
  56         3 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   6
  58         4 Zawora Marcin, Cierpich Karolina                   KLASA - Tarnów            małopolski           4/   6
  43         5 Bilski Kamil, Wilk Joanna                          CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/   6
  53         6 Kosal Kamil, Struk Natalia                         AXIS - Nowy Sącz          małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  43 6554564 5.0 5444555 5.0 6654354 5.0 5454554 5.0 5354455 5.0   25.0    5
  52 1142412 1.0 2352421 3.0 4122231 2.0 3122441 2.0 4233542 4.0   12.0    2
  53 4666656 6.0 6666666 6.0 5566666 6.0 6566666 6.0 6566666 6.0   30.0    6
  54 5211125 2.0 3111112 1.0 1211112 1.0 2211113 1.0 1121111 1.0    6.0    1
  56 2433243 4.0 1223233 2.0 2333423 3.0 1633322 3.0 2442323 2.0   14.0    3
  58 3325331 3.0 4535344 4.0 3445545 4.0 4345235 4.0 3615234 3.0   18.0    4
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
A       Dragan                    Dariusz         I         Kraków               
B       Igielska                  Małgorzata      I         Kraków               
C       Włodarczyk                Marta           II        Łódź                 
D       Orszulak                  Andrzej         I         Krosno               
E       Buczma                    Konrad          I         Lublin               
F       Włodarczyk                Piotr           II        Łódź                 
G       Kordaszewski              Piotr           II        Jastków              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Drąg                      Artur           I         Kraków               
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  63         1 Stański Mateusz, Krupa Katarzyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          1/  11
  55         2 Puszka Michał, Nasalska Izabela                    LIDER - Lublin            lubelski             2/  11
  60         3 Mazur Jakub, Janiga Aleksandra                     GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/  11
  54         4 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   AKADEMIA TAŃCA AS - Sosno śląski               4/  11
  52         5 Jaworski Jakub, Wrzesień Daria                     CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki           5/  11
  59         6 Bełz Nicolas, Słowiak Adrianna                     MAŁOPOL.CEN.TAŃCA - Wieli małopolski           6/  11
  62         7 Pogorzelec Paweł, Kwaśny Sara                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          7/  11
  56         8 Skalski Paweł Olaf, Krytak Małgorzata              DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          8/  11
  64         9 Łądka Wiktor, Hanusek Paulina                      RYTM - Żory               śląski               9/  11
  61        10 Noworyta Mariusz, Fatyga Justyna                   BAWINEK - Kraków          małopolski          10/  11
  53        11 Kosal Kamil, Struk Natalia                         AXIS - Nowy Sącz          małopolski          11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
  52  X X X   3 XXX  X   4 XXXX X   5 XX XXX   5  XXXXX   5    22         4
  53  X       1          0 X        1          0          0     2          
  54   XX     2 X XXXXX  6 XXXXXX   6   XX XX  4 X X  X   3    21         5
  55 XXXXXXX  7 X  XX X  4  XXXX X  5 XXXXX X  6 XXXXXXX  7    29       2-3
  56 X  XXXX  5  X   XX  3      XX  2  X  XXX  4  X  X X  3    17          
  59 X  XX X  4 X XXX    4 X  XXXX  5 X XX     3 X XX  X  4    20       6-7
  60 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXX  X  4 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29       2-3
  61          0    X     1          0  X       1    XX    2     4          
  62 XXX XXX  6  X   XX  3     XXX  3     XXX  3 XX  XXX  5    20       6-7
  63 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX X XX  5    33         1
  64   X      1  XX X    3 XXX X    4 XXX      3  XX      2    13          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
  52 7113757 5.0 4222537 3.0 4153757 5.0 5354756 5.0 7244656 5.0   23.0    5
  54 6752525 4.0 5663624 5.0 5644424 4.0 4513434 3.0 3433724 4.0   20.0    4
  55 4224261 2.0 3354142 2.0 3312231 2.0 1122221 1.0 1111111 1.0    8.0    2
  59 5665474 7.0 6715475 6.0 6765575 6.0 7765565 6.0 6665575 6.0   31.0    6
  60 1436633 3.0 1546753 4.0 1426643 3.0 2436643 4.0 2326463 3.0   17.0    3
  62 3577346 6.0 7477266 7.0 7577166 7.0 6677377 7.0 5777347 7.0   34.0    7
  63 2341112 1.0 2131311 1.0 2231312 1.0 3241112 2.0 4552232 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS