Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

2 VI 2019 - Rzeszów (PTT)


Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz


Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługaa
-------------------------------------
Podkarpacki Festiwal Tańca AKSEL-RESOVIA 2019 Jubileusz

Rzeszów, 02.06.2019
Organizator: Szkoła Tańca Sportowego ,,AKSEL”	
Prowadzenie: Adam Berkowicz - Jasło
Muzyka: "Studio 81" Marcin Klekotko
Obsługa medyczna: PASSIO Rzeszów
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
10-11, F, Kombinacja 6T
12-13, E, Kombinacja 8T
14-15, F, Kombinacja 6T
14-15, D, Latin
SENIOR 1, E+F, Standard-4
SENIOR 1, E+F, Latin-4
SENIOR 2, F, Standard-3
SENIOR 2, F, Latin-3
SENIOR 2, E, Standard-4
SENIOR 2, E, Latin-4
SENIOR 2, D, Standard
SENIOR 2, D, Latin
SENIOR 3, F, Standard-3
SENIOR 3, F, Latin-3
SENIOR 3, E, Standard-4
SENIOR 3, E, Latin-4
SENIOR 3, D, Standard
SENIOR 3, D, Latin
SENIOR 3, C, Standard
SENIOR 3, C, Latin
12-13, F, Kombinacja 6T
Pow. 15, D, Standard
Pow. 15, D, Latin
Pow. 15, C, Standard
Pow. 15, C, Latin
Pow. 15, B, Standard
Pow. 15, B, Latin
Pow. 18, A, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    2
   2 AKSEL - Rzeszów             48
   3 ArtDance - Kraków            2
   4 A-Z - Przemyśl               8
   5 BALANS - Lublin              7
   6 BRASIL - WARSZAWA            1
   7 CANTINERO - Tomaszów Maz.    2
   8 CIEŚLAK - Jelenia Góra       1
   9 Cor et Animus                2
  10 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    8
  11 ELIDA - Mielec               1
  12 ESKADRA - Pabianice          1
  13 FANTAZJA - Kraków            4
  14 FENIKS - Białystok           2
  15 GALA - Mielec                6
  16 GASIEK - Rzeszów             2
  17 GOLD DANCE UTW Żory          2
  18 GOLDEN DANCE - Przemyśl     11
  19 GRACJA - Krosno              5
  20 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  21 ISKRA - Międzyrzec Podlas    1
  22 JEDYNKA - Łódź               2
  23 JUMP - Janów Lubelski        5
  24 JUST DANCE - Stalowa Wola    7
  25 KICK - Kielce                3
  26 KLASA - Tarnów               3
  27 KORDASZEWSCY - Garwolin      2
  28 LATIN DANCE Dąbrowa Tarno    1
  29 LATINO - Żabno               3
  30 MAGIC-DANCE - Lublin         2
  31 MARENGO - Dąbrowa Górnicz    3
  32 MERENGUE - Stalowa Wola      3
  33 MYKA - Zamość                3
  34 NOWY STYL - Bielsko-Biała    1
  35 PASJA - Lublin               1
  36 PERFECT DANCE - Kraków       1
  37 PIETRZYK - Wrocław           1
  38 PODKARPACIE - Jasło          4
  39 RESPECT DANCE Skarżysko-K    4
  40 RS - WARSZAWA                2
  41 RYTM - Chełm                 1
  42 SAMBA - Tarnobrzeg           3
  43 SEMPRE - Kraków              4
  44 SENSO - Rzeszów              4
  45 SOKÓŁ - Myślenice            2
  46 SzT  eMiKa - Tarnów         14
  47 Śląska Szkoła Tańca - Kat    2
  48 TAKT - Jarosław              2
  49 TEAM Ornontowice             2
  50 THOMAS DANCE - Kraków        1
  51 TOP - ART - Lublin           2
  52 WIR - Mysłowice              3
  53 ZAMEK - Biała Podlaska       1
  54 ZAMEK - Lublin               2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  81         1 Dudka Michał, Zając Wanessa                        TOP - ART - Lublin        lubelski             1/   8
  80         2 Drzewiecki Stanisław, Gajek Weronika               CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               2/   8
  83         3 Gagat Franciszek, Łagowska Sara                    GALA - Mielec             podkarpacki          3/   8
  85         4 Madej Mikołaj, Grudnik Izabela                     GALA - Mielec             podkarpacki          4/   8
  82         5 Filip Tomasz, Filip Izabela                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   8
  86         6 Nowak Szymon, Molęda Weronika                      KICK - Kielce             świętokrzysk         6/   8
  84         7 Gruca Piotr, Pęczak Izabela                        SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          7/   8
  87         8 Pacławski Kamil, Zybinska Zofia                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
  80 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXX X   4 XXXXXX   6  XX XXX  5    35       3-4
  81 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXXX  X  5    39         1
  82 X XXXX   5 XX XXXX  6 XX XXX   5 X XXXX   5 XXXXXX   6 X XXXXX  6    33         5
  83 XXXXXXX  7 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7  XX  XX  4 XXXXXXX  7    37         2
  84  X  X X  3   X X X  3 X   XXX  4 X X X X  4 X XXXXX  6 XXXX     4    24          
  85 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXX  X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XX XXX  5    35       3-4
  86 XXXXXXX  7    XXXX  4 X XXX X  5 XX XX X  5 XX XX X  5 X  XXXX  5    31         6
  87   X  X   2 XXX      3  XX  X   3  X   XX  3    X  X  2 XX XXX   5    18          
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 10-11, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
  80 4114412 2.0 2132521 1.0 2111513 1.0 4223626 3.0 6113515 2.0 6214626 4.0   13.0    2
                                                           R                 
  81 1221331 1.0 1244432 3.0 1233422 2.0 2434412 2.0 2535433 3.0 1422411 1.0   12.0    1
  82 5663546 6.0 6666366 6.0 4555255 5.0 3655255 5.0 5642262 5.0 4643242 3.0   30.0    5
  83 3342225 3.0 5321114 2.0 3342131 3.0 6541334 4.0 3451321 1.0 3151335 2.0   15.0    3
  85 6435154 4.0 4413243 4.0 5424344 4.0 5112141 1.0 4324144 4.0 5336154 5.0   22.0    4
  86 2556663 5.0 3555655 5.0 6666666 6.0 1366563 6.0 1266656 6.0 2565563 6.0   34.0    6
                                                           R                 
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  91         1 Głowacz Michał, Sielska Jagoda                     GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          1/  12
  97         2 Rokita Franciszek, Mieszkowicz Anna                GALA - Mielec             podkarpacki          2/  12
  99         3 Suda Przemysław, Kozik Zuzanna                     KLASA - Tarnów            małopolski           3/  12
  93         4 Mika Miłosz, Michałek Julia                        KLASA - Tarnów            małopolski           4/  12
  95         5 Pliszka Philip, Bajdas Kamila                      JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          5/  12
  90         6 Grata Nikodem, Lato Natalia                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  12
  98         7 Sierak Michał, Kotwa Martyna                       LATIN DANCE Dąbrowa Tarno małopolski           7/  12
  96         8 Popielewicz Szymon, Filipek Anna                   ZAMEK - Biała Podlaska    lubelski             8/  12
  94         9 Miłkoś Bartłomiej, Indyka Zuzanna                  KLASA - Tarnów            małopolski           9/  12
  89        10 Biały Michał, Gaweł Karolina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         10/  12
  92     11-12 Jezo Jakub, Glazar Martyna                         GRACJA - Krosno           podkarpacki      11-12/  12
 100     11-12 Wilk Marcel, Śnieżek Kinga                         GRACJA - Krosno           podkarpacki      11-12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         Q          CC         S          R          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  89       X  1  X    X  2  X       1 X   X X  3 X X XXX  5   X XXX  4      X   1      XX  2    19          
  90 XXXX     4 XXX XX   5 XX   X   3 XX   X   3 XX X X   4 XX X  X  4 XX XX X  5 XX  X X  4    32         5
  91 XXXXXXX  7  XX   X  3 XXXXXX   6 XX X X   4 XXXX XX  6 XXX      3 X XXXX   5 XXXXX X  6    40         2
  92    X X   2    X     1    X X   2    X     1       X  1       X  1   XX X   3          0    11          
  93     X    1 X    XX  3 X   XXX  4 X XX  X  4 XXXX X   5 XXX XXX  6 XX X XX  5 XXXX XX  6    34         4
  94 X     X  2    XXXX  4     X X  2   XXX    3   X   X  2 X  XX X  4 X  X  X  3 X XXX X  5    25          
  95 XXX XX   5 XX  X    3 XXXXXXX  7 XX  X X  4    XX    2  XXXXX   5  XX      2  X   X   2    30         6
  96  X       1 X XX     3   X   X  2  XX  XX  4  X XXXX  5  X X X   3  X X XX  4  X XXX   4    26          
  97 XX XXXX  6 XXXXXX   6 XXXX X   5  XXXXXX  6 XX XX    4 X XX X   4  XX X X  4   XXX    3    38         3
  98 X X XX   4   X XX   3   XXX X  4    XXX   3   X X    2 X X XX   4 X X XX   4 X XXXXr  5    29          
  99  XXXX X  5 XX XXXX  6 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXX XXX  6  X XX X  4 XX  X X  4 XX   XX  4    41         1
 100   XX XX  4   XX  X  3          0   X      1          0          0   X X    2   X      1    11          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: E, Styl: Kombinacja 8T
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q           CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  90 3666565 6.0 5566666 6.0 6666566 6.0 6666666 6.0 2416143 2.0 3665662 6.0 4665265 6.0 4566162 6.0   44.0    6
  91 4414226 3.0 1323344 2.0 3523354 4.0 2412453 4.0 1341635 3.0 1251121 1.0 1212121 1.0 1213436 2.0   20.0    1
                                                                                               R     
  93 6551642 5.0 4642523 4.0 4354633 5.0 5554245 5.0 3253514 4.0 4332213 2.0 2351312 2.0 3342211 1.0   28.0    4
  95 5345353 4.0 6254251 5.0 1242241 1.0 1343312 2.0 6562356 6.0 6443546 5.0 5443446 4.0 6431555 5.0   32.0    5
  97 1222434 2.0 3411435 3.0 2411415 2.0 3221524 1.0 4625221 1.0 2526435 4.0 3536554 5.0 2655323 3.0   21.0    2
  99 2133111 1.0 2135112 1.0 5135122 3.0 4135131 3.0 5134462 5.0 5114354 3.0 6124633 3.0 5124644 4.0   23.0    3
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 106         1 Lech Krystian, Szwagiel Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  11
 104         2 Kukla Mikołaj, Zyguła Zuzanna                      LATINO - Żabno            małopolski           2/  11
 113         3 Więckowski Mikołaj, Sabak Ewa                      RS - WARSZAWA             mazowiecki           3/  11
 110         4 Rakicki Bartosz, Zając Aleksandra Nico             JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          4/  11
 102         5 Baran Michał, Kędzior Weronika                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  11
 112         6 Tymoszuk Robert, Ceniuk Oliwia                     ISKRA - Międzyrzec Podlas lubelski             6/  11
 103         7 Brzozowski Kacper, Puławska Zofia                  ZAMEK - Lublin            lubelski             7/  11
 108         8 Pankratz Aleksander, Bosak Agata                   RS - WARSZAWA             mazowiecki           8/  11
 109         9 Partyka Piotr, Kijanka Oliwia                      GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          9/  11
 107        10 Mazurek Jan, Sutryk Iga                            RYTM - Chełm              lubelski            10/  11
 105        11 Lebioda Maciej, Wach Aleksandra                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 102 XXXXX X  6  XX X    3 XX XX X  5 XX XXXX  6 X   XX   3 X X XXX  5    28         3
 103   X   X  2 X   XXX  4     X X  2 X XX  X  4   XXXXX  5 XX XXXX  6    23          
 104   X  XX  3      XX  2 X XX  X  4   XX  X  3 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    25       4-6
 105 X  X XX  4    X     1    X     1     X    1 X        1 X        1     9          
 106 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 X XXXX   5 XX  XX   4 XXXXXXX  7  XX XXX  5    34         1
 107          0 XX       2 X        1  X X XX  4  X X XX  4  X X XX  4    15          
 108  XXX X   4  XXX XX  5  XX  X   3  XX  XX  4  X  X X  3 X   X    2    21          
 109 X   X    2 X   X    2  X  XX   3     XXX  3    XXX   3   XX X   3    16          
 110 XXXXX X  6 X XXX X  5 XXXXXXX  7 XXXXX    5 XXX X X  5  XXX     3    31         2
 112  X  XX   3  XXX XX  5  XX  XX  4 XXXXX    5 X XX  r  3 X XXX X  5    25       4-6
 113 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 X X  X   3  XX      2  X       1    25       4-6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 102 2455133 3.0 3466334 5.0 2535354 5.0 4553125 4.0 4544131 4.0 3343135 2.0   23.0    5
 104 6546641 5.5 4533451 3.5 6464461 6.0 2111653 1.0 1111624 1.0 2111211 1.0   18.0    2
 106 4664516 5.5 2611126 1.0 3642116 2.0 3342214 2.0 3353215 3.0 4652322 3.0   16.5    1
 110 1221262 1.0 6345262 6.0 4353242 3.0 1235562 3.0 2226462 2.0 6226664 6.0   21.0    4
 112 5333354 4.0 5224543 3.5 5226633 4.0 6466441 6.0 6465353 6.0 5465553 5.0   28.5    6
 113 3112425 2.0 1152615 2.0 1111525 1.0 5624336 5.0 5632546 5.0 1534446 4.0   19.0    3
                                                                       R     
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 120         1 Zdybel Piotr, Dobrzyńska Oliwia                    TOP - ART - Lublin        lubelski             1/   5
 117         2 Byrski Maciej, Józefowska Patrycja                 NOWY STYL - Bielsko-Biała śląski               2/   5
 119         3 Skuba Gabriel, Żak Marta                           AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
 118         4 Olszański Oskar, Szołek Nina                       GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/   5
 115         5 Miękina Jakub, Babraj Katarzyna                    THOMAS DANCE - Kraków     małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 14-15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 115 1544544 4.0 1555554 5.0 2554551 5.0 1552545 5.0 5545545 5.0   24.0    5
 117 4232412 3.0 5242312 2.0 5331325 2.0 5333421 3.0 4331412 2.0   12.0    2
 118 5355155 5.0 3334225 3.0 4145214 4.0 3245214 4.0 3254234 4.0   20.0    4
                       R                                         
 119 2421323 2.0 4421433 4.0 3422433 3.0 2414332 2.0 2422353 3.0   14.0    3
 120 3113231 1.0 2113141 1.0 1213142 1.0 4121153 1.0 1113121 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Gąsiur Michał, Kuźniar Paulina                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   6
 125         2 Wiercioch Wojciech, Wiercioch Karolina             SENSO - Rzeszów           podkarpacki          2/   6
 124         3 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   6
 122         4 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               4/   6
 127         5 Majnusz Maciej, Gehrke-Gut Hanna                   PIETRZYK - Wrocław        dolnośląski          5/   6
 126         6 Kowalówka Jakub, Kowalówka Sabina                  Cor et Animus             małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 122 3441464 4.0 5532462 4.0 3431454 4.0 2422522 2.0   14.0    4
 123 2112111 1.0 2111111 1.0 2122111 1.0 1111111 1.0    4.0    1
 124 1656245 5.0 1623223 2.0 1314345 2.0 3565245 5.0   14.0    3
 125 5335522 3.0 3344344 3.0 5243633 3.0 4233354 3.0   12.0    2
 126 6564336 6.0 6466536 6.0 6665526 6.0 5644436 4.0   22.0    6
 127 4223653 2.0 4255655 5.0 4556262 5.0 6356663 6.0   18.0    5
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 123         1 Gąsiur Michał, Kuźniar Paulina                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   7
 129         2 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           2/   7
 122         3 Curyłło Robert, Curyłło Joanna                     Śląska Szkoła Tańca - Kat śląski               3/   7
 128         4 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin           lubelski             4/   7
 124         5 Niewola Rafał, Niewola Barbara                     SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   7
 125         6 Wiercioch Wojciech, Wiercioch Karolina             SENSO - Rzeszów           podkarpacki          6/   7
 130         7 Kowalówka Jakub, Kowalczyk Marta                   Cor et Animus             małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 1, Klasa: E+F, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 122 6243464 4.0 2343764 3.0 2352642 3.0 4352433 3.0   13.0    3
 123 1111111 1.0 1111111 1.0 1111261 1.0 1111221 1.0    4.0    1
 124 2454333 3.0 3625555 4.0 6445525 5.0 5446545 5.0   17.0    5
 125 5666656 6.0 6554672 6.0 5566736 6.0 7563776 6.0   24.0    6
 128 4525542 5.0 4436433 2.0 3634453 4.0 3635352 4.0   15.0    4
 129 3332225 2.0 5277326 5.0 4223114 2.0 2227114 2.0   11.0    2
 130 7777777 7.0 7762247 7.0 7777377 7.0 6774667 7.0   28.0    7
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Biały                     Janusz          I                              Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Rałowski Dariusz, Charchut Anna                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
 133         2 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          2/   3
 131         3 Florek Grzegorz, Florek Monika                     BALANS - Lublin                                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 131 2333231 3.0 1331323 3.0 1322331 2.0    8.0    3
 133 1222122 2.0 2213132 2.0 3133123 3.0    7.0    2
 134 3111313 1.0 3122211 1.0 2211212 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Biały                     Janusz          I                              Polska
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         Polska
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                Polska
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          Polska
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               Polska
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  Polska
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               Polska
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 134         1 Rałowski Dariusz, Charchut Anna                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   3
 133         2 Krępa Adam, Krępa Iwona                            GALA - Mielec             podkarpacki          2/   3
 131         3 Florek Grzegorz, Florek Monika                     BALANS - Lublin                                3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 131 2333333 3.0 3333333 3.0 2323232 3.0    9.0    3
 133 3222222 2.0 2112122 2.0 3132123 2.0    6.0    2
 134 1111111 1.0 1221211 1.0 1211311 1.0    3.0    1
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   2
 135         2 Kut Marcin, Kuraś-Kut Edyta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   2
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 129 1111111 1.0 1212111 1.0 2212222 2.0 1111111 1.0    5.0    1
 135 2222222 2.0 2121222 2.0 1121111 1.0 2222222 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 129         1 Dusik Jacek, Dusik Katarzyna                       SEMPRE - Kraków           małopolski           1/   4
 128         2 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin           lubelski             2/   4
 137         3 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       FENIKS - Białystok        podlaski             3/   4
 135         4 Kut Marcin, Kuraś-Kut Edyta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 128 2322221 2.0 2322233 2.0 2322223 2.0 2322231 2.0    8.0    2
 129 1111112 1.0 1111111 1.0 1111111 1.0 1111112 1.0    4.0    1
 135 3444444 4.0 3433444 4.0 4444444 4.0 3444324 4.0   16.0    4
 137 4233333 3.0 4244322 3.0 3233332 3.0 4233443 3.0   12.0    3
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 143         1 Stepuch Robert, Stepuch Edyta                      IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki           1/   7
 139         2 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           2/   7
 136         3 Długoń Karol, Długoń Ewa                           MARENGO - Dąbrowa Górnicz                      3/   7
 128         4 Adamczyk Tomasz, Adamczyk Eliza                    BALANS - Lublin           lubelski             4/   7
 142         5 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         5/   7
 137         6 Jończyk Piotr, Mikita Joanna                       FENIKS - Białystok        podlaski             6/   7
 135         7 Kut Marcin, Kuraś-Kut Edyta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 128 1545562 5.0 2752133 2.0 1652772 5.0 2651761 5.0 3631452 2.0   19.0    4
 135 6467755 7.0 5677776 7.0 3777624 7.0 4476653 7.0 7777266 7.0   35.0    7
 136 4374641 4.0 3335442 3.0 7333531 2.0 6367542 6.0 5355331 3.0   18.0    3
 137 5752473 6.0 6463665 6.0 5444163 3.0 5745474 4.0 4466774 6.0   25.0    6
 139 7226336 3.0 7221557 5.0 6225246 4.0 7233336 2.0 6222645 4.0   18.0    2
 142 3633217 2.0 1546324 4.0 2566457 6.0 3524227 3.0 2544527 5.0   20.0    5
 143 2111124 1.0 4114211 1.0 4111315 1.0 1112115 1.0 1113113 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 142         1 Jaros Robert, Jaros Agata                          KICK - Kielce             świętokrzysk         1/   5
 144         2 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             2/   5
 136         3 Długoń Karol, Długoń Ewa                           MARENGO - Dąbrowa Górnicz                      3/   5
 139         4 Baranowski Adam, Baranowska Anna                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki           4/   5
 135         5 Kut Marcin, Kuraś-Kut Edyta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 2, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 135 1555552 5.0 1555555 5.0 1555555 5.0 1555555 5.0 2555415 5.0   25.0    5
 136 4332223 2.0 4333131 2.0 4343131 3.0 3442121 3.0 1343251 3.0   13.0    3
 139 3424445 4.0 5422444 4.0 5414414 4.0 5333443 4.0 5434144 4.0   20.0    4
 142 2113111 1.0 3111222 1.0 3131223 2.0 2211334 2.0 3122333 2.0    8.0    1
 144 5241334 3.0 2244313 3.0 2222342 1.0 4124212 1.0 4211522 1.0    9.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 147         1 Michałek Andrzej, Michałek Elżbieta                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   8
 152         2 Kyc Andrzej, Kyc Anna                              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   8
 149         3 Pytlik Wojciech, Głowacka Halina                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   8
 151         4 Wesołowski Ryszard, Niemiec Małgorzata             GOLD DANCE UTW Żory       śląski               4/   8
 148         5 Mrozek Marek, Mrozek Alina                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          5/   8
 146         6 Jaszewski Jacek, Jaszewska Bożena                  SENSO - Rzeszów           podkarpacki          6/   8
 150         7 Różański Romuald, Różańska Joanna                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/   8
 153         8 Paruzel Mirosław, Bąkowska Bożena                  MARENGO - Dąbrowa Górnicz śląski               8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------
     WA          WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 146 8277872 7.0 8178243 4.0 7247151 5.0   16.0    6
 147 4424564 4.0 2244627 3.0 5155212 1.0    8.0    1
 148 3335257 2.0 3655754 6.0 4374676 6.0   14.0    5
 149 1113316 1.0 4516465 5.0 2416327 3.0    9.0    3
 150 6742441 3.0 6862572 7.0 6763765 7.0   17.0    7
 151 2551625 5.0 5431316 2.0 3631543 4.0   11.0    4
 152 5666133 6.0 1323131 1.0 1522434 2.0    9.0    2
 153 7888788 8.0 7787888 8.0 8888888 8.0   24.0    8
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 154         1 Kochański Jerzy, Mirosław Jolanta                  BALANS - Lublin           lubelski             1/   8
 149         2 Pytlik Wojciech, Głowacka Halina                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           2/   8
 147         3 Michałek Andrzej, Michałek Elżbieta                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           3/   8
 155         4 Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   8
 151         5 Wesołowski Ryszard, Niemiec Małgorzata             GOLD DANCE UTW Żory       śląski               5/   8
 150         6 Różański Romuald, Różańska Joanna                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/   8
 148         7 Mrozek Marek, Mrozek Alina                         PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          7/   8
 146         8 Jaszewski Jacek, Jaszewska Bożena                  SENSO - Rzeszów           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: F, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------
     CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------
 146 8878888 8.0 7647855 6.0 8787438 8.0   22.0    8
 147 6451322 4.0 5431423 3.0 4431344 3.0   10.0    3
 148 5666757 6.0 8868788 8.0 7568575 7.0   21.0    7
 149 2115215 2.0 2113214 2.0 1123212 2.0    6.0    2
 150 7787664 7.0 6774576 7.0 6854866 6.0   20.0    6
 151 4544576 5.0 4585347 4.0 5646687 5.0   14.0    5
 154 1222131 1.0 1222131 1.0 2212121 1.0    3.0    1
 155 3333443 3.0 3356662 5.0 3375753 4.0   12.0    4
----------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Stawiński Jan, Wysokińska - Woźniak Iwona          JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   5
 154         2 Kochański Jerzy, Mirosław Jolanta                  BALANS - Lublin           lubelski             2/   5
 155         3 Wanic Wiesław, Umińska-Wanic Krystyna              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   5
 158         4 Kukuła Janusz, Kukuła Dorota                       PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          4/   5
 147         5 Michałek Andrzej, Michałek Elżbieta                SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Standard-4
----------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 147 5345434 5.0 5325355 5.0 4524254 4.0 5315425 5.0   19.0    5
 154 2422341 2.0 2443423 3.0 2412421 2.0 3524254 4.0   11.0    2
 155 3533553 3.0 3554544 4.0 3343543 3.0 2443543 3.0   13.0    3
 158 4254225 4.0 4232231 2.0 5255335 5.0 4252332 2.0   13.0    4
 159 1111112 1.0 1111112 1.0 1131112 1.0 1131111 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 160         1 Gontaszewski Wojciech, Juszczyk-Gontaszewska Marze SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           1/   3
 152         2 Kyc Andrzej, Kyc Anna                              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   3
 158         3 Kukuła Janusz, Kukuła Dorota                       PODKARPACIE - Jasło       podkarpacki          3/   3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: E, Styl: Latin-4
----------------------------------------------------------------
     CC          S           R           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------
 152 2212122 2.0 2211132 2.0 2222123 2.0 2323132 2.0    8.0    2
 158 3333233 3.0 3332323 3.0 3333332 3.0 3232323 3.0   12.0    3
 160 1121311 1.0 1123211 1.0 1111211 1.0 1111211 1.0    4.0    1
----------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 159         1 Stawiński Jan, Wysokińska - Woźniak Iwona          JEDYNKA - Łódź            łódzki               1/   7
 166         2 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   7
 162         3 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   7
 164         4 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                WIR - Mysłowice           śląski               4/   7
 160         5 Gontaszewski Wojciech, Juszczyk-Gontaszewska Marze SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           5/   7
 163         6 Figarski Jerzy, Rojek-Figarska Tatjana Izabela     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         6/   7
 165         7 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków         małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 159 3111634 2.0 4111615 1.0 2141622 1.0 2121624 1.0 3131313 3.0    8.0    1
 160 6454513 4.0 7357521 5.0 7552313 4.0 7665316 7.0 4665626 6.0   26.0    5
 162 2543442 3.0 5434432 3.0 4324241 3.0 3316251 3.0 5212132 1.0   13.0    3
 163 7736355 6.0 6642356 6.0 6617475 7.0 6557575 6.0 7556474 5.0   30.0    6
 164 4225126 1.0 3525167 4.0 5433764 5.0 5442437 4.0 6343557 4.0   18.0    4
 165 1672767 7.0 2766774 7.0 3765557 6.0 4773742 5.0 1777745 7.0   32.0    7
 166 5367271 5.0 1273243 2.0 1276136 2.0 1234163 2.0 2424261 2.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Sadlik Jakub, Szmidtke Jolanta                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   7
 163         2 Figarski Jerzy, Rojek-Figarska Tatjana Izabela     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         2/   7
 144         3 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             3/   7
 164         4 Florencki Łukasz, Florencka Natalia                WIR - Mysłowice           śląski               4/   7
 162         5 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   7
 169         6 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków                              6/   7
 165         7 Gołąbek Roman, Nowińska-Gołąbek Emilia             FANTAZJA - Kraków         małopolski           7/   7
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 6131542 3.0 7133251 3.0 6234342 3.0 3133432 3.0 2112251 1.0   13.0    3
 162 5353354 5.0 5352344 4.0 4465253 5.0 5455265 5.0 3254144 4.0   23.0    5
 163 7214123 2.0 2211623 1.0 7122435 2.0 7212524 2.0 6423522 3.0   10.0    2
 164 1545437 4.0 1544535 5.0 1541524 4.0 1344153 4.0 1341433 2.0   19.0    4
 165 4777765 7.0 6775766 7.0 3776767 7.0 4776776 7.0 7776676 7.0   35.0    7
 167 2422211 1.0 4427112 2.0 2313111 1.0 2521611 1.0 4537315 5.0   10.0    1
 169 3666676 6.0 3666477 6.0 5657676 6.0 6667347 6.0 5665767 6.0   30.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Sadlik Jakub, Szmidtke Jolanta                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   5
 144         2 Szpyra Marek, Hrynkiewicz Magdalena                MYKA - Zamość             lubelski             2/   5
 169         3 Sułowski Marek, Sułowska Joanna                    FANTAZJA - Kraków                              3/   5
 162         4 Chudziński Krzysztof, Chudzińska Ewa               AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   5
 163         5 Figarski Jerzy, Rojek-Figarska Tatjana Izabela     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         5/   5
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 144 4231242 2.0 4131252 2.0 5255523 5.0 4332344 4.0 4124124 2.0   15.0    2
 162 3343324 3.0 3253334 3.0 3344454 4.0 3223423 3.0 3243442 4.0   17.0    4
 163 5524555 5.0 5414445 4.0 4413335 3.0 5555555 5.0 5532555 5.0   22.0    5
 167 1112113 1.0 2322113 1.0 2121242 2.0 1111132 1.0 1311213 1.0    6.0    1
 169 2455431 4.0 1545521 5.0 1532111 1.0 2444211 2.0 2455331 3.0   15.0    3
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 167         1 Sadlik Jakub, Szmidtke Jolanta                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/   4
 170         2 Stasiewicz Tadeusz, Stasiewicz Anna                CIEŚLAK - Jelenia Góra    dolnośląski          2/   4
 163         3 Figarski Jerzy, Rojek-Figarska Tatjana Izabela     RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk         3/   4
 166         4 Bakun Piotr, Bakun Elżbieta                        AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          4/   4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: SENIOR 3, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 163 4221311 1.0 2211323 1.0 4311343 4.0 4334434 4.0 4232423 4.0   14.0    3
 166 1343422 3.0 1343431 3.0 1234431 3.0 2243323 3.0 2344312 3.0   15.0    4
 167 2432233 2.0 3422212 2.0 2423212 1.0 1411211 1.0 3413231 2.0    8.0    1
 170 3114144 4.0 4134144 4.0 3142124 2.0 3122142 2.0 1121144 1.0   13.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 179         1 Krygowski Jan, Majda Natalia                       GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          1/  13
 172         2 Babiak Paweł, Dzięgielowska Emilia                 GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          2/  13
 180         3 Nowak Filip, Pasterz Emilia                        DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/  13
 181         4 Olbrot Paweł, Brzozowska Alicja                    ZAMEK - Lublin            lubelski             4/  13
 173         5 Baran Szymon, Zubilewicz Karolina                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          5/  13
 184         6 Strzała Miłosz, Kozicka Oliwia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          6/  13
 176         7 Gniewek Mateusz, Cieniek Aleksandra                AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  13
 183         8 Siudak Piotr, Magda Kamila                         SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki          8/  13
 178         9 Kowal Jakub, Marcinkowska Klaudia                  AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          9/  13
 174     10-11 Bukowski Michał, Zakrzewska Aleksandra             GRACJA - Krosno           podkarpacki      10-11/  13
 182     10-11 Rękas Michał, Sulewska Iwona                       SAMBA - Tarnobrzeg        podkarpacki      10-11/  13
 177        12 Kostka Antoni, Bukowska Malwina                    GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         12/  13
 175        13 Frączek Iwo, Buczek Katarzyna                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         13/  13
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA         WW         Q          CC         S          JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
--------------------------------------------------------------------------------------
 172 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 X   XXX  4 XXXX X   5 XXXXXXX  7  XXX X   4    33         1
 173  X X X   3 X    X   2 X    X   2  XXX  X  4 XXXX XX  6 XXXXXX   6    23         5
 174  X X  X  3 XXXX X   5  XX      2       X  1          0       X  1    12          
 175       X  1 X        1 X  X     2   XX     2          0   X X X  3     9          
 176  XX XXX  5 XX  X X  4   XXX X  4 X   X X  3 X     X  2 X        1    19          
 177          0       X  1       X  1  X  X    2 XX  X    3 XXXX     4    11          
 178   X X    2     X    1 XXX X    4 XX XX    4  X       1       X  1    13          
 179 X   XX   3   X XXX  4  X XXXX  5  XXXXXX  6  XXXXXX  6  X XXXX  5    29         3
 180 X  X X   3  XXX X   4 XXXX X   5 XX XXX   5 X XXXXX  6 XX    X  3    26         4
 181 XXX  XX  5  XXXXXX  6 XXXXXXX  7   X  XX  3  XXX XX  5 XX  XX   4    30         2
 182 X XXX    4 X  XX X  4    XX    2          0          0 X X      2    12          
 183     X    1    X     1   X  X   2 X    XX  3   XXX    3   XXXXX  5    15          
 184 XXXX  X  5  XXX     3  X    X  2 X X XX   4 X   XX   3    XXX   3    20         6
--------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: 12-13, Klasa: F, Styl: Kombinacja 6T
----------------------------------------------------------------------------------------
     WA          WW          Q           CC          S           JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------------------
 172 3353326 2.0 2312222 1.0 1315211 1.0 1366535 5.0 4242421 3.0 5235566 6.0   18.0    2
                                                                       R     
 173 5442561 4.0 5454434 4.0 6554543 5.0 5242241 2.0 1455653 4.0 2354641 4.0   23.0    5
 179 4211112 1.0 4235111 2.0 4232122 2.0 4131114 1.0 6123216 2.0 3112213 1.0    9.0    1
 180 6534253 5.0 3641545 5.0 3441455 4.0 2423662 3.0 2311132 1.0 1441434 3.0   21.0    3
 181 2125435 3.0 6123356 3.0 5123334 3.0 6654453 6.0 5564544 5.0 6663122 2.0   22.0    4
 184 1666644 6.0 1566663 6.0 2666666 6.0 3515326 4.0 3636365 6.0 4526355 5.0   33.0    6
----------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 192         1 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  12
 196         2 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski             2/  12
 188         3 Kraśnik Kacper, Cebeńko Magdalena                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          3/  12
 187         4 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          4/  12
 189         5 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  12
 190         6 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski     lubelski             6/  12
 197         7 Wojtusik Mikołaj, Kosmacz Klaudia                  PERFECT DANCE - Kraków    małopolski           7/  12
 195         8 Cisiński-Nguyen Krystian, Litwin Klaudia           ELIDA - Mielec            podkarpacki          8/  12
 194         9 Wójcik Hubert, Hawrył Wiktoria                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             9/  12
 191        10 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki         10/  12
 186        11 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki         11/  12
 193        12 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki         12/  12
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 186   X  XX  3 XXX  XX  5      X   1          0    X     1    10          
 187 XXXXXX   6  XXXX X  5    XX    2 XXXX X   5 X XXX X  5    23         3
 188 X     X  2 X   XXX  4 XXX  XX  5 XXX XXX  6   X  X   2    19         4
 189  XX      2  X XX    3  X  X X  3 XX XX X  5 XX XX X  5    18       5-6
 190  X XXX   4  X XX    3  XXXXX   5  XXXX    4  X  X    2    18       5-6
 191    XX X  3 X XX     3 X     X  2 X  X X   3          0    11          
 192  XX X X  4  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXX X  6    28         1
 193          0      X   1 X X X X  4          0 XX X X   4     9          
 194 XXXXXXX  7 X  X  X  3  XXX     3          0   X  X   2    15          
 195 X  XXX   4 X   X    2    XX    2 X   XXX  4   X XXX  4    16          
 196 XXX  X   4  XXX X   4 XXXX XX  6  XXXXXX  6 XXXX XX  6    26         2
 197 X  X  X  3 X X  XX  4 X    X   2   X  XX  3 XX  XXX  5    17          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 187 3566245 5.0 3443422 3.0 3536453 4.0 4566433 5.0 4553315 5.0   22.0    4
 188 2633412 2.0 2635234 4.0 2644214 3.0 2635315 3.0 2646434 4.0   16.0    3
 189 6455364 6.0 4566366 6.0 5355365 6.0 3344264 4.0 3334263 3.0   25.0    5
 190 4342536 4.0 5352545 5.0 4462546 5.0 6453556 6.0 5465556 6.0   26.0    6
 192 1114121 1.0 1124111 1.0 1111121 1.0 1111121 1.0 1111142 1.0    5.0    1
 196 5221653 3.0 6211653 2.0 6223632 2.0 5222642 2.0 6222621 2.0   11.0    2
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 198         1 Damek Gabriel, Gruszczyńska Aleksandra             CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               1/  15
 192         2 Sebzda Bartosz, Szetela Emilia                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  15
 199         3 Jastrzębski Jarosław, Góra Agnieszka               SEMPRE - Kraków           małopolski           3/  15
 194         4 Wójcik Hubert, Hawrył Wiktoria                     MAGIC-DANCE - Lublin      lubelski             4/  15
 193         5 Wołoszyn Kamil, Łukasik Izabela                    MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          5/  15
 200         6 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski               6/  15
 186       7-9 Butryn Grzegorz, Żelasko Oliwia                    JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki        7-9/  15
 190       7-9 Masłowski Grzegorz, Gozdalska Agnieszka            JUMP - Janów Lubelski     lubelski           7-9/  15
 191       7-9 Michałowski Szymon, Głowacka Weronika              TAKT - Jarosław           podkarpacki        7-9/  15
 201        10 Ujda Filip, Majchrowicz Karolina                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         10/  15
 189        11 Lechowicz Paweł, Macek Julia                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         11/  15
 188        12 Kraśnik Kacper, Cebeńko Magdalena                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki         12/  15
 187        13 Harłacz Jakub, Korpal Agata                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         13/  15
 203        14 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki         14/  15
 202        15 Zarycki Andrzej, Rząsa Barbara                     AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         15/  15
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 186 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XX XXX   5 XXXXX    5    29      9-10
 187 XXXXXX   6  X  XX   3  XX      2 X X  XX  4 XXXX Xr  5    20          
 188 XXXXXX   6  X XXXX  5 XX  XX   4  XX X    3 X   XXX  4    22        12
 189 XXXXX X  6 XXX X X  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7  XXXXX   5    29      9-10
 190 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6    34       1-2
 191  XXXXXX  6 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX  X  5 XXXXXXX  7    31         7
 192 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       1-2
 193  XX XXX  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       3-5
 194 X XXXXX  6 X XX XX  5 X XX XX  5 XXXX XX  6  XXX XX  5    27        11
 198 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXX X  6    33       3-5
 199 XXX  XX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6    30         8
 200 XXX XXX  6 XXXXXX   6  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    32         6
 201 XX XX X  5 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33       3-5
 202 X  X  X  3 X  XX X  4    XX    2    XX    2 X   X X  3    14          
 203    X XX  3   XX XX  4 X  X XX  4    XXXX  4    XXXX  4    19          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 186 XX X     3  X X X   3  X X  X  3  X X X   3  X X     2    14          
 188          0  X   X   2          0       X  1          0     3          
 189   X X    2     X X  2     X    1     X    1  X  X X  3     9          
 190 XX XXX   5    X     1 X  X X   3 X     X  2 X  X X   3    14          
 191 X XX  X  4   X      1 X XX  X  4 X X      2   XX X   3    14          
 192 XXXXXXX  7 XXXXX X  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         2
 193  XXX XX  5 XXXXXXr  6  XXXXXX  6  XXX XX  5  XX  XX  4    26         3
 194       X  1   XX  X  3  XXX XX  5  XX  X   3   XX  X  3    15         6
 198 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         1
 199 X   XX   3 X   XX   3 X   XX   3 X   XX   3 X   XXX  4    16         5
 200  XX XXX  5 XXX X X  5  XX      2  XXXX    4 XXXXX    5    21         4
 201          0 X   XXX  4 X   X    2 X  XX X  4 X   X    2    12          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: D, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 192 1532142 2.0 2442164 3.0 2432141 2.0 3346264 5.0 2334162 2.0   14.0    2
 193 5343624 3.0 4335425 4.0 4355424 4.0 4555656 6.0 4553445 5.0   22.0    5
 194 6426563 6.0 6523631 2.0 6523663 6.0 6424523 4.0 5422534 4.0   22.0    4
 198 2111311 1.0 1111312 1.0 1111312 1.0 1111311 1.0 1111311 1.0    5.0    1
 199 3655235 5.0 3654243 5.0 3644236 3.0 2633135 2.0 3645223 3.0   18.0    3
 200 4264456 4.0 5266556 6.0 5266555 5.0 5262442 3.0 6266656 6.0   24.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 209         1 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          1/  11
 211         2 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/  11
 210         3 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski           3/  11
 205         4 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           4/  11
 203         5 Żygała Maciej, Domka Emilia                        GOLDEN DANCE - Przemyśl   podkarpacki          5/  11
 213         6 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/  11
 208         7 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki          7/  11
 206         8 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             8/  11
 212         9 Kotul Hubert, Żaba Weronika                        SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           9/  11
 200     10-11 Klimek Filip, Kajzer Karolina                      TEAM Ornontowice          śląski           10-11/  11
 207     10-11 Jakubowski Mikołaj, Selwa Karolina                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      10-11/  11
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 200   X  X   2   XX XX  4          0      XX  2          0     8          
 203  XXXXX   5   XXXX   4  XXXXXX  6  XXXX X  5   XXX X  4    24         4
 205  XX  XX  4  XXX X   4  XXXXX   5  XXXX    4  XX X X  4    21         5
 206   XX X   3  XX XX   4      X   1   XX X   3   X  X   2    13          
 207     X    1 X        1 X   X    2 X        1 XX X     3     8          
 208 X  XX X  4 X   X X  3 X X X    3 X   X    2 X  XXXX  5    17          
 209 XXX XXX  6 XX  XXX  5 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6    30         2
 210 XX X  X  4 XX X  X  4 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXX XX  6    26         3
 211 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    33         1
 212 X   XX   3   X      1    XX X  3     XXX  3     X    1    11          
 213 XX X  X  4 XX XX X  5 XX X  X  4 XX       2 XX   XX  4    19         6
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 203 5626324 5.0 4526455 4.0 4634335 3.0 5666366 6.0 5666366 6.0   24.0    5
 205 6444445 4.0 6654326 6.0 6545412 4.0 6435524 4.0 6542524 4.0   22.0    4
 209 1131111 1.0 1133131 1.0 1123121 1.0 1122131 1.0 1125133 2.0    6.0    1
 210 2252653 3.0 3261643 3.0 3451654 5.0 2241642 2.0 3331641 3.0   16.0    3
 211 3313232 2.0 2312212 2.0 2212243 2.0 3313213 3.0 2213212 1.0   10.0    2
 213 4565566 6.0 5445564 5.0 5366566 6.0 4554455 5.0 4454455 5.0   27.0    6
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 222         1 Stępień Jarosław, Dybała - Chmaj Wiktoria          ArtDance - Kraków         małopolski           1/  18
 206         2 Górski Jan, Gałązka Katarzyna                      KORDASZEWSCY - Garwolin   lubelski             2/  18
 214         3 Brocławik Damian, Dobrowolska Katarzyna            AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/  18
 219         4 Pawłowski Kornel, Kapuścińska Kamila               MERENGUE - Stalowa Wola   podkarpacki          4/  18
 209         5 Nestor Kacper, Tondera Angelika                    AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/  18
 220         6 Pyras Krzysztof, Kopeć Marta                       WIR - Mysłowice           śląski               6/  18
 211         7 Złamaniec Rafał, Sitarz Aleksandra                 AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/  18
 196      8-10 Nosal Przemysław, Robak Wiktoria                   JUMP - Janów Lubelski     lubelski          8-10/  18
 205      8-10 Baszczowski Bartosz, Kozioł Lena                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski        8-10/  18
 217      8-10 Mardacz Jakub, Dec Ewelina                         DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki       8-10/  18
 224        11 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski          11/  18
 210        12 Nowak Bartosz, Lis Karina                          LATINO - Żabno            małopolski          12/  18
 216     13-14 Kiszka Mikołaj, Jaworska Aleksandra                JUMP - Janów Lubelski     lubelski         13-14/  18
 218     13-14 Małochleb Maciej, Peroń Weronika                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski       13-14/  18
 207     15-16 Jakubowski Mikołaj, Selwa Karolina                 DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki      15-16/  18
 221     15-16 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki      15-16/  18
 223        17 Winiarczyk Arkadiusz, Rupar Wiktoria               A-Z - Przemyśl            podkarpacki         17/  18
 208        18 Kawiński Kacper, Szelążek Elżbieta                 A-Z - Przemyśl            podkarpacki         18/  18
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 196 XXXX XX  6  XXXXXX  6  XXX XX  5  XXXX X  5  XXXXX   5    27         8
 205   XXXXX  5    X XX  3   XXXXX  5 X XXXX   5 X X XXX  5    23      9-11
 206 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XX  XXX  5 XXXXXXX  7    30       4-5
 207   XXX    3 XX X     3  X       1  XX      2 XXXX X   5    14          
 208  X       1  X       1  X X     2 XX       2     XX   2     8          
 209 XXXXXX   6 XXXXXXX  7 XXXXXX   6 XXX XXX  6 XXX XX   5    30       4-5
 210  XX X X  4  XXX XX  5 X XX  X  4  XXX XX  5  XXX XX  5    23      9-11
 211 XXXXXXX  7 X XXX X  5 X X XXX  5 X XXXXX  6 X XXXXX  6    29       6-7
 214 XXXXXXX  7 XXX X    4 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XX XX X  5    29       6-7
 216 X    XX  3 X XXXXX  6 X    X   2 X  X X   3 XX X  X  4    18          
 217 XXX XX   5 XX       2 XX XX X  5 XX XXXX  6 XX XX X  5    23      9-11
 218     XXX  3 X X XXX  5   X XXX  4   X  XX  3   XX  X  3    18          
 219 XXXXXXX  7 XXX XXX  6 XXX XXX  6 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         3
 220 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 221  X XXX   4     XX   2  XX XX   4    XX    2     XX   2    14          
 222 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35       1-2
 223 X        1 X XXX    4 X  XX    3 X        1 X        1    10          
 224 X  X  X  3  X XXXX  5 XXXX  X  5  XXXX X  5  XXX  X  4    22        12
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 196  XXX  X  4  XXX  X  4    X  X  2   X X    2  XX   X  3    15          
 205   XX X   3   XX X   3   XX X   3 X  XXX   4    X  X  2    15          
 206 XX   XX  4 XXX  XX  5 XXXX  X  5 XXXX XX  6 XX  XXX  5    25         2
 209 X X XXX  5 X XXX    4 X X XX   4 X   XX   3 X   XX   3    19       3-6
 210          0      X   1       X  1    X  X  2      XX  2     6          
 211 X XXX    4 X  XX X  4 X   XX   3   XXX    3   XX     2    16          
 214 XX  X X  4 XX  X X  4 XX XX X  5 XX  X X  4 X   X    2    19       3-6
 217 XX       2 XX  X    3 XX    X  3 XX   XX  4 XXX      3    15          
 219  XXXXXX  6  X   X   2  XX XX   4  XX      2  XXXXX   5    19       3-6
 220    XXX   3     XXX  3  X  XX   3  X XXXX  5 XX XX X  5    19       3-6
 222 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXX XX  6 XXXXXXX  7    34         1
 224          0   XX     2   XX     2   X      1   XX X   3     8          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: C, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 206 4132532 2.0 1232452 2.0 1232432 2.0 1335652 2.0 1234452 2.0   10.0    2
 209 2546153 5.0 2546134 4.0 3556143 4.0 2556143 5.0 2656244 5.0   23.0    5
 214 3363366 3.0 3364366 5.0 2364356 5.0 3262266 3.0 3362366 3.0   19.0    3
 219 5424444 4.0 5423523 3.0 5423524 3.0 5423535 6.0 5423515 4.0   20.0    4
 220 6655625 6.0 6655645 6.0 6645665 6.0 6644424 4.0 6545623 6.0   28.0    6
 222 1211211 1.0 4111211 1.0 4111211 1.0 4111311 1.0 4111131 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 230         1 Nowosiad Tomasz, Shokola Olena                     ArtDance - Kraków         małopolski           1/   8
 227         2 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   8
 229         3 Bury Jakub, Kamińska Paula                         GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          3/   8
 228         4 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/   8
 224         5 Włoch Mikołaj, Kosińska Katarzyna                  SOKÓŁ - Myślenice         małopolski           5/   8
 221         6 Starnawski Piotr, Dąbek Katarzyna                  A-Z - Przemyśl            podkarpacki          6/   8
 231         7 Rybka Konrad, Sosińska Julia                       GALA - Mielec             podkarpacki          7/   8
 226         8 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------
     WA         T          WW         F          Q                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 221 XX XXX   5 XXXXXX   6 XX  X X  4 XXXXXXX  7  XXXXXX  6    28         4
 224  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXX X   5 XXXX X   5  XXX     3    26         5
 226 X   XXX  4     X    1 X X X X  4 X        1 X  X  X  3    13          
 227 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 228 X X   X  3 X XX  X  4  XXX X   4  XX XXX  5 XXX XXX  6    22         6
 229 XXXX XX  6 XXXX XX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXX XXX  6    32         3
 230 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7  XXXXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34         2
 231  XXXX    4  X  XXX  4 X  XXXX  5    XX X  3 X  XXX   4    20          
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Standard
----------------------------------------------------------------------------
     WA          T           WW          F           Q                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 221 6465366 6.0 6466466 6.0 5345365 5.0 6466365 6.0 4253344 3.0   26.0    6
 224 4234655 4.0 4254555 5.0 6456546 6.0 5343646 4.0 5342666 6.0   25.0    5
 227 1152132 2.0 1142122 2.0 1133121 1.0 1132123 2.0 2131122 1.0    8.0    2
 228 5646444 5.0 5635344 4.0 3664454 4.0 3655454 5.0 3464455 4.0   22.0    4
 229 3523523 3.0 3523633 3.0 4512632 3.0 4524531 3.0 6515533 5.0   17.0    3
 230 2311211 1.0 2311211 1.0 2221213 2.0 2211212 1.0 1626211 2.0    7.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Charchut                  Michał          III       Rzeszów              
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 235         1 Szczotka Miłosz, Jemielniak Karolina               PASJA - Lublin            lubelski             1/   8
 227         2 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   8
 232         3 Chmiel Kamil, Jurewicz Monika                      DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          3/   8
 234         4 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          4/   8
 228         5 Łyszczarz Bartosz, Skóra Martyna                   DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki          5/   8
 213         6 Kutyła Radosław, Sarnowska Dominika                JUST DANCE - Stalowa Wola podkarpacki          6/   8
 233         7 Matuszek Grzegorz, Wysocka Aleksandra              AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          7/   8
 226         8 Kud Dominik, Wójcik Karolina                       GRACJA - Krosno           podkarpacki          8/   8
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------
     CC         S          R          PD         JV                       
Nr   ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    ABCDEFG    D Suma  Miejsce
---------------------------------------------------------------------------
 213 XXXX X   5 XXXXXX   6 XXXXXX   6 XXXXX    5  XX  X   3    25         5
 226     X    1          0          0          0 X        1     2          
 227 XX XXXX  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
 228  XXXXXX  6  XXX XX  5  XX   X  3  XX  XX  4  XXXXXX  6    24         6
 232 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    35         1
 233 X X  XX  4 X   X X  3 X  XXXX  5 X  XXXX  5 X XXX X  5    22          
 234 XXXXX X  6 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7    34       2-4
 235 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XXXXXXX  7 XX XXXX  6    34       2-4
---------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 15, Klasa: B, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 213 5536453 6.0 5646365 6.0 5436346 5.0 5336464 5.0 5565465 6.0   28.0    6
 227 3253234 2.0 2263223 2.0 3353224 2.0 2253133 2.0 4453232 4.0   12.0    2
 228 6464642 5.0 6454532 5.0 6564552 6.0 6665642 6.0 6344546 5.0   27.0    5
 232 2315525 3.0 4315646 4.0 4215633 3.0 4414525 3.0 3216623 2.0   15.0    3
 234 4622366 4.0 3531454 3.0 2641465 4.0 3542356 4.0 2621354 3.0   18.0    4
 235 1141111 1.0 1122111 1.0 1122111 1.0 1121211 1.0 1132111 1.0    5.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: A, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              
A       Biały                     Janusz          I                              
B       Garlicka-Sudoł            Małgorzata      I         Stalowa Wola         
C       Hoffmann-Zwolińska        Karina          I         Opole                
D       Kiszteliński              Marcin          I         Częstochowa          
E       Mosejcuk                  Andrej          I         Lipków               
F       Rybicki                   Grzegorz        I         Tomaszów Mazowiecki  
G       Berkowicz                 Adam            I         Jasło                
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Kowalski                  Mieczysław      I         Krosno               
2       Wrzyszcz                  Zbigniew        I         Tarnobrzeg           
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: A, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 244         1 Pik Damian, Łysik Agnieszka                        ESKADRA - Pabianice                            1/   6
 238         2 Bomba Sebastian, Falda Karina                      AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          2/   6
 240         3 Kopaczyński Michał, Meńko Monika                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          3/   6
 239         4 Ciurko Hubert, Kwiatek Aleksandra                  BRASIL - WARSZAWA         mazowiecki           4/   6
 241         5 Mroczka Paweł, Rogala Kamila                       AKSEL - Rzeszów           podkarpacki          5/   6
 243         6 Podraza Daniel, Podraza Patrycja                   SzT  eMiKa - Tarnów       małopolski           6/   6
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Pow. 18, Klasa: A, Styl: Latin
----------------------------------------------------------------------------
     CC          S           R           PD          JV                    
Nr   ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     ABCDEFG     D Suma Mie
----------------------------------------------------------------------------
 238 1231331 2.0 1132311 1.0 1231441 3.0 1233332 2.0 1132321 1.0    9.0    2
 239 4662454 4.0 4551564 4.0 4653553 4.0 4442561 4.0 4553652 4.0   20.0    4
 240 3313243 3.0 2314243 3.0 2314222 2.0 3314214 3.0 2314213 2.0   13.0    3
 241 5545516 5.0 5665435 5.0 5565335 5.0 5665446 5.0 6665435 5.0   25.0    5
 243 6456665 6.0 6446656 6.0 6446666 6.0 6556655 6.0 5446566 6.0   30.0    6
 244 2124122 1.0 3223122 2.0 3122114 1.0 2121123 1.0 3221144 3.0    8.0    1
----------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS