Twist Service Portal Taneczny
R E K L A M A

21 IX 2019 - Radom (PTT / WDC)


WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance &
WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN "Freedom Dance Cup"

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
Wykaz kategorii, klas i stylów
Lista klubów

Nazwa turnieju, organizator i obsługa
-------------------------------------
WDC AL WORLD CHAMPIONSHIP 10-Dance &
WDC AL WORLD CUP BALLROOM & LATIN "Freedom Dance Cup"
Radom,  21.09.2019 r.
Organizator: Centrum Tańca Roman i Monika Pawelec-RADOM
Prowadzenie: Monika Sakowska, Rafał Maserak
Muzyka: Marcin Klekotko
Obsługa medyczna: Zapewniona
-------------------------------------
Na początek

Kategorie, klasy i style
------------------------------
Under 10, WDC Puchar, Standard-3
Under 10, WDC Puchar, Latin-3
Under 14, WDC AL, Kombinacja 10T
Under 12, WDC Puchar, Standard-4
Under 12, WDC Puchar, Latin-4
Under 21, WDC AL, Kombinacja 10T
Under 16, WDC AL, Kombinacja 10T
Under 19, WDC AL, Kombinacja 10T
Adults, WDC Puchar, Standard
Adults, WDC Puchar, Latin
------------------------------
Na początek

Lista klubów
--------------------------------------
Lp.  Klub                     L.start.
--------------------------------------
   1                             18
   2 A+S - Częstochowa            1
   3 Aarhus Sportsdans            1
   4 AKADEMIA TAŃCA - Warszawa    5
   5 Akkord                       1
   6 AKSEL - Rzeszów              1
   7 ALFA                         1
   8 Alta                         1
   9 ALTA                         2
  10 Alye parusa                  2
  11 Asteria                      2
  12 ASTRA - Szczecin             6
  13 BAF Denmark                  1
  14 Balance dance club           3
  15 BAWINEK - Kraków             1
  16 BLUE CLASSIC - Warszawa      2
  17 Bolero                       3
  18 CANTINERO - Tomaszów Maz.    1
  19 CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW    1
  20 CENTRUM TAŃCA - Radom        4
  21 CHAMPION TEAM - Wrocław      1
  22 CLASSIC DANCESPORT Warsza    1
  23 Danc-Centr                   1
  24 Dance Art Studio             1
  25 Dance Center                 2
  26 Dance Club-SSSR              1
  27 Dance Crazy                  2
  28 DANCECLUB - Szczecin         1
  29 DanceLife                    5
  30 DANCELOOK - Gliwice          3
  31 Dinamo-Bravo                 1
  32 DINAMO-BRAVO                 2
  33 DUET - Warszawa              4
  34 DUSSH                        4
  35 DŻET - Rzeszów-Boguchwała    2
  36 EMOTION - WARKA              2
  37 Empire                       2
  38 ESKADRA - Pabianice          3
  39 FAST-STEP Warszawa           3
  40 GASIEK - Rzeszów             1
  41 Grace MSU 1                  4
  42 GRACJA - Zielona Góra        6
  43 IDANCE                       1
  44 iDance                      16
  45 IGLICA - Wrocław             3
  46 IMPERIA                      1
  47 Imperia                      8
  48 Imperial Dance Club          1
  49 IMPET TEAM WARSZAWA          1
  50 IMPULS - Chorzów             1
  51 Italia                       1
  52 JEDYNKA - Łódź               2
  53 KADRYL - Białystok           1
  54 Karmen                       3
  55 KICK - Kielce                2
  56 LATINA - Wolsztyn            2
  57 LEGENDA PREM'YER             2
  58 Legenda-Prem'ier             2
  59 Legenda-Priemer              1
  60 LIDER - Lublin               3
  61 Lisabond                     3
  62 London                       1
  63 MARGO - Leszno               3
  64 MAXIMUM                      1
  65 Maximum                      5
  66 Maximum , INTER-DANCE Kyi    1
  67 MAXIMUM INTER-DANCE          1
  68 Maximum/InterDance           1
  69 MISTRAL - Tarnowskie Góry    1
  70 Modern                       1
  71 MYKA - Zamość                1
  72 Nathnennya                   1
  73 Nice ‘n’ Easy                1
  74 Nice n Easy                  1
  75 nice n Easy                  2
  76 NICE n EASY Dance Studios    1
  77 Nice&Easy                    1
  78 No                           2
  79 Optimum dance club           1
  80 PERFECT - Będzin             3
  81 POLISH CLUB - Warszawa       4
  82 PRESTIGE - Białystok         1
  83 PROART                       8
  84 RESPECT DANCE Skarżysko-K    1
  85 RYTM - Żory                  3
  86 S S S R                      1
  87 Shans                        1
  88 Sigma                        1
  89 SMAFT                        4
  90 SSSR                         1
  91 ST DOBROWOLSCY - Częstoch   10
  92 Star Dance                   1
  93 Stardance                    2
  94 StarDance                    5
  95 Studio JustDance             4
  96 STYL - Kraków                1
  97 SUKCES - Jaworzno            5
  98 TAKT - Chełm                 1
  99 TK Orel Telnice              1
 100 Unison                       2
 101 Uspih                        2
 102 USPIH                        6
 103 WIKA - Olsztyn               2
 104 World Dance Accademy (Mas    1
 105 WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA    2
--------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Jaworska                  Izabela                                        USA
B       Lundin                    Gustaf                                         Szwecja
C       Kazyra                    Aliaksandr                                     Białoruś
D       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
E       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
F       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Shchukin Yaugeni, Khaladzinskaya Anna              iDance                    Białoruś             1/  20
  20         2 Smekalkin Ivan, Bondaryeva Ivanna                  Lisabond                  Ukraina              2/  20
   3         3 Brovko Mark, Kononchuk Diana                       Unison                    Ukraina              3/  20
  10         4 Kashchuk Matsvei, Barabolkina Katsiaryna           iDance                    Białoruś             4/  20
   5         5 Daniil Gorobetc, Kuzmich Evelina                   Uspih                     Ukraina              5/  20
  13         6 Lebedko Yevhenii, Derkach Adelina                  Legenda-Prem'ier          Ukraina              6/  20
   4         7 CHEPURZHYNSKYI OLEKSANDR, LYZKO DARIA                                        UKRAINA              7/  20
  16         8 Rud Maksym, Bazarnik Tetiana                       Imperia                   Ukraina              8/  20
   2         9 Bokatov Mark, Korzhenko Maiia                      Lisabond                  Ukraina              9/  20
  12        10 Khomchyk Ihnat, Kuprevich Vera                     iDance                    Białoruś            10/  20
  15        11 Putiata Timur, Zhuravlova Nadiia                   PROART                    Ukraina             11/  20
   9        12 Hostry Anton, Virozub Lidiia                       PROART                    Ukraina             12/  20
  17        13 Shcherbak Mykhailo, Sereda Taisiia                 SMAFT                     Ukraina             13/  20
  21     14-15 Versta Andriy, Klymkiv Kamila                      Empire                    Ukraina          14-15/  20
  22     14-15 Yanovich Timur, Ogon Sofiya                        USPIH                     Ukraina          14-15/  20
   7        16 Gumiński Patryk, Kośnik Lena                       WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma        16/  20
   6     17-18 FISIUK MAKSYM, CHERNYSHENKO VERONICA                                         UKRAINA          17-18/  20
  19     17-18 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 PERFECT - Będzin          śląski           17-18/  20
   1     19-20 Avershyn Tykhon, Chorba Daniella                   Imperia                   Ukraina          19-20/  20
  11     19-20 Kavtseniuk Oleksandr, Kavtseniuk Anna              DanceLife                 Ukraina          19-20/  20
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------
     WA           WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------
   1            0 X          1            0     1          
   2 XXXX XXX   7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    24       7-8
   3 XXXXXX XX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9    25         6
   4 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    27       1-4
   5 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7    24       7-8
   6         X  1        X   1      X     1     3          
   7       X    1 X    X     2 X          1     4          
   9 XXXX X X   6   XXXX     4  XXXXXXX   7    17        12
  10 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    27       1-4
  11 X          1            0            0     1          
  12  XXXXXXXX  8  XX  XXXX  6 XXXXXX  X  7    21        10
  13 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9    26         5
  15 XX XXXXXX  8  X   XXXX  5 X  XX XXX  6    19        11
  16   XXXXX X  6 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7    22         9
  17 XXX X X    5 X XX  X    4 XXX    XX  5    14          
  18 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    27       1-4
  19     X      1     X      1       X    1     3          
  20 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    27       1-4
  21       X X  2  X  X   X  3    X       1     6          
  22        X   1    X   X   2 X      XX  3     6          
-----------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-3
-----------------------------------------------------------
     WA           WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------
   2        X   1      X     1  X  X XXX  5     7          
   3 XX XXXXXX  8 XX XXXX X  7 XXXXXXXX   8    23       1-2
   4 XXX XX XX  7 XX   X X   4  X XXX     4    15          
   5  XXXXXX X  7 XX XX X X  6 X  XX  X   4    17         6
   9            0            0 X          1     1          
  10 XX  XXXX   6  XX X XXX  6 XXX  X XX  6    18         5
  12   X   X    2   X        1   X  XX    3     6          
  13 X XXXX  X  6 X XXXXXX   7 X XXXX  X  6    19         4
  15 X   X      2            0       X    1     3          
  16    X       1 X XXXX XX  7         X  1     9          
  18 XXXX  XXX  7 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8    23       1-2
  20  XXX XXXX  7  XXX XXXX  7 XXXX  XXX  7    21         3
-----------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-3
----------------------------------------------------------
     WA            WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------
   3 234511136 2.0 246621356 4.0 336521264 3.0    9.0    3
   5 546332464 4.0 355543564 6.0 245253646 4.0   14.0    5
  10 455645345 5.0 533334225 3.0 652635435 5.0   13.0    4
  13 162266652 6.0 164455643 5.0 163466553 6.0   17.0    6
  18 613124221 1.0 412112131 1.0 524112122 1.0    3.0    1
  20 321453513 3.0 621266412 2.0 411344311 2.0    7.0    2
----------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-3
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Sodini                    Massimiliano                                   Włochy
B       Vasyutak                  Yuriy                                          UKRAINA
C       Kazyra                    Aliaksandr                                     Białoruś
D       Pokrovskaya               Yana                                           Rosja
E       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
F       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  18         1 Shchukin Yaugeni, Khaladzinskaya Anna              iDance                    Białoruś             1/  21
  13         2 Lebedko Yevhenii, Derkach Adelina                  Legenda-Prem'ier          Ukraina              2/  21
  16         3 Rud Maksym, Bazarnik Tetiana                       Imperia                   Ukraina              3/  21
  20         4 Smekalkin Ivan, Bondaryeva Ivanna                  No                        Ukraina              4/  21
   5         5 Daniil Gorobetc, Kuzmich Evelina                   Uspih                     Ukraina              5/  21
   3         6 Brovko Mark, Kononchuk Diana                       Unison                    Ukraina              6/  21
  21         7 Versta Andriy, Klymkiv Kamila                      Empire                    Ukraina              7/  21
  26         8 Farion Dmytro, Kachmar Anastasiia                  Studio JustDance          Ukraina              8/  21
   2         9 Bokatov Mark, Korzhenko Maiia                      Lisabond                  Ukraina              9/  21
  12        10 Khomchyk Ihnat, Kuprevich Vera                     iDance                    Białoruś            10/  21
   1     11-12 Avershyn Tykhon, Chorba Daniella                   Imperia                   Ukraina          11-12/  21
   9     11-12 Hostry Anton, Virozub Lidiia                       PROART                    Ukraina          11-12/  21
   4     13-15 CHEPURZHYNSKYI OLEKSANDR, LYZKO DARIA                                        UKRAINA          13-15/  21
   6     13-15 FISIUK MAKSYM, CHERNYSHENKO VERONICA                                         UKRAINA          13-15/  21
  22     13-15 Yanovich Timur, Ogon Sofiya                        USPIH                     Ukraina          13-15/  21
  10     16-17 Kashchuk Matsvei, Barabolkina Katsiaryna           iDance                    Białoruś         16-17/  21
  17     16-17 Shcherbak Mykhailo, Sereda Taisiia                 SMAFT                     Ukraina          16-17/  21
  11        18 Kavtseniuk Oleksandr, Kavtseniuk Anna              DanceLife                 Ukraina             18/  21
  19        19 Siudyka Kacper, Łukaszewicz Emilia                 PERFECT - Będzin          śląski              19/  21
  15        20 Putiata Timur, Zhuravlova Nadiia                   PROART                    Ukraina             20/  21
   7        21 Gumiński Patryk, Kośnik Lena                       WIKA - Olsztyn            warmińsko-ma        21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------
     CH           S            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------
   1 X  X   XX  4    X  X X  3 X   XXXXX  6    13     11-15
   2 XX  XXX X  6 XXX X XXX  7 XX  X X X  5    18         8
   3 X  XXXXXX  7 XXXX XX    6 XXX XXXX   7    20         6
   4 XX XXXX    6 X  XXX  X  5    X XX X  4    15        10
   5 XX    XXX  5  X  XXXXX  6  X   XXXX  5    16         9
   6        X   1  XXXX  XX  6 XX X X XX  6    13     11-15
   7  X   X     2            0   X     X  2     4          
   9  XX  X X   4  X X   X   3 XXXXXX     6    13     11-15
  10  XX     X  3 XXX  X X   5  XX        2    10          
  11 X X X X    4      X X   2    XX  X   3     9          
  12    XXXX X  5 X XXX X    5   XX X     3    13     11-15
  13 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7    25       3-4
  15        X   1            0    XXXXX   5     6          
  16 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    26         2
  17   XX       2 XXXXXXX    7 X          1    10          
  18 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    27         1
  19   XX       2  XXX       3   X    X   2     7          
  20 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    25       3-4
  21 XXXXXXXXX  9 X   XXXXX  6 XX  XXXXX  7    22         5
  22 X XXXXX    6 X   X   X  3 X XXX      4    13     11-15
  26  XXXXX XX  7   X  XXXX  5  XXXX XXX  7    19         7
-----------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-3
-----------------------------------------------------------
     CH           S            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-----------------------------------------------------------
   1            0       X X  2       XX   2     4          
   2 X  XX      3 X   X      2 X          1     6          
   3  XX   X    3 XXXXXX  X  7 XX XXXX X  7    17         5
   4    X       1            0      X     1     2          
   5 XX    XX   4  X XX XXX  6  X X   XX  4    14         6
   6            0    X  X    2            0     2          
   9    X       1            0   XX    X  3     4          
  12      X     1   X    X   2   X  X     2     5          
  13 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXX XXXXX  8    25       1-2
  16 XXX X XXX  7 X XXXXXX   7 XXXXX XXX  8    22         3
  18 XXX XXXXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9    25       1-2
  20 XXX XX XX  7 XXX XX X   6 XXX X X    5    18         4
  21    XXX XX  5  X   X     2      X X   2     9          
  22    X    X  2            0            0     2          
  26   X  XX    3    X    X  2    XX      2     7          
-----------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Under 10, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-3
----------------------------------------------------------
     CH            S             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
----------------------------------------------------------
   3 565364666 6.0 654565656 5.0 666464556 6.0   17.0    6
   5 446556555 5.0 266656565 6.0 445656665 5.0   16.0    5
  13 122242323 2.0 325332323 3.0 332343324 2.0    7.0    2
  16 653425232 3.0 442224242 2.0 554115132 4.0    9.0    3
  18 211111111 1.0 131111111 1.0 121221211 1.0    3.0    1
  20 334633444 4.0 513443434 4.0 213532443 3.0   11.0    4
----------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Under 14, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Boyce                     Warren                                         Anglia
B       Jaworska                  Izabela                                        USA
C       Sodini                    Massimiliano                                   Włochy
D       Lundin                    Gustaf                                         Szwecja
E       Vasyutak                  Yuriy                                          UKRAINA
F       Kazyra                    Aliaksandr                                     Białoruś
G       Pokrovskaya               Yana                                           Rosja
H       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
I       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Under 14, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  29         1 Babko Oleksii, Korzh Daria                         Maximum , INTER-DANCE Kyi Ukraina              1/  27
  28         2 Afonin Danylo, Shamych Kseniia                     Alta                      Ukraina              2/  27
  52         3 Serafin Maksymilian, Majerowska Weronika           STYL - Kraków             małopolski           3/  27
  58         4 Zazybov Ivan, Kiianenko Anastasiia                 Imperia                   Ukraina              4/  27
  53         5 Shudrak Andrii, Gospodarenko Anna                  Star Dance                Ukraina              5/  27
  38         6 KHALTURIN ARSENII, VAILENKO HANNA                  LEGENDA PREM'YER          Ukraina              6/  27
  44       7-8 PARKHOMENKO NIKITA, IARMOLIUK OlEKSANDRA           MAXIMUM INTER-DANCE       Ukraina            7-8/  27
  50       7-8 Ruszczyk Patryk, Pogorzelska Julia                 FAST-STEP Warszawa        mazowiecki         7-8/  27
  43         9 Onofriichuk Maksym, Mykolenko Anna                 Balance dance club        Ukraina              9/  27
  35        10 Haniuk Vladyslav, Haluzynska Polina                Balance dance club        Ukraina             10/  27
  41        11 Liashenko Tymofii, Kiselova Mariia                 Stardance                 Ukraina             11/  27
  32        12 Dąbrowski Jakub, Wysocka Nikola                    ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              12/  27
  54        13 Storey Nathan, Smrogo Oliwia                       Nice&Easy                 Wielka Bryta        13/  27
  30     14-15 Bilous Bohdan, Olianishena Yuliia                  Stardance                 Ukraina          14-15/  27
  56     14-15 Woźniak Wojciech, Michalska Patrycja               RESPECT DANCE Skarżysko-K świętokrzysk     14-15/  27
  42        16 Markouski Aliaksei, Horda Lizaveta                 iDance                    Białoruś            16/  27
  33        17 Gorobets Dmytriy, Krisko Uliana                    USPIH                     Ukraina             17/  27
  48        18 Rodin Danylo, Petrenko Khrystyna                   DINAMO-BRAVO              Ukraina             18/  27
  36        19 Ivan Popelyuk, Dariya Muryzina                     DINAMO-BRAVO              Ukraina             19/  27
  40        20 Kisielewski Jakub, Piela Zuzanna                   ASTRA - Szczecin          zachodniopom        20/  27
  57        21 Wysocki Bartosz, Debert Mirela                     LATINA - Wolsztyn         wielkopolski        21/  27
  59        22 Zhukov Andrii, Martynova Alina                     Bolero                    Ukraina             22/  27
  62        23 Ziółek Wiktor, Szustek Alicja                      BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki          23/  27
  39        24 Khomchyk Zahar, Khaladzinskaya Maryia              IDANCE                    Białoruś            24/  27
  51        25 Rybkin Maksym, Markiv Zlata                        DUSSH                     Ukraina             25/  27
  60        26 Zielinski Jan, Zawiślak Aleksandra                 MARGO - Leszno            wielkopolski        26/  27
  47        27 Ratje Mads-Emil, Christensen Isabella              Aarhus Sportsdans         Dania               27/  27
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Under 14, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    86      8-10
  29 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    86      8-10
  30 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9    88       3-5
  32 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8  XX XXXXX  7  X XXXXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    83     15-18
  33 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8 X XXX XX   6 XXXXX XX   7 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9    80        21
  35 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    88       3-5
  36 XX XXXXXX  8 XXXXXX  X  7 XXXXXXXXX  9 X X XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXXX   7    81     19-20
  38 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    88       3-5
  39     XX  X  3 X XX XXXX  7 XXXX XXXX  8 X XXXX  X  6 XXXXXXXXX  9  XX  XXX   5 XX XXX XX  7 XX XXXXXX  8 X XXXXX X  7  XXXXXX    6    66        24
  40 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8    81     19-20
  41 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    89       1-2
  42  XXXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XX XXXXX  7 XXXXXXXX   8  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9    83     15-18
  43 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXX XX  7    86      8-10
  44 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    85        11
  47 XXXX  XXX  7     XXXX   4    X       1  X  X XX   4        X   1 X X X XXX  6 XXXXX XXX  8 XX XX XXX  7 XXXX    X  5 XX  X XXX  6    49          
  48 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8  XX XX XX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    83     15-18
  50 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X X XXXX   6 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    84     12-14
  51  XXX X  X  5 X XXXX XX  7  X XXX X   5  X X X     3    X X X   3 X XX XXXX  7 XXXXXX XX  8  XXX XXXX  7  XXXXX X   6    XXX  X  4    55          
  52 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    89       1-2
  53 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    87       6-7
  54 XXXXXXX X  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9    84     12-14
  56 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX  XXXX   6 XXXXXXXXX  9    84     12-14
  57 XXX XXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XX XXX  X  6 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    83     15-18
  58 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 X X XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    87       6-7
  59 X XXX XX   6 XXXXX XXX  8 XXXXX X X  7 XXXXX XXX  8  XXXXXX X  7 X XXXX XX  7 XX  XX X   5 XXXXXXX X  8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    73        23
  60 XX     XX  4  X  X X X  4 XX    X X  4 XX  X  XX  5 XX      X  3 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXX  XXX  7 X   XXXXX  6 XXX   XX   5    54          
  62 XXXXXXXX   8 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8  XXX X XX  6 XXXX XXXX  8 X X  X XX  5 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    78        22
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Under 14, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XX XXXXXX  8 XXX XX  X  6 XXXXXXXXX  9 X X XX X   5    77         3
  29 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    87         1
  30   X X  XX  4    X X     2 X X  X  X  4      X     1  X   XX X  4  XX   XX   4   X  X X   3   X  X  X  3        XX  2 XX X   XX  5    32          
  32      X  X  2      XX X  3 X X  XXXX  6 XXXX XXXX  8  XXX XX X  6   X   XXX  4  XXX XX    5  XXX XX X  6  XX  X XX  5  XX  XXXX  6    51        12
  33   X        1 X   X      2         X  1 XX    X X  4 X          1 XXX X  XX  6 XX      X  3     X   X  2 XXX X   X  5        XX  2    27          
  35 X XXXX     5 X XXXXXXX  8 X XXX XX   6 X  XX  XX  5  XXXXX X   6 X  XXXX X  6    XX XXX  5   XXX XXX  6    XX XXX  5  XXXX X    5    57        11
  36 X     X    2            0     X   X  2 X X  X     3   X        1       X    1  XX   X X  4 X     X    2 X  XX X    4 X  XX X    4    23          
  38 XXXXXX X   7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXX X  8 X XXXXX    6 X XXX X    5 X XX  X    4 XXXXXXX    7 X XXXXX    6    68         5
  39            0            0       X    1            0            0  X         1            0 X     X    2    X  X    2            0     6          
  40            0            0   X        1            0            0  X X X  X  4    X X  X  3  X X XX    4   XX X     3   XX X  X  4    19          
  41  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9  XXX X  X  5 XXXXXX XX  8    XXX XX  5 X XXXX  X  6 XX XX  X   5 XXXXX   X  6   X    XX  3  XXX X XX  6    60      8-10
  42  X    X X  3     X   X  2  X  XXX    4  X    X    2     X X    2       X    1     XXX X  4     XXXX   4      XX X  3 X   XXX    4    29          
  43 XXXXXX X   7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXX   8 XXXXXX  X  7 XX XX XX   6   XXX XX   5  XXXX XX   6  X XX  XX  5   XXX  XX  5   XXX      3    60      8-10
  44 X XXX X X  6 XX XX X    5 XXXXX XXX  8  XXXX XX   6 X XXX XXX  7 X XXXX     5 X XXX      4 X XXXX XX  7 XXXXXXXX   8 X XXX XXX  7    63         7
  48   XX  XX   4  XXX X XX  6  X     X   2   X X  X   3  XX  X     3   XX X XX  5      X     1        X   1            0  X         1    26          
  50 XX   XXXX  6 XXX   XXX  6 XXXXXX XX  8 XX   XXXX  6 XXX XXXXX  8 XX     XX  4 XX  XX XX  6 XX   X XX  5 XX  XX XX  6  X  XX XX  5    60      8-10
  52  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8  X XX XXX  6 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XX XXXXXX  8    79         2
  53 XX XXXXX   7  XXXXX X   6 XXXXXXXX   8 XX XXXX X  7 XXXXX XXX  8 X XX XX    5 XXXX XXX   7 XXXX XXX   7 XX XXXX    6 XX X XXX   6    67         6
  54 XX    X X  4 XXX   X X  5 XX X XX X  6 X  X  X    3 X  X  XXX  5 XX   XXX   5 XXX   XXX  6 XX X  XX   5 X X   X    3 XX    X    3    45          
  56  X   X X   3 X    X X   3            0   X  X X   3 X X  X X   4      X XX  3 X    X     2  XX XX X   5 XX   X X   4 XXX  X X   5    32          
  57 X  X X  X  4         X  1            0         X  1 X       X  2  X  X      2        XX  2        X   1  X     X   2       XX   2    17          
  58 X XXX XXX  7  XXX  XXX  6    X X XX  4   XXXXXXX  7  X XX  X   4 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    72         4
  59     X      1     X  X   2     X      1     X      1     X      1 XX  X      3     X X    2     X      1     X      1     X   X  2    15          
  62  X   X     2            0  X         1            0      X     1            0   X     X  2            0            0   X     X  2     8          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Under 14, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 XXX XXXX   7 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8 XXXXXXX X  8 XXX  X     4  X  XXX X  5  X  XX XX  5   X XXXX   5  XX XX     4    63         2
  29 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXX XXXX  8 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXX X  7    79         1
  32  X         1       X    1        XX  2   X        1        X   1      X  X  2    X   X   2  XX    X   3  X         1    X  X    2    16          
  35    XX   X  3    X       1            0     X  XX  3    XX  X   3  X X  XX   4    XX   X  3    XX XX   4   XX    X  3 XX XX  XX  6    30          
  38 XXXXXXXXX  9 X XX XXX   6 X XXXXX X  7  XXX X  X  5  XXXXXX    6   XXXXX    5 X XX  X    4 X XXXX     5    X XXX   4 X XX XX    5    56         3
  41   X     X  2  XX    XX  4  XX    X   3     X      1        XX  2         X  1  XX X      3   X X   X  3   X X   X  3  XX    X   3    25          
  43 XXXXXX     6    XXX     3  XXXXXX    6    XXXX    4   X XX     3   X X X    3   X X      2     X X    2   X X      2    XX  X   3    34          
  44    X  X    2 X XX       3 X  XX  X   4    X  XX   3  X X  X    3 X XXX  X   5 X  X  XX   4 X  X X X   4 XXXXXXXX   8 X  X  XXX  5    41          
  50 X    XXXX  5 XX   X XX  5       XXX  3 X     XXX  4 X    X XX  4 X      XX  3  X  XX XX  5  X     XX  3 XX     XX  4 XX   X XX  5    41          
  52  XX  X XX  5  X  X XXX  5 XXX  X  X  5 XX   XXXX  6 XXX   X X  5  X XXX XX  6 X    XX X  4 XXXX XXXX  8 X  XXX XX  6   X  XX X  4    54         4
  53 X  XX  X   4 X XXXXX    6 XX XXX     5 XXXXXX     6 XXXXXXXX   8 XXXX XXX   7 XXX XX X   6 X     X    2 XX    X    3 X   X      2    49         6
  58       XX   2  X  X  XX  4       XX   2 XXX X  X   5 X      XX  3 XX  X XXX  6 XXXX XXXX  8 XXXXXXX X  8 XX X XX X  6  XXXXXXXX  8    52         5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Under 14, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  28 141412223 2.0 223412213 2.0 221322313 2.0 233312222 2.0 322312213 2.0 554554555 5.0 542544254 4.0 552524354 5.0 542554254 4.0 542524354 4.0   32.0    2
  29 214131131 1.0 112131131 1.0 112111121 1.0 312121141 1.0 213131121 1.0 311222141 1.0 411212142 2.0 111232141 1.0 311222131 1.0 311112142 1.0   11.0    1
  38                                                                                                                                             Z         6
  52 433565352 5.0 446655352 5.0 434545232 3.0 425555334 5.0 435555332 5.0 425335333 3.0 324335333 3.0 234355423 3.0 134335422 3.0 235345223 3.0   38.0    3
  53 362324564 4.0 354223445 3.0 355234454 4.0 154234455 4.0 154244455 4.0 142443224 4.0 255453525 5.0 345443535 4.0 255443545 5.0 154453535 5.0   42.0    5
  58 656656646 6.0 665546666 6.0 546456565 5.0 566666666 6.0 666666666 6.0 233111412 2.0 133121411 1.0 423111212 2.0 423111313 2.0 423231411 2.0   38.0    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Boyce                     Warren                                         Anglia
B       Sodini                    Massimiliano                                   Włochy
C       Lundin                    Gustaf                                         Szwecja
D       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             
E       Chepurzhinskij            Oktavian                                       Ukraina
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
H       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
I       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  82         1 Pishyi Mykyta, Savchuk Oleksandra                  Maximum                   Ukraina              1/  30
  87         2 Tiupa Ivan, Kolesnik Anna                          StarDance                 Ukraina              2/  30
  83         3 Scerri De Carlo Keane, Brennan Poppy               nice n Easy               Wielka Bryta         3/  30
  89         4 Vygovskyi Nazar, Besedina Polina                   StarDance                 Ukraina              4/  30
  86         5 Tataryn Nazar, Danyltsiv Sofiia                    Karmen                    Ukraina              5/  30
  75         6 Kovalov Savelii, Krasnozhon Yaroslava              Maximum                   Ukraina              6/  30
  69         7 Holmes Evan Jack, Crane-Morris Lili                Nice n Easy               Wielka Bryta         7/  30
  18         8 Shchukin Yaugeni, Khaladzinskaya Anna              iDance                    Białoruś             8/  30
  70         9 Honcharuk Artur, Mykhailenko Mariia                ALTA                      Ukraina              9/  30
  91        10 Zheliezkin Nikita, Martinova Katerina              USPIH                     Ukraina             10/  30
  66        11 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              11/  30
  79        12 Murashkin Daniil, Bloha Nika                       SMAFT                     Ukraina             12/  30
  85        13 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          13/  30
 241        14 Kuvardin Maxim, Maksakova Anna                                               Russia              14/  30
  65        15 Adizov Daniel, Pogorielova Sofiia                  PROART                    Ukraina             15/  30
  88        16 Vasilev Ilia, Khoba Elizaveta                      Alye parusa               Rosja               16/  30
  31        17 Brykin Oleksiy, Yavodchak Mariia                   DUSSH                     Ukraina             17/  30
  71     18-19 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - WARKA           mazowiecki       18-19/  30
  76     18-19 Krestynkov Andrii, Skripnichuk Liudmyla            DanceLife                 Ukraina          18-19/  30
  77     20-22 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           20-22/  30
  92     20-22 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk     20-22/  30
  93     20-22 Senchenko Ivan, Tronko Mariia                      ALFA                      Ukraina          20-22/  30
  10     23-24 Kashchuk Matsvei, Barabolkina Katsiaryna           iDance                    Białoruś         23-24/  30
  74     23-24 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki           23-24/  30
  12        25 Khomchyk Ihnat, Kuprevich Vera                     iDance                    Białoruś            25/  30
  81        26 Oponyshev Artem, Shveda Alisa                      Imperia                   Ukraina             26/  30
  73        27 Kasilin Stepan, Chekmaz Kateryna                   PROART                    Ukraina             27/  30
  64        28 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski             28/  30
  84        29 Shegda Roman, Shulzhuk Sofiia                      Studio JustDance          Ukraina             29/  30
  90        30 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski        30/  30
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
  10 X  X   X   3 XXXX XXX   7 XXXXX XXX  8 XXXXXX  X  7    25     21-25
  12 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8  X X   XX  4 X X  XXXX  6    26     19-20
  18 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8 XXX XXX X  7 XXXXX XXX  8    32     12-13
  31 XXXXXXXXX  9 XX XXXXX   7 XXXXXXXXX  9 X XXX XXX  7    32     12-13
  64  X  XXXX   5  X  X XXX  5  X XX XX   5  XX    XX  4    19          
  65 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7   XXX X X  5 XX XXXX    6    27        18
  66 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7    33      9-11
  69 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXX   8    34       6-8
  70 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8    35       2-5
  71  XXX XXX   6  XX X XXX  6 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8    28        17
  73 X  XX X X  5 XXXX XX X  7 X XX X X   5 X XXXXX    6    23          
  74 X XXXXX X  7 XX XX  XX  6  XXXX X    5 X  XXXXXX  7    25     21-25
  75 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9    35       2-5
  76 XXXXXXX X  8 X  X XXXX  6 XXXXXXXX   8 XXX XXXXX  8    30     15-16
  77 XXX XX XX  7 XXX  X XX  6 X  X X XX  5 XXXX X XX  7    25     21-25
  79 XXXXXX  X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    33      9-11
  81 XXXX   X   5   X XXXXX  6 XXX XXXXX  8 XX X X  X  5    24          
  82 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    36         1
  83 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35       2-5
  84     XX  X  3 XXXX X XX  7  X XXX  X  5 XX    X    3    18          
  85 XXXXXXXXX  9   XXXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    33      9-11
  86 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXX XXXXX  8    34       6-8
  87 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35       2-5
  88  X  X XX   4 XXXXX X X  7 XXX XX XX  7  XXXXXXXX  8    26     19-20
  89 XXXX XXXX  8 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9  XXX  XXX  6    30     15-16
  90  XXXX  X   5      XX    2  XX  X XX  5  X  X  XX  4    16          
  91  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    34       6-8
  92 XXXX XX X  7 XXXXXX  X  7 X  X  X X  4 X XXXX XX  7    25     21-25
  93 X X   XXX  5 X XXX XX   6 XXX XXX    6 XXXXXXXX   8    25     21-25
 241 XXXXXXXXX  9 XXX X  XX  6 XXXX XXXX  8 XXXXXXXX   8    31        14
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
  10        X   1  X         1        X   1            0     3          
  12        X   1            0            0            0     1          
  18  XX  XX X  5 XXXXXXXX   8 XXXX X     5 XXX XXXXX  8    26         8
  31  X X   X   3        X   1        XX  2  X   X     2     8          
  65    X    X  2    XXX  X  4 X   X X    3     X      1    10          
  66 X   XX XX  5 XXXX X XX  7  X X X XX  5  XXX X     4    21        11
  69 XXXXX  XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXX X    6 XXXXXXXXX  9    31         7
  70 X XXXXX    6 XXX XX XX  7   X X XXX  5    XX XXX  5    23      9-10
  71       X    1       XX   2     X      1       XX   2     6          
  74       X X  2            0            0    X       1     3          
  75 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7 XXXXXXX X  8 XXX XXXXX  8    32       4-6
  76     X      1       X    1     X      1    X X X   3     6          
  77  X   X     2            0    X X     2      X     1     5          
  79  XXX  X X  5 XX XX   X  5  XXX X XX  6 XXXXX  XX  7    23      9-10
  82 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35       1-2
  83 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35       1-2
  85 X     X    2 X X  XX X  5 X X  XXXX  6 X     X X  3    16          
  86 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    34         3
  87 XXXXXXX X  8 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX  X  7    32       4-6
  88 XX   X XX  5            0 X       X  2 X       X  2     9          
  89  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9    32       4-6
  91 X XXX XX   6 X  XX XX   5 X   X X    3 XX XX XX   6    20        12
  92     X      1            0  X X  X    3   X        1     5          
  93        X   1   X    X   2        X   1   X        1     5          
 241 X X  X     3 X          1 XXX  XX    5    X  X    2    11          
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
  18 XX         2 XX   X     3  XXX    X  4 XX X       3    12          
  66      X     1            0 X    X     2      X     1     4          
  69 X XX       3 XXXX   XX  6 XXXXX XX   7 XXXXX  X   6    22          
  70    X  XX   3       XX   2            0       XX   2     7          
  75 XXXXXX XX  8 XXX XX XX  7  X  XX XX  5 XX XXX XX  7    27         3
  79            0            0            0         X  1     1          
  82 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35         1
  83 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 X XX XXXX  7 XXXXXXX    7    31         2
  86  XX XX XX  6   XXXXXXX  7 X XXXXXX   7   X   X X  3    23         6
  87 XX XX X X  6 XX XX X X  6 XX  X  XX  5 XXX XX XX  7    24         5
  89  XX XXXXX  7   XXXX     4  XXXXXX X  7   XXXXXXX  7    25         4
  91       XX   2       X    1       X    1       X    1     5          
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard-4
------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
  75 545432644 4.0 435352553 5.0 525456663 6.0 536242663 4.0   19.0    6
  82 221111111 1.0 111111111 1.0 212111111 1.0 111111111 1.0    4.0    1
  83 153265466 5.0 252445465 6.0 154234335 2.0 243335434 2.0   15.0    3
  86 664356325 6.0 664266224 4.0 663343224 3.0 654463326 5.0   18.0    5
  87 316623553 3.0 326524642 3.0 336625542 4.0 325524552 3.0   13.0    2
  89 432544232 2.0 543633336 2.0 441562456 5.0 462656245 6.0   15.0    4
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-4
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Boyce                     Warren                                         Anglia
B       Jaworska                  Izabela                                        USA
C       Pokrovskaya               Yana                                           Rosja
D       Chepurzhinskij            Oktavian                                       Ukraina
E       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
F       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-4
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  99         1 Voskalo Lubomyr, Tsekit Solomiia                   Studio JustDance          Ukraina              1/  36
  82         2 Pishyi Mykyta, Savchuk Oleksandra                  Maximum                   Ukraina              2/  36
  83         3 Scerri De Carlo Keane, Brennan Poppy               nice n Easy               Wielka Bryta         3/  36
  95         4 Bielievtsov Stepan, Panchenko Marianna             Legenda-Priemer           Ukraina              4/  36
  75         5 Kovalov Savelii, Krasnozhon Yaroslava              Maximum                   Ukraina              5/  36
  89         6 Vygovskyi Nazar, Besedina Polina                   StarDance                 Ukraina              6/  36
  87         7 Tiupa Ivan, Kolesnik Anna                          StarDance                 Ukraina              7/  36
  94         8 Holmes Evan Jack, Crane-Morris Lili                Dance Crazy               Wielka Bryta         8/  36
  18         9 Shchukin Yaugeni, Khaladzinskaya Anna              iDance                    Białoruś             9/  36
  86        10 Tataryn Nazar, Danyltsiv Sofiia                    Karmen                    Ukraina             10/  36
  81        11 Oponyshev Artem, Shveda Alisa                      Imperia                   Ukraina             11/  36
  70        12 Honcharuk Artur, Mykhailenko Mariia                ALTA                      Ukraina             12/  36
  16     13-14 Rud Maksym, Bazarnik Tetiana                       Imperia                   Ukraina          13-14/  36
 241     13-14 Kuvardin Maxim, Maksakova Anna                                               Russia           13-14/  36
  84     15-16 Shegda Roman, Shulzhuk Sofiia                      Studio JustDance          Ukraina          15-16/  36
  88     15-16 Vasilev Ilia, Khoba Elizaveta                      Alye parusa               Rosja            15-16/  36
  65        17 Adizov Daniel, Pogorielova Sofiia                  PROART                    Ukraina             17/  36
  85        18 Szostak Igor, Płatek Nikola                        FAST-STEP Warszawa        mazowiecki          18/  36
  96        19 Jakubik Nataniel, Janik Julia                      PERFECT - Będzin          śląski              19/  36
  66     20-22 Bożek Oskar, Sekret Julia                          ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski           20-22/  36
  76     20-22 Krestynkov Andrii, Skripnichuk Liudmyla            DanceLife                 Ukraina          20-22/  36
  91     20-22 Zheliezkin Nikita, Martinova Katerina              USPIH                     Ukraina          20-22/  36
  78        23 Latkovskyi Roman, Kashchenko Nikol                 DanceLife                 Ukraina             23/  36
  73     24-25 Kasilin Stepan, Chekmaz Kateryna                   PROART                    Ukraina          24-25/  36
  79     24-25 Murashkin Daniil, Bloha Nika                       SMAFT                     Ukraina          24-25/  36
  12        26 Khomchyk Ihnat, Kuprevich Vera                     iDance                    Białoruś            26/  36
  31     27-29 Brykin Oleksiy, Yavodchak Mariia                   DUSSH                     Ukraina          27-29/  36
  64     27-29 Adamcewicz Szymon, Gałka Maja                      GRACJA - Zielona Góra     lubuski          27-29/  36
 100     27-29 Witoszek Grzegorz, Leszczyńska Nina                RYTM - Żory               śląski           27-29/  36
  74        30 Kosecki Nataniel, Kozuń Liwia                      ESKADRA - Pabianice       łódzki              30/  36
  71        31 Jagiełło Maciej, Bogumił Wiktoria Weroni           EMOTION - WARKA           mazowiecki          31/  36
  92        32 Łojewski Miłosz, Kwiecień Joanna Edyta             KICK - Kielce             świętokrzysk        32/  36
  77        33 Krygier Mikołaj, Kugaj Zuzanna                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              33/  36
  10        34 Kashchuk Matsvei, Barabolkina Katsiaryna           iDance                    Białoruś            34/  36
  90        35 Welsant Ernest, Zawiślak Adrianna                  MARGO - Leszno            wielkopolski        35/  36
  98        36 SLAVINSKYI ILLIA, RENHACH DARIA                                              UKRAINA             36/  36
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
  10   X        1  XX XX     4  XX        2  XX  X X   4    11          
  12    XXX     3  X  XXXX   5  X XXX     4  XX XXXXX  7    19          
  16 XXXX XXX   7 X X XXXXX  7 X XXX XXX  7 X XXXXXXX  8    29     11-12
  18 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    34       3-5
  31 XXX  XXX   6 X      XX  3 XX  XX  X  5 XX   XX    4    18          
  64 XX   XXXX  6  X XXXXX   6   X X      2  XXX   X   4    18          
  65 XXXX X XX  7 X XXXX  X  6 XX XXX  X  6 XX XXXXXX  8    27     14-15
  66 XXX XXX X  7   X    XX  3 XXXXXXXXX  9 X XXXX XX  7    26     16-19
  70 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 X XXXXX X  7    32       6-7
  71   X XXX X  5 X   X      2 X X X      3  X XXX  X  5    15          
  73  X XXX XX  6 XX X XX    5 XX XXXX X  7  XXXXXXXX  8    26     16-19
  74 X  XXX  X  5   X XXX X  5  X XX X X  5  X      X  2    17          
  75 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    34       3-5
  76  XXXX X X  6  XXX  X    4   X   XXX  4 XXXXXXX    7    21     24-25
  77   X   X    2  XX   XX   4       XX   2  XX   X X  4    12          
  78  X X XXXX  6 XX XXX  X  6 X XX XXXX  7  XX X   X  4    23     20-23
  79 X XX  XX   5   XX XXXX  6 XX X X     4 X  XXXXX   6    21     24-25
  81 XXXXXXXXX  9 X X XXXX   6 XX XXXXX   7 XXXXXX XX  8    30        10
  82 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    36         1
  83 XX XX X X  6 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    32       6-7
  84  XX XX XX  6 XXXX XXXX  8 XXXXX XX   7 X XXX  X   5    26     16-19
  85 XXXXX   X  6  XXXX  XX  6  XX   X X  4 XX XX XXX  7    23     20-23
  86 X  XX  XX  5 XXXXX XXX  8 X XXXXXXX  8 XX XXXXXX  8    29     11-12
  87 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    34       3-5
  88 XXXXX XXX  8 XXXXXX XX  8 XXXX X  X  6 XXX  X XX  6    28        13
  89 XXXXXXXXX  9 XX XXXX X  7 X XX XXXX  7 X XXXXXXX  8    31       8-9
  90   X   X    2  X   XX    3   X  X X   3  X    X    2    10          
  91 X  XXX X   5 X XX XXXX  7 XXXXX XXX  8 X XXXXX X  7    27     14-15
  92 X      X   2  X X XXXX  6       XX   2   X   XX   3    13          
  94 XXXXX XXX  8 XX     XX  4 XX  XX XX  6 XXX X  X   5    23     20-23
  95 X XXXXXXX  8 XXXXX X X  7 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7    31       8-9
  96  XXXXX  X  6 X XXXX  X  6  XXXXXXXX  8 X XX X XX  6    26     16-19
  98  X   X  X  3  XX        2            0   X        1     6          
  99 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8    35         2
 100     XXXX   4 X  XXXXX   6 XX  XXXX   6     X X    2    18          
 241 XX    XX   4 XX XXXXX   7 XXXX X XX  7 XX X XX    5    23     20-23
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
  16 X X   X    3 X    XXX   4 XXX        3  XX  X X   4    14          
  18 XXXXX XXX  8 XXX  XXXX  7   X X XXX  5  XX XXXXX  7    27         7
  65      X X   2    X   X   2    X XXX   4    X   XX  3    11          
  66  X         1 XX  X      3  X         1     X      1     6          
  70 X XXX X X  6 XXXXX XX   7   XXX X    4  XXX XX    5    22         9
  73      X     1       X    1      X     1   X        1     4          
  75  XXX XXXX  7    XXX  X  4 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8    28         6
  76  X X       2   X        1            0    X  X X  3     6          
  78            0  XX    X   3     X      1        X   1     5          
  79            0    X       1  X      X  2      X     1     4          
  81 XXXXXX X   7   XX XXXX  6 X  X       2 XXXX X     5    20        10
  82 XX XX XXX  7 XX XX XXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    31       4-5
  83 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX X X  7    34         2
  84   X XXXX   5   X XXX X  5       X    1     X  X   2    13          
  85     X X    2  X X XX    4     X      1    XX X    3    10          
  86 X  XX   X  4 XX  XX     4  X XXX XX  6     X X    2    16        12
  87 X XX  XXX  6 XXXXX XXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9    31       4-5
  88 XX   X     3 XX  X      3 X X  X XX  5 X       X  2    13          
  89  XXXXXX X  7     X   X  2 X XX XXXX  7 XXXXXXXXX  9    25         8
  91     X  X   2      X     1  XX        2 X          1     6          
  94 X X     X  3 X XX X  X  5 X XXX      4 X X XX  X  5    17        11
  95 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX  XXX  7    33         3
  96      X  X  2   X     X  2         X  1  X   X     2     7          
  99 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8    35         1
 241  X   X X   3  X     X   2 XX  XXXX   6 X     XX   3    14          
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------
  18 XXX X X    5  XX        2        X   1  XX        2    10          
  70        X   1   X     X  2            0   X        1     4          
  75  X X  XX   4  X XXXXX   6  XXX  XX   5  X X XXX   5    20       5-6
  81      X     1            0      X     1    XXX     3     5          
  82 XXXXXXX X  8 XXXXX  X   6  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8    30         3
  83 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8    35         1
  86     XX     2     XX     2     X      1     X      1     6          
  87       XXX  3  X X  XXX  5 XX    XXX  5 XX   XXXX  6    19          
  89   XX X XX  5 X    XXXX  5 X XXXXX X  7      X XX  3    20       5-6
  94 XXX        3 X X  X     3 X X  X     3 X X        2    11          
  95 X  XX X X  5 XX XX XXX  7 XX XX XXX  7 X XXX X X  6    25         4
  99 XXXXXX XX  8 X XXXXX X  7 XXXXXX  X  7 XXXXXXXXX  9    31         2
------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Under 12, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin-4
------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------
  75 656466235 5.0 646556253 5.0 446555352 5.0 646556446 6.0   21.0    5
  82 325222141 2.0 414123142 3.0 525124221 1.0 325223232 2.0    8.0    2
  83 131333613 3.0 132432511 2.0 131432513 3.0 132432513 3.0   11.0    3
  89 564654566 6.0 565664666 6.0 662663446 6.0 564664354 5.0   23.0    6
  95 442545454 4.0 353345435 4.0 253246664 4.0 451345665 4.0   16.0    4
  99 213111322 1.0 221211324 1.0 314311135 2.0 213111121 1.0    5.0    1
------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Under 21, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Jaworska                  Izabela                                        USA
B       Sodini                    Massimiliano                                   Włochy
C       Lundin                    Gustaf                                         Szwecja
D       Vasyutak                  Yuriy                                          UKRAINA
E       Kazyra                    Aliaksandr                                     Białoruś
F       Pokrovskaya               Yana                                           Rosja
G       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Under 21, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102         1 BOYCE Glenn-Richard, JANES Caroly                  NICE n EASY Dance Studios Wielka Bryta         1/  16
 123         2 Świątkowski Piotr, Tracz Oliwia                    IGLICA - Wrocław          dolnośląski          2/  16
 104         3 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           3/  16
 240         4 Proskurin Maksim, Prusakova Sofia                                            Russia               4/  16
 118         5 STAS IVAN, BUSHYNSKA KATERYNA                                                UKRAINA              5/  16
 115         6 Pavlinov Artem, Tolstaia Ekaterina                 Asteria                   Rosja                6/  16
 119         7 USANOV OLEKSANDR, SBITNIEVA ANNA                                             UKRAINA              7/  16
 112         8 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               8/  16
 108         9 Ilya Volkov, Ekaterina Stasiuk                     Sigma                     Białoruś             9/  16
 106        10 Gardeev Ilya, Komorova Daria                       Grace MSU 1               Russia              10/  16
 116        11 Petriaev Andrey, Prokofieva Marina                 Akkord                    Rosja               11/  16
 107        12 Hlamozda Oleh, Zuieva Alina                        Danc-Centr                Ukraina             12/  16
 109        13 Komarov Aleksandr, Nikolaeva Arina                 Grace MSU 1               Russia              13/  16
 101        14 Adamcewicz Jakub, Krynicka Wiktoria                GRACJA - Zielona Góra     lubuski             14/  16
 121        15 Zyglarski Piotr, Czerczak Aleksandra               CENTRUM TAŃCA  -  WARSZAW mazowiecki          15/  16
 122        16 Łyda Konrad, Gastoł Daria                          IMPET TEAM WARSZAWA       mazowiecki          16/  16
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Under 21, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 101 XXXXX XX   7 XXXXX XXX  8  XXXX XX   6 XXXXXXX    7  XXXX X X  6    XX  X   3     X  X   2  X X       2    XX XX   4    X       1    46          
 102  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    87         3
 104 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8    88         2
 106 XXXXXXXX   8 XXX XXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8   X XXX X  5 XXX XX  X  6 X XXXX  X  6 X XXXX  X  6  XXXXX     5    69         9
 107   XX       2  XXXX      4 XX XX XX   6    X   XX  3 XX X       3 XX X XXXX  7  X X XXXX  6  X X XXXX  6 XX XXX XX  7  X XXXXXX  7    51        12
 108 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XXXXX XX   7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 X XXX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    81         5
 109 XX  XX  X  5 XX   X XX  5 X  X X     3 X  XXX XX  6 XX  XX XX  6 XXX X  XX  6   XX XXXX  6 X  X XX X  5 X  X X     3 X  X X XX  5    50          
 112 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXX XXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXX   8 XXXX XXXX  8 XX  XXXXX  7 XXX X XXX  7 X X XXXXX  7   X XXXXX  6    75         8
 115 XX  XXXXX  7 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 X  XXXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    83         4
 116 XXXXXXXXX  9 X  X XXXX  6 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X  X X     3  XX XX X   5   X XXXX   5  XX   X    3 X XXX XX   6    63        11
 118 XXXXXXXXX  9  XXXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7 XXXXXXXX   8 XXXXXX X   7 XXX XXXXX  8 XXX XXX X  7    80         6
 119 X XX X XX  6  XXXXX XX  7   XX    X  3 XXX  X  X  5   XX X  X  4 XX XXXX X  7 XXXXXX  X  7  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8    64        10
 121         X  1         X  1         X  1  X     XX  3  X    XXX  4 XXX X XXX  7 XXXX  X X  6 XXX X  XX  6  XX   X X  4 XXXXX X X  7    40          
 122  XX  XXXX  6 XXX  XXX   6 XXX  XX X  6   X  XX    3   X  X     2   X   X    2 X  X  X    3 XX    X    3  X X  XX   4 XX     X   3    38          
 123 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    89         1
 240 X  XXXX X  6 X  XXXX    5 XX  XXXXX  7 X   XXX X  5 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    76         7
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Under 21, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXX X  8    88         1
 104  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8  XXX XXXX  7  XX  XXX   5  XXX XXXX  7   X XXXXX  6 XXX   XXX  6  XX XX     4   X XXXXX  6      XXX   3    60         3
 106 XXX XX X   6      X     1 X    X     2 XX   X     3      X     1   X  X     2 X X  X     3   X  X     2   X  X     2     XXX    3    25          
 107    X       1    X       1    X       1    X       1    X       1  X X   X   3    X       1    X       1 X  X       2    X   X   2    14          
 108     X      1     X      1     X      1    XX      2  X XX      3   XXX  X   4  X XX X    4    XX XXX  5  X XX  X   4 XXXXX  XX  7    32          
 112  X  X XX   4  XX   X    3   X   XX   3  XX   X    3 X X   X X  4       X X  2       XX   2   X   XXX  4 X X   X X  4 X X   X X  4    33          
 115      X     1 X X  X  X  4 XXX XX XX  7 X X  X XX  5 X    X X   3 XXX XX X   6   XXXX XX  6 X X XX XX  6   X XXXXX  6 XXX XX XX  7    51         5
 116 X XXX X    5 X  XX XX   5 X   X X X  4    XX XXX  5   X X  XX  4            0            0 X          1            0            0    24          
 118 XXXX X  X  6 XXXXXX X   7 XXXXXX     6 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9 X   X      2  X  XX     3 XX X       3 XX X       3  X         1    48         6
 119        XX  2  X     XX  3 X  X       2 X       X  2 X  X       2 XX XX X X  6 X  XX   X  4  X XX X    4  X XX  XX  5   XXX   X  4    34          
 123 XXXX  XXX  7 XXXX XXXX  8 XXXX  XXX  7 XXXXX XXX  8 XXX X XXX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8 XXX  XXXX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XXXX  8    76         2
 240 X    XX X  4     XXX X  4  X  XXXXX  6     XXX    3  X  XXX    4 XX X XX X  6 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8 XX  XXX    5 XX XXXXX   7    55         4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Under 21, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 102 531111111 1.0 321111111 1.0 511111211 1.0 311111111 1.0 311111111 1.0 221232221 2.0 121132112 1.0 222212211 1.0 112132222 1.0 232112211 1.0   11.0    1
 104 314436226 4.0 414244224 4.0 334425125 3.5 424336224 4.0 445526335 4.5 345556434 4.0 445466435 4.0 444456434 4.0 345456435 4.0 555465445 5.0   41.0    3
 115 455564544 5.0 565565636 6.0 465564636 6.0 555665546 5.0 566663546 6.0 653663355 5.0 662653354 5.0 351664365 5.0 451664356 5.0 341654356 4.0   52.0    6
 118 243322663 3.0 142322555 2.0 242232554 3.5 242222655 2.0 232235663 3.0 466445666 6.0 556545666 6.0 666545656 6.0 666545664 6.0 666546664 6.0   43.5    5
 123 122245332 2.0 233456342 3.0 123346343 2.0 133454332 3.0 123344224 2.0 132121112 1.0 213221221 2.0 133121122 2.0 233221111 2.0 123231122 2.0   21.0    2
 240 666653455 6.0 656633463 5.0 656653462 5.0 666543463 6.0 654452452 4.5 514314543 3.0 334314543 3.0 515333543 3.0 524313543 3.0 414323533 3.0   41.5    4
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Under 16, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Boyce                     Warren                                         Anglia
B       Jaworska                  Izabela                                        USA
C       Sodini                    Massimiliano                                   Włochy
D       Lundin                    Gustaf                                         Szwecja
E       Vasyutak                  Yuriy                                          UKRAINA
F       Kazyra                    Aliaksandr                                     Białoruś
G       Pokrovskaya               Yana                                           Rosja
H       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
I       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Under 16, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 137         1 Kuźma Wojciech, Nowak Daria                        SUKCES - Jaworzno         śląski               1/  26
 126         2 Bielichenko Vasyl, Poluben Zlatoslava              Maximum/InterDance        Ukraina              2/  26
 125         3 Bevan Mason, Badic Ilinca                          Dance Crazy               Wielka Bryta         3/  26
 129         4 Dobrowolski Oskar, Szmigielska Maja                ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski               4/  26
 132         5 GRABCO MAXIM, VERNYGORA GANNA                                                UKRAINA              5/  26
 135         6 Kamiński Michał, Piejko Olga Gabriela              GASIEK - Rzeszów          podkarpacki          6/  26
 148         7 Tarnowski Michał, Koss Natalia                     DANCECLUB - Szczecin      zachodniopom         7/  26
 128         8 Diachuk Leonid, Golovanova Darya                   DUSSH                     Ukraina              8/  26
 124         9 Apaev Maksim, Evstigneeva Margarita                Optimum dance club        Rosja                9/  26
 146        10 Shchukin Mikhail, Kot Alena                        iDance                    Białoruś            10/  26
 136        11 Krasnousov Arsenii, Naidenova Karina               LEGENDA PREM'YER          Ukraina             11/  26
 143        12 Netreba Kirill, Netreba Veronika                   Dinamo-Bravo              Ukraina             12/  26
 134        13 Hudz Mykola, Savina Mariia                         No                        Ukraina             13/  26
 147        14 Sokołowski Dawid, Włodarczyk Weronika              CHAMPION TEAM - Wrocław   dolnośląski         14/  26
 150        15 Woźniak Filip, Derezińska Justyna                  BLUE CLASSIC - Warszawa   mazowiecki          15/  26
 130        16 Droś Igor, Patysiak Weronika                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              16/  26
 145        17 Shcherbakov Andriy, Skulska Ilona                  IGLICA - Wrocław          dolnośląski         17/  26
 127     18-19 Denysenko Yevhenii, Kolesnyk Yuliia                StarDance                 Ukraina          18-19/  26
 141     18-19 Martinov Nikita, Yatskova Elizaveta                USPIH                     Ukraina          18-19/  26
 133     20-21 Guz Mikołaj, Pluskota Matylda                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom     20-21/  26
 138     20-21 Lamaka Yauheni, Leshkevich Irina                   iDance                    Białoruś         20-21/  26
 139        22 Lastovskyi Dmytro, YEVYCH OLHA                     Bolero                    Ukraina             22/  26
 131        23 GEUT MICHAIL, TUR KATSIARYNA                       iDance                    Białoruś            23/  26
 149        24 Ungert Jakub, Koziej Patrycja                      TAKT - Chełm              lubelski            24/  26
 151        25 Woźniak Maciej, Capar Hanna                        ASTRA - Szczecin          zachodniopom        25/  26
 140        26 MELNYCHENKO LEONID, TABAK ALINA                                              UKRAINA             26/  26
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Under 16, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124 XXXXXXXXX  9  XXX  XXX  6  X  XXXXX  6 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9 X   X XX   4 XXXXX X    6 XX XX XX   6 X X X X X  5 XXXX XXX   7    66         7
 125 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXX   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XX X XXXX  7 XXXX XXX   7 XXXXX XX   7 X XXXXX X  7 XXXXXXXXX  9    79         2
 126 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XX XX XXX  7 XXXXXXXXX  9 XXXX XXXX  8   XXX   X  4   X X  XX  4 XXXXX X X  7 XXXXXX XX  8 XXXXXXX X  8    72         5
 127  XX  X X   4 XX    XX   4 XXXX  X    5 X  X   X   3  X     X   2     X X    2  X    X    2      X     1  X    X    2       X    1    26          
 128 XXXX  XXX  7 XXXXX  X   6  X XX   X  4 XX XXX XX  7 XX XXXX    6 X  X XX    4 XXX   X    4 X  X XX    4 XXXXXXXXX  9 XXX XXXX   7    58      9-10
 129 XXXXXX XX  8    XXXXXX  6 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXX XX X  7 XXXXXXXXX  9  XXX  X X  5    76         3
 130 X  X XX X  5 X  X X     3 X X X X X  5  XX X      3 X XXX      4 XX   X     3 XX X XXXX  7 X X   X X  4 X      X   2  X XX      3    39          
 131      X     1      X     1      X  X  2      XX    2   X        1     XXX    3     XX X   3      X     1      XX    2      XX    2    18          
 132 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8 XXXXXX     6 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9  X XX XXX  6 X XXX XXX  7 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8 X   XXX    4    73         4
 133            0   X        1        X   1         X  1         X  1 XXX    XX  5  X   X XX  4  X X   X   3  X X   X   3  XXX   XX  5    24          
 134 XX  XXX X  6 XX XXXX X  7 X   XXXXX  6 X    XXXX  5 XX  X X    4 X X  X XX  5  X   X     2 XX    XXX  5 X   X      2       XX   2    44        13
 135 XXXXXXXXX  9   XXX XXX  6 XXXXXXXXX  9 X XXX XXX  7 XX  XXXXX  7 XXXXX   X  6 X       X  2 XXX  X XX  6   X   XXX  4 X    X XX  4    60         8
 136  XXXX XX   6 X X X  X   4 X X    X   3 X X X XX   5 X X X XX   5 X XXX X    5 X  XX XXX  6 X XXX  XX  6 XXXXXXXXX  9 XXXXX  XX  7    56        11
 137 XXXXXXXXX  9  XXXXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 X X XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    84         1
 138            0 XX   XX X  5  XXX XX    5  X X  X    3    XXXX    4       X    1 X X        2   X X      2            0 X X        2    24          
 139     X      1     X X    2     X      1  X  X      2     X  X   2  X XX      3   X X   X  3   X X      2     X      1    XXX  X  4    21          
 140            0            0  X         1  X         1            0            0            0  X         1 X X        2            0     5          
 141        X   1 XX         2            0     X      1 X X    XX  4 X XXXX X   6     X      1  X XX  XX  5 XX X X     4 X      X   2    26          
 143 X XXXXX X  7 XXXXX X X  7   XXXXX X  6 X XXXX  X  6 XX X X XX  6  X  XX  X  4 X  XXXXX   6   XXX X    4   XXXXX X  6 X X XXX X  6    58      9-10
 145         X  1  X      X  2            0        X   1      X X   2  XXX   XX  5  XXX  XXX  6     XXXXX  5  X XXX XX  6  X XX   X  4    32          
 146 XXX  XXXX  7   X  X X   3  XXX XXX   6   X  XXX   4   XX XX    4  X  XXXX   5 XX X XXX   6  XXX XXXX  7  XX  XX    4  X XXXX X  6    52        12
 147    XX      2 X  XXX XX  6 XXXXX  X   6 X  X    X  3 XXXXX   X  6 XXXXX X X  7   X XX  X  4 X   XX     3     X      1  XX XX X   5    43          
 148 XXXX XXX   7  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8 XXXXXX XX  8 XXXX XX X  7 XXXX XXXX  8  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9    X   XX  3 XXXX   X   5    70         6
 149     XX     2        X   1        XX  2            0            0  XX    X   3  X         1      X     1 XXXX   X   5        XX  2    17          
 150            0 X X  X  X  4 X    X     2  XX  XX    4         X  1   XX X XX  5 XXXXXXX X  8   XX X  X  4  XX  XXXX  6 X XXX XXX  7    41          
 151            0            0         X  1            0            0      X     1    X X     2        X   1            0      X     1     6          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Under 16, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 124   X XXXX   5  XX   XX   4  X    XX   3  X    X    2       XX   2  X    X    2 XXX   X    4 XX X  X    4       X    1 XX X XX    5    32          
 125 X  X  X    3 XXXX  X X  6 X XX   XX  5 X XX  XXX  6 XXXX   XX  6 X XX XX X  6 XXXXXXXXX  9 XXXX XX X  7 XXXXXXX X  8 XXXXXX  X  7    63         2
 126 X  XX   X  4  X XXXXXX  7 X  XXXXXX  7 X XXXXXXX  8   XXXXXXX  7   XXX  XX  5    XX X X  4  XXXX   X  5   XXX      3   XXX   X  4    54         4
 128 XX XX  X   5 X X X      3  X  X      2  X         1 X X X      3  X X  X    3 XXXX  XX   6 XX X  XX   5 XXXX  XXX  7 X  X   X   3    38          
 129   XX XXXX  6  X X X XX  5  X X X XX  5 XX XXX XX  7    X   XX  3 XXXX X XX  7 XX X   XX  5  XXXXXXXX  8    X XXXX  5 X XXXXXXX  8    59         3
 132 XXXXX X    6 X  XXXXXX  7 XXXXX XX   7  XXXXXX    6 XXXXXXX X  8 X XXX      4  X  XXX    4     XX     2  X  XX X   4  XX   X    3    51         5
 134       X X  2 X   X      2            0            0  X         1 X     X    2 X          1 X   X      2 XX         2  X         1    13          
 135 XX  XXXXX  7 X X   XXX  5 X X XXX X  6 X   X XXX  5 XX  XXX    5  X   X X   3   X  X X   3  XX  X X   4     XX XX  4  X  XX X   4    46         6
 136            0  XX X      3            0            0            0 X X XX XX  6 X X XX  X  5   X X  X   3   X X      2  XX X   X  4    23          
 137 XXXXXX XX  8    XXXXXX  6   XXXXXXX  7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9  X  XX XX  5  X XXXXXX  7 X X XXXXX  7 XXXXXXXXX  9 X   XXXXX  6    72         1
 143   X  X  X  3   X        1 X X X X X  5   X X   X  3            0     X      1            0         X  1            0            0    14          
 146  X   X X   3      X     1  X   X     2      X     1      X     1 XX X XXXX  7   X  X X   3 X    XX X  4 X    X  X  3 X    XXXX  5    30          
 148  XX        2 XX X X     4 XXXX X     5 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9   X X X    3    XX   X  3    X   X   2 XXXX  XX   6   XX  XX   4    45          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Under 16, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 125 131266364 3.0 162255343 3.0 153365443 4.0 152355346 4.0 152366345 4.0 121346544 4.0 144236424 4.0 133335224 2.0 131336134 2.0 143336134 3.0   33.0    3
 126 462124423 2.0 551114224 2.0 541124534 3.0 431126114 2.0 441134223 2.0 366113233 2.0 461123242 2.0 661113442 3.0 552224443 4.0 451213353 2.0   24.0    2
 129 546553632 6.0 435463532 4.0 466553622 5.5 566563632 6.0 566552552 6.0 432452622 3.0 533462633 3.0 525451633 4.0 344452612 3.0 324462622 4.0   44.5    4
 132 614412246 4.0 614532466 5.0 614212156 2.0 625412465 5.0 614423466 3.0 655635155 5.0 625645366 6.0 454644365 5.0 626643365 6.0 635645466 6.0   47.0    5
 135 225645555 5.0 326646655 6.0 235646265 5.5 244644553 3.0 235645634 5.0 544564466 6.0 356554555 5.0 246566556 6.0 465565556 5.0 566554545 5.0   51.5    6
 137 353331111 1.0 243321111 1.0 322431311 1.0 313231221 1.0 323211111 1.0 213221311 1.0 212311111 1.0 312222111 1.0 213111221 1.0 212121211 1.0   10.0    1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Under 19, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Jaworska                  Izabela                                        USA
B       Sodini                    Massimiliano                                   Włochy
C       Lundin                    Gustaf                                         Szwecja
D       Vasyutak                  Yuriy                                          UKRAINA
E       Kazyra                    Aliaksandr                                     Białoruś
F       Pokrovskaya               Yana                                           Rosja
G       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
H       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
I       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Under 19, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 162         1 Rutka Kacper, Litorowicz Sara                      WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski          1/  23
 120         2 Zhigarev Vladislav, Epeykina Diana                 Imperial Dance Club       Rosja                2/  23
 105         3 Dovhalov Bohdan, Margulis Alisa                    Balance dance club        Ukraina              3/  23
 157         4 Kozhevnikov Vladislav, Metelitsa Eleonora          SSSR                      Rosja                4/  23
 240         5 Proskurin Maksim, Prusakova Sofia                                            Russia               5/  23
 104         6 Baiev Mykhailo, Wierciszewska Laura                POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           6/  23
 118         7 STAS IVAN, BUSHYNSKA KATERYNA                                                UKRAINA              7/  23
 112         8 Lipnicki Wojciech, Gryczka Marta                   DANCELOOK - Gliwice       śląski               8/  23
 119         9 USANOV OLEKSANDR, SBITNIEVA ANNA                                             UKRAINA              9/  23
 113        10 Mitrofanov Vladimir, Rot-Serova Tatiana            Asteria                   Rosja               10/  23
 152        11 Alwasiak Karol, Olejnik Sara                       ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              11/  23
 159        12 Mroziński Mateusz, Protasiewicz Olivia             GRACJA - Zielona Góra     lubuski             12/  23
 161        13 Rencławowicz Szymon, Wiewiórka Julia               POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki          13/  23
 165        14 Tasarz Filip, Stelmach Natalia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              14/  23
 164        15 Stopyra Hubert, Cwynar Wiktoria                    DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         15/  23
 109        16 Komarov Aleksandr, Nikolaeva Arina                 Grace MSU 1               Russia              16/  23
 154        17 Ciura Maciej, Tomalska Maja                        A+S - Częstochowa         śląski              17/  23
 158        18 Miśtal Szymon, Dąbrowska Julia                     ST DOBROWOLSCY - Częstoch śląski              18/  23
 156        19 Gędłek Jakub, Jaworek Maria                        IMPERIA                   małopolski          19/  23
 242        20 Yarovyi Vitalii, Vovk Marriia                                                Ukraina             20/  23
 155        21 Grabowski Patryk, Koza Zuzanna                     ASTRA - Szczecin          zachodniopom        21/  23
 163        22 Skeel-Gerhardt Oliver, Skeel-Gerhardt Sille        BAF Denmark               Dania               22/  23
 160        23 Niedzielski Piotr, Krystek Kinga                   AKSEL - Rzeszów           podkarpacki         23/  23
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Under 19, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9    86         1
 105 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXX  X  7    84         2
 109 X    XX    3    X X     2 XXX  X     4 X    X     2 X    XX    3    X X     2 XX   X     3 X  X X XX  5      XX    2    X X     2    28          
 112 XXX XXXXX  8 XXX  X  X  5   X  XXX   4  XXXXXXXX  8   X XXXXX  6 X X XX     4 X XX  XXX  6  XX   X X  4  XX XXXX   6   X XXX    4    55        10
 113 X X XXXXX  7      X XX  3 X X XX X   5   X XXXX   5  XX XX XX  6   X XX XX  5  XX  X X   4 XXXX X XX  7 X XX XXXX  7 XXXXXX XX  8    57         9
 118 XXXXXX  X  7 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXX     5 XXXXXXX X  8 X XXXX     5  XXXXX  X  6   X XX     3    69         7
 119 X XX  X    4 X XXXX XX  7    XXX  X  4 X XXXXX X  7   XXXXX X  6 X  X XX X  5 X  XXX  X  5 XX XXXX    6 XX XX XX   6 XXXXXX XX  8    58         8
 120 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8  XXX X XX  6 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9    82       4-5
 152 X XX X X   5 XXXXX  XX  7 X XXXX X   6 XXXXXX X   7 XX XX  X   5     X X X  3   XX       2   XXX      3 XX XX X X  6 X X X      3    47        12
 154    X  X    2 X          1 XX  X X X  5            0 XX    X    3 X      X   2 XXX   XX   5   X   XX   3 X     X    2  X    XX   3    26          
 155      XX    2       X    1    X   X   2 X  X   X   3            0  X X   X   3       X    1     X      1  X  X      2       X    1    16          
 156  X XX  X   4 X          1            0         X  1 XX         2 X  X       2 X    X  X  3      X  X  2        X   1      X X   2    18          
 157 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8  X XXXXX   6    XXXXXX  6 X XXXX XX  7 XX XXXXXX  8    78         6
 158  XX X XXX  6 X          1 X       X  2 X          1            0 XX    XX   4     X  X   2 XX  X X    4        X   1       X    1    22          
 159  X  X XXX  5  X XXXX X  6 XX X XX X  6 XX    X X  4 XX X X XX  6  X    XXX  4 X    XX X  4 XX   XXX   5      XX X  3 XX X  XXX  6    49        11
 160            0  X  X X    3        X   1  X         1 X          1     X X    2            0            0 X   X      2            0    10          
 161 X     XXX  4       X X  2       X    1       X X  2       XX   2 XXX  XXXX  7  XXXX XXX  7 X X   X X  4 XXXX  XXX  7 XXXX  XXX  7    43          
 162 XX XXX XX  7  XXXXXXXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXX XXXX  8  XXXXXXXX  8    82       4-5
 163  XX        2   X        1   X        1   X        1  XX        2   X        1   X        1            0   X        1  X         1    11          
 164            0  XXXX X    5  X XX   X  4  XX X XX   5  XXXX X X  6 X   X      2 X   X  X   3 XX     X   3            0         X  1    29          
 165            0        X   1       X    1            0            0 X X X X X  5 XX  X X X  5  XX   XXX  5 XXX XXX X  7 X X X XXX  6    30          
 240  XXXXX  X  6 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    83         3
 242    X       1    X   X   2 XX X       3    X       1    X       1  X XX      3    X       1    XX      2    X       1 X  X       2    17          
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Under 19, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q            CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104  X XXXXXX  7  XXXX XXX  7 X  XX XXX  6 XX XX XXX  7 XX XX XXX  7 XX  XXXXX  7 XXXXX XXX  8 X  XX XXX  6  XXXX XXX  7 XX XX XXX  7    69         3
 105  XXX  XX   5  X XXXXXX  7  XXX  X X  5 XXXXX X X  7 XXXXX X X  7 X XX XXX   6  XXX XXX   6 XXXX X X   6 X  X X X   4  XXX X XX  6    59         4
 112  XX X XX   5   X   XX   3  X  X XX   4  XX   XX   4  X    X    2   X   X    2   X   X    2   X X X    3  XX X XXX  6   X X X    3    34          
 113   X  X     2  X   X X   3   X  X     2      X     1   X  X     2 XXX  X     4  XX  X     3  XX  X     3 X X  X     3 X X  X     3    26          
 118 X XX  X X  5  XXX  XXX  6 XXXX X XX  7 XXXX XXXX  8 XXXX XXX   7            0 X  X       2            0 X  X       2  X X       2    39          
 119 X          1 X          1            0            0            0 X  XX   X  4  X XX X X  5 XX XX   X  5 XX  X X X  5 XX XX X X  6    27          
 120 XXXXXX XX  8 XXXXXX  X  7 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8 XXXXXX  X  7 X XXXX  X  6 X XXXXX X  7 XXXXXXX X  8 XXX XX X   6    73         2
 152 X  XX X    4 X   X      2 XX XX X    5 X   X      2    XX      2            0 X          1            0            0            0    16          
 157 XXX XX XX  7 XXX XX  X  6 X X XX XX  6 X X XX XX  6 X X XX XX  6    XXX XX  5  X  XX XX  5  XX XX XX  6   XXXX X   5   X XX XX  5    57         5
 159         X  1            0            0            0         X  1  X    XX   3 X      X   2 X     XX   3        X   1       X    1    12          
 162 XX XXXXXX  8 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XXX XXXX  7  XXXX XXX  7 XXXXXXXXX  9  XXXXXXXX  8  XX XXXXX  7 XXXXXXXXX  9    80         1
 240      X     1 X  X XX    4      XX    2    X XX    3 X   XXXX   5 XXXXXXXXX  9     XXXXX  5 XX X XXXX  7 XX X XX X  6 X  X XXXX  6    48         6
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Under 19, Klasa: WDC AL, Styl: Kombinacja 10T
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q             CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 104 445456125 5.0 534355134 5.0 445336212 3.0 433436213 4.0 644436434 5.0 656656425 6.0 655646325 5.0 665656415 5.5 655656425 6.0 645656326 6.0   50.5    6
 105 524143312 3.0 322143313 2.0 633152124 2.0 522143124 1.0 313144141 2.0 465265536 5.0 446265646 6.0 446365646 5.5 344162644 3.0 264264613 3.0   32.5    3
 120 132311644 2.0 245411645 4.0 124411545 5.0 145311656 5.0 235321555 4.0 122311662 2.0 121311563 2.0 221111562 2.0 122311561 1.0 123311564 2.0   29.0    2
 157 251532453 4.0 161632451 3.0 251623453 4.0 261622441 2.0 151612212 1.0 541523344 4.0 363424454 4.0 353423354 3.5 461423256 4.0 451422455 4.0   33.5    4
 162 313224231 1.0 413226222 1.0 312245331 1.0 314255332 3.0 422255323 3.0 313142111 1.0 212152112 1.0 112242121 1.0 213235113 2.0 312135131 1.0   15.0    1
 240 666665566 6.0 656564566 6.0 566564666 6.0 656564565 6.0 566563666 6.0 234434253 3.0 534533231 3.0 534534233 3.5 536544332 5.0 536543242 5.0   49.5    5
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Boyce                     Warren                                         Anglia
B       Jaworska                  Izabela                                        USA
C       Lundin                    Gustaf                                         Szwecja
D       Purchała                  Piotr           I         Warszawa             
E       Chepurzhinskij            Oktavian                                       Ukraina
F       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
G       Reindl                    Tomasz          I         Warszawa             Polska
H       Tomczak                   Łukasz          I         Warszawa             Polska
I       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 181         1 Le Michał, Jabłońska Sandra                        DUET - Warszawa           mazowiecki           1/  21
 182         2 Myka Krzysztof, Ośródka Agnieszka                  MYKA - Zamość             lubelski             2/  21
 178         3 Kostrzewa Paweł, Lewandowska Martyna               LIDER - Lublin            lubelski             3/  21
 179         4 Kravchuk Danylo, Marchenko Anastasiia              Maximum                   Ukraina              4/  21
 167         5 Baryczka Krystian, Kaczmarek Ewelina               SUKCES - Jaworzno         śląski               5/  21
 183         6 Nagórski Maciej, Froń Magdalena                    DANCELOOK - Gliwice       śląski               6/  21
 190         7 Śledź Karol, Paprota Paulina Ewa                   DUET - Warszawa           mazowiecki           7/  21
 170      8-10 Drzewiecki Miłosz, Telesz Oliwia                   LATINA - Wolsztyn         wielkopolski      8-10/  21
 186      8-10 Stempka Kewin, Pawlak Maja                         IMPULS - Chorzów          śląski            8-10/  21
 188      8-10 Zagurskas Justas, Matuszewska Oliwia               WROCŁAWSKA AKADEMIA TAŃCA dolnośląski       8-10/  21
 168     11-12 Budzik Tomasz, Kogut Alicja                        RYTM - Żory               śląski           11-12/  21
 189     11-12 Zawierucha Borys, Mach Martyna                     RYTM - Żory               śląski           11-12/  21
 185        13 Pieczyrak Kamil, Polewska Sandra                   SUKCES - Jaworzno         śląski              13/  21
 171        14 Dębski Patryk, Klepczarek Justyna -                JEDYNKA - Łódź            łódzki              14/  21
 169        15 Cockram David, Ward Rosie                          Nice ‘n’ Easy             Wielka Bryta        15/  21
 173        16 Honcharenko Nazarii, Tuzova Maryna                 MAXIMUM                   Ukraina             16/  21
 180        17 Kurasiński Patryk, Rąba Klaudia                    SUKCES - Jaworzno         śląski              17/  21
 175        18 Kalynii Roman, Kalynchuk Nataliia                  Karmen                    Ukraina             18/  21
 172        19 Fedyk Krzysztof, Soroko Julia                      ASTRA - Szczecin          zachodniopom        19/  21
 106        20 Gardeev Ilya, Komorova Daria                       Grace MSU 1               Russia              20/  21
 174        21 Janas Adrian, Blukacz Weronika                     JEDYNKA - Łódź            łódzki              21/  21
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 106   X        1            0            0 X          1 XX         2     4          
 167   XXXXXXX  7  X XXXXX   6            0  XXXXXXXX  8   XX XXXX  6    27       8-9
 168 X  XXX XX  6 X  XXXXXX  7            0  X XX XX   5  XXXXXXXX  8    26        10
 169 X X        2 X X  X  X  4            0 XXX        3 XXXXX      5    14          
 170 XX XX XX   6 XX XXXXXX  8            0 XX X XXXX  7  X XXXXXX  7    28         7
 171    XX   X  3  X XX   X  4            0  X XXX     4 XX XX   X  5    16          
 172  X         1  X         1            0            0 XX  X      3     5          
 173         X  1   XX X     3            0   X XXXXX  6   X   X    2    12          
 174            0            0            0            0            0     0          
 175  XX  XX X  5  XX        2            0  X         1  X         1     9          
 178 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9            0 X XXXXXXX  8 X XXXXXXX  8    33       2-3
 179 XXXXXXXX   8 XXXXX XX   7            0 XXXXXXXXX  9 XXXXXX X   7    31         4
 180 X  XXX     4 X  X X     3            0 X    X     2      X     1    10          
 181 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9            0 X XXXX XX  7 X XXXXXXX  8    33       2-3
 182 XXXX XXXX  8 XXXXXXXXX  9            0 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    35         1
 183 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7            0 XX XXXXXX  8 XX  XXXXX  7    30       5-6
 185  XXX X X   5  XXX X  X  5            0   XX X     3  XXX X X   5    18          
 186 XXX  XXXX  7 X X XXXXX  7            0 XXX XXXXX  8 XX XXXXXX  8    30       5-6
 188 XXX XXXXX  8 XXX X XXX  7            0 X XXX XXX  7 X X   XXX  5    27       8-9
 189  X  X XX   4   X X XXX  5            0  XX X XXX  6 X X   XXX  5    20        12
 190 XXXXX X X  7 X XX  XX   5            0 XXXX  X X  6   XXXXX X  6    24        11
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard
-------------------------------------------------------------------------------------
     WA           T            WW           F            Q                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 167  XX XX     4      X     1  X XXX     4  XXXXX     5  XXX X     4    18         6
 168  X   X     2    XXX X   4     XX  X  3            0     X  X   2    11          
 170 X  X       2 XX      X  3 X       X  2 X  X  X X  4 X       X  2    13          
 178 X  X XXXX  6 X  X  XXX  5 X  X XXXX  6 X XX XXXX  7 X  X XXXX  6    30       3-4
 179 X XXXXXX   7 X X XXX    5 X XXX XX   6 X X XXXX   6 X XXX XX   6    30       3-4
 181 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 182 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    45       1-2
 183 XX  X XXX  6 XX  X X X  5 XX  XXX    5 XX  XXX    5 XX  XXX    5    26         5
 186         X  1   XX X XX  5   X     X  2  X     XX  3      X  X  2    13          
 188   X    XX  3  X     X   2  X     X   2  X  X  X   3  XX    X   3    13          
 189     X X    2  XX X      3  XX   XX   4            0     X X    2    11          
 190  XXX       3   XX  X    3   XX       2   XX    X  3  XXX    X  4    15          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Standard
--------------------------------------------------------------------------------------
     WA            T             WW            F             Q                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 167 653554646 5.0 633554645 5.0 653664645 6.0 563665544 5.0 663554665 6.0   27.0    5
 178 365342323 3.0 365342222 3.0 365342322 3.0 254342323 3.0 356342322 3.0   15.0    3
 179 434435465 4.0 454436454 4.0 444436464 4.0 446436455 4.0 445436444 4.0   20.0    4
 181 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
 182 222223232 2.0 222223333 2.0 222223233 2.0 322223232 2.0 222223233 2.0   10.0    2
 183 546666554 6.0 546665566 6.0 536555556 5.0 635554666 6.0 534665556 5.0   28.0    6
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Lista sędziów
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin
---------------------------------------------------------------------------------------------
Symbol  Nazwisko i Imię                           Kategoria Miejscowość    Kraj
---------------------------------------------------------------------------------------------
Główny  Biały                     Janusz          I                              Polska
A       Boyce                     Warren                                         Anglia
B       Sodini                    Massimiliano                                   Włochy
C       Vasyutak                  Yuriy                                          UKRAINA
D       Pokrovskaya               Yana                                           Rosja
E       Glazik                    Paulina         I         Bydgoszcz            Polska
F       Sakowski                  Waldemar        I         Warszawa             Polska
G       Oleszczyński              Jerzy           I         Lublin               Polska
H       Skawiński                 Michał          I         Wrocław              Polska
I       Pawelec                   Monika          I         Radom                Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------
Lista sędziów skrutinerów
---------------------------------------------------------------------------------------------
1       Bajda                     Agnieszka       I         Nowa Ruda            Polska
2       Kocińska                  Małgorzata      I         Zielona Góra         Polska
---------------------------------------------------------------------------------------------

Końcowa klasyfikacja
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Nr     Miejsce Nazwisko i Imię                                    Klub                      Kraj           Miejsce/L.s.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 225         1 Sinardi Salvatore, Kharchenko Viktoria             Italia                    Włochy               1/  42
 232         2 Tymoshenko Daniil, Vursalova Vlada                 Shans                     Stany Zjedno         2/  42
 209         3 Kazakov Denys, Kowalczyk Julia                     CANTINERO - Tomaszów Maz. łódzki               3/  42
 193         4 CHECHKIN DMITRY, DUBCHAK DARIA                     Dance Club-SSSR           Russia               4/  42
 191         5 Bartkiewicz Michał, Omyła Wiktoria                 POLISH CLUB - Warszawa    mazowiecki           5/  42
 206         6 Jarosz Andrzej, Khrycheva Anna                     DUET - Warszawa           mazowiecki           6/  42
 197       7-8 Giraldi Simone, Fabrizi Alice                      World Dance Accademy (Mas Włochy             7-8/  42
 219       7-8 Priori Cristian, Loginova Dasha                    Dance Art Studio          Włochy             7-8/  42
 195         9 Fedko Adam, Fedko Joanna                           MISTRAL - Tarnowskie Góry śląski               9/  42
 216        10 Ostrowski Mateusz, Dykman Marzena                  DŻET - Rzeszów-Boguchwała podkarpacki         10/  42
 207        11 Jaszewski Tomasz, Kotarba Alicja                   GRACJA - Zielona Góra     lubuski             11/  42
 222        12 Rudnicki-Sipajło Dominik, Prylowski Natalia        AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          12/  42
 196        13 Figurski Przemysław, Szymańska Karolina            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          13/  42
 223        14 Savchenko Oleksandr, Tiukntia Daria                Nathnennya                Ukraina             14/  42
 215        15 Olarescu Stas, . Marketa                           London                    Wielka Bryta        15/  42
 213        16 Maksimov Maksim, Dzuba Margarita                   S S S R                   Rosja               16/  42
 203        17 Ivasenko Oleksii, Shevchenko Daria                 Dance Center              Ukraina             17/  42
 192     18-20 Bednarski Maciej, Czerwik Klaudia                  SUKCES - Jaworzno         śląski           18-20/  42
 201     18-20 Ivanchenko Tymofii, Janson Wiktoria                DUET - Warszawa           mazowiecki       18-20/  42
 208     18-20 Karkosz Filip, Magdziarz Katarzyna                 ASTRA - Szczecin          zachodniopom     18-20/  42
 220        21 Ragnarsson Björn, Björnsdóttir Birgitta                                      Islandia            21/  42
 210        22 Kosiński Albert, Ponomar Anna                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          22/  42
 199        23 Główka Tomasz, Toczek Paulina                      AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki          23/  42
 166        24 Treu Casey, Treu Kayci                                                       USA                 24/  42
 226        25 Spychalski Mateusz, Szafraniec Paulina             IGLICA - Wrocław          dolnośląski         25/  42
 204     26-28 Izzo Lorenzo, Lubaszewska Magdalena                LIDER - Lublin            lubelski         26-28/  42
 217     26-28 Parik Vilem, Sigutova Jana                         TK Orel Telnice           Czechy           26-28/  42
 230     26-28 Tama Mikołaj, Kuląg Marta                          CLASSIC DANCESPORT Warsza mazowiecki       26-28/  42
 194     29-31 Dreling Mateusz, Gorczyca Sylwia                   AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       29-31/  42
 228     29-31 Stroin Artur, Litvinenko Elizaveta                 Modern                    Ukraina          29-31/  42
 234     29-31 Wosiak Rafał, Karwatowska Marzena                  LIDER - Lublin            lubelski         29-31/  42
 221     32-33 Roman Hopaitsa, Juliya Kirichenko                  Dance Center              Ukraina          32-33/  42
 235     32-33 Zdziech Przemysław, Dziedziczak Natalia            CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       32-33/  42
 198        34 Głogowski Piotr, Jakus Magdalena                   CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki          34/  42
 200     35-38 Holski Maciej, Tyl Katarzyna                       PRESTIGE - Białystok      podlaski         35-38/  42
 205     35-38 Jabłoński Dariusz, Poniatowicz Karolina            KADRYL - Białystok        podlaski         35-38/  42
 212     35-38 Machnio Damian, Kutera Julia                       CENTRUM TAŃCA - Radom     mazowiecki       35-38/  42
 231     35-38 Telpukhovskiy Danila, Pszczoła Natalia             AKADEMIA TAŃCA - Warszawa mazowiecki       35-38/  42
 224        39 Shtympura Nazarii, Kuzmich Oleksandra              Bolero                    Ukraina             39/  42
 211        40 Kramski Mateusz, Szkalińska Marta                  GRACJA - Zielona Góra     lubuski             40/  42
 218        41 Pik Damian, Łysik Agnieszka                        ESKADRA - Pabianice       łódzki              41/  42
 214        42 Mertuszka Paweł, Łuc Monika Iwona                  BAWINEK - Kraków          małopolski          42/  42
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

Dokumentacja, Runda 1/8 Finału
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 166 X XXX XX   6 XXXX XX    6 X XX XXXX  7 X XXX  XX  6            0    25     14-18
 191 XXXXXXXX   8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8            0    34       1-2
 192   XXXX     4 XX XX X    5 XXXXX XXX  8  XXXX XX   6            0    23        20
 193 XXXXX XX   7 XXXX XXXX  8 XXXX XXX   7 XXXX XXX   7            0    29      8-11
 194 X  X  XX   4       XX   2    XX XXX  5   XXX XX   5            0    16          
 195 XXX XXXXX  8 XX  X  X   4  XXXXXXXX  8  XX XXXXX  7            0    27        12
 196 X X XXXX   6   X XXXXX  6 XX XXXX X  7 XX  XXX X  6            0    25     14-18
 197 XXXXXXXX   8 XX XXXXX   7 XXXXXX X   7 XXXXXX X   7            0    29      8-11
 198   X X   X  3 X   XX  X  4 X XXX   X  5         X  1            0    13          
 199  XXX  XXX  6 XX XX XXX  7  X X  XXX  5 X  X X  X  4            0    22        21
 200    X XXX   4      X XX  3        XX  2  X    X    2            0    11          
 201  XXXXX X   6 XXX  XX X  6  XX X   X  4      XX    2            0    18     24-25
 203 XXXXXXXXX  9 X X  XXXX  6 XXX  XXXX  7 X X  XX    4            0    26        13
 204 X    XX    3 XX   XX    4 X    XX    3 X XXXXX X  7            0    17          
 205  X   XX X  4   XX  X    3 X     X    2      X  X  2            0    11          
 206 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9   XXXXXXX  7   XXXXXXX  7            0    32         4
 207  X  XX XX  5  X XXXXXX  7 XX XXXXXX  8 XXXXXXXXX  9            0    29      8-11
 208 XX XX  XX  6 X XXXX X   6 XX XXX X   6 X  XXX XX  6            0    24        19
 209 XX  XXX X  6 XXXXXX X   7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXX   8            0    30       5-7
 210  XXX   XX  5 XXX    XX  5 X XX X XX  6 XXXX   X   5            0    21        22
 211 X          1    X    X  2   X    X   2            0            0     5          
 212 XX    X X  4     X   X  2     XX  X  3 X       X  2            0    11          
 213 XXXXXXX X  8 XXXX X  X  6 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8            0    30       5-7
 214            0   X        1   X        1         X  1            0     3          
 215 XXX XX XX  7 XXXX X  X  6 XXXXXX XX  8 XXXXXX XX  8            0    29      8-11
 216   X XXXXX  6 XX XXXXXX  8    XX XXX  5  X  XXXXX  6            0    25     14-18
 217 XXXX X     5 XX XX X    5 XXX        3 XX X   X   4            0    17          
 218      X     1       X    1            0  X   X     2            0     4          
 219 XXXXX  XX  7 XXXXXX XX  8 XXX X X X  6 XXXXXXXXX  9            0    30       5-7
 220  XXXXXXX   7  X XX   X  4 X          1 XXXXX  XX  7            0    19        23
 221  XX     X  3   X  XX    3 XXX  XX    5 X X  X     3            0    14          
 222 XXXXXXXXX  9 X X XXXXX  7  X  XXXX   5    XX X X  4            0    25     14-18
 223 X  X       2   XXX  XX  5 XXXX  X    5  XXXX XX   6            0    18     24-25
 224       X    1   XX       2    X       1  XX        2            0     6          
 225 XXXXXXXXX  9 XXXX X XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9            0    34       1-2
 226    XXX XX  5  XX X  X   4  XXXXXXXX  8 XXX XXXXX  8            0    25     14-18
 228 X X  X  X  4  XXX X     4  XX XX     4 XXX     X  4            0    16          
 230  X X  XXX  5  XX X XX   5    XXXX    4  X  X X    3            0    17          
 231            0    XX X    3 XX   XX    4  X XX X    4            0    11          
 232 XX XXXX X  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXXXX  9            0    33         3
 234    XX XXX  5     XXXXX  5     X XX   3    X  XX   3            0    16          
 235 X X     X  3 X   X XXX  5         X  1 X    XXXX  5            0    14          
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/4 Finału
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 166   X        1   X   X    2            0            0            0     3          
 191 XXX XXXXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9            0    35       3-4
 192   X X      2   X X      2     X X    2   X X X    3            0     9          
 193 X XX   XX  5 XXXX X XX  7 XXXXXX XX  8 XXXX X XX  7            0    27         7
 195  X  X XXX  5  XXXX  XX  6  X XXXX X  6 XXX XX XX  7            0    24         9
 196  X  XXX X  5  X  XXX X  5     XXX X  4    XXXX    4            0    18        13
 197 XX  XXXX   6 XXXXXXXXX  9 XX XXXXXX  8 XX XXXXXX  8            0    31         6
 199    XX      2  X         1            0    X       1            0     4          
 201      XX    2   X   X X  3  X         1     X X X  3            0     9          
 203   X  XX    3   X XX  X  4   X  X     2  XX  X     3            0    12          
 206 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 X XXXXXXX  8 XXXXXXXXX  9            0    35       3-4
 207    XX  XX  4 XX  XX XX  6 XXX XXXXX  8 XXX  XXXX  7            0    25         8
 208      X     1     XX X   3  X  X  X   3 X    X     2            0     9          
 209 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9            0    36       1-2
 210 X X    X   3 X          1   X        1        X   1            0     6          
 213 XXXX       4 X  X       2 XXXX       4 X XX X     4            0    14          
 215 X XX   X   4   XX       2 XXXX  XXX  7    X   X   2            0    15          
 216 X  XXXXXX  7    X XXXX  5 X    XX X  4 X      XX  3            0    19     11-12
 219 XX X    X  4 XX X X     4 XXXX  XXX  7 XXXXX XXX  8            0    23        10
 220  X    X X  3 X     X    2   X        1  X    X    2            0     8          
 222  XXXXXXX   7     X XX   3    XXXXX   5     X XXX  4            0    19     11-12
 223 XX X   XX  5 XX X  XX   5 X  X   X   3  XXX       3            0    16          
 225 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9            0    36       1-2
 226      X     1            0            0     X      1            0     2          
 232 XXXXXXX X  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXX XX  8 XXXXXXX X  8            0    33         5
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda 1/2 Finału
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin
-------------------------------------------------------------------------------------
     CH           S            R            Pd           J                         
Nr   ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    ABCDEFGHI    D Suma  Miejsce
-------------------------------------------------------------------------------------
 191 XXXXXXXXX  9 XX XXX XX  7 XXXXXX XX  8 X XXXX XX  7 XXXXXXX X  8    39         3
 193 X XX  X    4 X  X XX    4 XXXX  XX   6 XXXX X     5 X XX   X   4    23         5
 195     X   X  2   X X X X  4         X  1     X  XX  3     X  XX  3    13          
 196            0            0            0            0            0     0          
 197 XXX  X     4 XXX  X X   5  XX XX     4  XX  X     3 XX   X X   4    20          
 206     XXXXX  5     XXX X  4     XXXXX  5     XXXXX  5     XXX    3    22         6
 207        X   1    X       1    X X     2       X    1            0     5          
 209 XXXX XXX   7 X XXXXXX   7 X  X XX    4 XXXXX XXX  8 XXXXXXX    7    33         4
 216     X X    2       XX   2       XX   2       X    1       XXX  3    10          
 219 XX X X  X  5 XXX     X  4 XXX     X  4 XX X       3  XXX    X  4    20          
 222            0  X         1     X      1            0            0     2          
 225 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXX XXX  8 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    42         1
 232  XXXXX XX  7  XXXXX XX  7 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9 XXXXXXXXX  9    41         2
-------------------------------------------------------------------------------------

Dokumentacja, Runda Finał
Kategoria wiekowa: Adults, Klasa: WDC Puchar, Styl: Latin
--------------------------------------------------------------------------------------
     CH            S             R             Pd            J                      
Nr   ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     ABCDEFGHI     D Suma Mie
--------------------------------------------------------------------------------------
 191 465535535 5.0 454533534 4.0 654536655 5.0 655536335 5.0 455535526 5.0   24.0    5
 193 344343466 4.0 335464355 5.0 345454434 4.0 364365666 6.0 343243454 4.0   23.0    4
 206 656656344 6.0 566656446 6.0 466645326 6.0 546654424 4.0 666666345 6.0   28.0    6
 209 232462253 3.0 242341263 3.0 233362263 3.0 232442253 2.5 232452263 2.0   13.5    3
 225 111111111 1.0 111112111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0 111111111 1.0    5.0    1
 232 523224622 2.0 623225622 2.0 522223542 2.0 423223542 2.5 524324632 3.0   11.5    2
--------------------------------------------------------------------------------------
Na początek

na początek

Strony WWW z CMS