INNE TAŃCE

Fair Play Crew

Amatorologia

Dodano: 2016-03-04 | 07:32:13


AMATOROLOGIA, taniec na deskach kabaretu, w wykonaniu tancerzy Fair Play Crew miał swoją premierę przed blisko miesiącem w Warszawie, a w najbliższą niedzielę będzie bawił widzów Szczecina.


foto: Fair Play Crew
15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

12 lutego w Warszawie na deskach Teatru Capitol swój debiut mieli założyciele znanej wszystkim tancerzom szkoły tańca Fair Play Crew. Była to pierwsza w Polsce wystawiona komedia taneczna - AMATOROLOGIA, która zdobyła serca widzów i pierwsze miejsce na 31. edycji najważniejszego polskiego festiwalu kabaretowego PAKA 2015.

Ogólnopolski festiwal grup kabaretowych odbywa się co roku w Krakowie, a jego organizatorem jest Stowarzyszenie Promocji Sztuki Kabaretowej PAKA. Przepełniony pozytywną energią i tańcem spektakl wystawiany jest zarówno w Polsce jak i za granicą. Na scenie ukazało się sześciu perfomerów, który w krzywym zwierciadle przedstawili jeden dzień z życia współczesnego człowieka, pokazując z pozoru nieistotne aspekty jego życia. Sala była wypełniona po brzegi widzami, którzy wzajemnie nakręcali się swoim śmiechem w reakcji na komediowe taneczne skecze.


Tancerzy, w najbliższym czasie, zobaczymy w Szczecinie, 6 marca. Bilety są do nabycia na stronie Bilety24.pl, do czego zachęcam każdego tancerza jak i miłośnika komedii.

Karolina Malusiak