TANIEC TOWARZYSKI

Grand Prix Polski PTT Gogolin 2021

Grand Prix Polski PTT Gogolin 2021

Dodano: 2021-06-02 | 14:51:52


12 czerwca br. zapraszamy wspólnie z Akademią Tańca MAESTRO na Grand Prix Polski PTT do Gogolina.


Patronat medialny / serwis fotograficzny:
TwistService.PL / Adam Socik

Po pandemicznych ograniczeniach na scenie tańca towarzyskiego, począwszy od maja, nastąpiło wyraźne ożywienie. Tancerze co tydzień spotykali się i spotykają nadal na kolejnych turniejach tańca. Kalendarz, szczególnie PTT, pęcznieje od wydarzeń tanecznych, a co za tym idzie - TwistService.PL również wraca do aktywnego śledzenia i komentowania wydarzeń tanecznych w Polsce i na świecie.

Tu, z przyjemnością informujemy, że TwistService.PL objął patronatem medialnym i serwisem fotograficznym Grand Prix Polski PTT GOGOLIN 2021, na który, wraz z Organizatorami - Akademią Tańca MAESTRO, zapraszamy tancerzy do Gogolina w przyszłą sobotę - 12 czerwca 2021 r.

W ramach Grand Prix Polski PTT pary taneczne zaprezentują się w każdej kategorii wiekowej, począwszy od dzieci 10-11 lat, na parach dorosłych, powyżej 19 lat - skończywszy. Do tanecznej rywalizacji Organizatorzy zapraszają również pary w klasach tanecznych E-A, w których rywalizacja odbywać się będzie w ramach turniejów PREMIUM.

W panelu sędziowskim - pod przewodnictwem Michała Skawińskiego, sędziego głównego, pracować będą: Paweł Szajda, Ryszard Piasta, Karina Hoffmann-Zwolińska, Sergiu Rusu, Janusz Biały, Jacek Fidurski, Szymon Kalinowski, Grzegorz Rybicki i Radosław Hojsan.

W konkurencji GPP par Dorosłych (powyżej 19 lat), w obu stylach, na finalistów czekają nagrody pieniężne:
  • I miejsce - 800 zł.
  • II miejsce - 700 zł.
  • III miejsce - 500 zł.
  • IV-VI miejsce - 400 zł.

Rejestracja par dostępna jest na stronie Organizatora do 9 czerwca 2021 r.
w zakładce REJESTRACJA ON LINE.


Szczegółowe informacje o wydarzeniu tanecznym w Gogolinie dostępne są na oficjalnej stronie:
Grand Prix Polski PTT Gogolin 2021


Grand Prix Polski PTT Gogolin 2021

Piotr Świątkowski i Oliwia Tracz
foto: Tomasz Reindl

Akademia Tańca MAESTRO przed laty była organizatorem Festiwalu Tańca OPOLE, który jest kontynuowany - właśnie w Gogolinie. Na TwistService.PL promowaliśmy wówczas tamte turnieje. Zapraszamy do wspomnień.:)Współorganizator Grand Prix Polski PTT Gogolin 2021
Polskie Towarzystwo Taneczne
Polskie Towarzystwo Taneczne
Komentarze: 2 Ostatnio dodany: 2021-06-15 | 12:43

Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA