KOMENTARZE

Artykuł: U południowych sąsiadów

powrót

3

~dalsze wyniki Szczegółowe

Dodano: 2009-09-14 | 09:09
Junior I standard (startujących 19 par)
3. Marcin Kleist / Adrianna Zymek

Junior I latin (startujących 22 pary)
1. Marcin Kleist / Adrianna Zymek

Junior II standard (startujących 30 par)
3. Arian Winowski / Sandra Michalczyk
6. Krzysztof Korab / Martyna Mizgalska

Junior II latin (startujących 32)
2. Szymon Sabatowicz / Natalia Krzyszton
3. Arian Winowski / Sandra Michalczyk
13. Krzysztof Korab / Martyna Mizgalska
Youth standard (startujących 55 par)
10. Krzysztof Szostek / Malgorzata Kowalik
11.-12. Dawid Skrzydlowski / Karolina Woch
13. Tobiasz Uniejewski / Izabela Skierska

Youth latin (startujących 40 par)
5. Tobiasz Uniejewski / Izabela Skierska
8. Kamil Gwara / Anna Budreiko

Senior I standard (startujących 32 pary)
7. Robert Szlendak / Katarzyna Szlendak
17. Robert Zbrzezny / Jolanta Zbrzezna
28. Wiesław Dojlidko / Beata Lichocka
2

~DOKŁADNE WYNIKI

Dodano: 2009-09-14 | 08:51
IDSF Latin (startujących 106par w tym 10 gwiazdek)
Miejsce Runda
6. (Finał) Marek Fiksa / Kinga Jurecka
15.-17. (1/4 F) Piotr Szelest / Dorota Ciok
26.-27. (1/8 F) Damian Straczek / Patrycja Zbrzezna
34.-35. (1/8 F) Marcin Kisztelinski / Kamila Dabrowska
39.-41. (1/8 F) Aleksander Holod / Ewa Malik
48. (1/8 F) Stanisław Wolyniec / Marta Sygiet
52. (2 runda) Dmitry Kuchin / Karolina Nowacka
54. (2 runda) Dawid Fiszer / Katarzyna Rawska
63.-65. (2 runda) Michal Wroniszewski / Malgorzata Baranska
69.-73. (2 runda) Kamil Gwara / Anna Budreiko
86.-89. (1 runda) Michał Skowronski / Aleksandra Gasinska

IDSF Standard (startujących 106par w tym 11 gwiazdek)
Miejsce Runda
7. (1/2F) Sergiu Rusu / Dorota Makar
16.-18. (1/4F) Krzysztof Musiol / Katarina Kozlowska
19. (1/4F) Daniel Radu / Marta Cieplik
20. (1/4F) Piotr Purchala / Agata Kawinska
28. (1/8F) Mateusz Modzelewski / Małgorzata Cieszkowska
37. (1/8F) Tadeusz Rey / Anna Wrobel
38. (1/8F) Ariel Zajac / Katarzyna Tuńska
45. (1/8F) Szymon Kalinowski / Grazyna Grabicka
49. (2 runda) Aleksander Holod / Ewa Malik
55. (2 runda) Marcin Kisztelinski / Kamila Dabrowska
1

~Ariel

Dodano: 2009-09-14 | 02:37
witam Hołod 49, Zając i Tuńska 38 miejsce potem Purchała 20, Radu 19, Musioł 16-18, Rusu 7 w konkurencji Youth Latin Uniejewski 5, Gwara 8. W konkurencji Junior II ST Korab 5 lub 6, wszystkie wyniki można obejrzeć na
odnośnik www

Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA