KOMENTARZE

Artykuł: Karkonosze Open 2009

powrót

11

~a.

Dodano: 2009-09-30 | 21:20
zgadzam sie. nawet na probie parkietu stajac z boku (czyli w samym boku parkietu ) dostałam "z bara" ... hamstwo tancerzy... taniec piekna dyscyplina i sztuka ludzie niewychowani nie powinni sie za to brac.:)
10

~m

Dodano: 2009-09-30 | 15:58
eh szkoda że tak wyglądał ten turniej, nie podobało mi się choć wygrałam swoją kategorie. Wróciłam do domu zniesmaczona, poobijana i ze skręcona kostką oraz sukienką do renowacji... czy to był jakiś wyścig??
9

~.

Dodano: 2009-09-28 | 21:57
ja tak zmienie temat troche:) gdzie są jakieś zdjęcia oprócz sportdancer.net ??
8

~tancerka

Dodano: 2009-09-28 | 14:25
straszne... blok zaczal sie o 9;30 i..... 4 h czekania az wejdzie sie na parkiet. ojjj....
7

~EL-KA

Dodano: 2009-09-28 | 13:29
Właśnie. Wiele osób filmuje rundy w poszczególnych kategoriach i później oglądając nie może zrozumieć dlaczego np. wygrała para która dosłownie w nie w przenośni głównie STAŁA. Bo ładnie stała czy jak? Nie rozumiem
. To nie była chwila stania w jednym z tańców. Mówię i całem stylu i staniu tak 2/3 do 1/3 tańca w każdym tańcu! Od pozy do pozy.
6

~tancerz 2

Dodano: 2009-09-28 | 12:54
Może częściowo rodzic ma racje odnośnie tych "żenad " ,ale wielu tancerzy i trenerów zna się lepiej niż rodzice na tańcu.
Patrząc na niektóre pary niestety od razu widać ,że w tym dniu pomagają układy trenersko -sędziowskie )(bo zatańczyli
słabo ale nazwisko się lliczy ). Inni też trenują i starają się zatańczyć jak najlepiej ,ale czasami jak to widzą to nie tylko opadają ręce ,ale i nogi . Może w końcu skończyło by się to przepychanie par do rundy wyżej bo to "ta para ".Wielu ludzi filmuje turnieje i na tym materiale doskonale widać co się "dzieje ". Jeżeli chodzi o podpisywanie tych komentaży to można to zrobić ,ale wtedy należy zakończyć karierę zawodniczą .Sędzio -trenerzy takich komentaży nie tolerują.
5

~:)

Dodano: 2009-09-28 | 11:02
i pod tym wzgledem lepsze sa mniejsze turnieje, na ktorych nikt nie robi tylu kategorii na jednym bloku, ze potem trzeba dzielic parkiet, zeby szybciej sie blok skonczyl i nastepny zaczal w miare punktualnie, w polfinale jest podzial na grupy, a nie wszystkie pary sie obijaja o siebie, final na calym parkiecie, kazdy moze pokazac cos wiecej niz tylko to, ze umie wymijac inne pary... partnerki nie wracaja do domu z uszkodzonymi sukienkami po takich dwoch rundach przepychanki... eh, żenada
4

~Rodzic

Dodano: 2009-09-28 | 07:55
Witam wszystkich serdecznie. Jak zwykle po turnieju będzie sporo "różnych komentarzy" typu poniżej :P żenada, jak oni sędziują itd, tak jak to jest z komentarzami każdy ciesząc się anonimowością będzie mocno krytykował innych żeby wyżalić się po słabszym wyniku lub chowając jakieś inne kompleksy.
Piszę to po to by może choć jednej osobie uświadomić, że nie musimy kogoś darzyć sympatią ale nie wypada tak źle wypowiadać się o innych którzy pracują, startują, trenują, jeżdżą na turnieje, czy posiadają większy lub mniejszy staż taneczny. Jesteśmy na różnym etapie rozwoju tanecznego. Jesteśmy często tancerzami posiadającymi wyskoko ponad chmurami swoje 'ego'. Jesteśmy rodzicami których pociechy startują a my wpajamy im agresję ;) typu: (usłyszane na turnieju Krakonosze cytuję) ...Będzie walka, dokop im... - kategoria do9 lub 10-11 jakieś małe dzieci...
Bądźmy ludźmi i zachowujmy się tak by nikogo nie urażać bo po co ... Jeżeli to czytasz to proszę zastanów się czy i Ty nie chciał byś, nie chciała byś by tak było. To tak jako słowo wstępu.
Mój komentarz jest raczej pozytywnym jeżeli chodzi o ten turniej ale podsumuję...Wyniki myślę że odzwierciedlały taniec par(nie zawsze uda się zatańczyć wszystkim bardzo dobrze), szatnie ;) przestronne, bufet był...
Niestety duży minus dla organizatora za podział parkietu przy niektórych kategoriach...np 14-15 D tańczyło na całym parkiecie a klasa A LA i ST tańczyli na połowie parkietu na na drugiej połowie klasa B... no cóż chyba organizatorzy zapomnieli już jak to jest tańczyć na turniejach ;) choć z mojej perspektywy to pary w A La na jednej połowie a na drugiej B La to lekka przesada... taniec tych par było widać niestety hamowany przez brak miejsca i nie pokazywały za dużo... ;)
MOI DRODZY ORGANIZATORZY pamiętajcie że Turnieje tańca organizujemy m.in aby propagować taniec więc wypadało by zapewnić godne warunki do tańczenia i szanować tancerzy bo to dzięki Nam wszyskim taniec się rozwija (tancerzom, rodzicom, trenerom itd...!!!

Moja prywatna opinia:
Zasłużone zwycięstwa Uniejewskiego (youth LA) i Paszewskiego (youth ST), ciekawy taniec Rusu Makar i kilku innych par w 1/4F, w LA Kolesiński Szelest rzeczywiście w finale zasłużenie pozostałe wyniki LA trochę zaskakujące( poza finałowe no ale poziom musiał być bardzo wyrównany), rośnie nam trochę młodych fajnych tancerzy ;) do 9 i 10-11 lat nawet mnie zaciekawiło bo choć dużo dzieci i pewnie trudny wybór sędziów, co do 14-15 to się nie wypowiem bo nie do końca mi się podobało. Cieszy mnie to że Seniorzy startują :) do boju !!!

Wszyskim "prawdziwym tancerzom" życzę sukcesów i szanowania siebie wzajemnie na parkiecie i poza nim a Nam rodzicom życzę trochę pokory bo to przecież nie my trenujemy więc stwarzajmy możliwości Naszym pociechom i cieszmy się z ich tańca...
3

~wiem ze nic wiem

Dodano: 2009-09-27 | 19:08
zenada!
2

~LA

Dodano: 2009-09-27 | 18:08
no i lipa, wczoraj niemalze pudło a dziś nie dało rady szczecińskiej pary wepchnac wyżej.szkoda :(
1

~adaśko

Dodano: 2009-09-27 | 15:23
szkoda slów, szkoda czasu, szkoda tańca i szkoda par. wyniki IDSF ST- żenada!!
Ten z Białlorusi na podium? 4 miejsce też pomyłka - kto tu działa a kto tańczy?
Musiał zdecydowanie za nisko:(

Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA