POLONIA TANECZNA / 2011 / WYDARZENIA 2011

Professional Latin - Anton Sboev & Patrycja Raniś

Gwiazdy Sankt Petersburga

Dodano: 2011-12-20 | 09:32:54


W ostatnich kilku tygodniach pisaliśmy często o turniejach organizowanych w Sankt Petersburgu. Tym razem Wenecja Północy gościła tancerzy zrzeszonych w federacji World Dance Counsil na turnieju pn. Gwiazdy Sankt Petersburga.


Turniej miał miejsce w minioną sobotę, 17 grudnia. Uczestniczyli w nim Anton Sboev i Patrycja Raniś (rosyjsko-polska para latynoamerykańska reprezentująca Anglię), której Twist Service kibicuje. Anton z Patrycją zwyciężyli w swojej konkurencji - Professional Latin. Gratulujemy!

Drugie miejsce zajęli German Mazhyrin i Elizaveta Svetlova, a trzecie - Dima i Alena Syzrantsevy.

Anton Sboev & Patrycja Raniś

foto: Anton Sboev & Patrycja Raniś

Turniej odbywał się w hotelu Holiday Inn. Był bardzo dobrze zorganizowany. Rozegrano również kategorie: amatorów, młodzieży, juniorów i pro-am. Wśród sędziów - między innymi - Gaynor Fairweather, Mirco Saccani, Tone Nyhagen, Steven Hannah, Sergey Ryupin oraz wielu innych. Organizatorami turnieju GWIAZDY SANKT PETERSBURGA byli Andrey Boushik i Valeria Bousheva.

W Sankt Petersburgu spotkały się dwie polskie tancerki "na emigracji" Patrycja Raniś z Małgorzatą Janczewską, która tańczy od niedawna z Sergeyem Kostetsky na Ukrainie, w kategorii amatorów. Małgorzata z Sergeyem reprezentują Polskę.

Dziś jest
8 grudnia 2023

KLUB KIBICA