KLUB KIBICA / 2012 / CZERWIEC

Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak, Roman Glazik, Marek Kosaty & Paulina Glazik

m))))motion 2012 Mannheim

Dodano: 2012-06-18 | 07:21:17


Przed laty Mannheim było niemiecką stolicą tańca, w którym odbywał się German Open Championships, obecnie rozgrywany w Stuttgartcie.


foto: Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak
Roman Glazik
Marek Kosaty & Paulina Glazik

W miniony weekend (16-17 czerwca) w Mannheim odbył się turniej organizowany przez Stephana Ossenkopfa - WDC m)))motion International Dance Masters, w którym uczestniczyły również polskie pary zarówno w turniejach Amatorów jak i zawodowców.

W turnieju WDC Amatour League Standard zatańczyły dwie polskie pary:
  • Marek Kosaty & Paulina Glazik - 1. miejsce i
  • Łukasz Tomczak & Aleksandra Jurczak - 2. miejsce,
natomiast w stylu Latynoamerykańskim 2. miejsce przypadło również polskiej parze - Markowi Fiksa & Kindzie Jureckiej-Fiksa.

W Mannheim tańczyli także zawodowcy w turnieju WDC World Super Series. Turniej w stylu Latin wygrali reprezentanci USA - Riccardo Cocchi & Yulia Zagoruychenko, a w finale na 6. miejscu zatańczyli reprezentanci Polski - Sergey Kostetskyy & Małgorzata Janczewska, zaś na miejscu 10. Radosław Hojsan & Małgorzata Jabłońska. Natomiast w stylu standardowym wygrali również reprezentanci USA - Arunas Bizokas & Katuscha Demidova, a w półfinale, na 13. miejscu polska para - Jacek Fidurski & Małgorzata Kotlicka-Fidurska.


Wyniki - WDC World Super Series

Dziś jest
24 lutego 2024

KLUB KIBICA