KLUB KIBICA / 2013 / MARZEC

Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral, Marek Chojnacki

Roztańczona Moskwa

Dodano: 2013-03-18 | 02:01:03

Przed tygodniem tancerzy do Moskwy zapraszał tamtejszy klub tańca Dynamo, a w miniony weekend (16-17 marca) gospodarzami kolejnego turnieju był Dmitry Titkov, Anna Fristova i Aleksey Silde.

Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral
Marek Chojnacki

Tym razem z zaproszenia do Moskwy, na turniej CRYSTAL CUP, skorzystały dwie polskie pary:
  • Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral
  • Konstanty Kolesiński & Joanna Szumkowska
oraz sędzia - Pan Marek Chojnacki.

Giuseppe Longarini i Katarzyna Kapral zatańczyli w niedzielę, 17 marca, w turnieju WDSF International Open Standard, na który zajęli 5. finałowe miejsce. Przed nimi na podium stanęły trzy rosyjskie pary i litewska na miejscu czwartym. Za naszymi reprezentantami - kolejna para rosyjska.

6. Ivan Novikov & Margarita Klimenko - Rosja

W tej konkurencji mieliśmy jeszcze jednego polskiego tancerza - Marcina Tichoniuka reprezentującego, z Olgą Tarasova - Rosję, którzy zajęli 25.-26. miejscu (1/8 finału) wśród 117. startujących par.

Marcin z Olgą tańczą razem od początku bieżącego roku. Reprezentują moskiewski klub Diamant Iriny Galperina. To z tego klubu wywodzi się miedzy innymi Andrey Gusev & Elizaveta Cherevichnaya.

WYNIKI - WDSF International Open Standard

Dzień wcześniej, w sobotę 16 marca, w turnieju WDSF World Open Latin zatańczyli Konstanty Kolesiński & Joanna Szumkowska, którzy zajęli 15. - ćwierćfinałowe - miejsce, w rywalizacji ze 136. parami. Podium w tej konkurencji należało do Rosjan: