KLUB KIBICA / 2014 / KWIECIEŃ

Artur Kozuń & Kamila Wierzyńska

Na środziemnomorskiej wyspie

Dodano: 2014-04-12 | 10:13:45


Sardinia International Dance Cup 2014, to festiwal tańca w którym uczestniczyło z powodzeniem kilka polskich par, odbył się 5-6 kwietnia br. w miejscowości Olbia.


Artur Kozuń & Kamila Wierzyńska
foto: archiwum prywatne pary

W głównych konkurencjach międzynarodowego festiwalu, na śródziemnomorskiej wyspie, polskie pary pozytywnie zaakcentowały swoją obecność. W WDSF International Open Standard wystartowały 44. pary, wśród nich 3. pary z Polski, a Giuseppe Longarini i Katarzyna Kapral(Mistrzowie Polski PTT i FTS) zwyciężyli w tej konkurencji.

Kolejna polska para - Artur Kozuń i Kamila Wierzyńska, awansowała do 7-parowego finału zajmując 6. miejsce. Natomiast Maciej Nagórski i Magdalena Froń zatańczyli w półfinale, na 11. miejscu.

Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral

Giuseppe Longarini & Katarzyna Kapral
foto: Adam Socik / TwistService.pl

Adam Vasina & Dagmara Nowak i Igor Gutovskiy

Adam Vasina & Dagmara Nowak i Igor Gutovskiy
foto: prywatne archiwum pary

W stylu latynoamerykańskim WDSF International Open Polskę reprezentowała tylko jedna para - Adam Vasina i Dagmara Nowak, która wśród 68. startujących par awansowała do finału zajmując 4. miejsce.

W 13-osobowym panelu sędziowskim pracował Pan Igor Gutovskiy - pochodzący z Ukrainy, pracujący w Polsce i Hiszpanii, reprezentujący Hiszpanię.

Dziś, 12 kwietnia, o godz. 23:30, w telewizji włoskiej, na kanale RAI SPORT2 - dostępnym w pakietach telewizji cyfrowej, będzie można obejrzeć retransmisję z Sardinia International Dance Cup 2014.WYNIKI:


Sardinia International Dance Cup 2012
Komentarze: 6 Ostatnio dodany: 2014-04-21 | 23:16

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA