KLUB KIBICA / 2015 / PAŹDZIERNIK

Tajwan Open 2015

Taneczna podróż po Azji

Dodano: 2015-10-30 | 07:10:52


Sergiu Rusu i Dorota Makar to Mistrzowie Polski w tańcach standardowych. To także jedna z nielicznych polskich par będąca ambasadorami Polski na światowych parkietach. Tym razem rozsławiają Polskę na Dalekim Wschodzie, w Azji.


Dorota Makar i Sergiu Rusu przebywają aktualnie w Azji, gdzie uczestniczą w turniejach z cyku Asian Tour.

Nasza wycieczka po Azji - napisali Dorota i Sergiu - rozpoczęła się w Tajwanie. Był to nasz pierwszy występ w Tajpej (zakończony zwycięstwem - redakcja TS), dlatego kupując bilety uwzględniliśmy jeden dzień na zwiedzanie. Organizatorzy Sammy & Jane Liu zadbali o wszystkie szczegóły. Mają ogromną wprawę, ponieważ od paru lat w ich rękach leży organizacja turnieju z serii Asian Tour dla par zawodowych. Ich wizja to podniesienie poziomu tanecznego par tanecznych na Tajwanie oraz pomoc parom amatorskim. Turniej uświetnił pokaz Mistrzów Świata par zawodowych Arunasa Bizokasa i Katushy Demidova.

Hong Kong

foto: materiały redakcyjne

Następnym przystankiem był Hong Kong, gdzie mieliśmy przyjemność zatańczyć pokaz w World Superstar Amateur. Pro-Am jest tu niezwykle rozwinięty, wiec bilety na ten wyjątkowy wieczór z orkiestrą i kolacją zostały szybko wysprzedane!

Teraz jesteśmy na lotnisku w drodze do Szanghaju ... gdzie odbędzie się najlepszy turniej w Azji na jakim mieliśmy okazję tańczyć do tej pory - Parinama Open.

Na zakończenie naszej wycieczki po Dalekim Wschodzie zatańczymy turniej w Macau, po którym wracamy do Polski.

Gratulujemy i życzymy kolejnych wspaniałych tanecznych wojaży :)

Daleki Wschód, 27-30 października 2015

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA