KLUB KIBICA / 2016 / LUTY

Armand Fazullin i Kaludia Iwańska

Armand i Klaudia w półfinale ME

Dodano: 2016-02-21 | 15:45:51


Armand Fazullin i Klaudia Iwańska wśród 12-tki najlepszych par Europy w konkurencji Amatorów w 10 tańcach.


Armand Fazullin i Klaudia Iwańska
foto: materiały prasowe

15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

27. par tanecznych - amatorów - stanęło w sobotę, 20 lutego 2016 r., w Kopenhadze na starcie WDSF Mistrzostw Europy w 10 tańcach, wśród nich reprezentanci Polski - Armand Fazullin i Klaudia Iwańska. Nasi reprezentanci zajęli 11. miejsce, w półfinale i poprawili swój ubiegłoroczny wynik - 17. miejsce, z Mistrzostw Europy w Megeve.

Armand Fazullin i Klaudia Iwańska


Armand Fazullin i Klaudia Iwańska
foto: Helmut Roland

Nowymi Mistrzami Europy zostali reprezentanci Estonii - Konstantin Gorodilov i Dominika Bergmannova. Tytuły wicemistrzowskie wytańczyli reprezentanci Finlandii - Jaak Vainomaa i Taina Savikurki i Niemiec - Dumitru Doga i Sarah Ertmer.

Finaliści

Finaliści WDSF Mistrzostw Europy
foto: Dancing Photos - by CRL

Tytułu Mistrzów Europy nie bronili reprezentanci Słowenii -  Miha Vodicar i Nadiya Bychkova, którzy - jak czytamy na stronach WDSF-u, nie tańczą od września 2015 r., od ubiegłorocznych WDSF Mistrzostw Świata w 10 tańcach w Chengdu i nie zdradzają swoich planów tanecznych.

W Kopenhaskich mistrzostwach, oprócz polskich reprezentantów, uczestniczyła Marta Kocik - Polka, tańcząca z Duńczykiem - Nikolajem Lund, w barwach Danii. Para zajęła finałowe - czwarte miejsce.

Nikolaj Lund i Marta Kocik

Dziś jest
25 lipca 2024

KLUB KIBICA