KLUB KIBICA / 2016 / LUTY

Mistrzostwa Polski FTS Standard - Kołobrzeg 2016

Przed nami Mistrzostwa Polski FTS Kołobrzeg 2016

Dodano: 2016-02-24 | 09:18:28


Interesująco zapowiada się druga odsłona Mistrzostw Polski FTS, tym razem w tańcach standardowych, które odbędą się w najbliższy weekend (27-28 lutego) w Kołobrzegu.


15. lat TWIST SERVICE Portal Taneczny
(2001 - 2016)

Tradycyjnie, pierwszego dnia wyłonieni zostaną Mistrzowie Polski FTS w kategorii par dorosłych i Młodzieży (16 - 18 lat). Na liście startowej par Dorosłych znajduje się 51. par tanecznych. W Kołobrzegu zobaczymy ubiegłorocznych Mistrzów:
  1. Giuseppe Longarini i Katarzynę Kapral,
  2. Dariusza Myćkę i Madarę Freiberga,
  3. Szymona Kulisia i Margaritę Zvonova,
oraz wiele par, które aktywnie i regularnie uczestniczą w turniejowej rywalizacji na europejskich i światowych parkietach. Swój debiut w kategorii par Dorosłych będą mieli - Mateusz Brzozowski i Justyna Możdżonek - niezwyciężeni w kategorii młodzieżowej. Jednym słowem będzie się działo ...

Drugiego dnia, w niedzielę, o tytuły mistrzów rywalizować będą Juniorzy II, Młodzież Starsza oraz Seniorzy I, II, III. Nowością tegorocznych Mistrzostw Polski FTS-u jest konkurencja Zawodowców, dla których Mistrzostwa Polski FTS organizowane są po raz pierwszy. W tej konkurencji tłoku na parkiecie nie będzie, ale kto wie, może ta konkurencja rozwinie się w Polsce na dobre, tym bardziej, że turnieje zawodowców coraz częściej znajdują się w programach wielu festiwali tańca w Europie.

Hala MILLENIUM w Kołobrzegu

Głównym organizatorem Mistrzostw Polski FTS w tańcach standardowych jest Klub Tańca Sportowego AMBER Kołobrzeg przy wsparciu Federacji Tańca Sportowego i Zachodniopomorskiego Związku Tańca Sportowego.

Mistrzostwa odbędą się w Hali MILLENIIUM przy ul. Łopuskiego 38 w Kołobrzegu. Towarzyszyć im będzie Ogólnopolski Turniej Tańca Sportowego AMBER CUP.

Twist Service uzyskał akredytację na Mistrzostwa Polski FTS. Będziemy obserwować i fotografować pierwszego dnia Mistrzostw ... do zobaczenia!


Dziś jest
20 lipca 2024

KLUB KIBICA