TANIEC TOWARZYSKI

Robert Fogl

Robert Fogl - fotograf tancerzy

Dodano: 2023-05-23 | 11:20:39


Opracowując niedawno materiał z The Open Worlds 2023 "odkryłem" fotografa tancerzy, który zwrócił na siebie uwagę swoimi udanymi zdjęciami par tanecznych z Blackpool Tower. Przedstawiamy Roberta Fogl.


Robert Fogl
foto: materiały redakcyjne


Robert Fogl pochodzi ze Słowacji. W Polsce mieszka już 15 lat. Od 9. roku życia tańczył tańce towarzyskie. Pierwsze kroki taneczne stawiał, "u siebie", na Słowacji. W poszukiwaniu tanecznej partnerki przyjechał do Polski, gdzie rozwijał swój warsztat taneczny w warszawskich klubach tańca: Smiroff i FEELING, by zakończyć turniejową przygodę w Corte Dance Progress, z którym to klubem nadal jest związany od czasu do czasu uczestnicząc w zajęciach grupowych dla własnej przyjemności i utrzymania kontaktu z młodzieżą ...

Drugą pasją Roberta jest fotografia i reportaż filmowy, czym zajął się po zakończeniu wyczynowego tańca, i czym aktualnie nadal się zajmuje, uwieczniając tancerzy na turniejach, campach, treningach. Tworzy również materiały reklamowe dla wielu branż, które chciałyby zaistnieć w social mediach.

Połączenie dwóch pasji tańca i fotografii oraz video relacji, daje znakomite efekty, co widać poniżej.

Kamil Szymczak i Natalia Pszczoła


The Open Worlds 2023 - Blackpool Tower


Hubert Raczek i Dominika Mliczek

Robert Fogl

Róbert Fogl: